|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  92 93 [94] 95 96   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.2.2011 13:21:26   
petrazg
Koalčka... kam boste postavljali prikolico? Boste kje blizu... Stanovanje pa upam, da bo počasi ja... user posted image Za ono gospo se bova pa slišali, me mika... zelo... 

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2326
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.2.2011 13:37:19   
koala.cek
bomo blizu ja, v okolici Umaga. se mi ne ljubi cele ure cjazit po teh cestah

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2327
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.2.2011 14:43:13   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

bomo blizu ja, v okolici Umaga. se mi ne ljubi cele ure cjazit po teh cestah
user posted image user posted image user posted image  se bomo lahk na piru dobivali user posted image  

men je ena frendica daNES SPOROČILA, DA PRIČAKUJE user posted image  kolk sem vesela zanjo user posted image  

sicer pa sem zaspanaaaaa... pa še telovadbo ma M popoldan, jaz sem pa lihkar dobla menstro...l mam zlooo čudne cikluse user posted image  ene 25 dni

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2328
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.2.2011 16:01:08   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek



ma jest sem čist pomladansko utrujena. res nimam nobene volje, energije bit v tem rastlinjaku. pa spet resno razmišljam o 6 urnem delovniku, čeprav ne vem...nikjer teh 400 eur ne zaslužim lažje. čeprav po drugi strani, pa otroka mamo zdaj rabita in noben denar tega ne odtehta. ampak od nečesa pa je treba žvet. in se vrtim v začaranem krogu.

morje.....mmm čez dva meseca bomo že prikolico postavljali.


popolnoma moje misli, samo da je pri  meni še malo večja dilema, ker imam 7 urni delavnik (kot polni) in je razlika v plači potem še toliko večja, ker mi grejo vse nadure in dežurstva, kar ni zanemarljivo.
Če bi bila finančno preskrbljena bi službo pustila včeri


O koala, na prikolco sem že čisto pozabila

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2329
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.2.2011 16:58:01   
PapuaNG
No, pa je tudi dolge srede konec user posted image Zdej pa domov, mal flet spravit v normalo pa po mulca k babici. 

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2330
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.2.2011 17:12:19   
Dudica1
smo bli zunaj pa v trgovini zdaj pa poležavanjeuser posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2331
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.2.2011 17:48:54   
nikolet
živjo

hhhhmmmmm.......




_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2332
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.2.2011 18:25:00   
Dudica1
Ima katera kakšne veze ali poznanstva...ali pa pozna kakršenkoli apartma na Krku ali Pagu mogoče?

Dost mam tega gledanja po netu in katalogih user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2333
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.2.2011 21:10:34   
Anonimen
ČER!

Petra ubistvu so Moste, ampak samo na drugi strani Ljubljanice od vrtca, ki pa je v Štepancu. To je stolpnica na križišču Kajuhove in Zaloške (čez cesto od 1. Hoferja v Ljubljani user posted image ) Dost natančno? user posted image

Sem samohranilka.... Sem šla v LJ, ker sem mogla po AM in plenice in sem Žigata dala spat v avtu pa potem samo preložila, tamale pa še nisem uspela zrihtat user posted image   Sem hitela pospravljat, da je lahko lastnik poslikal stanovanje za oglas user posted image

A pade kaka večerja v kratkem? No ja... Sej ubistvu bolš, da pade pol, k bom nazaj žabarka user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2334
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.2.2011 21:20:48   
Leela
žabarka dobro si tole porihtala res. user posted image

petra super, da ste bolje. Sedaj pa cunjo v roke in pucat user posted image . Ma ja zrihtaj si pomoč. Saj pridejo servisi, ki delajo taka čiščenja.

koalcek tudi jaz bi delala manj ur pa mi ravno tako ne znese (kredit). Imam pa nižjo plačo kot ti tako, da si lahko predstavljaš, da je še večji no-no.

maja seveda sta angelčka, taki lepi učki in blond laski user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2335
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 8:54:33   
PapuaNG
jutro,

kaj vse še spite? Mi smo kar ok spali-do dveh je lepo spančkal v svoji postelji brez budnic, potem pa mama mama mama in je romal k meni. Je pa včeraj prvič sam hotel it spat-je bil pri babici in dedku in sta ga čisto zlaufala, da je bil očitno tako utrujen, da niti tuširanja ni mogel zdržat in je kar sam plezal v posteljico. Tko da je šel danes kar nestuširan v vrtec user posted image
No, vsaj bodi sem mu preoblekla, da vsaj zgleda čist user posted image Pa zjutraj, ko ga budim, se potem vedno k očku stisne, da bi še malo spal user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2336
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 8:55:50   
Anonimen
Kje pa ste vse?

DOBRO JUTRO!!!!

user posted image

(odgovor članu Leela)
  Neposredna povezava do sporočila: 2337
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 9:02:59   
majana79
Jutro!

Mmmm keri lušti, bi pasal kak takle mufin.

