|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.10.2010 10:39:55   
ula77
nincii,  super za  kg, če si imela kaj zaloge, jo otrok porablja, brez skrbi, da bi mu kaj manjkalo. Verjetno sedaj  bolj paziš, kaj ješ in to je to....verjetno bi ti bolj težil, če bi kak kg pridobila!

Ah, jaz jih  pa kar dobivam, ....smo imeli za vikend 3 praznovanja, veeeeeliko sladic, prebava pa zatajila.....sedaj šele mene skrbi....tebi pa le čestitke!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nincii)
Neposredna povezava do sporočila: 2701
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.10.2010 10:42:26   
zaljubljena23
Nincii, dobrdošla med namiuser posted image user posted image Kar se pa tiče naraščanja teže pa naj te ne skrbi, če nisi pridobila nobenega kg, jaz sem še zmeraj kar krepko v minusu, posledično tudi zaradi gestacijskega diabetisa...Dokler otrok pridobiva na teži in se lepo razvija se nimaš  s tem kaj obremenejvati...

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 2702
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.10.2010 10:44:27   
Nincii
Arwenko, hvala za odgovor... Potem je verjetno to to. Sicer bi ginekologa že kej zmotilo in bi kaj komentiral na to. Samo mama in tašča me čudno gledata, kako mi je to uspelo, sam itak malemu/mali ni nič hudega, ker so vse meritve po planu... user posted image

LP

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2703
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.10.2010 11:20:23   
pinkalonca
hej punce, a me sploh še poznate user posted image

v službi sem imela popolnoma preveč dela, da bi vas lahko spremljala, sedaj pa sem zaključila user posted image prejšnji teden me je med šolo za starše začelo boleti in trgati v levi nogi, sem čakala nekaj dni, če bi se izboljšalo pa ni in ni blo boljše, ko sem klicala svojega G me je poslal na bolniško do kontrole, ki jo pa imam 17.11. mali se mi je pritisnil na živec .... še nekaj dopusta za koristit in nato porodniška, s službo sem zaključila in mi kar nič ni jasno user posted image zdej bom imela čas vas spet malo bolj spremljat user posted image

ne vem kako vam kaj gre, moj buši je sedaj že reeees konkreten user posted image 8.11. imam še zadnji UZ in se ga že zelo veselim, user posted image take zganja v bušiju, da mi včasih ni popolnoma nič jasno kako je obrnjen user posted image
potrdilo za CSD sem že dobila in še ta teden bom šla uredit vse papirje user posted image noro, kar ne dojemam da imamo samo še tako malo pred seboj... moram priznat, da bom buši zeloooo pogrešala user posted image

< Sporočilo je popravil pinkalonca -- 25.10.2010 11:21:49 >

(odgovor članu Nincii)
Neposredna povezava do sporočila: 2704
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.10.2010 12:33:02   
Arwenko
Oj, pinkalonca...še dobro, da imamo FB, da vem da si še med nami user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 2705
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.10.2010 12:43:05   
pinkalonca
ja user posted image FB sem še lahko predelala, vas čveke pa ni šans user posted image no zdej bo lažje user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2706
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.10.2010 14:42:03   
Nina Nana 75
Nincii - dobrodošla v pričakovanju veselega decembra!!! Nas je res že veliko! Lepo!

Kar zadeva bolečine v želodcu po obroku - tudi jaz jih imam user posted image . Ni zgaga, ampak prav želodec. Nekaj časa boli, potem pa počasi popusti. Sem tudi jaz že sprobala z različno hrano, pa ni neke razlike. Mi pomaga, če pojem zelooooo malo - potem je boljš in manj boli. Kosilo v normalni količini pri meni sploh ne pride v poštev. Ker tega pred nosečnostjo in velikim bušijem ni bilo mislim, da je za bolečine pač kriv vedno večji buši. In tako želodček nima več prostora, pa malo štrajka user posted image


Drugače sva pa z mojim dragijem ta vikend šopingirala v IKEJI in kupila odejico, pa banjico, pa en sestavljiv regal s košaricami za v kopalnico in še kup prčkarij. Glede na količino nakupljenega sploh nisva veliko zapravila user posted image .

