|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bosna - here I come! :)
19.8.2010 11:16:04   
Kerensa*
Pozdravček iz hotela Mostar... v Mostarju. user posted image

V Zadru sva v torek zjutraj v hostlu pojedla "šolski zajtrk" (kakav, kruh, maslo, marmelada), nato pa sva odšla na kavo v nek kafič ob obali. Bela kava je pri njih v velikosti macchiata user posted image . Poleg naju je na soku sedela neka babica z vnučkom in kar na lepem ji je mali rekel:"Baba, ti si kreten," ona pa mu ni ostala dolžna in mu je takoj odvrnila:"Ma čača ti je kreten!" user posted image  Jaz sem mislila, da bom v vodo padla od smeha.

Iz Zadra v Šibenik, parkiranje za 3 kune v marini, naslajanje nad neko norveško luksuzno ladjo in še ena kava na promenadi. Nato je sledila vožnja proti jugu in nekje v času poznega kosila sva prišla v Split. Med iskanjem restavracije sva slučajno odkrila Bačvice. Ajmo na kupanje! Ja, seveda, a je kdo brisačo vzel s sabo? user posted image  E, budale. Pa sva šla v trgovino, kupila brisačo in papuče za g. Moža, potem pa parkirat in bumf v vodo. Tooopla, pa mivka, valovi (ker je šla ravno Jadrolinija mimo)... uživancija. Niti pomislila nisva več na hrano.

Vsa slana sva odrinila dalje proti Dubrovniku. Neum, Makarska riviera in še nešteto prečudovitih zalivčkov. Vmes sva že 3x menjala baterije na digitalcu. user posted image  V Dubrovnik sva prispela okrog 21-ih in hotela parkirati v starem delu mesta, za gradom. Japajade - 30 kun za 1 uro. Je*bo ti vrag čaču tvoga - ne dam! user posted image  Zaradi klinčeve prometne ureditve sva naredila 3 kroge okrog centra, ko sva iskala prenočišče. Hostla nisva našla (sva šla tudi 3x mimo), Hilton je bil krepko predrag (če bi ga plačala, niti za nafto za nazaj v LJ ne bi bilo - to bi bilo zate, Lukrecija, a? user posted image ),... Ura skoraj 23, midva pa brez postelje. Klinc, pa postelja . lačna kot vola. Parkirava v nekem hotelskem naselju ob promenadi, plačava 5 kun, greva na pizzo, čevapčiče in Ožujsko pivo. Vprašava še v hotelu z 2 zvezdicama, če imajo kaj frej. Cena: 116€, pa vse polno. Mater vam... v 3 zvezdice (Aquarius) nisva šla niti vprašat, ampak sva zavila direktno v kamp. Nekaj časa sva se še trudila s postavljanjem šotora, ampak glede na utrujenost in pozno uro sva kaj kmalu obupala, pogrnila spalne vreče in šla v mižule.

Včeraj zjutraj štart iz kampa okrog 8ih. Oba vsa polomljena, nevajena takšnega spanja user posted image . Kava s pogledom na luko, kelnarca počasna kakor polž user posted image , vmes pisanje razglednic in brzinski wireless za e-maile, potem pa proti Metkovićem. Vmes postanek za kopanje v Neumu, kjer me je skoraj odneslo z valovi vred user posted image , potem pa na mejo. Poštni nabiralnik 2m pred mejo, jaz pa v kopalkah iz avta, mimo kolone avtomobilov in do njega. Carinik je 2 avtomobila tačas kar mimo spustil. user posted image

Neretva je super lepa, res. Zavila sva proti Međugorju (ateista!) in naletela na gnečo 300tih avtobusov in 3000ih avtomobilov. user posted image  Do cerkve nisva prišla, sva pa kupila 5 kipcev od Marije in popila Ožujsko s pogledom na Brdo ukazanja. Izvinite, ampak meni se Marije ni prikazala. Samo račun za pivo! user posted image

Iz Međugorja pa na Buno. Moji so na Buni, ne točno v Mostarju. Teta Mira, stric Damjan, njun sin Mario, njegova hčerka Karla in sin... uf, zaboravila ime. Sok, grozdje, kolačiči, objemanje, jaz njim darilo (slovensko vino in Marija iz Međugorja), oni meni flašu lozovače, predtem pa degustacije. Zakurilo mi je jajčnike. user posted image  Sarma za večerjo, pregled fotografij, potem pa gasa v Mostar, do hotela. Tam sva pustila avto in šla z Mariom, ki nama je bil vodič, v stari del mesta. Na most.

Fascinirana do amena. Lučke, voda, štanti oz. trgovinice,... Pijačka na promenadi, vmes čvek do nezavesti, peš pot dalje proti hotelu. Slišim nekakšno prepevanje "aaaaa", pa vprašam:"A to je narodna muzika?", Mario pa meni nazaj:"Čuti, ženo, pjevaju u đamiji." user posted image  O, Bože mili.