Pri nas nič novega, noč kot noč, nekaj sicer kašlja, sem mu spet pozabila dat sirup, preden smo šli... Nikakor se nam ne uspe zrihtat pred pol 8, včeri smo še pozabili njegov ruzak, še sreča da ma ene superge v vrtcu in je bil v tistem.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2338
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 9:06:39   
Anonimen
Naš je imel ponoči spet trmarjenje... Do 1ih ga je dec skušal prepričat, da bo spal v svoji sobi, na koncu ga je prinesel v spalnico, kjer je zaspal in spal do pol devetih, ko je meni telefon zvonil user posted image   Ma spet obdobje spanja v najini postelji... Me prav zanima kaj bo potem, ko se preselimo user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 2339
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 9:26:16   
koala.cek
jutro,

kdo spi ? jest sem že od 5 pokonci. zrezki v omaki so že skuhani.

danes bo spet lep sonček, ga bomo popoldan izkoristili. tako je fajn, ko smo spet lahko kakšno uro dlje zunaj. to zimovanje meni ni  nič všeč. mulca pa sta tudi že naveličana, ko smo skoz notri. ampak ok, še malo pa bo pomlad.

jutri ima pa gospod mož rd. otroke bova poslala na počitnice, midva pa v kakšno savno, pa večerjo, ...pa še petek je ! a ni fajn, ko je kratek teden ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2340
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 9:32:56   
Leela
jaz sem pa glih tak maffin prejle jedla njam (iz marcheja še od včeraj-je še bolj pasal). In avtomatik kafe user posted image

Mi se vsi spokamo od doma do 6h (oblečt, zdravila: flix., trenutno še ab in homeopatske kroglice+ostala krama danes telovadna oprema in ciciban). Moram zvečer vse naštimat, če ne ni nič.

papua se mi nasmejala o tuširanju (smajlijem), jaz ju ne tuširam vsak dan, niti vsak drug dan user posted image . Ritke umijemo in je, pa zobe, obraz seveda. Moram pa L. vsak dan s kremo naplozat, ker ima ad.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2341
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 9:35:48   
majana79
živa, mogoče pa potrebuje vajino bližino, ipak ni več sam in si mora delit pozornost zdej še s sestrico... ne vem, meni je spanje nekaj kjer sva res nehala komplicirat, ker ni vredno

koalka, ti si čist preveč pridna... jst sem se ob pol 5 premetavala, ker nisem mogla zaspat, ampak nfw da bi šla kuhat takrat user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2342
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 9:37:20   
maja1488
Jutro!

Dej bacek, sm ti fouš za tale muffin. In za kofe.

Pri nas so ble budnice ponoči, pa pit, pa jedla bi, pa lulat...

Mi zamudimo vsako jutro. Ampak nismo zadnji v vrtcu. Vsaj to.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2343
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 9:37:59   
majana79
leela, še probiotike si pozabila, jih je zelo fajn dajat, kadar jejo AB

mi mu jih kar vsak dan dajemo, je po novem na terapiji biogaia+ekolostrum... mogoče bo celo ostal 'zdrav'

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2344
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 9:46:16   
koala.cek
oh majana kje pa. sicer res, da zgodaj vstajam, ampak pred pol osmo se meni ne uspe premaknit nikamor. v vrtcu sicer nikoli ne zamujamo, ampak smo pa tudi glih tam tam...med zadnjimi...jih je veliko ki hodijo že ob 6 user posted image  to mi je pa res mišon inposible.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2345
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 10:06:52   
majana79
bwahaha, ob 6 v vrtec? no way. user posted image je pa res da nam ni treba...

pridejo pa pri nas otroci tudi ob pol 9, v LJ vrtcih je to nekaj običajnega

vem za vsaj eno skupino, kjer hodijo med 9 in pol 10

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2346
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 10:09:37   
petrazg
Ob 5. zjutraj user posted image čist preveč si pridna... Mi se komaj do 8.30 do vrtca spravimo... pa nismo zadnji...

Našega tudi nekaj meče, kašlja kot zmešan... amapak je potem spal od 1 naprej kot bubica...

Jst sem pa oddala prijavnico za 3 dnevne počitnice A z vrtcem... Je sicer full vesel, komaj čaka,  mene pa malo stiska... Kdaj so šli vaši prvič sami z vrtcem???


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2347
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 10:12:23   
petrazg
Leela , a mala dva sta že ok? A si na bolniški ali si v službi... Mogoče mi uspe drug teden kaj prileteti tam mimo...user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2348
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 10:21:44   
koala.cek
petrazg - naši še niso bili. naj bi šli po 4.letu starosti, ampak tudi letos ne vem če bodo kaj šli.

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2349
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.2.2011 10:25:43   
maja1488
Petra, naši ne gredo nikamor. Samo na enodnevne izlete, pa še to po 5 letu.

Gredo pa od kolegice na smučanje zdaj, stari 4 leta. Za 5 dni v Kranjsko goro, če se ne motim. Iz Lj vrtca.

Ne vem, po mojem je 5 dni preveč za tako male. 3 mogoče še. Bi imela tut jst mešane občutke. Je pa res, da naši nikoli nikamor ne gresta prespat, ker nimamo pogojev takih. M je bila ene parkrat za eno noč pri moji mami, ko je bila tukaj. Več pa ne. Je pa zdaj v fazi, ko teti sprašuje, če lahko pride na počitnice za 3 tedne. Me zanima kera jo bo vzela user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  92 93 [94] 95 96   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  92 93 [94] 95 96   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Še poznate stare igre? Se jih še igrate?
photo
Igre poznajo vse kulture sveta. Skozi igro spoznavamo sebe in druge, pridobivamo dragocene izkušnje, rešujemo konflikte,...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?