|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.2.2011 10:31:26   
maja1488
Jutro!

Leela, nikolet, VSE NAJBOLJŠE!

Šivilja, upam da bo uredu tale migrena. Naj gre že proč. Jogi sva pa tut midva menjala prejšnji teden. Je moj skoz težil, da ne more vstat... No zdaj je vredu. Ga nč več ne boli. Sicer pa zdej skoz govori, da ne more vstat, ker je ne more oči odpret kr baje tko trdno spi. Ah, nikoli jim ni prav user posted image
Viš, si me spomnila da morm dat jogi na bolho. Tastar, ki sploh ni tok star.

Grem kuhat.

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2776
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.2.2011 10:34:36   
Dudica1
šivilja da čimprej mine! user posted image
Jaz pa ob nedeljah ne delam nič,samo zlikala sm kar rabmo za oblečt user posted image user posted image


maja kakšen jogi mata pol zdej da je ok?

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2777
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.2.2011 12:04:56   
majana79
nikolet, veš kaj, tvoj je očitno tak, k moj, da mu je treba rečt. Ne šparej besed, veš. Če ne boš samo slabe volje pa utrujena. Jaz mojemu govorim že 2 tedna da odnese ene stvari, danes sem jih pa na vhod vrgla in jih je enostavno mogu. Pa ni nič pregovarjal. Tako da ni treba čakat, da sam 'vpraša', ampak mu kr lepo zdirigirej, tako kot otrokom. Ker večina decev so itak še zmeri otroc. user posted image

jao ej...

danes prideta k nam na 'kosilo' brat pa sestra, moji so na obisku pr moji tašči. Valda da ne bom kuhala, gremo lepo iskat pa bomo doma pojedl, torta bo pa kr lepo iz Hoferja, je čist dobra.
In se pogovarja prej tašča z mojim pa J. prek skypa: J., kaj dela mami? A kosilo kuha? Bo kej dobrega nardila? Prav moj, ne bomo šli kr po čevapčiče, ne bomo kuhal. T.: joj pa to je tako zanič hrana, pa kako lahko to jeste, to dajo vse najslabše notr... (že obračam oči...). Spet T: J., a je mami spekla tortico k dobite obiske? Je bla pridna? Prav moj, ne smo jo kr kupil. T: tišina.

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2778
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.2.2011 14:11:56   
ledenka
čudovit dialog user posted image user posted image user posted image  

nikolet in leela, vse najboljše user posted image user posted image user posted image

user posted image

jupi, M še kar driska user posted image  tako da bova jutri še doma... bljak. vse mi smrdi...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2779
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.2.2011 15:34:11   
koala.cek
o ledenka - vidim da imaš cel žur.

naš tavelik je šel v kino. imam dve uri miru. tamali pa futra nodija. in ima tudi cel žur okoli sebe.

pa na riti se mu je naredil en mozolj, notranji in ga izgleda malo boli. to bo tudi še žur.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2780
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.2.2011 17:04:29   
nikolet
majana: ja vem kaj moram, sam on pravi da naj delam ženska dela on bo pa moška....user posted image pol sem ga pa vprašala čigavo je pa drva štimat in centralno kurt... je bil pa čist tih, k jz to delam....

no uglavnem sem se mela danes superuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2781
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.2.2011 17:11:16   
koala.cek
evo, gospod mož se gredo slikat z ''oskarji'' preden odjadrajo danes v holivud.......pišuka sem mu fouš....

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2782
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.2.2011 17:47:32   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

evo, gospod mož se gredo slikat z ''oskarji'' preden odjadrajo danes v holivud.......pišuka sem mu fouš....


o fensi, a to je šel službeno?

nikolet, ja itak da so pol tiho... no sam da si se ti mela fajn user posted image


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2783
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.2.2011 18:11:01   
koala.cek
majana - ja itakuser posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2784
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.2.2011 19:15:19   
majana79
aaa, zato nisem dobila darila user posted image  user posted image  user posted image

(ker si pač obljubljala neki, čist tko, by the mimo) user posted image user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2785
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.2.2011 19:27:19   
Leela
punce hvala za želje in slikce user posted image

nikolet tudi tebi vse najboljše

bolančkom miljon user posted image user posted image user posted image  . Tudi F. je bolan, poleg tega se mi dogajajo zoprne stvari in sem precej znervirana. Bit če bolje pravijo.

majana si kar predtavljam pogovor, ja, mama mora kuhat pa pečt user posted image

V dober jogi se pa splača investirat ja.

