|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bosna - here I come! :)
16.8.2010 12:10:02   
Kerensa*
Če bom res jedla in pila namesto vseh vas, potem bom nazaj prišla nažgana in najmanj 5kg težja. user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Bosna - here I come! :)
16.8.2010 12:21:55   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

najmanj 5kg težja. user posted image



To pa sigurn... Jaz vedno, pa mi nkol ni žal... Uživam na ćevapih in suđukicah pr Mrkvi, teletini ispod sača, sladkiših itd...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Bosna - here I come! :)
16.8.2010 12:27:04   
Kerensa*
Avto in g. Mož bosta čez 5 minut pred blokom, tako, da zdaj pa res grem.

Pridne bodite, uživajte in ne opravljajte me preveč (ker vse izvem, Lukrecija! user posted image ).

Prvi komad na CD-ju, ko vžgeva avto:

www.youtube.com/watch?v=_ayZfxiydgU

Ciaooo!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Bosna - here I come! :)
16.8.2010 12:36:41   
enea
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Bosna - here I come! :)
16.8.2010 12:37:54   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55
Kerensa, ne pozabit, da je ta mesec Ramadan.

Kaj pa je to?

Muslimanski praznik, ki traja en mesec. Ne smejo pit, jest svinjine, seksat in še marsičesa.

A turisti pa lahko? user posted image


Khm... mal narobe razloženso zgoraj... Uglavnem, od jutra do mraka, se postijo, pač bolj zamrli mesec je, zaživijo ponoči. Ni neke skrbi za turiste, ampak pač ne ga zdej na velko srat po gostilnah, al pa na ulici, pa prov z užitkom jest, rajš se morda mal umakni v kot gostilne. Pa ne prov naglas vzdihvat user posted image ... Ampak to je tvoja odločitev, pač samo spoštovanje do ljudi, ki se postijo.



Ja ja, od jutra do mraka. Ponoči si dajo duška. user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   [Brisano sporočilo]
16.8.2010 13:09:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Bosna - here I come! :)
16.8.2010 16:36:05   
ZARA
Že od pol enih se ni javila? Karnisa, a ti si resnično šla v Bosno? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Bosna - here I come! :)
16.8.2010 19:20:08   
ronja
V Bosno sem jaz vzela en srednje velik ruzak, do polovice napolnjen z jabolki (ne morem brez sadja, ob cesti pa dostikrat ni nobenega sadnega drevja, sploh ne na primernih štop placihuser posted image ), spalko, armafleks, en pulover, kavbojke, kratke hlače, par majc, spodnje perilo, nogavice, kopalke (ja, majo morje, ja, tam sva not prišli, ker nisva meli vize za Bosno -takrat pred 10imi leti si jo še rabil, ven so naju nekak pustili - to je pač Balkanuser posted image ). To je bilo to. Dokumentov tapravih nisem mela, pa so bili tako prijazni, da sva šli lahko not in venuser posted image , avta nisem mela, garminov še bilo ni,... ampak bilo je nepozabno in super!

Mostar je krasen, zdaj verjetno še lepši, ko dejansko ima spet svoj most (jaz sem bla tik po vojni, je bilo vse razsuto, v vsakem prometnem znaku luknje od krogel, vse hiše zbombardirane...), Sarajevo je čudovito, nujno moraš it na njihovo tržnico!

offtopic: kdaj pa lahko gresta sama (brez otrok)? Nama se vse to zdi še tako hudimano daleč...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Bosna - here I come! :)
16.8.2010 19:47:07   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Že od pol enih se ni javila? Karnisa, a ti si resnično šla v Bosno? user posted image


kaj pa , če se je kaj zgodilo?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Bosna - here I come! :)
16.8.2010 19:51:36   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Že od pol enih se ni javila? Karnisa, a ti si resnično šla v Bosno? user posted image


kaj pa , če se je kaj zgodilo?


Ah dej nehi no, dej črne misli stran,...user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Bosna - here I come! :)
17.8.2010 1:07:39   
Kerensa*
Ja, Zara - res. user posted image

Za lahko noč, preden zaspim... evo mene in g. Moža v Zadru, v nekem hostlu ob marini. Sobica v velikosti naše kopalnice user posted image , ampak imava pa posteljo, omaro, mizo z dvema stoloma, umivalnik, ogledalo in kanto za smeti. Na vratih piše "Ne pušite u krevetu" user posted image , v kopalnici pa "Ne okrečite tuš prema vratima" user posted image . Na dvorišču je kup mularije, eden bolj nažgan, kot drug user posted image  - me ima, da bi se jim pridružila. Aja, cena - za nočitev z zajtrkom (in, kakor vidite, wirelessom) za 2 osebi je malo manj, kakor 20€. user posted image

V LJ sva še malo zabluzila, tako, da sva štartala ob 14:30. V Postojni na Rijeko in potem po jadranski magistrali navzdol. Totalno fascinirana sem predvsem nad Velebitom, kjer sva bila v času sončnega zahoda - nastalo je nekaj full dobrih fotk. Zvečer, ob 20-ih, sva prišla v Starigrad - Paklenico, kjer sem mislila navalit na štante, pa sem si premislila, ko sem videla, da so torbice po 180 kun, v LJ pa po 15€. user posted image

