|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bel jeziček !
2.8.2005 21:09:46   
pčka
Ojla !

:duda: ima čisto bel jezik.
Ne vem kaj bi to lahko bilo - gobice ali sor ?
Babica je ob prvem obisku rekla da so to gobice....sledil je tek do lekarne po daktarin.
Po skoraj 6 tednih situacija ni nič boljša....jezik je še vedno bel, mladič pa vedno rine jezik ven....:)-

hehehe, edino polno zabave je ko mulca mažem s palčko po jeziku in veselo cmoka......

zdej pa.....mlade mamice.....na dan z besedo

lp
žigcev fotr.......;):)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Bel jeziček !
2.8.2005 21:15:35   
jazz
Aj, jaj, mi smo mazali ene tri štiri mesece. Če ne prej, bo zginlo ko bo začel konzumirat kakšen sokec, ker ima malo kisline, tega pa gobice nimajo rade- v mlečni flori jim pa paše. Tko da kr pridno mažte in pediatru pokazat! Čao!

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Bel jeziček !
2.8.2005 21:16:24   
katarin1
Dober večer!

Tudi mi smo imeli bel jeziček, pa je zdravnica rekla da je sor.Tko da če nisi sigurna boš morala k zdravniku.

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Bel jeziček !
2.8.2005 21:18:05   
Naja31
Po 6ih tednih pa se spodobi ze obisk pri pediatru, da pogleda. Daktarin bi moral pomagati ze po nekajkratnih nanosih.

A je :duda: dojen?
Ce so obloge od mleka, bodo sle dol, ce popraskas po jezicku. Ce je sor, pa ne bodo sle dol, oz. lahko spodaj celo malo zakrvavi.
Jaz svetujem pediatra.

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Bel jeziček !
2.8.2005 21:18:58   
jazz
p.s. Žigec je pa zeeeloo luškan. Saj je korenina, bo že dal skos!!!

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Bel jeziček !
2.8.2005 21:27:01   
pčka
:)-:)-:)-

ja......po fotru je luškan...........hehehehehe:hudicek::hudicek: (mal reklame)

Hja...tole dol ne gre z drgnjenjem sploh......
Daktarin uporabljamo že od od prvega obiska babice (mislim da je prišla ko je bil star en teden)....in bi te obloge že morale zgint, ker smo tubico že skor spraznil....mazal smo pa vse dude (ta mesene in gumijaste).......:zmeden:

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Bel jeziček !
2.8.2005 21:29:18   
pčka
pediatra smo že dal skoz........pa ni posvečala kakšne posebne pozornosti.....rekla je naj še kr naprej mažemo......

u bistvu ne štekam da nekaterim to zgine takoj (že po parih nanosih)

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Bel jeziček !
2.8.2005 21:32:41   
jazz
Bla bla, nam so tudi rekli da zgine po parih nanosih. Pa smo doolgo mazali in pazili da je bilo vse tiptop prekuhano in boste videli kar naenkrat ne bo več belega jezička ampak boste vsi gledali če je že kakšen zobek mogoče....

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Bel jeziček !
2.8.2005 21:32:47   
pčka
aja....dojen je.....

Včasih sicer ujame še kšno flašo aptamila......da se dec naje in da mava mal več časa ponoči za ......... (spanje):ups:

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Bel jeziček !
2.8.2005 21:33:59   
jazz
Ja, pa mi smo spraznili ene dve tri tube najmanj!

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Bel jeziček !
2.8.2005 21:36:05   
pčka
a ma pol sploh smisel to mazat....če menda zgine ob gosti hrani.......pomoje je mulc že odporen na ta daktarin......



(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Bel jeziček !
2.8.2005 21:37:12   
Maja Z
ojla

da se še jaz malo vmešam-kaja ima tut ful bel jeziček (skoraj stara 4 mesce). ko je imela od mleka, je bilo bol malo tega, zdej ima pa kar precej. Sicer ji še nisem probala zdrgniti..ne vem, ful mi je čudno. A jih to kej moti oz. boli?:zmeden2:
A je to potrebno zdravit, ta sor ali gobice?Sej sploh ne vem kaj to je..prvič slišim, priznam;)

lp maja

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Bel jeziček !
2.8.2005 21:37:50   
jazz
Ma smisel, ker če ne bi nič mazal se mu preveč razpase še po grlu in menda tud okrog ritke!

