|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 8:58:19   
lidik
mjavmjav katero blazino za dojenje pa imaš? Jaz resno razmišljam da si jo moram čimprej kupit, ker se nikakor ne morem več udobno namestiti v postelji. In posledica tega je da, se zjutraj zbudim kot da bi se nekdo celo noč vozil po meni. user posted image

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 9:24:07   
obcinarka
gospa mjav mjav.. čestitke, za pogumno odločitev in vse kar spada zraven..
ula... od prejšnjega tedna, ja čez dan se zbudi in mi očitno hoče neki povedat, zvečer pa kot kaže spi...že zdej uboga... hahahahah
pinkalonca... jah tud mi smo zaštartali v drugo polovico, ne... kk se fajn čuje??? in zdej čakam morfo, še dobra 2 tedna, ker me pa daje do kraja... takšne lepe cunjice majo, da........... ufffff.. komi se brzdam
drgač pa ena za lep dan... si mažem trebušček z oljem sanosan..pa ga mi že enmal primanjkuje.. in včeri ko sm se stuširala sem mojga prosila naj mi ga prinese iz kopalnice.. in pride, jaz gledam tv (zagrizeno ) in me začne moj mazat... pa komentar.. a si že novga kupla ?... in rečem  neeeeeeeee, pa gledam tv naprej .. se obrnem, in kaj ugotovim??.. v rokalh drži olje od klasa, ki ga imam za lasne konice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! in me masira po trebuščku..
a je potreben še kakšen komentar??????????user posted image user posted image user posted image

uživajte v lepem dnevu... in prebrodite ponedeljek   

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 9:42:10   
Mjavmjav
hehehe... moški ane user posted image user posted image
obcinarka hvala!!

lidik jaz sem jo vzela v BC v BTC.. malo sem brskala po netu, pa se mi je zdela ta kar v redu, nikjer nisem nasla nic cenejsega ali boljsega..
je pa to taka trsa rec, kot so tiste vrece za sedenje, ki se pa potem lepo prilagodi tvojemu telesu.
Kaksne tezave pa imate najveckrat med spanjem? Mene recimo zacne ful bolet hrbet (mogoce tudi zato, ker sem morala zadnje dni malo vec prelezati) in pa trebuh mi tako malo razteguje in nateguje... Na to blazino pa vse nalozis in razporedis kot ti najbolj pase user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 9:45:09   
lidik
o mjavmjav hvala ti. No jaz sem gledala na netu to blaizino Rika. Pa sem malo brala menenje o njej, pa tudi vidim da je fina. Bom pa šla ob čimprej še v babycenter pogledat. Drugače pa mene začne tudi hrbet bolet za znoret ja, in potem se nikakor ne morem več naštimati, da bi lahko normalno zaspala nazaj. 

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 11:16:04   
n a n i
Pozdravljene cveke.

Mjavmjav cestitke za poroko. glede moje bolniske, pa nimam pojma, kaj je prepricalo komisijo. Meni se tudi ne zdi, da bi jaz imela kaj hujsega. Na bolniski sem zaradi bruhanja (ki se je hvala bogu nehalo). Sem parkrat kri bruhala pa so naredili celo paniko. Pa malo sem vmes krvavela. Drugega pa ni bilo nic posebnega. Je pa res, da je blo ruhanje ful intenzivno in sem v avtu vedno bruhala, tako da sploh ne vem kako bi se vozila v sluzbo, ce bi mi ne bi podaljsali bolniske. Kako pa je s tem, ce vmes izgubis sluzbo, ko si na bolniski pa ne vem. Najboljse da na ZZZS vprasas. Samo po moje, ce nisi zaposlena tudi bolniske ne rabis. Ker kolikor vem, moras biti zaposlen, da sploh na komisijo posljejo odlocbo.
 
Punce jaz sem se samo ta teden zaprta med 4 stenami, potem pa konco back to life. Komaj cakam. Bo prav zanimivo priti v sluzbo po 4 mesecih.

Uzivajte maksimalno.


