|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moški.....
18.6.2010 22:52:02   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

No prav, sem se že zresnila... Moje mnenje o moških generalno je, da je treba čimmanj razmišljat o njihovem obnašanju in jih čimmanj analizirat. Mogoče se celo najde katera, ki se bo strinjala z mano, da jim je enostavno nemogoče prit do konca...in pol se nehaš truditi razumeti nekaj, za kar ti mora na začetku bit jasno, da ne boš razumela.

Se mi pa vseeno zdi (pa sem ehte ženska...) da je nam vseeno lažje prit "do dna" moškemu, kot obratno. Ženske moje...me smo šele zakomplicirana bitja.

Ja poanta je v tem, da morš včasih prikimat in narest drugače, kot se ti zdi prav. O.k. stisneš zobe, naslednjič pa tako ali tako narediš po svoje, ker je tako edinole prav. No, po tvoje.

On pa na drugi strani počne isto. Pa se potem pač nekje na pol poti "najdeta".user posted image

bi se kar strinjal !user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Moški.....
18.6.2010 22:56:52   
hektorina
Mam za tebe tud cukrček v žepu...user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Moški.....
18.6.2010 23:00:14   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Mam za tebe tud cukrček v žepu...user posted image

user posted image user posted image o hvala , kakšen pa je , no sem včasih malo zbirčen user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Moški.....
18.6.2010 23:02:46   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Mam za tebe tud cukrček v žepu...user posted image

user posted image user posted image o hvala , kakšen pa je , no sem včasih malo zbirčen user posted image


505-sa crtom...onecukeruser posted image

< Sporočilo je popravil hektorina -- 18.6.2010 23:03:55 >

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Moški.....
18.6.2010 23:05:30   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Mam za tebe tud cukrček v žepu...user posted image

user posted image user posted image o hvala , kakšen pa je , no sem včasih malo zbirčen user posted image


505-sa crtom...onecukeruser posted image

505 sa crtom , user posted image ne rečem da so zanič , ampak ..... ti stare časopise bereš ? user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Moški.....
18.6.2010 23:07:59   
hektorina
Zdaj...bilo kaj bom bleknila...bom ostala tele, zato na kratko: Zakaj?

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Moški.....
18.6.2010 23:11:08   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Zdaj...bilo kaj bom bleknila...bom ostala tele, zato na kratko: Zakaj?

zato ,ker so to bonboni moje in verjetno tudi tvoje mladosti user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Moški.....
18.6.2010 23:18:02   
hektorina
Pssssssssssssssst...to že meji na bogokletnostuser posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Moški.....
18.6.2010 23:23:48   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Pssssssssssssssst...to že meji na bogokletnostuser posted image

zakaj , tako stari pa spet nismo user posted image tudi ližemo še radi user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Moški.....
18.6.2010 23:26:34   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Pssssssssssssssst...to že meji na bogokletnostuser posted image

zakaj , tako stari pa spet nismo user posted image tudi ližemo še radi user posted image


Pri 505 (sa crtom!) nam kaj drugega tud preostane ne. So dokaj trdi...

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Moški.....
18.6.2010 23:32:14   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Pssssssssssssssst...to že meji na bogokletnostuser posted image

zakaj , tako stari pa spet nismo user posted image tudi ližemo še radi user posted image


Pri 505 (sa crtom!) nam kaj drugega tud preostane ne. So dokaj trdi...

user posted image user posted image ja trdi so ja user posted image , no sam da so ... trdi ...user posted image user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Moški.....
18.6.2010 23:32:56   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Pssssssssssssssst...to že meji na bogokletnostuser posted image

zakaj , tako stari pa spet nismo user posted image tudi ližemo še radi user posted image


Pri 505 (sa crtom!) nam kaj drugega tud preostane ne. So dokaj trdi...

user posted image user posted image ja trdi so ja user posted image , no sam da so ... trdi ...user posted image user posted image


Pa brez cukrauser posted image

< Sporočilo je popravil hektorina -- 18.6.2010 23:33:28 >

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Moški.....
18.6.2010 23:39:21   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Pssssssssssssssst...to že meji na bogokletnostuser posted image

zakaj , tako stari pa spet nismo user posted image tudi ližemo še radi user posted image


Pri 505 (sa crtom!) nam kaj drugega tud preostane ne. So dokaj trdi...

user posted image user posted image ja trdi so ja user posted image , no sam da so ... trdi ...user posted image user posted image


Pa brez cukrauser posted image

ja pa tudi če malo pogreni .....

