|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 10:08:16   
2ursae
jana, če se ti da dopolnit seznam pregledov - v sredo imam CTG.

jaz se tud zdaj jezim (sicer potihem user posted image ) na mojega: skoz dela, ponoč ne spi, ker dela - ja, saj je ful priden, a pa si najde čas da vsak ljubi dan po debelo uro govori po telefonu s svojo mamo. Jaz pa cele popoldneve sama z mulčkoma in niti slučajno ne dobim toliko časa z njim kot ljuba mati user posted image .


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu smarnca)
Neposredna povezava do sporočila: 3326
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 10:40:40   
Najki
IZVIRNO SPOROČILO: anju
prejšnjič sem očeta in mulčka poslala na Vremščico, tam dela biotehniška fakulteta ovčji sir in skuto.


Sline.... Cedijo.... mmmmmm... To je cisto blizu fanta sestre od dragega, bom prosila, da enkrat skoci tja pa dostavi v LJ user posted image . Nisem vedla da imajo to tam.

Ha ha Pokora ful je kjut! Ima tak pogled "Stay away from my cookies!!".

IZVIRNO SPOROČILO: sasadejan
tinaaleks -  jaz si tudi želim, da nebi bilo več noči. Prav v slabo voljo me spravljajo te noči. Vsako noč se slabše naspim in težje je.


Totalno... Danes sem zaspala ob polnoci, ob dveh sem se zbudila in eno uro cebljala, da se dragi ni spal, potem sem pa koncno tako trdno zaspala, da sploh nisem slisala mulcka vstat in razgrajat, nic... ob devetih sem se sele zbudila in bila prepricana, da je ze v vrtcu, pa je bil zgleda samo tako priden... Sam tudi ratam zivcna, ko se bliza noc in vem, da spet ne bo pocitka.

Wow ful PDPjev ze ta teden!

mamamajca vozicek bom  spitadermom prespricala. V bistvu bi ga s katerimkoli razkuzilom, ki je pri roki, lohk tudi razkuzilnimi robcki, so se bolj prakticni za brisat. Za vonj pa ga samo razpri in pusti na zraku razdisat. Moj ni smrdel tako da nisem imela tega problema.

2ursae a tvoj tud user posted image . Moj tudi z mamo kar ne neha govorit, jaz ne vem, kaj si imata tolk za povedat, saj se tolko sploh ne zgodi user posted image . Pa itak jo zanima samo vnucek in podrobno porocilo o njegovem dnevu pa ce je mozno se poslusanje njegovega cebljanja, hvalabogu da nimata video povezave user posted image . Ma je se to v planu... Ma ja nona ga ful pogresa ga vidi samo 1x na teden ali celo 2, druga babica pa vsak dan.

missD imas ze polno narocje?

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 3327
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 10:48:03   
jana84
aha, prebrala vse kar ste naklepetale čez vikend...Ja, vikendi so pač taki, da nimam kaj preveč časa na RR viset...Ta je bil pa še predvsem poln...
V soboto sem praznovala rojstni dan - blo kolkortolk v redu, razen tega da me je tata že navsezgodaj ob živce spravil s svojimi idejami in zahtevami. Pa kaj čmo...Mi je pa možek lepo polepšal rojstni dan - cel dan je imel sinkota čez da sem si lahko jaz spekla torto - evo najlepše darilo kar si ga človek pri 2-letnem sinu lahko zaželi...Popoldan sta prišli sestri z družinico mi voščit, pa še tašča in tast in pol pa še moj stric...Tako, da je blo kar pestro, kjub temu da nisem nobenega izrecno vabila...

v nedeljo pa mo dopoldan bolj kot ne težili sami sebi ker je bil tak prečudovit dan, da ni za verjet...HB da se je popoldan malo zboljšalo vreme, da smo šli po gobe - ne boste verjele spet nas je dež ujel...Nič hujšega...Smo vseeno vztrajali in nabrali veliiiikoooo jurčkov, ki smo jih seveda dobrega srca in rade volje potem tudi oddali (nekaj moji sestri, nekaj svakinji, nekaj jih je mama dala eni prijateljici) - ker smo že leni in se nam jih ne da čistit...Nabirat jih je pa fenomenalno, kljub temu da sem že krepko v 36.tednu nosečnosti user posted image

Vsega kar ste naklepetale ne morem pokomentirat, ker sem itak že pol sproti pozabla user posted image ...

