|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  93 94 [95] 96 97   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 10:33:03   
petrazg
Maja... no javi katera tetica jo bo vzela...user posted image me zanima...

Drugače naši so imeli že zimovanje januarja, so šli tudi za 3 dni smučat, sankat. Tja ga nisva dala, ker se nama letos še ne zdi, da bi smučal. Oz. ne želiva, da se mu zameri, ker midva rada smučava in komaj čakam, da spet začneva. Upam, da bosta maladva tudi. Zdaj gredo pa na kmečki turizem, kjer bodo spoznavali živali, naravo, kmečka opravila... bodo pastirčki. Bomo vidli, bojda imajo dobre izkušnje. Je pa anže navajen drugje prespat, lani je bil tudi z dedijem in babi 1 teden na morju in ni bilo nobeni problemov. Ampak to sta vseeno dedi in babi... eh, bomo vidli, v njslabšm primeru ga lahko grem iskat...


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2351
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 10:35:50   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: petrazg

Maja... no javi katera tetica jo bo vzela...user posted image me zanima...

Drugače naši so imeli že zimovanje januarja, so šli tudi za 3 dni smučat, sankat. Tja ga nisva dala, ker se nama letos še ne zdi, da bi smučal. Oz. ne želiva, da se mu zameri, ker midva rada smučava in komaj čakam, da spet začneva. Upam, da bosta maladva tudi. Zdaj gredo pa na kmečki turizem, kjer bodo spoznavali živali, naravo, kmečka opravila... bodo pastirčki. Bomo vidli, bojda imajo dobre izkušnje. Je pa anže navajen drugje prespat, lani je bil tudi z dedijem in babi 1 teden na morju in ni bilo nobeni problemov. Ampak to sta vseeno dedi in babi... eh, bomo vidli, v njslabšm primeru ga lahko grem iskat...




Je bila lani poleti s teto H v Olimju. Sta ponočevali user posted image . Domov je prišla totalno zafnana in pozerska. Upam, da  letos ne bo imela časa.

< Sporočilo je popravil maja1488 -- 10.2.2011 10:37:03 >

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2352
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 10:57:08   
petrazg
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: petrazg

Maja... no javi katera tetica jo bo vzela...user posted image me zanima...

Drugače naši so imeli že zimovanje januarja, so šli tudi za 3 dni smučat, sankat. Tja ga nisva dala, ker se nama letos še ne zdi, da bi smučal. Oz. ne želiva, da se mu zameri, ker midva rada smučava in komaj čakam, da spet začneva. Upam, da bosta maladva tudi. Zdaj gredo pa na kmečki turizem, kjer bodo spoznavali živali, naravo, kmečka opravila... bodo pastirčki. Bomo vidli, bojda imajo dobre izkušnje. Je pa anže navajen drugje prespat, lani je bil tudi z dedijem in babi 1 teden na morju in ni bilo nobeni problemov. Ampak to sta vseeno dedi in babi... eh, bomo vidli, v njslabšm primeru ga lahko grem iskat...




Je bila lani poleti s teto H v Olimju. Sta ponočevali user posted image . Domov je prišla totalno zafnana in pozerska. Upam, da  letos ne bo imela časa.



user posted image se mi je zdelo, da bi lahko bilo nekaj podobnega...

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2353
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 11:18:03   
maja1488
Ja, ne morš falit.

Kaj pa je zdaj z večerjo? A velja 19.2.?

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2354
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 12:54:07   
PapuaNG
Jst sem bla pa enem seminarju za pripravništvo, zdej pa spet v službi, juheeeej. Aja, če katero zanima, prijateljica in njen fant sta šla na potovanje okoli sveta in pišeta blog na http://svetovno.si/ , pa je kar lušten blog. 

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2355
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 13:04:34   
Leela
petrazg sem v službi. Javi mi za drug teden. L. je v vrtcu, F. pri tašči.

Pri nas v vrtcu ne gredo nikamor, preveč zakomplicirano (s strani ravnateljice). Mislim, da je tri dni dovolj, potem pa že pogrešajo dom (predvsem, da se komu malo stisnejo, pocartlajo), načeloma če se veliko dogaja ni krize.

maja, večerja je lahko. Katmat je predlagala potem se pa ni več oglasila.

majana vem za probiotike in pozabim dat. Popoldne dobi še kindervital.

papua bomo pogledali

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2356
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 13:06:39   
maja1488
Leela, sprašujem, če je mogoče kak drug datum. Jst 19. ne morem.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2357
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 13:21:35   
koala.cek
jest bi bila za kakšen večerni junk food. pa pir. thats it. sem bolj skromne sorte.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2358
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 13:23:12   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

jest bi bila za kakšen večerni junk food. pa pir. thats it. sem bolj skromne sorte.


gremo lahko na horsa, pol pa na klopce pir pit user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2359
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 13:27:44   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

jest bi bila za kakšen večerni junk food. pa pir. thats it. sem bolj skromne sorte.


gremo lahko na horsa, pol pa na klopce pir pit user posted image user posted image user posted image





Na grad, z litrom grajskega črnega user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2360
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 13:33:42   
koala.cek
in teranovim likerjem user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2361
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 13:48:50   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

in teranovim likerjem user posted image


Ja upam, da boš prinesla vse likohole s sabo!

