AR mleko in cucelj (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Minkaa -> AR mleko in cucelj (23.7.2005 14:14:52)

Mi smo nabavili zaradi polivanja AR mleko, da mu ga ponudim še po vsakem dojenju Zanima me po kakšnih cucljih dajete to mleko. Mi smo kupili novega pa so tudi tukaj premajhne luknje in nič ne teče ker je mleko tako gosto.




jazz -> AR mleko in cucelj (23.7.2005 14:18:43)

Mi smo zaradi tega presedlali na nukove flaške, ker se da za njih kupit cuclje za gosto hrano (tako piše na deklaraciji) in mali super pije po njej, tudi sedaj,ko mu za večerjo dodam malo riževe kašice. Prej pa smo imeli aventove in sem sama delala luknje, pa nikoli nisem vedela a je uredu ali ne.




danajana -> AR mleko in cucelj (23.7.2005 14:57:09)

Mi smo imeli aventov cucelj tisti s črticami, I za počasno, II za malo hitrejše in III črtice za hitro. Je pa potrebno paziti, da so te črtice obrnjene k nosku, da res teče dovolj hitro.




jazz -> AR mleko in cucelj (23.7.2005 15:23:22)

Smo imeli 3 aventov cucelj, ampak za aptamil AR gre še vseeno premalo skoz.




špelica -> AR mleko in cucelj (23.7.2005 15:43:53)

Chicco ima tudi enega, ki ima zarezo, ne luknjo, pa teče skozi ko noro. Gor piše, daje od 4 mesecev naprej, apmpak jaz sem ga šele zdaj mojemu dala, ker se je prej skoraj zadavil z njim, tako je teklo. Je dober tudi za gosto mleko z kakšno žlico rižolina ali kaj podobnega.




usa -> AR mleko in cucelj (23.7.2005 16:17:50)

mi uporabljamo za to mleko stekleničko nuk first choice silikon cucelj vel.1 (0-6m)srednja luknja M:bravo:
lp usa




Minkaa -> AR mleko in cucelj (23.7.2005 21:05:21)

Predvsem za Chiccotovega me je zanimalo, ker imamo to flaško, ki posnema dojenje in je super ker resnično ne dobi zraven veliko zraka. In flaške zarad cuclja res ne bi želela menjati.




SaaS -> AR mleko in cucelj (24.7.2005 10:00:31)

Jaz sem mu kakšen mesec in pol dodajala Novalac AR. Imela sva aventove cuclje mislim, da dvojko, pa je čisto lepo teklo.
Po mojem ni problem v gostoti mleka. Če mleka ne zmešaš dobro, (se mi zdi da se težje zmeša kot npr. Aptamil), ostanejo grudice in te popolnoma zablokirajo pretok mleka skozi luknjice.




Stran: [1]