Ena svtar pa mi je ostala v spominu insicer se navezuje na BTBW - je res tako da me ki smo še študentke oz. brezposelne da ne nastopimo porodniške 28dni pred PDP-jem?! Ker me je v petek na CSD kar na rit vrglo...To pomeni da moram lepo ta teden zrihtat še stavri na Zavodu za zaposlovanje, ker mi 30.9. poteče status študenta...Sem mislila, kako fajn saj se mi itak s 1.10. začne porodniška...Očitno ni temu tako!? user posted image user posted image user posted image

Spanje in nočni obiski WC-ja: se ne smem čisto nič pritoževat, ker sem šla šele ob 4h na WC in še to zato, ker je takrat k nama na sredo pricapljal sinko in sem se takrat prvič zbudila...Je pa res, da imam še kar nekaj do mojega PDP-ja...bomo vidli kako bo na koncu...

Kar malo zavidam enim ki so že pri koncu...Po drugi strani pa mi ni tako kot sem nič hudega...
Ja, in tud jaz nestrpno pričakujem novičko od MissD, da sporoči kako sta kaj njena dvojčka...Zdej je verjetno že rodila, kaj mislite?

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3328
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 10:56:17   
nika1
Jana84 ja vse najboljše za rojstni danuser posted image , kot vidim so oz. bodo pri vaši sami
Tehtnice po horoskopu, tehtnice ste fajn, tudi moj može je, pa upam, da bo sinček
tudi v tem znamenju rojen...

Aja pa Jana84, ful si se potrudila glede seznama, si vse tako lično uredila , zelo pridna.

Kako je pa kaj vaša prebava punce, mene je vedno bolj kot ne spremljala slaba prebava, a zdaj je pa kriza v kontra pomenu, sploh zadnji mesec in zadnja dva dni, skoz me nekaj zvija, ful  grem pogosto na wc, blato je bolj kot ne redko, ma prav zoprno, samo , da dam kaj v usta sem že na wc-ju, sem že od tega utrujena...
lp

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3329
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 10:57:32   
sasadejan
Jana vse najboljše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nika1)
Neposredna povezava do sporočila: 3330
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 11:13:18   
2ursae
jana, vse najboljše tudi od mene user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nika1

pa upam, da bo sinček
tudi v tem znamenju rojen...



moj mali je tud tehtnica, madonca, za par urc je zgrešil škorpijončka (rojen 22.10. ob enih ponoči, čez par ur je bilo pa sonce že v škorpijonu). Mi je pa tašča izračunala podrobnejši horoskop - se ljubiteljsko s tem ukvarja in v to tudi zelo verjame - in je skorajda idealen, tko da ok, tudi prav. Zdaj pa upam, da mi uspe rodit škorpijonko, da mi bo za družbo user posted image , čeprav so tehtnice res eni zelo fajn ljudje, družabni, prikupni, očarljivi in priljudni. No, pa saj smo škorpijonu tud user posted image .



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 3331
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 11:13:32   
jana84
heh, nika1...dve tehtnici sva že in možiček je škorpjonček, kaj bo dete ki je zaenkrat zelo pridno še v trebušku pa ne vem...Jaz upam da bo tam tik na meji med tehtnicoi nškorpjončkom...al pa celo boljš naj bo kar škorpjonček...
Ker kot smo razmišljali bi bil tisti vikend 22-24.10 kar soliden za rojstvo...Prej skoraj nimamo časa...user posted image  
Mož je ukazal, da mora bit al petek al sobota...zdej itak še 14dni nima da sploh razmišlja o tem da bi prišel na svet, je še prezgodaj. Tisti vikend tam 16. 17. 10 mojih staršev ni doma, pa še nečak ima krst in svak in svakinja praznujeta rojstni dan...no in naslednji bi bil pa kar primeren... user posted image  si zmišljujemo kaj?! Prišel bo pa ko si bo zmislil...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 3332
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 11:19:23   
sasadejan
Jaz sem se pa z mojim v trebuščku zmenila, da pride od 04.10. do 10.10. user posted image . Upam, da me bo ubogal.