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2362
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 13:57:41   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Leela, sprašujem, če je mogoče kak drug datum. Jst 19. ne morem.


vse je mogoče user posted image

povej kaj ti ustreza. jaz samo konec marca ne morem, pa enkrat v aprilu.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2363
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 15:23:42   
nikolet
živjo

no pa e še en dan minil... danes sem pa prov psihično utrujena in bi najraje vse poslala v PM še dobro da je zuni sonček in me spravla v dobro voljouser posted image

uglavnem N. je danes bolje tako da upam da bo zdaj sam še šlo naboljš... T. je šel pa spet v terme z dedijem, in je mir v hišiuser posted image

nč se grem z N.igrat

papa


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2364
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 18:18:27   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Leela, sprašujem, če je mogoče kak drug datum. Jst 19. ne morem.


vse je mogoče user posted image

povej kaj ti ustreza. jaz samo konec marca ne morem, pa enkrat v aprilu.


Kaj je zdej to, dejt? Food? Drink? A srede res ne pridejo v upoštev?user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2365
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 19:31:05   
betty.ford
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Leela, sprašujem, če je mogoče kak drug datum. Jst 19. ne morem.


vse je mogoče user posted image

povej kaj ti ustreza. jaz samo konec marca ne morem, pa enkrat v aprilu.


Kaj je zdej to, dejt? Food? Drink? A srede res ne pridejo v upoštev?user posted image



ali pa enkrat, ko ne bom popoldne delala?user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2366
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 20:19:19   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Leela, sprašujem, če je mogoče kak drug datum. Jst 19. ne morem.


vse je mogoče user posted image

povej kaj ti ustreza. jaz samo konec marca ne morem, pa enkrat v aprilu.


Kaj je zdej to, dejt? Food? Drink? A srede res ne pridejo v upoštev?user posted image



ali pa enkrat, ko ne bom popoldne delala?user posted image


Ja KatMAt je napisala za 19.2. Potem se ni več oglasila.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2367
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 20:35:35   
Anonimen
JAZ BI TUDI!!! Ampak dokler smo še na tej lokaciji ne morem user posted image

Sem mela danes brake down user posted image   Sej ne morem vsega... Pričakuje se pa tako od mene user posted image Ah... Zdej je že dobro user posted image

Kako ste ve preživele dan? Mi smo bli na prvem pregledu z Živo in ugotovili, da je edina v familiji, ki pridno skrbi za linijo. 3750g in 51,5cm, stara pa je točno 5 tednov danes user posted image

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 2368
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 20:54:34   
eelyy
Večer!

Sem spet med vamiuser posted image .Sem vas brala napisala pa nisem nič...K sreči je sonček in grem po T. z vozičkom v vrtec tok paše.Pri nas nič novega hb smo vsi zdravi,upam da čim dalj tako ostane.

Dejte mi povedati:Za koliko denarja si rezervirate dopust?Gledala sem hotel Sol v Umagu(polpenzion) in nas pride okoli 1300eur za 7dni.
Kje bi lahko pogledala še sicer v planu Hrvaška takoj za mejo okoli Umaga.Nevem no apartmaji se mi zdijo brezveze že tko doma skos kuham in nebi rada tam še packala.

živa;Super,ker se seliš.Boš vidla na začetku je teško dokler se enostavno nenavadiš na ritem življenja z obema hkrati.Potem ti bo dobro,vem da sem se včasih znala fajn zjokat sem mislila,da nemorem iz kože(obadva tok mejhna porihtat)vedno eden nekaj potrebuje.Zase nimam časa(likanje las,pulenje obrvi počnem ko spita),podnevi kuham za Lino,za Tiana ko pride iz vrtca vmes za kosilo itd....Meni se zdi,da ko se eno delo konča,da drugo čaka nažalost.

kolacek;Kolikšen delavnik pa opravljaš.?Definitivno ti povem obadva sta mejhna in te potrebujeta,nobeden denar ti nebo povrnil časa nazaj da ste skupaj,delali bomo še itak do 65leta zelo dolgo.Razmisli edino,če gre za finance in da ti nepreostane drugega potem je stvar drugačna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2369
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 21:08:46   
ivanamdb
ku kuc spet jaz.