Okrog polnoči v hotelu, polna lozovače in češnjevega likerja, sem samo padla dol in zaspala. Danes vstajanje okrog 10ih, zdajle kava v salonu hotela, potem pa nazaj do mojih in z njimi najprej v Nevesinje, do cerkve in pokopališča, potem na izvir neke reke tam v Buni, nato večerja, potem pa pot v Sarajevo in tam prespat.

Se čujemo.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Bosna - here I come! :)
19.8.2010 11:20:40   
Volga
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  čimprej se spet javi, pa srečno pot user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Bosna - here I come! :)
19.8.2010 11:24:52   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*


Fascinirana do amena. Lučke, voda, štanti oz. trgovinice,... Pijačka na promenadi, vmes čvek do nezavesti, peš pot dalje proti hotelu. Slišim nekakšno prepevanje "aaaaa", pa vprašam:"A to je narodna muzika?", Mario pa meni nazaj:"Čuti, ženo, pjevaju u đamiji." user posted image  O, Bože mili.


user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Bosna - here I come! :)
19.8.2010 11:27:25   
darja.mark
uf, Kerensa, uživaš na polno user posted image   Pa sej prav, je blo tut mišljeno tko aneuser posted image

tista je pa svetovna o babici in malem fantku, sem se orenk nasmejala :)user posted image user posted image

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Bosna - here I come! :)
19.8.2010 11:57:06   
ksenjak
user posted image Uživancija na polno.
Sem se že kar malo ustrašila, da se ne boš mogla nikjer priklopit in hvala bogu, da temu ni tako. Super potopis.

lp

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Bosna - here I come! :)
19.8.2010 12:09:09   
thaiss
user posted image user posted image user posted image user posted image  uživačiuser posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Bosna - here I come! :)
19.8.2010 12:19:31   
RAKICA2007
čiiiist fouš user posted image

še naprej max uživajta...
pa javi se še kaj...

zelo fajn te je brati user posted image user posted image user posted image

srečno in varno pot user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Bosna - here I come! :)
19.8.2010 12:22:19   
ronja
i tata bi sine... pozdravi mi bosno!

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Bosna - here I come! :)
19.8.2010 18:13:14   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  čimprej se spet javi, pa srečno pot user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kerensa, se že vnaprej zahvaljujem za razglednico user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Bosna - here I come! :)
19.8.2010 18:19:05   
alda
Tako se dela: UŽIVAJ-TA!!! na polno!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Bosna - here I come! :)
19.8.2010 18:40:55   
Fleka
Fajn se imejta še naprej,.........user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Bosna - here I come! :)
19.8.2010 19:02:15   
arabela*
uživajta....imata kar pestro in zanimivo potovanjeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   [Brisano sporočilo]
20.8.2010 9:56:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Bosna - here I come! :)
20.8.2010 9:57:46   
ZARA
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Bosna - here I come! :)
20.8.2010 10:01:10   
Kerensa*
Dobro jutro iz Sarajeva. user posted image

Včeraj opoldan smo šli v Nevesinje, rojstni kraj moje babice (oz. polovice družine). Od "strica" Damjana sem izvedela celotno zgodovino (predvsem politično user posted image ) kraja + trenutno aktualne zadeve. Mimogrede sem se s prometnih znakov učila cirilico user posted image . Obiskali smo pokopališče, kjer je pokopanih kar nekaj mojih sorodnikov, potem smo šli pa iskat župnika. Ni ga bilo:"Otišo je u biskupiju u Mostar." Prav, gremo pa nazaj v Mostar.

Vmes smo se še ustavili na Buni in se najedli nečesa iz kupusa, pa domače sirove pite in enega slanega sira (sve domače, jasno user posted image ) ter se poslovili od familije. Tetin drugi sin, Karlo, se bo konec avgusta preko LJ vračal v Nemčijo in se bo ustavil pri nas. Juhuhu. user posted image

Na srečo je "teta" vedela, kje je ta biskupija in župnik je bil res tam. Spomnil se me je iz pisanja preko FB in e-mailov in takoj je na mizo postavil lozovaćo in liker, pa še njegova gospodinja nam je skuhala kavo. Mater, ateistka pije kavo v biskupiji (menda je to nadškofija al' kaj?). user posted image  Darila (slovensko vino) je bil full vesel in je rekel, da ga bo z užitkom spil ob prvi priliki user posted image , dal mi je še nekaj gradiva za raziskovanje moje družine, nato pa smo se slikali in šli.

