|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali moram?
3.11.2010 18:48:47   
Anonimen
No njen odgovor je. bom vzela teste pa boš enkrat izpolnila pa je!

Kakšne teste? A niso to neka predavanja? A je to tko sploh možno? Kakšna mutna posla majo oni to?


To je varstvo pri delu - predavanje plus izpit. Pri nas je vedno tako.

No, meni je to super rešitev, da rešiš pole enkrat "usput na kavi". Sicer ne poznam zakonodaje, je pa mogoče, da je v določenih panogah varstvo pri delu (in opravljen izpit) obvezno enkrat na leto, sploh ker praviš, da gre za težko fizično delo, bi mi bilo logično, da se preverja varnost več kot vsake nekaj let enkrat. Če je tako, boš po porodniški ta izpit morala opravljati in jaz razumem delodajalca, da ne bi delal in plačeval še ene seanse ekstra samo za tebe.


(odgovor članu lojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali moram?
3.11.2010 20:11:31   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

je pa mogoče, da je v določenih panogah varstvo pri delu (in opravljen izpit) obvezno enkrat na leto

v tem primeru šele bi bilo nesmiselno, da ga mora opravljati TUDI med porodniško...


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali moram?
3.11.2010 20:17:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

je pa mogoče, da je v določenih panogah varstvo pri delu (in opravljen izpit) obvezno enkrat na leto

v tem primeru šele bi bilo nesmiselno, da ga mora opravljati TUDI med porodniško...



Ja, enako kot če bi bilo na nekaj let - tole nima veze, mi je šele zdaj potegnilo user posted image .

Očitno je dodatno delo, če se organizira po prihodu s porodniške, čez pol leta.
In očitno spoštujejo zakon, da se tako angažirajo - kar je za pozdravit.

In, kot piše, so se zmenili, da bo za vse prav user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali moram?
4.11.2010 8:32:40   
lojska
Meni ni problema delat varstvo pri delu, celo veselim se, ker me zanima kako to izgleda... čeprav se to najbrš malo smešno sliši. Mene samo jezi, da delam tam že štiri leta, nekatere celo več, pa nas še nikoli niso poslali na varstvo pri delu, sedaj ko sem pa na porodniški je pa kar naenkrat nujno!! Samo to me moti in ko sem jaz nekaj potrebovala od njih so mi komaj ali pa sploh niso dali zdaj pa naj jaz njim rit odnašam, zato, ker jih je najbrš negdo prijavil inšpekciji. Ko sem bila noseča bi me morali dati na lažje delovno mesto, pa me niso, še zafrkavali so me, češ, da dela ne opravljam dobro s tem, da so dobili dopis od zdravnika naj delam lažje delo in tudi lažje delovno mesto je zame obstajalo ampak vseeno jim je bilo. Med nosečnostjo sem krvavela in zaradi teškega dela sem dobila stresno inkontinenco, katero imam še sedaj. Njim je popolnoma vseeno za delavce, oni samo iščejo kako bi čim več spravili v svoj žep. Zadnjič so me sodelavke klicale kako jim pri plači niso izplačali delavne dobe kar se jim je zelo poznalo... a je to fer?Ko prosimo za novo delavno obleko rabijo pol leta, da nam jo dajo pa čeprav je stara že tako ponošena da je že čisto strgana in poflekana, delovnim copatom pa podplat odpada pa nam šefica reče, da neznamo hodit, ampak, če nas pa vidijo take nam pa rečejo, da take pa ne smemo hodit okoli???Res delo za nedoločen čas je zlata vredno!


_____________________________

Pravi muskarci vole obline, samo se psi igraju kostima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali moram?
4.11.2010 10:13:45   
liliana
Mene samo jezi, da delam tam že štiri leta, nekatere celo več, pa nas še nikoli niso poslali na varstvo pri delu, sedaj ko sem pa na porodniški je pa kar naenkrat nujno!!


Ja, ker ga mogoče morate opravljati vsakih 5 let........

(odgovor članu lojska)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali moram?
4.11.2010 11:02:19   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: lojska

No evo zdejle sm dobila sms od šefice odgovor na tisto kar sem ji včeraj napisala češ, da ne morem, ker nimam varstva in če lahko pridem z otrokom.No njen odgovor je. bom vzela teste pa boš enkrat izpolnila pa je!
Kakšne teste? A niso to neka predavanja? A je to tko sploh možno? Kakšna mutna posla majo oni to?



Ah to niso nobeni mutni poslovi. Ta tečaj je eden tistih, ki so obvezni, v bistvu imajo pa sami sebi namen. Mi ga mamo vsako leto, zarad faktorja tveganja. Tiste pole izpolni človek z vsaj malo razuma ob dveh zjutraj, ko ga zbudiš. Če imaš čas in možnost se ga udeleži in štej to kot uslugo delodajalcu, zahtevat pa tega od tebe ne morajo. Pojdi pač enkrat mimo in izpolni tisto polo in to je to.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 4.11.2010 11:03:46 >

(odgovor članu lojska)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...





slutnja

ste se znebile strij po porodu?s cim

jih nisem dobila (34%)

imela sem jih ze imela tudi pred porodom (14%)

da (3%)

ne (28%)

ne,se ne obremenjujem (21%)


Število vseh glasov: 403

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!