|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: besede :)
5.7.2010 10:40:43   
Klemy82
Aha, še sem se spomnila (berem komentarje na 24 ur in imam hud tik).... študEram, filozofEraš, komplicEraš... dobro, da mi tik v oko udari in ne v roko...user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: besede :)
5.7.2010 10:53:48   
blanč
Mene pa najbolj, ko v gostilnah uporabljajo besedo "izvolijo" me kar zmraziuser posted image user posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: besede :)
5.7.2010 11:04:59   
Vijoličarka
Sama ima probleme s časom. Namreč, na jetra mi gre 'tričetrt na...' , pa četrt na...' - pojma nimam, kdaj naj bi bilo to, pa čeprav so mi to že tisočkrat razložili. Enostavno moram vedno vprašati za prevod, ali je to petnajst minut do ali petnajst minut čez, pa čez kaj . user posted image

Na jetra mi gre tudi 'reklamirati izdelek' v smislu 'delati reklamo'. Sama besedo 'reklamirati' povezujem z izključno reklamacijo, torej z nečim negativnim. Delati reklamo pa se, po moje, pravilno reče 'promovirati'.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
5.7.2010 11:07:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu štrumfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: besede :)
5.7.2010 11:32:10   
marantz
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Sama ima probleme s časom. Namreč, na jetra mi gre 'tričetrt na...' , pa četrt na...' - pojma nimam, kdaj naj bi bilo to, pa čeprav so mi to že tisočkrat razložili. Enostavno moram vedno vprašati za prevod, ali je to petnajst minut do ali petnajst minut čez, pa čez kaj . user posted image



Jaz tudi!!!   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: besede :)
5.7.2010 13:31:34   
Raho
zmeraj in: plAnice

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: besede :)
5.7.2010 13:40:07   
Oceania
Beseda zvečIr namesto zvečer- mislim, da Lorella Flego to največkrat uporablja, no tega ne morem slišat.

Aha, pa moti me napačna uporaba rodilnika (koga ali česa) in tožilnika (koga ali kaj), sploh če se to pojavlja v kakšnih strokovnih člankih in knjigah.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: besede :)
5.7.2010 13:44:22   
mojamura
pa tole sem se spomnila:

grem v houčo na poušto po prief

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: besede :)
5.7.2010 14:00:45   
zvesta
jaz pa sovražim besedo KRUTO!

joj, s to besedo moja mami dramatizira... in je vse kruto.. kako kruto se je Saraja pokakala, kako kruto je čakat pri zdravniku, kako kruto je bilo, ko so bili majhni.... bruh...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: besede :)
5.7.2010 14:06:48   
mojamura
kruto je tako kruto zlorabiti pomen besedeuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: besede :)
5.7.2010 14:09:50   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

kruto je tako kruto zlorabiti pomen besedeuser posted image

user posted image


_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: besede :)
5.7.2010 14:12:37   
krokos
Mene pa še najbolj moti, da se ne uporablja dvojina...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: besede :)
5.7.2010 14:51:16   
picola1
hehehe, sem se prav nasmejala zdejle...user posted image user posted image user posted image

Hja, v bistvu mene ne moti tolk to, da se ne reče posteljica (temu kinderpetu...), ker sem se sama učila nekaj časa nemščino in mi je pač nemščina dokaj blizu...bolj mi gre na živce, ker je tist P notr, k sploh nima nobenga smisla...Sicer jst sama osebno nikoli ne rečem niti kinderpet, niti kinderbet, ampak posteljica...

Pa tiste tričetrt na...od Vijoličarke tut men delajo vedno probleme, čeprav so tut men že miljonkrat to razložil...Aja...zdej sem se spomnila še ene, ko sem napisala miljonkrat...zadnje čase slišim večkrat besedo miljavženkrat in mi tut pade v uč tako bolj v negativo...user posted image user posted image

Sam zvesta...tvoja mama pa res kruto pretirava z besedo kruto...user posted image Moja sodelavka pa skos govori obup...vsaka stvar je obupna, on je obupen, obup...skratka čist je že obupala...


