|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 9:14:25   
Leela
jaz vožnjo sovražim, nikoli se ne navadiš

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3876
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 9:14:45   
nikolet
živjo

jz sem pa ful vesela sem dobila datum za pregled pr dr. irmanu in to je že v ponedeljekuser posted image user posted image user posted image user posted image   upam da mi on zrihta oko....

grem kuhat kosilo k grem pol mal prej na šiht... papa



_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3877
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 9:21:53   
petrazg
Nikolet, a v Žalec greš k dr.Irmanu? Zanj pravijo , da je eden najboljših okolistov v Slo. Pa tudi med prvimi je začel z operacijami s katerimi odpravijo dioptrijo...

Vožnja... midva sva se tudi mislila v štartu v Celje preselit, pa sva si ravno zaradi vožnje premislila. Itak smo full malo skupaj, tako bi še pa najmanj urco na dan zgubili... Pa sva v Ljubljani brez pomoči, tam bi imela pa glede tega luksuz... ampak tako pač je.

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 3878
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 9:29:38   
koala.cek
petrazg - a v vrtcu bodo prespali ? sem te prav razumela ?

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3879
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 9:30:08   
maja1488
Leela, še vedno ja. Sicer je boljše malenkost. Prvega je bla cepljena.

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3880
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 9:31:24   
betty.ford
hvala, majana, bom kakšno uro in pol prej šla... če bo treba lulat vmesuser posted image
super za "selitev" - sem prepričana, da je to obrat na bolje. bahove esence so samo dodatek.

vožnja - imam mešane občutke: po eni strani, če se peljem sama, je to čas za razmišljanje in kovanje načrtov, za poslušanje glasbe, ki je sicer nimam časa,... moraš biti pa seveda pozoren na promet okoli - včasih so pravi norci.
sanjam pa o službi, do katere bi lahko šla peš ali se peljala s kolesom. to bi bil višek, na katerem bi rada ostala!!!user posted image

zmajček je doma. sva spala do prej. moram ga nosit, ker ga nogica boli in hodi kot da bi bil bos na plaži s kamenčki. bo še zanimivo.
ena težka polica mu je padla na nogico (jo je hotel prestaviti ali kajuser posted image ) - čez prstke in pri nas smo seveda brez copatk, ki bi ublažile padec... na srečo nohtki niso poškodovani, rentgen pa je tudi pokazal, da ni nobenega zloma. HB ima samo zatečeno in odrgnjeno kožo.

mah; že ob 20h bi mogla spat pa se to ne bi zgodilo. pa moj ne bi smel prinesti te težke police v stanovanje. pa jaz ne bi smela v kuhinjo pit (mleko, ne likohola, da me ne boste narobe razumeleuser posted image )
trenutek nepazljivosti.

ampak: danes se kaže nov dan v svoji krasnoči!user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3881
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 9:42:57   
majana79
betka, no prou, zihr je zihr user posted image če bi bila doma, bi te povabila na kofe, tako pa kdaj drugič

leela, a ne da se ne? sej men se tut zdi... zato mi pa ni lih niti razmišljat o tem

nikolet, držimo pesti, da te končno porihtajo user posted image user posted image



(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3882
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 9:45:29   
petrazg
Koalček... ja v vrtcu bo prespal, veliki maldič. Gredo ob 17 na predstavo Sapramiška v gledališče, ko pridejo nazaj jih bodo čakale pice velikanke. Potem pa ne vem, mislim, da še imajo neko iskanje zakladov  in spat.

betka.
.. samo, da ni hujšega. Ti si pa itak smotka, se pač zgodi... ali si zraven ali pa ne.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3883
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 9:50:36   
koala.cek
uauua petrazg - to bo pa super. kar izziv a ? še meni bi bil, pa je navajen kje drugje spat. joj, kakšen žur bodo imeliuser posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3884
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 10:09:20   
ledenka
jutro user posted image  

hvala za kritike kuhenj... mah ne vem. zdaj mi je ratala všeč ena Taupe barva user posted image  

http://www.nobilia.de/#/produkte/showroom/farbige_kuechen

všeč so mi tista desno spodaj na 1. strani, na 2. strani obe spodaj, in na zadnji strani. pogojno še na 3. strani desno spodaj.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3885
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 10:10:33   
nikolet
IZVIRNO SPOROČILO: petrazg

Nikolet, a v Žalec greš k dr.Irmanu? Zanj pravijo , da je eden najboljših okolistov v Slo. Pa tudi med prvimi je začel z operacijami s katerimi odpravijo dioptrijo...

