|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 14:18:44   
betricija
jaz jem gobe, ki mi jih nabere mami in sestra. pa tudi sama poznam gobana, turka, karželj (kako ga zamenjajo z mušnico*?) in pa marelo. ta je najbloljša.mljask. sicer pa jih imam večino vložene, pa en paket zamrzrnjene za na pico ali kakšno omakco...sem pa včeraj gledala oddajo preverjeno. neverjetno, da tudi gostilničarji kupujejo gobe na tržnici, pa ne vem če vedo kaj kupijo. jaz pa ponavadi, ko me moj pelje na kakšno večerjo večino jem špagete z gobovo omako...sem se malo zamislila, samo do sedaj je bilo zmeraj vse ok.


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2001
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 14:22:56   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Tulipan12, jst sem mogla pri drugi hčeri čist na novo napisat vlogo za otroški dodatek. Kar je blo po eni strani smešno, ker so bli prihodki isti kot so bili že na prejšni odločbi (pred povečanjem števila članov). Razlog zakaj maš 2 eur višji otroški dodatek... A veš, da 2x letno se tud OD usklajuje z rastjo plač? In 2x na leto se otroški poviša ali zniža, lahko pa tud ostane isti. Sej povečal so ti ga že prej, takoj ko je bilo usklajevanje, samo ti razlike 2eur verjetno nisi opazila.

Mag, jst jem gobe. Jih pa ne kupujem, men jih prinesejo tako da sem ziher da so sveže. Prinese mi jih kaka tašča, pa teta,...


Hvala za odgovore!user posted image
Čuj, kolko tašč pa maš ti?user posted image user posted image  malo šale, brez zamereuser posted image
Mag jaz jem gobe isto kot birdy, iz preverjene roke, iz trgovine pa samo šampinjone... obožujem gobe!user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2002
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 14:23:39   
enamimi
Hej hej nosečke,

Berm vas že kar nekaj časa, a za pisati mi vedno zmanjka user posted image

Naš PDP je 21. decembra (samo upam da ne bo zaspanček, ker bi rada strelčka kot je njegov oči user posted image ), to je naš prvi baby, ki pa naj bi bil fantek.

Kot nekateri sva tudi mi dva čisto v opremljanju novega stanovanja tako, da za bebija še čisto nič nisva kupila.

Za tiste, ki mislite da ste šle z kilcami preveč gor, naj vam povem da sem imela jaz 10+ v 25. tednu, zdaj v 28. pa imam verjetno še več user posted image , aja pa moje začetne kilce so ble 66kg.

Pozdravček vsem! user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2003
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 14:24:44   
obcinarka
ula...........ojla.... sva čist blizu, jaz PDP 26.12, po menstruaciji 21.12... na zadnjem pregledu 24.12..

moj ima pa RD 25.12... pestro bo.... itak je pa splaniral da se za božič še nakosilamo in pol gremo.... ja ja ja ja ja ja ja ja user posted image  

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 2004
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 15:03:29   
mag3
Tudi jaz obožujem gobe- še posebaj jurčke, zato pa sprašujem, če jih jeste, ker so kao ful težke in ne priporočajo nam najlepšim ženskam-user posted image . user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz jih jem samo od preverjenih.

Sem pa tudi jaz včeraj gledala Preverjeno. KATASTROFA.

ENAMIMI DOBRODOŠLA MED NAS. user posted image user posted image user posted image




< Sporočilo je popravil mag3 -- 29.9.2010 15:04:09 >

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2005
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 15:25:03   
rubica
dan čveke


zaljubljena res maš lušnega bušija, ni velik, ker moj je ogromen, sploh ker lahko primerjam z nosečnostjo v l. 2008.

glede csd-ja bom pa tudi jaz šla čim prej urejat, da se mi bi štela plača in ne bolniška v povprečje.
mi imamo otr dod vsak mesec 22eur, 3 dr. člani pa oba zaposlena, no nekaj je jaz pravim bolje kot nič. enkratne nagrade za novega dr. člana pa v lj ne dajejo, dobijo jo samo socialno ogrožene družine. da pa država na voljo pakete za katerega izpolniš vlogo na csd-ju mislim, da v skupni vrednosti okoli 250 eur- popravite me, mi bomo letos vzeli eurote, prvič pa sva vzela lupinico (Maxi cosi cabriofix), isofix podlago, kovterček, pa zaščito za vtičnice.

glede oblačil, je pa tako, da smo mi našo punco- je tudi zimska (januarska) oblačili največkrat v bodi na preklop, benkico, žabice in čez nogavičke- notri, za ven pa čez zim. kombinezon pa 1 bomb. kapico in 1 volneno čez, je pa bila v košari, tako, da takrat ko je blo res mraz sem jo pokrila še z  dekico tako da je bila res zadekana in v vozičku lepo drnjohala.
no da ne bom predolga, še kasneje kaj sedaj pa dokončat kosilo.