ziva - uh ja vem da ti je tezko, in zdaj imas baby blues, tko da glih zarad tega ne smes prevec stvari delat!!!!

postojncanke - fous za vecerjo! (jaz pridem enkrat marca, ne vem tocno kdaj, pa se oglasim!)

drugac, mi smo imeli nemski sistematski, v bivstvu nic drugacen od slovenskega. moram rec to da je ambulanta ful lustna, v cakalnici so lepe igrace in knjige, noben ni oblecen v belo. bile sve narocene ob 14.45, prisle ob 14.40 in sle direkt notr v ordinacijo, nobenega cakanja, nobene gnece. vprasajo te ista vprasanja, in vse iste stvari naj pokaze - naj da skodelce eno na drugo, dojencku pit, pa je se nekaj moj picasso risal... a ja...to moram rec, da sem bla ful happy ker je prvic v zivljenju bila fino pridna!! ni bil jok in stok, nobenega rolanja po tleh. tud stehtat se je sla sama, in se dr.u pustila pregledat ful mirno, na koncu ko se sve sel ven, je dr.u tud ruko dala....user posted image
aha, ja tuki je obvezno cepljenje za varicello, tko da sve narocene za to, ker je dr. rekel da je boljse ne imet skupaj pregled in cepljenje, ker to potem lahko travmatizira.
aha pa je ful odsvetoval cepljenje proti klopnem menengitisu, je rekel, da ce zelimo 2. dozo, potem ko bo stara 2 leta, nic prej.

uuuuuuhhhh utrujena danes! mislim da grem kavcat. v stanovanju bejrut, mah...who cares....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2370
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.2.2011 6:02:02   
nikolet
jutro

grem delatuser posted image

aja mi si nič ne rezarveramo dopusta k gremo kampirat, damo pa vedno za vse skupaj približno 1000€ za 10 dni

papa


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2371
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.2.2011 8:29:18   
PapuaNG
jutro,


spali še kar. Sem bla včeraj čist izmučena, ker sem po službi še cel flet spucala-posesala, pobrisala tla, pomila kopalnico, cunje oprala in obesila. Ni da ni. Je bil pa mulček pri tašči, tako da sem se lahko samo temu posvetila in mi ni noben težil zraven. Pa še stanovanje bo čisto za vikend in ne bo treba pucat user posted image

Živa-take it easy! Še 6 tednov po porodu nisi, pa se tkole mučiš. Opravila bodo počakala, prah ne bo nikamor pobegnil. Malo tvojega zaposli in ne delaj vsega sama.

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2372
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.2.2011 8:43:51   
koala.cek
jutro

eely - mi smo bili lani na lošinju - hotel vespera. res je, da se voziš 5 ur iz Ljubljane, ampak računaj da čakaš na trajekt, da se potem z njim voziš. za otroke je to super doživetje.  in ga toplo priporočam. če mi letos ne bi imeli prikolice, bi bili definitivno na lošinju. smo šli pa zadnji teden v juniju oz. potem prvi teden v juliju, ravno še zadnji termin pred hot sezono. in je SUPEER !. hrana enkratna in ogromno. vse samopostrežno. sobe ok, niso bile ravno za plesat, ampak so pa moderno opremljene. zunaj igrala. takoj ob morju. klima fantastična. sploh za vse alergike in tiste ki imajo težave s kožo in dihali. morje čudovito. zvečer zabava za otroke, animacije, plesni večeri, ure za otroke, ...ma super res. lani nas je prišlo cca 1000 eur. za vse. s taksami vred.

mi bomo zagotovo še prišli.

letos se bomo šli pa paušal. da sprobamo. če je to to. če ne, bomo pač drugo leto vse skupaj prodali. če bomo živeli v tujini, potem bom pa sploh lahko prišla za tri mesece na dopust, na morje. bo pa tudi ok.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2373
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.2.2011 9:36:04   
ledenka
jutro user posted image  že navsezgodaj moram delat user posted image  

sreda - drink in neki za požvečit. ste za??? rabim neki likoholaaaaaa!



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2374
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.2.2011 9:44:31   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

jutro user posted image  že navsezgodaj moram delat user posted image  

sreda - drink in neki za požvečit. ste za??? rabim neki likoholaaaaaa!




ALELUJAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz pridem.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  93 94 [95] 96 97   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  93 94 [95] 96 97   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako "nastane" preveč zaščitniška ...
Res je, otroka ne moreš imeti preveč rad. Če ga s svojo ljubeznijo dušiš in si ga preveč lastiš, to v resnici ni ljubeze...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?