Vožnja... midva sva se tudi mislila v štartu v Celje preselit, pa sva si ravno zaradi vožnje premislila. Itak smo full malo skupaj, tako bi še pa najmanj urco na dan zgubili... Pa sva v Ljubljani brez pomoči, tam bi imela pa glede tega luksuz... ampak tako pač je.



ja k dr. irmanu grem... so  mi svetovali ga na očesni v LJ. tak da upam da bo res to pot pomagalo... mi je malo daleč sam za zdravje grem pa tud na konc sveta....user posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3886
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 10:13:26   
nikolet
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

jutro user posted image  

hvala za kritike kuhenj... mah ne vem. zdaj mi je ratala všeč ena Taupe barva user posted image  

http://www.nobilia.de/#/produkte/showroom/farbige_kuechen

všeč so mi tista desno spodaj na 1. strani, na 2. strani obe spodaj, in na zadnji strani. pogojno še na 3. strani desno spodaj.


so ful dobre kuhinje.... men je pa tud všeč na prvi strabni 1. zgoraj k je za podstrešnje stanovanje sam bi druge barveuser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3887
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 10:14:12   
maja1488
Ledenka, a boste imeli vse elemente ob steni? Lepe so. Taupe je tut meni všečen. Imam ene 3 lake za nohte user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 3888
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 10:14:28   
ledenka
betty, joj user posted image user posted image user posted image  za zmajčka!

petra, kdaj začneš? user posted image  pa fajn se bodo meli, ti ga boš bolj pogrešala kot on tebe user posted image  

nikolet, super, da boš mela kmal porihtano oko user posted image  

živa, mislim, da sem videla tvoje slike na fb user posted image  samo rdeče kuhinje ne bi imela... se mi zdi fajn, da je taka bolj nevtralna barva.

majana user posted image user posted image user posted image  za tvoje moške!

za jutri je menda nek dež napovedan al kaj... user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3889
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 10:16:17   
ledenka
sam... kake ploščice pašejo zraven? user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3890
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 10:18:15   
petrazg
Koalček... sej A tudi spi pri babici in dediju, z njima hodi tudi na poletne počitnice, pa pri mojemu bratu in njegovi spi, samo tako pa ni še nikoli... Bomo videli kako bo, se moram vseeno s sosedo zmenit, da pride L. popazit, če bo kriza in ga bo treba it iskat. Ampak ne verjamem... Bodo naredile vzgojiteljice malo testa predno gredo za 3 dni na kmetijo... user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 3891
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 10:18:35   
maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

sam... kake ploščice pašejo zraven? user posted image  


hja, svetlo sive lahko. A pa da bi ploščice mela? Parketa nebi? Jst sm se navadla in so mi ploščičate kuhinje 'čudne'. Ne da so mi grde, sam vajena več nisem.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3892
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 10:22:11   
petrazg
Ledenka... ploščice med elementi (če te misliš) niso več in user posted image Zdaj so bojda steklene stene in pa plošče v barvi pulta. Midva imava isto kot pult, mi je všeč. Pa še za čistit lahko. Za steklo pa Šiviljo vprašaj, pa mislim da ima Tanja tudi.  

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3893
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 10:33:24   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488


IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

sam... kake ploščice pašejo zraven? user posted image  


hja, svetlo sive lahko. A pa da bi ploščice mela? Parketa nebi? Jst sm se navadla in so mi ploščičate kuhinje 'čudne'. Ne da so mi grde, sam vajena več nisem.


ja, parket! men je to tako lepo

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3894
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 10:38:45   
ledenka
na steni bo steklo user posted image  rabim ploščice na tleh.

s parketom ne bom telovadila, ker ne vem, ali lahko sploh dobim takega, kot je že položen v dnevni. je pač že nekaj časa od tega, kar so to naredili. pa sploh mi parket v kuhinji ni ravno všeč, sem imela pa ne bi več.

kakor je kdo navajen user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3895
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 10:39:56   
maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488


IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

sam... kake ploščice pašejo zraven? user posted image  


hja, svetlo sive lahko. A pa da bi ploščice mela? Parketa nebi? Jst sm se navadla in so mi ploščičate kuhinje 'čudne'. Ne da so mi grde, sam vajena več nisem.


ja, parket! men je to tako lepo




user posted image user posted image user posted image a dej ne ga srat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3896
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 10:49:05   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488


IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488


IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

sam... kake ploščice pašejo zraven? user posted image  


hja, svetlo sive lahko. A pa da bi ploščice mela? Parketa nebi? Jst sm se navadla in so mi ploščičate kuhinje 'čudne'. Ne da so mi grde, sam vajena več nisem.


ja, parket! men je to tako lepo




user posted image user posted image user posted image a dej ne ga srat user posted image user posted image user posted image


a bi ti rada taškanje?

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3897
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 10:55:51   
maja1488
Pa ga res že dolg ni blo tukej user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3898
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 11:06:32   
koala.cek
ledenka - tudi te so lepeuser posted image user posted image .

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3899
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.4.2011 12:28:15   
PapuaNG
Daaan,


madonca, ko začnem že zjutraj delat, brez da bi do neta skočila, čisto pozabim kaj napisat pa prebrat. Uglavnem,...kuhinja-jst bi, če bi ponovno izbirala, v kuhinjo dala ploščice ali kaj podobnega in ne parket. Ker midva ful kuhava doma, posledica je, da ti kaj pade na tla itd. in je že kr neki luknjic oz. udrtin, tko da ni lepo videt. Je pa po celem fletu nek mehek parket, da se takoj luknjica naredi, tko da bo treba čez nekaj let verjetno še enkrat zbrusit pa zlakirat.

Pa še včerajšnja prigoda-mulček že kakšno uro ali več spi, ko začne (očitno v sanjah) govorit 'taji, taji'. S tem misli na smetarje, je čisto nor nanje. In v nedeljo je dobil še majhen smetarski kamion, tako da zdej pa res cel dan poslušamo taji, taji, taji...


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




avto moto
metalord666

ali zbirate avto moto?

da (17%)

ne (83%)


Število vseh glasov: 235

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!