Je pa že user posted image  nabavil pijačo za zapitje malega user posted image . Tok se ga že veseli.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3333
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 11:19:40   
tinaaleks
jana-user posted image  vse najboljše!

Jaz sem pa upala, da bom imela še devico, pa si je premilsil in bo kar tehtnica. Saj po eni strani je pa dobro, da nima RD blizu že male... Tako se bo vedno 2X praznovalo!user posted image .
Sem bila pa celo dop v postelji: malo brala, malo dremala-trdno ne morem zaspat pa konc! Ob 12 sem pa že zmenjenja za kavo-bo tudi pasalo it malo ven!

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3334
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 11:20:35   
Najki
Jana pozno vse najboljse user posted image  user posted image

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 3335
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 11:21:56   
jana84
evo, še malo slin...dva-trije koščki so jo še ostali, da si jo lahko privoščim danes za malico...
user posted image

me je pa mož hecal, da bomo dobili punčko, ker mi tolče na roza...še torto si okrašujem v roza...Zato pa sem na hitrco dala nasredino take rožice, ki vlečejo malo bolj na modro, da če je slučajno fantek v trbuščku, da ne bo zapostavljen, oz. mu ne bo vleklo na roza user posted image

< Sporočilo je popravil jana84 -- 27.9.2010 11:24:42 >


_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3336
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 11:26:59   
sasadejan
Jana obvladaš user posted image . Kot iz slaščičarne je.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3337
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 11:28:42   
jana84
mogoče, sam v slaščičarni jo nardijo bolj hitro...meni je vzela celo dopoldne...Ampak sem si jo privoščila narediti si jo za darilo...

ps. ti jo nardim eno in pošljem po pošti za tvoj RD...

< Sporočilo je popravil jana84 -- 27.9.2010 11:29:10 >


_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 3338
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 11:36:38   
sasadejan
če do jutri pride komot user posted image


(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3339
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 11:37:45   
jana84
tako, zdej pa si grem privoščit, kar si za rojstni dan nisem mogla, zarad preveč opravkov - en lepotni tretma in sproščanje v kopalnici user posted image ...
Bodte pridne in upam, da missD čimprej sporoči kako in kaj je z njimi tremi! user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3340
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 11:46:43   
2ursae
jaz imam tud že splanirano, kdaj naj naše dete NE bi prišlo na svet user posted image - mali ima RD 22.10. (jaz pdp 26.10.) in ne bi rada, da imata na isti dan. Bomo pa rd malega praznovali že okoli 10.10. (Bog daj, da zdržim do takrat), ker se tako veseli praznovanja, gostov in torte. Pa revež je bil že lani prikrajšan za žurko, ker sem imela v začetku novembra en ful težek izpit, na katerega sem se pripravljala pol leta. Tko da, suma sumarum: Lučka, naj se ti še ne mudi preveč user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3341
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 12:04:29   
Pokora
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Pokora greš u Lubalno al greš k našemu G rodit?


O ne ne ne, grem kr lepo v Lj.user posted image  Sej je fajn dečko, sam tja gor oz. dol pa ne grem zarad njegauser posted image


Sasadejan, tatarca ti ne jej, tudi če ga boš pripravila. Jaz sem zadnjič iz kulinarike ukradla en recept in naredila tople kruhke. Na majhne kockice narežeš šunkico, naribaš sir (jaz sem dodala še malo sveže paprike), dodaš majonezo in kislo smetano, soliš, popraš in namažeš toaste (jaz sem jih narezala na trikotnike da lepše zgleda) in hop v pečico, da se sir stopi. Za eno varjantno sem pa še popražila šampinjone in jih dodala masi. Mojim gostom je blo zelo všeč.


