|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AR mleko in cucelj
23.7.2005 14:14:52   
Minkaa
Mi smo nabavili zaradi polivanja AR mleko, da mu ga ponudim še po vsakem dojenju Zanima me po kakšnih cucljih dajete to mleko. Mi smo kupili novega pa so tudi tukaj premajhne luknje in nič ne teče ker je mleko tako gosto.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   AR mleko in cucelj
23.7.2005 14:18:43   
jazz
Mi smo zaradi tega presedlali na nukove flaške, ker se da za njih kupit cuclje za gosto hrano (tako piše na deklaraciji) in mali super pije po njej, tudi sedaj,ko mu za večerjo dodam malo riževe kašice. Prej pa smo imeli aventove in sem sama delala luknje, pa nikoli nisem vedela a je uredu ali ne.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   AR mleko in cucelj
23.7.2005 14:57:09   
danajana
Mi smo imeli aventov cucelj tisti s črticami, I za počasno, II za malo hitrejše in III črtice za hitro. Je pa potrebno paziti, da so te črtice obrnjene k nosku, da res teče dovolj hitro.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   AR mleko in cucelj
23.7.2005 15:23:22   
jazz
Smo imeli 3 aventov cucelj, ampak za aptamil AR gre še vseeno premalo skoz.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   AR mleko in cucelj
23.7.2005 15:43:53   
špelica
Chicco ima tudi enega, ki ima zarezo, ne luknjo, pa teče skozi ko noro. Gor piše, daje od 4 mesecev naprej, apmpak jaz sem ga šele zdaj mojemu dala, ker se je prej skoraj zadavil z njim, tako je teklo. Je dober tudi za gosto mleko z kakšno žlico rižolina ali kaj podobnega.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   AR mleko in cucelj
23.7.2005 16:17:50   
usa
mi uporabljamo za to mleko stekleničko nuk first choice silikon cucelj vel.1 (0-6m)srednja luknja M:bravo:
lp usa

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   AR mleko in cucelj
23.7.2005 21:05:21   
Minkaa
Predvsem za Chiccotovega me je zanimalo, ker imamo to flaško, ki posnema dojenje in je super ker resnično ne dobi zraven veliko zraka. In flaške zarad cuclja res ne bi želela menjati.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   AR mleko in cucelj
24.7.2005 10:00:31   
SaaS
Jaz sem mu kakšen mesec in pol dodajala Novalac AR. Imela sva aventove cuclje mislim, da dvojko, pa je čisto lepo teklo.
Po mojem ni problem v gostoti mleka. Če mleka ne zmešaš dobro, (se mi zdi da se težje zmeša kot npr. Aptamil), ostanejo grudice in te popolnoma zablokirajo pretok mleka skozi luknjice.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?