< Sporočilo je popravil rubica -- 29.9.2010 15:31:58 >

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2006
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 15:29:10   
rubica
gobe jem, samo ne zvečer, ker so mi pretežke, drugače pa jem sveže nabrane, pa meni so marele mnjami, pa kak rižota z lisičkami mnjammmm.


zaljubljena prav imaš  nikoli ni prepozno, si pa zelo pridna in lepo da si spremenila način prehranjevanja, res super, pridna si! user posted image

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2007
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 16:39:09   
aischa1
Pozdravljene.
Smo nazaj iz 3D sem ful vesela uspele lepe slikice in cd dobili bomo najverjetneje še 4 punčko ampak smo zelo veseli.Rastemo lepo težka je 832gr.user posted image Zdravnica je rekla da je fotogenična in se rada slika.Eno slikico bom dala sedaj gor druge pa v moj album.
user posted image

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2008
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 16:40:22   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: rubica

da pa država na voljo pakete za katerega izpolniš vlogo na csd-ju mislim, da v skupni vrednosti okoli 250 eur- popravite me, mi bomo letos vzeli eurote, prvič pa sva vzela lupinico (Maxi cosi cabriofix), isofix podlago, kovterček, pa zaščito za vtičnice.



Zdaj je znesek 279,42. Oz. zavitek A, B ali e, ki ga sestaviš sam.

http://www.novorojencek.com/index.php

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2009
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 16:41:20   
mag3
Aischa bravo za še eno punco. user posted image user posted image user posted image  Je treba bit majster tud za 4 punce. user posted image   Samo da bo zdrava.


(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2010
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 16:49:30   
obcinarka
čestitamo za še eno "babnco".. joj bo pa vaš ati prav ponosen še bolj, same bejbe okrog.... lepoooooooooooo ampak slikca pa fenomenalna... sej ne morm verjet
mi nismo šli na 3 d, ampak...... mi je kar mal žal...
lep dan... jaz še workam...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2011
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 17:20:14   
misk2
hejla bejbe :)

mi smo bli pa prejsni teden na 3d in nas mali takole izgleda :) neznam slikice dat gor.... rabim pomoc...

pocutimo se ok... vidim da je nekaj novih noseck...cestitam!!!!

naslednji pregled je 15.10. :)



_____________________________

prišel je naš princ Gabrijel 12.12.2010 :*
prišla je naša princesa Lea 8.4.2012 :*

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2012
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 17:24:20   
aischa1
Misk2 jaz grem na shrani.si pa tam shranim sliko z mobitela.

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 2013
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 17:26:17   
špica84
Aischa bravo še za eno pupo je prava pozerka user posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2014
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 17:33:59   
misk2
user posted image   da vidim ce je ratalo...

_____________________________

prišel je naš princ Gabrijel 12.12.2010 :*
prišla je naša princesa Lea 8.4.2012 :*

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 2015
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 17:35:20   
aischa1
Sem dodala še 2 slikice na eni kažemo tudi lulikouser posted image .
Špica84 je ne prava pozerka je rekla tudi zdravnica ja so prišle prav lepe slikice ven sem prav vesela da sem šla na 3D in mi ni žal eurov.