K "tetini" sestri, nekaj ulic stran. Tam nas je pričakala cela njena družina in teta, tipična balkanska baba, se je spet rasplakala. Grozdje, melone, opet kafa, jaz sem se šla naslajat nad 26 let starim Mercedesom (5.0 mašina in 300 konjev) coupe, ki je v lasti... ah, saj ne vem, kdo mi je. user posted image

Vidjet čemo se opet sljedeče godine... Do Sarajeva naj bi imela 100 km, pa so nama rekli, da prej, kot v dveh urah ne bova tam. Uf, le kakšna je cesta? Ah, čisto solidna, samo policaji na vsakem ovinku. Po celi magistrali jih niti od daleč nisva videla toliko, kolikor je bilo tukaj patrulj. Nakar naju je še začel loviti avtobus! Midva sva vozila 70, kolikor je bila omejitev, bus pa nama za ritjo, pa blendal in poskušal prehitevati na tistih ovinkih, kjer je levo samo še prepad v reko. Na eni bus postaji sva ga spustila naprej in pičil je najmanj 100 km/h. Poln! Majmune. Vmes sva se ustavila v Jablanici, pri muzeju Bitke na Neretvi. Super zadeva. Most je še vedno v Neretvi.

Okrog 20:30 prihod v Sarajevo. Krasno mesto. Jasno, da sva spet naredila 3 kroge, ker sva iskala hotel Green, ampak vse, kar sva našla, so bile table. Parkirava v parkirni hiši 5 m od Baščaršije, plačava 10€ za do danes do 12-ih, sprehajava se naokrog in pred naju skoči en tip:"Treba vam hostel?" Treba. Ajd, da vidimo. Privat stanovanje, 3 sobe, v vsaki postelje, 15€ po glavi, vse na črno. "Evo vam ključ, tu je kupatila, spavajte do 12, uživajte i držite laptop kot sebe." user posted image

OK, posteljo imava, još šetnja po Baščaršiji (izgleda kakor Čopova ulica v LJ, če mene vprašate user posted image ), Sarajevsko pivo pred neko cerkvijo (nešto rimokatoličko), okrog polnoči pa spat. Danes vstajanje ob 9ih, poiskala sva cyber caffe (našla sva samo cyber, brez caffeja user posted image , tako, da bom šla hitro od tukaj), potem pa po avto in via la Banjaluka. Greva iskat Kozaro oz. neko vojašnico v Zalušanima, potem pa preko Bihača proti Karlovcu (Metulj33, coffe, please user posted image ) in po kakšnem čudežu danes pozno zvečer v LJ. Če bo pa prehudo za vozit, pa nočitev na vikendu na Plitvicah in jutri zjutraj za LJ.

Colt, dobiš razglednico tukaj, iz Sarajeva. user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Bosna - here I come! :)
20.8.2010 10:04:57   
Klemy82
user posted image pojej en čevap še zame, pliz! p.s. Imaš mail!

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Bosna - here I come! :)
20.8.2010 10:07:15   
Volga
O, Karnisa user posted image user posted image user posted image user posted image  vsak dan komaj čakam tvoje poročilo user posted image user posted image   a pa že vračaš se user posted image user posted image user posted image  meni je pa tako fajn brat tvoje dogodivščine. Zdaj vem za pol tvoje žlahte user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   [Brisano sporočilo]
20.8.2010 10:12:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Bosna - here I come! :)
20.8.2010 10:51:58   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

O, Karnisa user posted image user posted image user posted image user posted image  vsak dan komaj čakam tvoje poročilo user posted image user posted image   a pa že vračaš se user posted image user posted image user posted image  meni je pa tako fajn brat tvoje dogodivščine.

ja ma res, tako hitro bosta nazajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Bosna - here I come! :)
20.8.2010 11:11:28   
ksenjak
Pa je res čist prehitro minilouser posted image . No, vseeno pričakujem še več vtisov, ko se vrneš nazaj. Pa seveda tvoje nepogrešljive fotkeuser posted image . Glede na to, da sta morala že tolikokrat baterijo polnit, jih bo zagotovo velikooooooo.

lp

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Bosna - here I come! :)
20.8.2010 16:07:17   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

a pa že vračaš se user posted image user posted image user posted image  meni je pa tako fajn brat tvoje dogodivščine


jaz tud rada berem..))user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Bosna - here I come! :)
20.8.2010 17:36:29   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

user posted image user posted image  a ne, volga. Jst sem tudi čakala na poročilo.

Kerensa, ti bi morala pisati dnevnik. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


blog. bila bi popularna ko Elvis Prisli (Rambo Amadeus) - akhm, da se popravim: balkanski Perez Hilton od beverli hilsa user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   [Brisano sporočilo]
20.8.2010 18:02:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Bosna - here I come! :)
20.8.2010 18:51:52   
sončnica24
Daj Kerenska ostani še kakšen teden to je tako luštno za bratuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Bosna - here I come! :)
20.8.2010 20:17:48   
Colt
SIcer težav z uhajanjem urina nikol nisem mel...ampak ko berem Ljukrechijo ino Vulvo...pa se zadeva zelo hitro obrne. Od smeha seveda. Kerensa, pozdravi mi Koševo ;) Bil jaz tam na koncertu od U2 leta 98 user posted image user posted image user posted image user posted image

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?