Sem bila pa potem ob prihodu domov vseeno jezna, ker sem ugotovila, da sva pozabila pri tistem regalu kupiti KOLEŠČKE user posted image user posted image user posted image  AAAAAAAAAAA, niso bili vključeni v osnovno ogrodje, ampak jih moraš dokupiti ločeno. Pa prav zaradi tistih koleščkov se je meni zadeva zdela ful praktična za v najino kopalnico. Sem jih hotela potem naročiti po spletu....no, ravno tega artikla ni možno kupiti on-line in ker imajo en  zelo ozek navoj, jih tudi v drugih trgovinah pri nas ne morem nadomestiti s kakšnimi podobnimi koleščki. Stanejo pa samo 3 EUR  user posted image . Punce imam prošnjo: a namerava še kakšna it v kratkem v IKEO in bi bila pripravljena kupiti še te koleščke? Midva sva drugače iz Kranja, tako da če ne bi bilo predaleč, jih bi prišla tudi iskat kam. Gre pa za tele koleščke:

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/14368980

Hvala vsem in naredite si lep dan kljub dežju user posted image   



(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 2707
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.10.2010 16:04:28   
zaljubljena23
oo glej jo izgubljeno user posted image user posted image zdaj pa pinkalonca, glej da vse nadoknadiš za nazajuser posted image

Nina nana, midva žal ne bova odkorakala v tiste konce

Punce, eno vprašanje..Tiste, ki ste naročale preko spleta v pikapolonici, kako dolgo ste čakale na paket...Jaz sem že malo neučakanauser posted image user posted image user posted image

In še moj buši pri točno dopolnjenih 31t

user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Nina Nana 75)
Neposredna povezava do sporočila: 2708
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.10.2010 17:16:27   
jona klara
zaljubljena- lep bušii!!!!

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 2709
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.10.2010 18:39:10   
tasika12
Pozdravljene,

jaz sem imela danes pregled in naredila mi je ultrazvok, tako da vam povem da sem videla svojo pikico in bila sem navdušena. Dobro se je videlo kako odpira usta pije plodovnico.
Vse je v redu, lepo raste in tako imam pregled spet čez tri tedne. Dobila pa sem že napotnice za v porodnišnico. Dajo pač toliko prej.

Imam pa tudi jaz težave s spanjem in prestavljanjem z levega na desni bok. Zjutraj je malo bolje.

Lepo bodite in božajte svoje trebuščke.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2710
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.10.2010 19:24:25   
betricija
čer
ste se razpisale..
pa lepo po vrsti:
najprej Brigita; iskrene čestitke za punčki. držimo pesti, da lepo napredujeta in da boste čimprej doma

nincii dobrodošla, glede kil, nimam take višine kot ti, mi je pa prej G govorila, da se ne smem veliko zrediti, nazadnje je pa rekla o niste pridobili preveč kil. naslednjič bo pa spet komentirala, da je preveč. jaz pravim, dokler otrok lepo napreduje, ne preveč, cuker ni prisoten, je vse ok. bomo potem gledal za postavo.

ninanana, glede ikee, mislim jaz tudi še v ikeo, v roku 1 meseca, če bo le z mojo pikico vse ok, če ne bo 2m snega na ljubelu in ti lahko prinesem. samo ne me sedaj vzet za besedo. kakor pravim, upam in oba z mojim si želiva da bi šla in da nama bo čas dopuščal. sem iz Kamnika, itak mislim v KRanju rodit in bom šla še kaj v kranj, pa ti prinesem..če...

ula jaz imam take krče. ampak to samo na desni strani. do sedaj se mi je to zgodilo, da me je krč prijel med spanjem na desnem boku in sem komaj vstala iz postelje. včeraj pa me je med dajanjem posode v stroj tako zgrabilo, da sem komaj zvozila do kavča. sem hitro predihavala, se je umirlo, noga pa mravljinčasta še cel dan. je pa moja G rekla, da mi očitno otrok na živec pritiska, glavica je že dol in na desni strani. boli pa kot sam user posted image .

pinkalonca, smo te pogrešali, sploh ker si bila tako pridna glede seznama. jaz tudi v petek nesem papirje na CSD. saj kar ne morem verjeti in jutri bo še 60 dni.. gre hitrooooo

zaljubljena luštn buši. kot bi svojega gledala. ne prevelik ne premajhen, vendar taprav, da sedaj vsi vedo, da sem noseča in ne debela :) user posted image

tasika user posted image user posted image user posted image  za uspešen pregled. v katerem tednu pa si, da si že dobila napotnico za P?