Šla sva na večerjo - orada, brancin, krompir, mešana solata, Ožujsko pivo... je*em jim sve po spisku, plačala sva 350 kun! Dobro je bilo full, samo malce me je motilo, ker je imela riba še glavo. user posted image  Za predjed so nama dali dagnje (prvič v življenju sem jedla školjke), nato pa "kuča časti" še aperitiv, ki me je zakuril do jajčnikov. user posted image

Prevozila sva celo Paklenico in vso to kilometrino do Zadra, ker sva iskala hotel, motel, sobo ali karkoli, kar bi imelo Internet, pa ku*be v hotelu s 3 zvezdicami niti TV-ja nimajo v sobi! Tale hostel sva odkrila čisto po pomoti, ko sva se izgubila v Zadru in sva sledila samo še znakom ob cesti. Ja, g. Mož je Garmina pustil v LJ. Hvala Bogu za zemljevid. user posted image

Ob 8ih imava naročeno bujenje, da ne prespiva zajtrka, ki je vključen v ceno user posted image , spijeva kofe, še malce poklikava po notebooku, potem pa dalje v smeri Dubrovnika. Upam, da bova do večera v Mostarju, od koder se bom verjetno naslednjič javila. V najslabšem primeru bova prespala v Dubrovniku. Jaz navijam za Hiltona, g. Mož pa pravi, da se bo ločil, če grem samo na recepcijo. user posted image

Ajde, kokoške - fajn se imejte in lahko noč.

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 17.8.2010 1:09:34 >

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Bosna - here I come! :)
17.8.2010 7:20:25   
ksenjak
user posted image  za tole javljanje in danes že čakam na novo.
Joj, si me pa s tole večerjo čist zraj....user posted image   Pa v bistvu za vse to, kar sta jedla, niti nista tako drago plačala, vsaj meni se tako zdi. Samo glejta, da ne bosta že vsega badžeta v prvih dveh dneh zapravilauser posted image .

Skratka luštno se imejta še naprej in že nestrpno pričakujem naslednji potopis.

lp

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Bosna - here I come! :)
17.8.2010 7:48:03   
sončnica24
Še več takšnih javljanj. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Bosna - here I come! :)
17.8.2010 8:26:25   
Colt
Kerensa, varno vožnjo želim in obilo potovalnih užitkov. Pa ne pozabi...če vidiš kak helikopter ali letalo, le fotoaparat v roke in škljocat user posted image user posted image Namreč verjetno bosta vidla kak požar, tam pa precej gasijo z aviacijo. user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Bosna - here I come! :)
17.8.2010 8:31:26   
RAKICA2007
user posted image user posted image user posted image
za javljanje...
pa srečno pot še naprej...

javi se še kaj user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Bosna - here I come! :)
18.8.2010 10:16:47   
Kerensa*
Samo na hitro... pozdravček iz svinjsko dragega Dubrovnika. user posted image

Včerajšnja jutranja kava v Šibeniku, plavanje na Bačvicah v Splitu, obisk Čavoglave, večerja v Dubrovniku... spanje v kampu, zdajle v Hiltona, potem pa dalje na Metkoviće in v Mostar.

Prepaid internet is off. user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Bosna - here I come! :)
18.8.2010 10:18:01   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Samo na hitro... pozdravček iz svinjsko dragega Dubrovnika. user posted image

Včerajšnja jutranja kava v Šibeniku, plavanje na Bačvicah v Splitu, obisk Čavoglave, večerja v Dubrovniku... spanje v kampu, zdajle v Hiltona, potem pa dalje na Metkoviće in v Mostar.

Prepaid internet is off. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Bosna - here I come! :)
18.8.2010 10:24:50   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Samo na hitro... pozdravček iz svinjsko dragega Dubrovnika. user posted image

Včerajšnja jutranja kava v Šibeniku, plavanje na Bačvicah v Splitu, obisk Čavoglave, večerja v Dubrovniku... spanje v kampu, zdajle v Hiltona, potem pa dalje na Metkoviće in v Mostar.

Prepaid internet is off. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kaj bi ti brez Kerense, na kom bi se praznila???

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Bosna - here I come! :)
18.8.2010 10:29:15   
TomTaylor
O, Bakfark, WB user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Bosna - here I come! :)
18.8.2010 10:56:22   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Samo na hitro... pozdravček iz svinjsko dragega Dubrovnika. user posted image

Včerajšnja jutranja kava v Šibeniku, plavanje na Bačvicah v Splitu, obisk Čavoglave, večerja v Dubrovniku... spanje v kampu, zdajle v Hiltona, potem pa dalje na Metkoviće in v Mostar.

Prepaid internet is off. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kaj bi ti brez Kerense, na kom bi se praznila???


Saj bi se na tebi, pa premalokrat prideš mimo.

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Bosna - here I come! :)
18.8.2010 11:16:31   
Bakfark
Pa menda ja Kerensa ne piše tolko pogosto, da si tu-pa-tam ne bi vzela cajt še za mene.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Bosna - here I come! :)
18.8.2010 11:24:42   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Pa menda ja Kerensa ne piše tolko pogosto, da si tu-pa-tam ne bi vzela cajt še za mene.


pa če tebe nikoli ne "srečam". Al maš samo 38 objav.

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Bosna - here I come! :)
18.8.2010 11:31:10   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

pa če tebe nikoli ne "srečam".



Zdaj me tudi ni al` kaj?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Bosna - here I come! :)
18.8.2010 11:31:48   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Al maš samo 38 objav.


40

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Bosna - here I come! :)
18.8.2010 16:59:36   
Colt
Hehe BackFard in Vulva....prav cute sta user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?