|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 15:28:18   
aischa1
Mag3 jaz sem gledala seznam ki je eno stran nazaj pa ni blo nobeneuser posted image user posted image  je učitno enuser posted image na seznamu zbežal.

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 15:55:29   
mag3
IZVIRNO SPOROČILO: aischa1

Mag3 jaz sem gledala seznam ki je eno stran nazaj pa ni blo nobeneuser posted image user posted image  je učitno enuser posted image na seznamu zbežal.


nič hudega aischa user posted image res na novem seznamu ni zabeleženo pri Marinci, da bosta dva user posted image

< Sporočilo je popravil mag3 -- 20.8.2010 15:56:10 >

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 17:41:45   
zaljubljena23
In še moje poročilo iz morfologije, tako kot sme pričakovala..Naslednji teden v četrtek imam ponovno morfologijo, tokrat v P v MB-ju..To kar smo lahko videli, je bilo ok..Merjenje MV je pokazalo, da ga je potrebno spremljat..Je malo skrajšan (33,5mm) in ni tako ozek kot bi moral biti, je malo odprt, tako da kontrola čez 14 dni pri mojem G oz naslednji teden morajo meritev ponoviti tudi v MB-ju..Če bo se stanje naprej slabšalo, mi sledi obisk LJ in vstavitev obročka...Aja, dala sem še kri in vodo, pa v sredo še moram iti na cuker test...

Pinkalonca, NP 2.9., morfologija 26.8.

mag, hmmm tukaj javno ne bi razglabljala, ker ne vem kdo me bere..Mogoče ko dobim 100% potrditev preko ZS...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 18:18:56   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: zaljubljena23

In še moje poročilo iz morfologije, tako kot sme pričakovala..Naslednji teden v četrtek imam ponovno morfologijo, tokrat v P v MB-ju..To kar smo lahko videli, je bilo ok..Merjenje MV je pokazalo, da ga je potrebno spremljat..Je malo skrajšan (33,5mm) in ni tako ozek kot bi moral biti, je malo odprt, tako da kontrola čez 14 dni pri mojem G oz naslednji teden morajo meritev ponoviti tudi v MB-ju..Če bo se stanje naprej slabšalo, mi sledi obisk LJ in vstavitev obročka...Aja, dala sem še kri in vodo, pa v sredo še moram iti na cuker test...
mag, hmmm tukaj javno ne bi razglabljala, ker ne vem kdo me bere..Mogoče ko dobim 100% potrditev preko ZS... 




Zaljubljena upam, da bo vse ok. user posted image


Zaljubljena spoštujem tvojo odločitev. Če pa si premisliš lahko pošlješ tud ZS.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 19:03:56   
*Star*
lidik, mag3, čestitke za morfouser posted image user posted image

Zaljubljena - a to je skrajšan MV, ker meni ga je namerila 3,5 in je rekla da je vse ok. Me pa zdaj kar skrbi, ker sem zjutraj opazla rahlo roza izcedek, krče mam skos, včasih ful močne, pa še otrdeva mi trebuh. Danes je poleg vsega moja pikica manj aktivna zato resno razmišljam, da bi kam poklicalauser posted image user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 19:08:37   
betricija
star glede brc, jaz kak dan ful čutim, včasih pa skoraj nič. se moram prav umiriti in misli prenesti, da jo čutim. glede MV mislim,da je v redu. jaz sem imela izmerjeno dolžino4 cm, kar se pa izcedka tiče in krčev...pojdi se pokazat na urgenco ali porodnišnico, ne vem kako je s tem, do 20t na urgenco kasneje v porodnišnico. škodovat ti ne more, boš pa vsaj pomirjena. za krče pa pomaga magnezij, če pa še to ne, pa dodaji še kalcij. pa srečno. držim pesti, da je vse ok.

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 19:30:18   
*Star*
betricija, vsak dan je bla ful aktivna in fuuuul brcala. Točno tudi že poznam njen ritem. Danes sem zjutraj samo čutila par brcik in pa prejle, vmes pa nič, čeprav ponavadi ja... Pojma nimam, magnezij ne pomaga tolk, pa še to otrdevanje.... Bom še malo razmislila in če bom čutla močne krče se bom šla verjetno res pokazat.

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 20:10:25   
BabyKitty
betricija v Sloveniji sem kupila... preko interneta ne moreš naročiti na žalost... bi bila tudi sama zelo vesela če bi se dalo, ker je nekaj stvari precej ceneje.  Naročiš lahko samo oblekice in podobne bedarije... pohištva in vozekov pa ne...

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 20:29:35   
KatyK79
zaljubljena, star - vse bo ok, mogoče se bo treba samo malo umirit in morda bolj počivat.

nekatere nosečke vem da imajo izcedke oz. rahlo krvavijo celo nosečnost pa je vse ok.

ah kar se pa brc tiče so pa tudi pri meni en dan bolj prisotne, drugi dan manj, tok manj da me včasih že skrbi.
ko sem vprašala G glede štetja brc je rekla da se to šteje šele nekaj tednov pred rokom...

star če te skrbi pojdi v Lj. na urgenco in sicer v urgentni blok porodnišnice, do 18t je klasična uregneca po 18t je P.

jaz mislim na vaju in verjmem, da je težko če se pojavi kakršnakoli težava, samo tudi verjamem da bo vse ok.