no midva sva pa končno končala z MŠ. se je kar vleklo, se je pa splačalo. pa še mesec je tako hitro minil,da res sedaj pa že odštevamo...
Lepo se imejte

< Sporočilo je popravil betricija -- 25.10.2010 19:28:06 >

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 2711
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.10.2010 19:37:33   
tasika12
Sem v 33. tednu. Edino slabše rezultate imam pri železu, ampak ta sirup mi je tako grozno pit da joj. Dobila sem tudi list za označevanje gibov, ampak naj začnem izpolnjevat komaj v 36. tednu.

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 2712
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.10.2010 19:53:28   
Nincii
Hvala punce za dobrodošlico...

Jaz sem pa že v 34 tednu, pa nisem še dobila napotnice za P... upam, da dobim naslednji teden, ko mam pregled, da ne bi vmes kaj slučajno presenetilo...

Nina nana (soimenjakinja, predvidevam user posted image ), kar se tiče bolčin v želodcu... Niso to bolečine, da malo boli, pa potem mine, ampak bolečine, da bi si hotela želodec iz telesa iztrgat, ker se hoče razpočit al pa ga skup vleče... Danes me je spet prijelo popoldne, pa nisem več vedela kaj bi... Bruhat nisem mogla, bolet ni nehalo in sem se guncala levo in desno, počepala, klečala, stala, sedela, ležala... in potem že čisto obupana nardila požirek kompota, ki sem si ga skuhala že včeraj in potem se je umirilo.... Sam me je groza bilo kaj pojest, ker se bojim ponovitve... Nikol nisem mela težav z želodcem in mi je to novo... Res pa je, da sem 1. noseča in se moj otroček "visoko" nosi... Na mehur me nič ne stiska, tko da vsaj te težave (še) nimam...

Lp in pridno počivajte...

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 2713
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.10.2010 19:56:08   
mag3
 

NICK, STAROST, NOSEČNOST, ŠT.OTROK , SRČEK, SPOL, PREBIVALIŠČE


user posted image
(23.11. - 21.12.)

1.12.2010
user posted image  **NiNa**, 29, 2user posted image , 1user posted image ,user posted image ,user posted image  , Gorenjska 
user posted image   natasa.jurman, 26, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image ,user posted image  , Sevnica
user posted image  
thevenus, 1user posted image ,
user posted image  
user posted image  Slavi83, 27, 3user posted image , 0user posted image ,user posted imageuser posted image , Lj
user posted image saška26, 26, 1user posted image , 0user posted imageuser posted image ,
user posted image , Prlekija 

2.12.2010
user posted image miskula, 33, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,user posted image    
user posted image Anonimna, 2user posted image , 2user posted image ,user posted image ,
user posted image , Novo mesto
user posted image   *Jagodka, 29, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,user posted image  , Lj
 
3.12.2010
user posted image  rubica, 31, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Lj

5.12.2010
user posted image  Loona, 24, 1user posted image , 0user posted imageuser posted image ,
user posted image  , Lj
user posted image  birdy, 22, 3user posted image , 2user posted image user posted image ,user posted image  , Smlednik
user posted image  Baby Kitty, 21, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image , user posted image  , Kranj
user posted image *mačka*, user posted image  
 
6.12.2010
user posted image mag3, 33, 2user posted image , 1user posted image ,
user posted image ,
user posted image  , Bela krajina
user posted image  marinci, 28
, 2user posted image , 1user posted image , user posted image  user posted image , user posted image
user posted image  , Celje
user posted image  
Mjavmjav, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,
user posted image , Vrhnika
user posted image   Lučka_1985, 25, 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Žalec

8.12.2010
user posted image   Jancci, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image  , Kr
user posted image  Nincii
 
9.12.2010
user posted image   Hannahgogy, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,user posted image , Koper

10.12.2010
user posted image   kattix, 21, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,user posted image , Lj
user posted image  enček, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image  , Ce

