|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bel jeziček !
3.8.2005 12:06:06   
petrulja
Ja naša Nina ima eno pikico na nebu že približno 10 dni. Ko sem vprašala babico je rekla, da to ni nič takega. Zdaj pa se je meni enako velika pikica naredila na bradavici (jo namreč dojim), ki zelo boli sploh pri dojenju.
Lahko to sama pozdravim ali moram iskati pomoč pri pediatru?
Me pa to full jezi, ker precej pazim na higieno kar se tiče tamale in pa prsi.:zmeden:

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Bel jeziček !
3.8.2005 12:10:57   
jazz
Poskusi namazat z daktarinom- oralni gel, da ne boš onga ki je za zunanjo uporabo!

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Bel jeziček !
3.8.2005 12:21:35   
petrulja
Je pa veš kaj me najboolj čudi. Ko je bila babica zadnjič pri nas je ta daktarin - za zunanjo uporabo stisnila tamali v usta. Meni je blo čudno pa sem jo vprašala zakaj. Ker se je pa mala full jokala po kopanju - je rekla, da jo bo to pomirilo - pa je ni. Ko je odšla sem šla takoj prebrat navodilo in piše samo za zunanjo uporabo. Se mi zdi, da je ta malo pol kar malo zvijalo. Zdaj pa ne vem ali je mislila, da imamo gel al kaj. Malo neodgovorno ne?

O:K: Ta Daktarin gel pa kupim brez recepta al kako?:zmeden2:

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




katero ime vam je lepše?
nika23



Ema (36%)

Naja (9%)

Neja (22%)

Lia (Liana) (12%)

Tia (Tiana) (20%)


Število vseh glasov: 527

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!