Caroline, a veš da se meni tudi ne da ponoči okol skakat. Raje spim. Bova mi2 to kar lepo zjutraj u miru opravile aneuser posted image


Meni se v prvo čep ni odluščil. Ker sem bila 9 dni čez rok, so me sprejeli in ko so me klistirali se je počasi začelo, pa ko so mi predrli mehur, sem še več svojih popadkov dobila. Tako da nimam pojma kako zgleda ta čep. Samo po mojem ni bil, ker je bilo te sluzi res minimalno. Bohve kaj je to ven prilezlouser posted image


Luna, jaz pijem čaj. Sej ne vem če nuca, ampak škoduje pa tudi ne!


Jana, ful lepa torta! Res zgleda kot iz slaščičarneuser posted image user posted image  Pa ful si pridna s seznami.


Nika, vzamem malo tvoje prebave - bo za obe glih provuser posted image  


Mi bomo pa danes imeli fižolovo mineštro, pa vašo idejo o palačinkah bom ponucalauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3342
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 12:08:17   
mamamajča
hehe, ste hecne s temi datumi...
Meni pa ti datumi zdaj na koncu ne odgovarjajo, bi rajši od 1.10. naprej....

JANA!!! A ti take torte pečeš? Ja noro nooo.... Vse najboljše tudi z moje strani!

A če te vleče na roza, pomeni, da bo punčka?user posted image Sem že enkrat pisala o tem, da me že celo nosečnost na roza daje in si same take cunje kupujem... user posted image

MissD, no javi se, sem že precej firbčna :)

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3343
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 12:11:32   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: Pokora

Na majhne kockice narežeš šunkico, naribaš sir (jaz sem dodala še malo sveže paprike), dodaš majonezo in kislo smetano, soliš, popraš in namažeš toaste (jaz sem jih narezala na trikotnike da lepše zgleda) in hop v pečico, da se sir stopi.



A veš, da mi to večkrat jemo za večerjo? No nisem še dodajala majoneze zraven, samo šunka, sir, kisla smetana. In ja, mamo ful radi, tud tamali, edino kar nekaj kosov je treba naredit, da se fajn naješ. Hiter in ful dober prigrizek (jaz v originalu nimam rada ne smetane in ne jogurta, takole zapečeno pa jem).

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 3344
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 12:13:36   
tybysy
Jaz sem s pregleda. Žalostna user posted image user posted image user posted image
Tamala se ni obrnila in je vedno v poševni legi (to pomeni, da tudi ritka ne gre v porodni kanal). Zunanji obrat ne pride v poštev, ker je posteljica spredaj - ravno tam, kjer ima zdaj glavo in bi bil poseg preveč tvegan (zaradi pretrganja žil oz. odstopa posteljice). Zato sem naročena na CR - naslednji petek, 8.10.
Me je tako šokiralo, da sploh ne pridem k sebi. Tako lepo nosečnost sem imela - brez problemov in komplikacij. In sem si kar vizualizirala lep porod in dete v naročju. No, zdaj bom pa spala, ko bo mala prišla na svet. Pa še nič ne vem o CR. Videla sem posnetke, ampak ne vem, koliko časa bom na intenzivni, kdaj bom prvič videla hčerko, ali bom lahko dojila... user posted image Tisoče vprašanj user posted image user posted image

Ta teden bom še več ali manj na vseh štirih (imam kolena že čisto obrabljena, mož pa žulje od masiranja mezinčkov). Sem že cel prejšnji teden delala vaje za obrat, ki sem jih našla na netu, vendar ni nič pomagalo. Zdaj je pa itak vedno manj možnosti, ker ima dete vedno manj prostora.
Jah, kaj čmo. Doma mi pravijo, da sem smešna, saj si nekatere tako želijo in po možnosti celo naročijo CR, jaz pa jokam. Samo, da bo vse v redu, a ne!!