11.12.2010

user posted image  
Čebelica11, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,
user posted image
user posted image  fuego, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
 user posted image KatyK79, 31, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , LJ
user posted image  n a n i, 30, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image  , Lj 

12.12.2010
user posted image  xpetra, user posted image
user posted image Rosi*, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image , user posted image , Gornja Radgona

13.12.2010
user posted image  MYown, 1user posted image , 0user posted image , user posted image   
user posted image senchy,
user posted image

14.12.2010 
user posted image  *srečka*, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Nm
user posted image    *Star*, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lj
user posted image  **axa**, 25, 1user posted image , 0user posted image user posted image
user posted image   ManUr, 22, 1user posted image , user posted image , user posted image ,  Mb

15.12.2010

user posted image  
Lidik, 29, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,
user posted image , CE  01.10.2010 - JAN
user posted image  Mety1, 31, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Gorenjska 
 user posted image urskaf, 29, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , CE, 11.10.2010 - ŠPELA 

   16.12.2010
user posted image  maya1505, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Vrhnika
user posted image nincek5,
user posted image  
 
  17.12.2010
 user posted image mamica00, 28, 3user posted image , 2user posted image , user posted image , user posted image , Velenje
user posted image  buba88, 22, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
 
18.12.2010
user posted image  tasika12, 36, 3user posted image , 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Mb 
user posted image  jona klara, 31, 1user posted image , 0user posted image user posted image ,user posted image
 
19.12.2010
user posted image  *Sava*, 31, 2user posted image , user posted image , user posted image ,Lj

20.12.2010 
  
user posted image Frutiq, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image ,
user posted image   NG 
user posted image  polari, 27, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image , user posted image ,Ptuj
user posted image Brigita78, user posted image user posted image ,
user posted image , user posted image , 22.10.2010 - DAŠA&MAŠA
user posted image kar_ena, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted imageuser posted image , Lj

21.12.2010
user posted image levinja20, 20, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image  enamimi, 27, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image
 

user posted image
(22.12. - 20.01.)
 
22.12.2010 
user posted image  twilight princess,
user posted image  DeVilla, 35, 3user posted image , 2user posted image , user posted image , user posted image , Gorenjska
user posted image rožica27, 1user posted image ,user posted image
 user posted image
user posted image maca81, 1user posted image , user posted image

23.12.2010
user posted image aprill, 25, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Tolmin 
user posted image zaljubljena23, 25, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Ptuj-Rače 
user posted image Tulipan12, 36, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Mb
user posted image  misk2, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image   
24.12.2010
user posted image  Pika555, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted imageuser posted image  
user posted image  dangermouse, 32, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image
user posted image tinca12, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image
user posted image anca, 29, 2user posted image , 1user posted image , user posted image ,
user posted image , LJ
 
25.12.2010 
user posted image pinkalonca, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,
user posted image  , Gorenjska
user posted image kepca, 2user posted image , 0user posted image , user posted image ,user posted image      
user posted image  ula77, 33, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Posavje
user posted image betricija
, 35, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Kamnik
user posted image sleepyhead, 33, 
user posted image , Postojna
user posted image primavera, 38, 1user posted image , 0user posted imageuser posted image ,
user posted image
 
26.12.2010
user posted image  obcinarka, 35, 1user posted imageuser posted image , user posted image

27.12.2010
 user posted image simi27, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Litija 
user posted image  GITA14, 30, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image
user posted image   Nina Nana 75, 2user posted image , 0user posted image , user posted imageuser posted image , Kranj
 
28.12.2010 
user posted image  KOLIBRI, 1user posted imageuser posted image ,user posted image
user posted image  alma82, 27, 2user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Dolenjska
user posted image Eveeleen, 24, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lovrenc na Pohorju
 
29.12.2010
user posted image  suziflo, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Mb
user posted image  špica84, 25, Lj,user posted image
 
user posted image  aischa1, 31, 5user posted image , 3user posted image , user posted image , user posted image  , Koper
 
5.01.2011
user posted image  Arwenko, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Ce
 
user posted image

user posted image   user posted image   user posted image   

 79

user posted image   user posted image   user posted image
user posted image =  48
 user posted image =  17
user posted image  =  16


 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  
 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI najdete TUKAJ pod seznamom Decembrk 2010!