Bila sem v kinu. Kraljev govor, dober film.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2786
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.2.2011 19:36:19   
Dudica1
Čer!
Pri nas kar sneži user posted image

Jutri pa spet v službo user posted image


leela upam da te zoprne stvari kmal izginejo in da pridejo boljši časi!user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2787
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.2.2011 19:47:47   
majana79
leela user posted image user posted image ti tut rabiš en koktejl, samo ne iz cantine user posted image

dudi, a kr sneg mate? user posted image upam da ga tle ne bo... sneg sux, jaz bi pomlad

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2788
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.2.2011 20:38:52   
Dudica1
jp sneg,sneg user posted image

zdej pa gledam tole emo user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2789
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.2.2011 21:12:48   
PapuaNG
čer,

mi smo se tut fino najedli pri tastu, zdej pa po dolgem času gledamo emo. Smo jo zadnjih nekaj let kar bojkotirali, ker je bilo vse preveč razvlečeno, zdej je pa kr ok user posted image Mali je ok, danes je sicer ene dvakrat kot da bi neki drisknil, ampak vse skupaj ni bilo nič, pa še to je bilo nazadnje dopoldne, tko da gre jutri, če ne bo ponoči kakšnih poslabšanj, v vrtec.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2790
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.2.2011 21:43:47   
zoja10
večerko....user posted image

pri nas kakec še vedno ni klobaska... sicer mi je ena rekla da je njena punčka driskala en mesec 1-2x na dan in je šlo mimo, tudi jaz čakam boljše čase....

včeri smo šle s kolegicami boulat,.. da ne govorim o likoholu...danes sem aut... mačk..fuj.. še dobro da smo bli pri naših doma da sm ležala celo popoldne, mi je mati konkretno juhe nalila user posted image  je težko prestajat mačka z majhnim otrokom...

jutri spet delat,..bljak...

najboljš da se spokam spat, komi še gledam...

pa vse najboljše slavljenkam...user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2791
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.2.2011 7:36:53   
Leela
jutro

user posted image  dudi, majana hvala...

ja koktejl bi pa fajn prišel.

zdaj pa veselo na delo...as if


(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 2792
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.2.2011 7:45:05   
Leela
Colin je oskarja dobil user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2793
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.2.2011 8:18:25   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

Colin je oskarja dobil user posted image


Colin je kul.

Maj fejvorit Mr. Darcy user posted image user posted image



(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2794
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.2.2011 8:23:11   
Leela
user posted image  ja mr. darcy je pa za pojest (obakrat)

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2795
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.2.2011 8:51:14   
koala.cek
dobro jutro družba

a lahko rečem danes, da sem vesela da je ponedeljek ?

prav spočit sem se prišla v službo. pa spet se me nekaj loteva, kašljam, smrkam...bljak fuj. moj imunski sistem padaaaaa...in še naporen teden me čaka. džizususer posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2796
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.2.2011 8:57:23   
majana79
koalka, pejt v lekarno kej iskat... sej vem da prisegaš na rožce, samo včasih je treba vzet kej kemije

imunoglukan, immunogran al pa kej tazga, definitivno pomaga

leela, ja obakrat user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2797
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.2.2011 9:25:37   
PapuaNG
jutro,


spali še kar. Edino malo polomljena sem, ker sem zaspala pred tv na kavču do pol petih al kok je bla ura, ko me je mulo zbudil. Zdej se moram pa počasi dela lotit. No, neki je že narejeno, pa še kopica čaka..

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2798
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.2.2011 13:36:04   
ledenka
dan user posted image

M je boljši, danes kakal samo 1x. upam, da popoldan ne bo poslabšanja... je pa bogi še zvečer med spanjem kakal, k sreči ravno predno sem šla spat. sem ga morala preoblečt... pa postlo tud user posted image  

sicer pa nič posebnega. sem mal iskala ZK podatke, rabi moj za vpisat na en obrazec. pa skuhala sem za parkrat za M. mogoče ne bi blo slabo kaj jest, pa nimam nekega teka.



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2799
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.2.2011 14:35:10   
Nincy_29
Najprej en lep pozdrav! Že zelo dolgo spremljam te forume sedaj pa sem se odločila, da tudi nekaj napišem in vprašam.

Sem mlada mamica 6-mesečne Lane in moram povedati, da nimava nikakršnih težav in problemov, razen malo težjega poroda, kar pa tudi ni nekaj posebnega dandanes.

Rada bi vas vprašala kako je kaj s temi castingi za reklame za dojenčke!? A imaste kakšne izkušnje, kako zvem kje in kdaj so,....???

Za pomoč se vam vnaprej zelo zahvaljujem!

P.S.: Hvala tudi, da delite z nami vaše izkušnje, ki so nam nekaterim v veliko pomoč!!!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Še poznate stare igre? Se jih še igrate?
photo
Igre poznajo vse kulture sveta. Skozi igro spoznavamo sebe in druge, pridobivamo dragocene izkušnje, rešujemo konflikte,...
Zapis mame, ki ga moraš prebrati
Delimo zapis mame, ki bi ga morale prebrati vse mame sveta. Mama, preberi še ti!




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?