Anka, hvala.user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu krokos)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: besede :)
5.7.2010 14:57:01   
mate0ja
jest pa ne prenesem "ljubljanskega" NE ob koncu vsakega stavka in besede V BISTVU pred vsakim drugim stavkom .

In na žalost imam sodelavko, ki s pridom uporablja obe frazi user posted image .


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
5.7.2010 15:53:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hmm...)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
5.7.2010 15:56:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: besede :)
6.7.2010 12:04:40   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Aha.

Helihopter
Zaman/zastonj
kinderpet

user posted image user posted image



sej to pa drgač ne morš

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: besede :)
6.7.2010 12:09:55   
Anonimen
helikopteruser posted image





(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: besede :)
6.7.2010 12:15:40   
witch
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Moja sodelavka pa skos govori obup...vsaka stvar je obupna, on je obupen, obup...skratka čist je že obupala...



Joj ja.... moja kolegica tudi. Vse je obup in vsi so obup. Mi gredo kar kocine pokonci ko samo po o....

Ja pa NE na koncu vsakega stavka. En moj znanec to dela. In potem na fb-ju napiše stanje pa reče - danes se grem pa kopat, NE! user posted image

Ja pa še ful me moti ker moja tašča na moškega govori user posted image user posted image pa kaj če si žensak ali ne user posted image user posted image ni mi hujšega kot da slišim žensko ki na moško govori user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: besede :)
6.7.2010 12:22:00   
Anonimen
user posted image

mi smo imeli profesorja, ki je bil sicer iz našega velemesta, a je na koncu vsakega stavka rekel "ja?"
človek s srcem pri poučevanju!
 
sama imam občasno napako, ko pred stavkom dajem "v bistvu"
delno sem se že odvadila, a se občasno še zalotim. priznam, na začetku mi je bila besedica "bistvo" tako ljubka, z njo sem zadela vse.

pa "pa" mi je tudi všeč.user posted image

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: besede :)
6.7.2010 16:23:43   
liliana
Mene pa zmoti recimo to, ko kdo reče....."sem tko pissed off".....kot, da ne more po domače reči, da je razpi.čkan ali vsaj razkurjen......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: besede :)
6.7.2010 17:48:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

jaz pa sovražim besedo KRUTO!

joj, s to besedo moja mami dramatizira... in je vse kruto.. kako kruto se je Saraja pokakala, kako kruto je čakat pri zdravniku, kako kruto je bilo, ko so bili majhni.... bruh...


jaz grem pa sama sebi na živce, ker govorim "katastrofa". user posted image  to sem se navadila od ene in se nikakor ne morem odvadit. čakam nadomestek.  user posted image

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: besede :)
6.7.2010 17:48:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

jaz pa sovražim besedo KRUTO!

joj, s to besedo moja mami dramatizira... in je vse kruto.. kako kruto se je Saraja pokakala, kako kruto je čakat pri zdravniku, kako kruto je bilo, ko so bili majhni.... bruh...


jaz grem pa sama sebi na živce, ker govorim "katastrofa". user posted image  to sem se navadila od ene in se nikakor ne morem odvadit. čakam nadomestek.  user posted image


Blaženstvo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: besede :)
6.7.2010 19:12:19   
Anonimen
kaos?user posted image



ko smo bili otroci, smo se odločili, da bomo namesto otroške kletvice pismo govorili kuverta. pa se ni obneslo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: besede :)
6.7.2010 19:13:49   
Anonimen
cc,... 2x.

< Sporočilo je popravil k.tja -- 6.7.2010 19:14:25 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...





karmyka



Jana (22%)

Žana (22%)

Ula (24%)

Pia (32%)


Število vseh glasov: 371

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!