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 2016
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 17:35:25   
misk2
eee...super... mal je velka slikica ampak nic hudega... hvala aischa1 :)

_____________________________

prišel je naš princ Gabrijel 12.12.2010 :*
prišla je naša princesa Lea 8.4.2012 :*

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 2017
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 17:37:53   
aischa1
Misk2 joj kai lepi fantičekuser posted image

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 2018
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 18:10:10   
betricija
aischa še ena punca praviš. ja superca.
obema z misk pa čestitam za dobro opravljen 3d. jaz ga nisem delala, ker je rekla moja G da je škoda denarja, ker se itak obrazka ne bi videlo, ker je tako čudno tamala obrnjena. bom pa cotkice kupila namesto tega.

rubica, nisem vedela, da v ljubljani dajo pomoč ob rojstvu otroka samo socialno ogroženim družinam. kakor je meni znano naj bi vsi dobili. in to okoli 220€. no sicer pa je vsak denarček dobrodošel. v kopru sem brala, da dobijo 500€.
sicer pa tudi jaz nisem dobila solidarnostne pomoči v službi, ker ima naše podjetje pač tako zanič kolektivno pogodbo. se mi pa zdi čudno, ker vsa ostala javna podjetja, ki posledično spadajo pod nas, pa imajo tako kolektivno pogodbo, da ti pripada pomoč. tak da sem ob eno plačo. ma nima veze. samo da otrok raste in da pride zdravo na svet.

me pa danes malo manj brca. morda je kriv prehlad. upam, da bo kmalu bolje in da bom spet lahko jamrala da spet preveč brca. nikoli prav hehe

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2019
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 18:22:39   
n a n i
Aischa1 noro dobre fotke. Cestitke za 4 pupo.

Betricija a lahko vprasam o kaksni solidarnostni pomoci je govora? A zaradi bolniske podjetja kaj dajo?

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 2020
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 18:28:02   
zaljubljena23
ababanana, hvala za info...

Mag, jaz obožujem gobe, pred sladkorno sem pojedla ogromno gobove juhe, zdaj pa sem v fazi mirovanja..Bom po decembru vse nadoknadilauser posted image user posted image user posted image Drugače pa jemo pri nas samo gobe, ki jih sami naberemo in jih poznamo (jurčke, dedeke in lisičke)

enamimi, dobrodošla med namiuser posted image user posted image user posted image

rubica, hvala ;)..Sicer mi drugega ni preostalo kot da sem začela nekaj delat na sebi..Ker bi bilo res neumno, da samo od zdravnikov pričakujem, da mi pomagajo pri zanositvi, če sama ne naredim nič zase, medtem ko je bil pri meni samo v O, ki pa so bile zavrte zaradi PCO...

aischa, super za uspešen pregled in punčkouser posted image user posted image user posted image

betricija, naša pikica je tudi mirna zadnja dva dni...Sem ugotovila, da ob lepem vremenu miruje, ob deževnem in slabem pa ima žurko v mojem trebuščkuuser posted image user posted image

Aja, glede otroškega dodatka, pri oddaji..Če daste vlogo 90 dni po rojstvu, dobite za mesece nazaj in če se vloga odda najkasneje do aprila (sem pozabila zdaj točni datum), se upoštevajo dohodki iz leta 2009 in ne leta 2010...Kar nama zelo paše, saj padeva v en razred višjeuser posted image




_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2021
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 18:35:32   
aischa1
Betricija po novem je v Kopru pomoč nekje 250 eurovuser posted image tako da naš Popovič je postal malo skop.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 2022
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 20:29:18   
jona klara
aischa, misk2- obema čestitke za prelepa dojenčka, res so pravi mali pupekiuser posted image user posted image user posted image

betricija- o kaki pomoči ob rojstvu govorite' a to ko se dobi na občini, ko gre mož urejazi po rojstvu?


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2023
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 20:30:05   
tasika12
Pozdravljene,

jaz sem ravno slišala, da nekatera podjetja dajo solidarnostno pomoč, če si na bolniški več kot tri mesece, in danes mi je to šef tudi potrdil, da bom tudi jaz dobila. Sedaj sem na bolniški dva meseca, torej še en mesec. Preostalih par dni dopusta pa naj pokoristim pred nastopom porodniške. Najprej sem mislila dopust koristit vmes, pa osebna zdravnica zahteva potrdilo delodajalca da se s tem strinja. Tako da bom naredila kot so mi predlagali.

LP

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 2024
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.9.2010 20:55:30   
rubica
čer na hitro sem našla tole: http://24ur.com/novice/slovenija/koliko-namenijo-obcine-za-novorojencke.html

papirje za porodniško lahko torej oddam že 60 dni pred pdp-jem?


< Sporočilo je popravil rubica -- 29.9.2010 20:57:19 >

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 2025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?