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2714
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.10.2010 20:11:41   
mag3
 
 
NICK               PDP             SPOL          DAN D user posted image        P         IME user posted image      
 
Lidik          15.12.2010          user posted image            01.10.2010        LJ        JAN
Urskaf        15.12.2010          user posted image           11.10.2010                  ŠPELA
Brigita78    20.12.2010       user posted image user posted image         22.10.2010              DAŠA&MAŠA
 
___________________________________________________
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   
 
 
 


< Sporočilo je popravil mag3 -- 25.10.2010 20:23:24 >

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2715
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.10.2010 21:24:15   
BabyKitty
Čer punce...

Mi je tako zanimivo, ko odštevate še 60 dni... na drugi strani pa je moj mali že skoraj donošen user posted image sem namreč v 35. tednu... Tako zanimivo je, ko imamo ubistvu tako skupaj PDP-je a vseeno tako narazen user posted image Ko pogledam tiste tabelce povprečne teže ipd. in ugotovim da ima že 48cm in 2600g user posted image res je porod že pred vrati, jaz pa še razmišljam ne čisto zares o tem user posted image potem me pa dragi prepričuje, da naj pripraviva počasi torbo, jaz pa odlašam, ker se mi zdi vse skupaj tako daleč, tedni pa minevajo tako hitro, da sploh ne sledim več user posted image

Glede želodca... s tem niti nimam težav, imam pa veliko težav z dihanjem, saj me včasih kar malo duši... kar tak malo tesnobni občutek dobim... ni luštn user posted image

Napotnice za porodnišnico še nimam... pregled imam pa šele naslednji teden... torej v 36. tednu...

pinkalonca na FB imaš tako lepo slikico... sem ti kar fouš user posted image

Kaj pa ostale? Ste kaj razmišljale o kakšnem bolj profi slikanju z bušijem?

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2716
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.10.2010 22:06:54   
zaljubljena23
jona.klara hvala...A voziček sta že dobila? (upam, da te nisem pomešala s katero drugo, ampak mislim, da si ti dejala, da čakata na rdečega PP GT3-ja, če pa sem te s katero drugo zamenjala pa se oproščam že vnaprej)..

tasika, super za uspešen pregleduser posted image

betricija, hvala in se strinjam s tvojim zadnjim stavkom...Čeprav pod določenimi koti še ni tako izrazituser posted image user posted image

BabyKitty, pri nas dobiš napotnice komaj v zadnjem mesecu...Glede profi slik pa nisem nič razmišljala, bodo moje kar dovolj user posted image Kar se pa tiče priprav, hja mene še krepko stvari čaka in kar odlašam in odlašam...Očitno bom res zadnje dni v zagonuuser posted image user posted image




_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2717
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.10.2010 22:48:15   
birdy
Bab Kitty, men je znano tole sej je še čas. Dons me je pa spet tok trebuh otrdeval da sem pa rekla da je treba mal cunje preprat... Tko da bo danes ponoči prvi stroj malih cunc laufal. Jeeeeee, bravo jstuser posted image  Mislm, glede na to da je pol treba še vse posušit pa zlikat, eh, glih do konc tedna bo 56-ka naštimanauser posted image


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 2718
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 7:48:04   
obcinarka
punce živ.... sej sm vas preletela, kej pisat pa ni blo ravno preveč časa... mam gužvo v službo, itak ne gre po planu-mojem namreč, ker še vedno delam in ne vem kam si bom vtaknila star dopust... čeprav na 8 ur je huda, pa bom krajšala, itak sm pa "predobra" in delam vnaprej, da sodelavki ne bo treba al pa ka vem ka še, ampak pol pa opažam da mi pa še kar nalagajo... tale teden imam v planu zaključit eno zadevo-staro ki se mi vleče, v naslednjem pa še drugo in to je to....
drgač kar ok, čeprav mi je buši mal otrdeval, pa tega nism ravno navajena in sm bla mal živčkana,user posted image ampak sm se umirila in je ok.. pa občutek je drgačen, buši je večjiiiiiiiiiiiiiii... doma imam dejansko cunje pripravljene, je še nekaj malenkosti in nekaj nakupov-novembra... tud avto sm prodala, uredila vse, zamenjala kabrioleta za enoprostorca.. uhhhhhhhhhh je bla nostalgijauser posted image
me pa mal zgaga mući, praktično ne glede na to kaj pojem, pa sm kar zmerna pri količinah hrane .. no če odštejem zadnja dva dni ko sm mela randi z nutellouser posted image user posted image user posted image komaj pa že čakam pregled 12.11-UZ, in povejte al boste šle na test za streptokok?? jaz razmišljam da ja..
toliko na brzino, grem delat!!!!!!!!!!!!!!user posted image  

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2719
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 7:55:27   
GITA14
jaz imam 2.11 pregled in mu bom rekla da hočem pregled oz bris za streptokok.