(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 11:52:14   
zaljubljena23
suziflo, čestitke za uspešen pregleduser posted image user posted image

pinkalonca, mislim, da imaš zelo težke in močne kosti zato se nabere toliko kg pri tebi..Sicer pa kot praviš, drugo leto bomo vse dol dale, ko bomo vozičkale ponosnouser posted image

Arwenko, nekako tako sem si tudi jaz zastavila..cca 10 kg...Bomo videli..Zaenkrat gre vse tako kot treba, čeprav se malo bojim, da me bo proti koncu razgnalo user posted image user posted image user posted image Sicer pa se tolažim s tem, da bo po porodu šlo vse hitro dol (z dojenjem in vozičkanjem)user posted image ...aja pa super za nabavljeno blazino, jaz jo bom tudi nabavila, ko se bodo pojavila težave...Ker je res prehvalijo

tasika, čestitke za lepe rezultate iz AC in seveda za punčkouser posted image user posted image

mijavmijav, čestitke novopečena ženauser posted image user posted image

Vikend minil prehitro, v petek sva hodila gledat za voziček, gre v najin avto, tako da bomo nabavili PP GT3...Včeraj sva se selila v novo spalnico...Uff se je bilo fajn naspati na novih jogijihuser posted image user posted image user posted image ...Danes barvam okna...V naslednjih dneh pa me čaka najbolj grozno, odstranjevanje tapet v dnevnem prostoruuser posted image user posted image user posted image ..



_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 11:59:34   
jona klara
suziflo, tasika- čestitke za pregled!

mjavmjav- čestitke za poroko, želim vama srečno zakonsko življenje


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 12:00:17   
jona klara
še vedno ni nič brcikuser posted image pa 20 teden.

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 12:12:53   
obcinarka
noooooooooooo, saj bo, jaz sm prejšnji teden začutla metuljčke, pda dans čist na rahlo, ampak mene to fullll žgečka, res.... boš vidla da se bejba zbudi in ti javi, da je tam... pol bo pa žur... sej pr men se še kar metuljčki vozijo sem pa tja, pa ne vedno...

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 12:25:13   
pinkalonca
zaljubljena hvala user posted image ja po porodu bo šlo vseeeeee dol user posted image user posted image user posted image user posted image

nani naj ti hitro mine še ta teden user posted image

jona klara saj bodo user posted image sem res nekje prebrala da imajo čas do 24 tedna user posted image res da je to še dolga ampak nič skrbet zdej za brezveze user posted image

ej punce a ve kej delate ''''album'''' ala prvi dojenčkov album user posted image jst se moram mal lotit tega da ne bom potem vse pozabila user posted image

< Sporočilo je popravil pinkalonca -- 2.8.2010 12:26:14 >

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 12:26:12   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: jona klara

še vedno ni nič brcikuser posted image pa 20 teden.


sej jih tudi pri meni še ni. Pa sem se čisto potolažila, da je bebika pridna in zato nič ne brca. user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 12:29:22   
BabyKitty
Elow babnce...

Tiste ki še ne čutite brcik, naj vas potolažim, da boste pa dlje spale user posted image ker mene moj Ferdo tok zbrca ponoč, da ni šans da spim user posted image me zgleda navaja, da bo cele noči pokonci user posted image

Glede spanja se pa tudi jaz zbujam čisto polomljena... pa ne glede na to kako si povštre podložim user posted image težka je tale nosečniška user posted image
Mjavmjav čestitke za poroko user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 13:04:49   
Rosi*
lidik tudi jaz razmišljam o tej blazini. V prvi user posted image je nisem mela, pa bi bila včasih prav prišla, tako da mislim, da si jo bom pa sedaj privoščila. Moram iti v BC pogledat. Če boš prej tam, te malo poročaj kaj in kako.

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 13:12:44   
lidik
Rosi* jaz ne vem če bom pred četrtkom šla kaj tja pogledat. Bom počakala da bodo everčki na računu, pa potem grem. user posted image

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 14:11:24   
Arwenko
Rosi* sem jo jaz včeraj nabavila, tako da jih imajo v Celju sigurno. :)

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 14:12:53   
Rosi*
Arwenko, kje si jo pa nabavila? Kak se ti zdi, če si jo kaj probala. Je ok?

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 14:17:34   
Arwenko
V Baby Centru v city center Celje, stane 40 eur, sem jo itak testirala, je super, danes je bila prva noč po 14 dnevih, ko sem se malo naspala in se nisem prebudila z zlomljenim križem. 

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 14:50:56   
KOLIBRI
Mjavmjav, čestitke ob poroki!!! user posted image  user posted image user posted image   Se ti kmalu pridružim. user posted image

Jaz sem pa zdaj v 20.tednu, brce so vsak dan bolj občutne. Včeraj je moj imel srečo in je tudi sam lahko videl, kako se trebuh narahlo izboči, ko me mali brcne. user posted image  Se mi zdi prav smešno!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 16:21:24   
pika555
Pozdravljene!
Zanima me, ali kaj elvadite, ali delate kaj Keglove vaje? Jaz jih nisem še nikoli in jih ne znam :)
kak nasvet prosim...