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 20:32:36   
GITA14
Zaljubljena mislim nate in vedi da bo vse v redu.

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 20:55:48   
KatyK79
sem šla za foro gledat izvid iz bolnice v mojem 18t N, kjer sem bila zaradi močnih bolečin v spodnem delu. piše CK zaprt, cervix torej vrat dolg 36,6mm....no hočem rečt da so takrat rekli da je to ok oz. niso glede tega nič komentirali, tako da, zaljubljena, mislim, da ni pri tebi razloga za strah.



(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 21:24:53   
tasika12
Zaljubljena, zdaj si mi dala misliti in sem šla gledat v materinsko, glede mv, najprej je bil 27 mm, sedaj sem imela pregled pred par dnevi 30mm, imam pa zato dodatno morfologijo v UKC ju v torek. Nič čudnega če me je dala na bolniško in rekla naj počivam. No sedaj moram še to malo bolj upoštevat in se res malo bolj pazit.
lp
Tasika

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 21:31:41   
Tulipan12
Dober večer!
Tudi za mano je morfologija, sem bila kar malo razočarana, vse skupaj je trajalo samo kakih 10 min, v 1.user posted image  pa 25 min. Spol se baje vidi iz aviona, ampak midva ostajava trdna in nisva želela zvedet, je pa G zaključil morfologijo in rekel, vidim zelo lepega, zdravega user posted image ! Hihi, mu je zaradi tega stavka oproščeno, da je bil tak hiteruser posted image

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 21:36:30   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: tasika12

Zaljubljena, zdaj si mi dala misliti in sem šla gledat v materinsko, glede mv, najprej je bil 27 mm, sedaj sem imela pregled pred par dnevi 30mm, imam pa zato dodatno morfologijo v UKC ju v torek. Nič čudnega če me je dala na bolniško in rekla naj počivam. No sedaj moram še to malo bolj upoštevat in se res malo bolj pazit.
lp
Tasika


Takšno situacijo sem jaz imela v 1. user posted image , s tem, da je bil MV v 6. mesecu 32mm in se mi je do 7. meseca skrajšal na 25mm - mi je predpisala G. strogo mirovanje, ki ga nisem upoštevala s totalnim ležanjem, ampak sem se res bolj pazila in več počivala, pa je ostal do konca na 25mm - mi je rekla G., da si nikoli ni mislila, da bom rodila 9 dni po roku! Ti priporočam, da se paziš, se splačauser posted image  Drugače pa je kritična meja 15mm!

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 21:38:18   
Tulipan12
Star, Zaljubljena vse bo ok!user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 21:41:32   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: Brigita78

Pozdravljene,

Naj se vam pridružim še jaz, če me seveda sprejmete. Rok imam 20.12.2010. Pričakujemo dvojčke, spol še ni znan, enkrat je bilo rečeno da sta dva enojajčna fantka, drugič pa da dve punčki, tak da zaenkrat še ne vemo.  Doma imamo že 9 letno hčerko. Tudi mene zna zgaga zelo zafrkavat.
No pa se v bodoče kaj pogovorimouser posted image . Lep dan vsem user posted image


Dobrodošla!user posted image

(odgovor članu Brigita78)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 21:47:01   
KatyK79
tasika12 - a mi lahko prosim poveš na kateri strani materinske je napisana dolžina MV oz. kakšna je oznaka za to?
jaz mislim da ga meni moja G še ni merila, merili so mi ga samo takrat na urgenci v 18t.

betricija in katera še hodi k Žigonovi??? žal sem pozabila....zanima me, če katera od vaju ve če nam bo Žigonova delala še kakšen UZ. Baje naredi po 30t še engega, čisto zaradi sebe da vidi če je vse ok!!!



(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.8.2010 21:51:24   
Tulipan12
Porod: sem malo brala, da ste čvekale o porodih in protibolečinskih sredstvih. Jaz se v 1.user posted image  nisem bala poroda in sem šla rodit full pozitivno usmerjena, želela sem rodit naravno, brez protibolečinskih sredstev, ker pač ne vem kak je in želim zvedet! In je bilo super ... do umetnih popadkovuser posted image  nihče me ni vprašal ali jih hočem ali mi jih lahko dajo, samo šibat so jih začeli...
Hočem vam povedat, da vsaki priporočam naravni porod, ker je res neverjetna izkušnja, jaz pa bom se tokrat zmenila za backup za EA, ker si ne želim še enkrat občutiti umetnih popadkov!
To je moja izkušnja.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: Decembrke 2010 II.del
21.8.2010 8:16:04   
zaljubljena23
Mag, hvala...Glede spola pa bo treba počakati do četrtka...