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2720
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 8:40:56   
Rosi*
Jutro punce, se tudi jaz spet malo oglasim.

No, danes pa je moj zadnji delovni dan. Jutri začnem koristiti dopust. user posted image  Bo prav pasalo, ker me ta vožnja že malo utruja. Sem ugotovila, da mi pas v avtu ne paše, ker ko mi med vožnjo zategne čez trebuh, mi kar trdi rata. Drugače pa nimam težav z otrdevanjem.

Danes zjutraj pa je user posted image  bla tak aktivna med vožnjo, da sem že mislila, da se bom morala predčasno sparkirati. user posted image

O kakšnem streptokoku to govorite? Jaz sem drugič noseča, pa nimam pojma o tem. user posted image

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 2721
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 9:41:09   
Frutiq
Rosi*, tukaj imaš par linkovuser posted image ;
http://med.over.net/forum5/read.php?19,6523643,6524593#msg-6524593
http://med.over.net/forum5/read.php?19,6483381,6484839#msg-6484839
http://med.over.net/forum5/read.php?19,6439623,6441692#msg-6441692

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2722
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 9:45:23   
Mjavmjav
rosi* ravno včeraj smo v MŠ poslušali o varni vožnji... spodnji del pasu naj bi imel pod trebuhom, zgornji pa nad prsmi.. tako da je trebušček čisto prost, pa tudi pri kakšnem zaviranju ali bognedaj trku te potem ne zategne čez trebušček

babykitty mene tudi že muči tole odštevanje... tako da že resno razmišljam o torbi, nič pa še nisem pripravila user posted image a veste kako je to, ko človek ne dela več, potem ma ful enih opravkov skos... hehe... kot penzionisti user posted image
fotkala sem se pa jaz tudi sama... skozi vso nosečnost, in bodo tudi zadostovale te slikce... se mi zdi pravi greh kake cene imajo ti fotografi user posted image


(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2723
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 9:52:09   
Rosi*
frutiq hvala za linke. Bom prečakirala malo.

mjavmjav ja je problem biti zvezan. Saj če sem sopotnik ni problem, ker si spodnji del pasu dol držim, pri vožnji pa vedno ne moreš. Sem potem dobila nasvet, da naj imam spodnji del pasu kar za hrbtom (med mano in sedežem) in samo prek čez prsi pas. Drži te ravno tako, veže čez pas pa ne. Tako da se sedaj tako vozim. Sicer pa še samo danes da pridem domov, potem pa bom kakšne daljše ture tak šla z mojim, krajše bom pa že.

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 2724
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 9:53:49   
betricija
jutro
tudi jaz sem bila včeraj v MŠ na predavanju o varni vožnji. bi morala biti ta predavanja vsaj par mesecev prej, ne sedaj ko imamo vozičke in lupinice kupljene. midva pojma nisva imela, da morava biti pozorna na kakšne oznake. no pri nama vse klapa. samo še moj avto je treba pregledat ali ima nastavke za isofix. od moža ga ima, pa je starejši avto. glede zategovanja pasa čez trebuščka, pa imam jaz že od 4meseca nastavek za nosečnice kupljen v Pikapolonci. je bil takrat lih v akciji, je malce dražji, je pa tako fajn, ko te ne veže čez trebuh nič. spodnji pas zapneš z nastavkom, zategneš pas in juriš na vožnjo. se počutim varno. je malce smotan za menjat iz enega sedeža na drugega, samo to opravi moj dragi.

jaz pa konec tedna odnesem papirje na socialo. superca. komi čakam, da dobim odločbo, vse gre tako hitro a ne?

lepo se imejte

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 2725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?