LP

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 16:21:55   
pika555
Ups tiskarska napaka: če kaj telovadite me je zanimalo user posted image

(odgovor članu pika555)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 16:33:27   
zaljubljena23
jona.klara, za brcike še je čas do 24.tedna..Tako da brez skrbi...Sama še jih tudi nimam..Se tolažim, da še samo 18.dni do morfologije, da vidimo kako napredujemo...

pika, jaz še se nisem začela ukvarjati s tem user posted image ( s keglovimi vajami)

< Sporočilo je popravil zaljubljena23 -- 2.8.2010 16:34:04 >


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu pika555)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 16:35:14   
jona klara
zaljubljena 23- jaz pa še 9 dni do morfologije, komaj čakam!!!brcike pa tudi bodo, samo sem že neučakana, dober, da imam angel sound


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 16:36:48   
jona klara
pika-jaz sem že parkrat poskusila s keglovimi vajami, samo mi je full čudn občutek, po mojem je bolje po nosečnosti, kar se tiče, da ti ni čudn v notranjosti, kar se tiče mišic je pa dobro že sedaj.....bom še poskusila, ampak mi najbolj ne paše

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 16:45:39   
zaljubljena23
lucky you user posted image

pinkalonca, jaz imam album doma že nekaj časa, ampak spravila pa še se nisem nič pisat noter...Se bom tudi morala spravituser posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.8.2010 17:04:48   
Mjavmjav
Hvala vsem za čestitke.. in KOLIBRI juhu! Veš kako lep dan te čaka user posted image user posted image user posted image

BabyKitty.. hehe.. Ferdo?? user posted image
Jaz se tudi malo bojim, da bo imel mali enak ritem, ko se rodi.. ker zdaj na veliko brca zvečer, ponoči in zgodaj zjutraj... čez dan pa ne pretirava. Ampak recimo, da ga bomo še naučili kdaj je noč in dan, zdaj revež itak ne more vedeti, ko je ves čas v temi user posted image

Kar se tiče keglovih vaj vam pa mogoče lahko dam čisto kratke napotke, ker sem pred kratkim vodila vadbo za nosečke, pa so mi to nekaj razlagali user posted image Kegljeve vaje so v bistvu vaje medeničnega dna, z njimi krepimo mišice medenice (recimo jim kar mišice "tam spodaj"), ki naj bi fuuuuul koristile pri samem porodu in po njem.
Torej... najprej naredite en test med lulanjem, tako da sploh veste za katere mišice točno gre. Ko te tišči lulat, spustiš curek in ga potem na hitro zaustaviš. Če nič ne "pušča" potem si na dobri poti user posted image . Hec, hec, ni tako resno, samo tako si probaš zapomnit, katere mišice so to (tiste, ki so ustavile curek).
Potem pa same vaje izvajaš kadarkoli in kjerkoli, ker se to ne vidi. Torej te mišice stiskaš lahko sede v službi, v avtu, na busu, v postelji pred spanjem... kadarkoli in čimvečkrat na dan (baje).
Stiski so pa različnih sort - da ti ne postane dolgčas:
"ta hitri" - hitro stiskaš in popuščaš mišice
"počasni" - počasi stisneš mišico, malo zadržiš n počasi popustiš
"dvigalo" - ta je meni najbolj simpatičen, je pa malce težko opisati... torej predstavljaš si, da je tvoja medenica dvigalo, ki se vzpenja po nadstropjih vedno višje. Se pravi stisneš mišice (šteješ do 5), zadržiš (šteješ do 5) in potem stišneš še bolj (poskušaš pa si predstavljati, da mišice pomakneš nekako višje, v 2. nadstropje - tu spet šteješ do 5), zadržiš do 5 .... Tako se vzepnjaš ene 4 štuke user posted image Ko prideš do vrha, zadržiš tistih 5 in potem počasi, nadstropje za nadstropjem spuščaš dol do pritličja. A vam je približno jasno o čem govorim? user posted image
Glavno pri vsem skupaj je tudi to, da vmes ne zadržuješ sape! user posted image Ampak lepo dihaš, pri stisku izdih, pri sprostitvi vdih.

Huh, čist sm not padla. To je torej teorija.. praksa zaenkrat tudi pri meni še malo šepa user posted image , ampak bom mogla bit tut malo bolj pridna zdaj. Je pa na netu pomoje še veliko informacij o tem...





(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Strah ob uvajanju v vrtec.
Admin

Česa vas je pri uvajanju v vrtec najbolj strah?

Da se otrok v vrtcu ne bo dobro počutil. (0%)

Da bodo vzgojiteljice do otroka grobe. (50%)

Da se mu vzgojiteljice ne bodo dovolj posvetile. (0%)

Da se bo otrok poškodoval. (0%)

Da me bo otrok strašno pogrešal. (0%)

Da bo otrok jokal in ga vzgojiteljice ne bodo potolažile. (50%)


Število vseh glasov: 2

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!