NP v ponedeljek, 4.10. - CTG.

Srečno vsem, ki vas bo ta teden "zaneslo" v porodnišnico!

Aja, še to - v porodnišnici NM imajo fuuul gužvo. Mi je zjutraj na CTG-ju rekla, da naj kar do roka počakam, ker imajo vse polno.


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3345
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 12:17:38   
sasadejan
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: Pokora

Na majhne kockice narežeš šunkico, naribaš sir (jaz sem dodala še malo sveže paprike), dodaš majonezo in kislo smetano, soliš, popraš in namažeš toaste (jaz sem jih narezala na trikotnike da lepše zgleda) in hop v pečico, da se sir stopi.



A veš, da mi to večkrat jemo za večerjo? No nisem še dodajala majoneze zraven, samo šunka, sir, kisla smetana. In ja, mamo ful radi, tud tamali, edino kar nekaj kosov je treba naredit, da se fajn naješ. Hiter in ful dober prigrizek (jaz v originalu nimam rada ne smetane in ne jogurta, takole zapečeno pa jem).



Pol bom pa še to naredila. Vsaj zase k ne smem tatarca user posted image .

Hvala

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 3346
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 12:18:33   
Pokora
Mamamajča našemu malemu je bilo tako všeč da je naslednji dan hotel to za večerjouser posted image  Bo res treba ponoviti.
Probaj dodati še majonezo, je ful dobro. No pa kalorično tudi...


Sem pa v službi včasih jedla nekaj podobnega. Ima Tomato en tak sendvič  - zmešanček. Mi je bil ful njami. Pa smo potem zamenjali dobaviteljauser posted image

< Sporočilo je popravil Pokora -- 27.9.2010 12:19:33 >

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 3347
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 12:20:04   
sasadejan
tybysy -  sploh ne vem kaj naj ti rečem. Probaj se pomiriti. user posted image

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 3348
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 12:23:57   
Pokora
TYBYSY, ja lepa reč! Držim pesti, da se mala tik pred zdajci obrne!user posted image Kaj pa če bi imela tak CR kot MissD - da si pri zavesti in da takoj malo dobiš v naročje?

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 3349
   RE: Oktobrke 2010 II
27.9.2010 12:57:32   
jana84
user posted image  Tybysy...bolje da ti naredijo CR kot pa da se matraš tolk časa naravno in je pol po možnosti še prepozno za CR - ker ko se enkrat otrok spusti pregloboko v porodni kanal ni več možnosti za CR (kolkor se jaz spomnim user posted image )...Upam da se vseeno otroček odloči obrniti in ne delati sivih las mamici, ki si tako želi naravni porod...

od MissD še nobene novičke...Upam da je vse v redu in imajo v P samo gužvo user posted image

No, jaz sem zdej končala z mojim kopalniškim tretmajem in sem vsa prerojena...Zakaj se ne spomnim večkrat na to...Prav fajn se počutim...

glede tort pa sploh ni tako težko kot na koncu zgleda...Sej zato se mi pa dopade pečt torte...Itak na koncu vse premažeš s smetano al kakršno drugo kremo...In zgleda lepo...Pr piškotih pa nimaš popravnega izpita user posted image ...Sm pa ful vesela, ko vidim da mi uspe tud ko jo prerežem...seveda...Načeloma pa delam z jogurtom in smetano + želatina...Zelo enostavna in nenasitna krema...mlajsk...Sem ravno prej pojedla en kos in je zdej še boljša kot je bla v soboto - se je biskvit še malo bolj prepojil...Tako ,da za nedeljo ko ima naš pobalinček 2 leti jo bom nardila že kar en dan prej, pa da se lepo prepoji biskvit...V nedejo bom verjetno sam okrasila s smetano in poskušala Mojstra Mihata narisat nanjo...user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 3350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?