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Bel jeziček !
2.8.2005 21:38:27   
pčka
ps.....
tud matic je že taprav......:hudicek:

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Bel jeziček !
2.8.2005 21:39:08   
jazz
Boli jih najbrž ne, moti pa sigurno!

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Bel jeziček !
2.8.2005 21:40:36   
jazz
Hvala, sam zdaj smo za dva meseca še bolj tapravi. O kolk lepega vas še čaka!

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Bel jeziček !
2.8.2005 21:41:17   
Maja Z
thx ;)
lp maja

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Bel jeziček !
2.8.2005 21:42:59   
jazz
Čao, Maja Z!

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Bel jeziček !
2.8.2005 21:46:37   
tinatona
Haj!

No moj mali je tud pokasiral sor in ga je revčka to tako bolelo da ni hotel nič pit. Takrat je bil star tri tedne. Meni so v porodnišnici rekli naj jeziček in dlesni fino zdrgnem z zelo sladko vodo (v 50ml prekuhane vode daš tri žličke sladkorja - tam uporabljajo 50%glukozo) pred vsakim hranjenjem + uporabim Daktarin oralni gel za usta in Daktarin kremo za ritko. Jaz sem to delala tri dni in je zginilo (sem pa tudi jaz mislila da so to samo obloge od mleka). Če pa ne bi nič drgnila je rekla da se to zelo rado ponavlja, zato se je treba tega lotit hkrati.

LP Tina

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Bel jeziček !
2.8.2005 21:47:42   
pčka
komi čakava da bo star 3 mesce....da ga kašno traparijo naučim...hehehehe.....
reži se pa že kr pošteno.....(če ga pod bradico podrgneš).....ga morm slikat.....pa prlepim slikco....

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Bel jeziček !
2.8.2005 21:52:21   
jazz
Vse se reši! Slikce pa le pokažite in uživajte 100 na uro, ker ni lepšega kot ati, mami in mali sonček.

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Bel jeziček !
3.8.2005 7:51:42   
bobek05
Mi imamo tudi sor :hudicek: ... Meni pa je babica rekla, da naj vzamem košček gaze, si namotam okrog mezinca (seveda, roke prej umit!!), pa Daktarin na gel in mu potem lepo podrgnit po jezičku - opažam, da mu ful paše

To z zelo sladko vodo pa prvič slišim :zmeden:

Tinatona, kaj mu Daktarin tudi mažeš pred hranjenjem??

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Bel jeziček !
3.8.2005 7:52:49   
bobek05
eh, kake kozlarije pišem - saj se vidi, da je še prezgodaj :ups:

mislila sem napisat - pa Daktarin na gazo

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Bel jeziček !
3.8.2005 9:12:19   
SaaS
Tudi naš je imel sor. Nam je zginil malo preden sem porabila celo tubo. Pediatrinja mi je svetovala, naj si ga proti koncu dojenja namažem kar na bradavico. S tem preprečim še prenos okužbe na moje bradavice, baje se lahko tudi to zgodi. Lahko pa se preko črevesja prenese tudi na ritko, če ga ne zdravimo.
No, jaz sem potem mazala dudo, kar pa spet ni bila dobra ideja. Mali potem, če duda ni bila namazana, je sploh ni več maral. Smo jo kar ukinli. Je poskušal nekaj s palcem, ampak na srečo ne prav veliko.

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Bel jeziček !
3.8.2005 9:45:59   
Žirafca Helena1
Mene tudi to zanima. Stari smo sedem in pol mesecev in ima bel jeziček n kožico na notranji strani ustnic. Rečeno mi je bilo, da je sor v obliki belih pikic. Zdaj pa res ne vem kaj imamo.
Zadnje čase pa veliko melje jeziček po ustih in ima usta veliko zaprta in sem mislila, da je od tega bolj belo.
:miska:

(odgovor članu pčka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




kaj menite
cupacups

je danasnja politika kriva za recesijo

da,vse v njihov zep sele nato delavci (93%)

ne, so posteni (7%)


Število vseh glasov: 274

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!