Star, glede na opisane težave bi sama šla na urgenco...Ja, ta dolžina je že skrajšan (moral bi biti 40mm), je pa pri meni še druga težava, da je nekoliko že odprt, ni več tako ozek kot bi moral biti...Lahko da bo tako ostalo in je samo lažen preplah, lahko pa da bo šlo naprej..Vglavnem je rekel G, da treba tole zdaj malo kontrolirat...

Katy, hvala..Ja tale počitek pa bo treba resno vzet zdaj...Katy, očitno ste spregledali moj drugi del, da je MV že nekoliko odprt, da ni tako ozek kot bi moral biti..Zato je po moje tudi G tole tako resno vzel..Sicer pa HB, da se naredi preplah na začetku pa se mogoče še da kaj rešiti, kot pa bi bilo prepozno..Vsaj to upam...

Gita, hvala..

Tasika, počivati..Torej kakšno težko dvigovanje, pretirana hoja po stopnicah, bregovih odpadejo..Kakšen kratek sprehod je dobrodošel...Vglavnem, vsemu se izogibat, kar bi lahko povzročilo prezgodnji porod...

Tulipan, mogoče je pri prvi N dlje iskal spoluser posted image user posted image Hvala za nasvet...




_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: Decembrke 2010 II.del
21.8.2010 8:22:25   
zaljubljena23
Aja, sem še pozabila..25.8. mam cuker test..Pa moja najboljša prijateljica je pokazala 0,5 kg manj od zadnjega pregleda oziroma najmanj od kar me tehtajo..Edino pritisk je bil spet povišan..Ampak to je pri meni standard ko grem k kakšnemu zdravniku..Sem mu pokazala list, kar sme si namerila doma, je čist ok..In mi je rekel naj pač doma 1x na teden ša nprej merim in če je ok, super..Ko pa bo povišan pa k njemu....

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: Decembrke 2010 II.del
21.8.2010 8:25:20   
betricija
jutro
star, zaljubljena držim pesti da bo vse ok. drugače pa poklicat G in povedat situacijo, zato so plačani!

Katy79 ne vem ali je Rosi ali roži tudi pri Žigonovi. meni bo v četrtek še enkrat delala in tudi kasneje jo bom prosila za še en UZ. tudi če ga plačam.

tako, lep sončen dan je. moj me pelje v Minimundus v Celovec.
uživajte

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: Decembrke 2010 II.del
21.8.2010 9:56:11   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Porod: sem malo brala, da ste čvekale o porodih in protibolečinskih sredstvih. Jaz se v 1.user posted image  nisem bala poroda in sem šla rodit full pozitivno usmerjena, želela sem rodit naravno, brez protibolečinskih sredstev, ker pač ne vem kak je in želim zvedet! In je bilo super ... do umetnih popadkovuser posted image  nihče me ni vprašal ali jih hočem ali mi jih lahko dajo, samo šibat so jih začeli...
Hočem vam povedat, da vsaki priporočam naravni porod, ker je res neverjetna izkušnja, jaz pa bom se tokrat zmenila za backup za EA, ker si ne želim še enkrat občutiti umetnih popadkov!
To je moja izkušnja.

1000 user posted image , 1000 izkušenj.

Jz sem šla pa v porodno, kot bi šla danes. Nič mi ni bilo, da bi kaj občutila, da se pripravlja porod, samo mi je rekel G da se odpiram in me poslal v porodno. Dobila umetne popadke, inekcijo proti bolečinam, tako da sem vmes dve uri spala, potem mi je enkrat babica predrla mehur. Tiste umetne popadke mi je skoz šraufala, da so bili čimbolj intenzivni, vmes pogledala kako se odpiram in pol enkrat, ko se je začelo zares, ko sem mislila uf, zdaj pa že pošteno boli in da me zdaj čaka par ur mučenja, je pa trajalo pol urce in je bila hči zunaj. user posted image  

Podpišem za še enkrat, da mi pošibajo umetno. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: Decembrke 2010 II.del
21.8.2010 14:06:47   
sleepyhead
Lep pozdrav...sem nova tukaj in sem malo šnofala, pa vidim, da ste vse lepo organizirane za mesec december. Tudi jaz sem med vami, saj je PDP 25.12...upam da se dobro počutite in uživate v nosečnosti.
lp

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: Decembrke 2010 II.del
21.8.2010 14:10:25   
KatyK79
sleepyhead - dobrodošla user posted image

zaljubljena - ja sem prebrala da tvoj MV ni povsem zaprt...upam da se bo to uredilo, še dobro da se je to sedaj ugotovila. jaz držim pesti!!!

star - kako kaj, stanje?

(odgovor članu sleepyhead)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: Decembrke 2010 II.del
21.8.2010 14:58:04   
*Star*
Punce res hvala za vse spodbudne besede. Jaz ostajam optimistična, stanje pa še zmeraj spremljam. Danes ni tko hudo kot včeraj, moja punči je pa tud bolj razgrajaška kot včeraj.user posted image

Tako da bom počakala do 3.9. ko imam pregled in da vidimo stanje takrat.

Hvala še enkrat resuser posted image user posted image

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




imena
łiłi

kako ime bi izbrali za fantka

teo (36%)

tian (45%)

adrian (20%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!