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Moški.....
18.6.2010 23:43:03   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Pssssssssssssssst...to že meji na bogokletnostuser posted image

zakaj , tako stari pa spet nismo user posted image tudi ližemo še radi user posted image


Pri 505 (sa crtom!) nam kaj drugega tud preostane ne. So dokaj trdi...

user posted image user posted image ja trdi so ja user posted image , no sam da so ... trdi ...user posted image user posted image


Pa brez cukrauser posted image

ja pa tudi če malo pogreni .....


.......črta ostane......

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Moški.....
19.6.2010 7:38:09   
viroza
A nista vidva malo ven iz teme ušla user posted image ?

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Moški.....
19.6.2010 10:08:48   
Colt
Hek, a maš še kr rokov žepu? Mucovem? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Moški.....
19.6.2010 16:41:55   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

A nista vidva malo ven iz teme ušla user posted image ?
Ja, na svetlobo. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Moški.....
19.6.2010 17:07:23   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Zakaj si mislijo ,da si lahko dovolijo vse kar si njihove dušce zaželijo?


Gensko so tako narejeni. Nimaš kaj. In nič pomaga, če jih še tako "vzgajaš". Lohk jim zateguješ vrv, ampak oni bodo itak naredili po svoj. Eni so seveda malo bolj, drugi malo manj ego, ampak v splošnem jih ne moreš enačiti z ženskami, ker drugače funkcionirajo. Znajo dobro poskrbet zase. Najprej zase. In vzgoja nima kaj dosti pri tem. Geni imajo. Tako pač je. Pa še enkrat, niso vsi enako mnogo taki. Eni skor niso, večina pa vsekakor je.


Ja, to je čist res. Pa saj tisti preveč poženščeni ... to je tko kot pregrevanje planeta. Isto. Narava gre v napačno smer. Ribe menjajo sploh iz moškega v ženskega ... podobno se je pri ljudeh začelo dogajat.
Je že prav,d a so razlike, kar naj ostanejo moški. Sam vse do ene meje, za to pa že znamo ženske posrbet.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Moški.....
19.6.2010 17:35:51   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Zakaj si mislijo ,da si lahko dovolijo vse kar si njihove dušce zaželijo?


Gensko so tako narejeni. Nimaš kaj. In nič pomaga, če jih še tako "vzgajaš". Lohk jim zateguješ vrv, ampak oni bodo itak naredili po svoj. Eni so seveda malo bolj, drugi malo manj ego, ampak v splošnem jih ne moreš enačiti z ženskami, ker drugače funkcionirajo. Znajo dobro poskrbet zase. Najprej zase. In vzgoja nima kaj dosti pri tem. Geni imajo. Tako pač je. Pa še enkrat, niso vsi enako mnogo taki. Eni skor niso, večina pa vsekakor je.


Ja, to je čist res. Pa saj tisti preveč poženščeni ... to je tko kot pregrevanje planeta. Isto. Narava gre v napačno smer. Ribe menjajo sploh iz moškega v ženskega ... podobno se je pri ljudeh začelo dogajat.
Je že prav,d a so razlike, kar naj ostanejo moški. Sam vse do ene meje, za to pa že znamo ženske posrbet.
Misliš da znamo?

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Moški.....
19.6.2010 18:47:42   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ja, to je čist res. Pa saj tisti preveč poženščeni ... to je tko kot pregrevanje planeta. Isto. Narava gre v napačno smer. Ribe menjajo sploh iz moškega v ženskega ... podobno se je pri ljudeh začelo dogajat.
Je že prav,d a so razlike, kar naj ostanejo moški. Sam vse do ene meje, za to pa že znamo ženske posrbet.
POSRBET!? A tvojega zelo srbi?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Moški.....
19.6.2010 18:52:34   
viroza
O ja ga pa ga pridno čoham.
Skrbi pa me vseeno-ne me vprašat zakaj.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Moški.....
20.6.2010 12:39:22   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Zakaj si mislijo ,da si lahko dovolijo vse kar si njihove dušce zaželijo?


Gensko so tako narejeni. Nimaš kaj. In nič pomaga, če jih še tako "vzgajaš". Lohk jim zateguješ vrv, ampak oni bodo itak naredili po svoj. Eni so seveda malo bolj, drugi malo manj ego, ampak v splošnem jih ne moreš enačiti z ženskami, ker drugače funkcionirajo. Znajo dobro poskrbet zase. Najprej zase. In vzgoja nima kaj dosti pri tem. Geni imajo. Tako pač je. Pa še enkrat, niso vsi enako mnogo taki. Eni skor niso, večina pa vsekakor je.


Ja, to je čist res. Pa saj tisti preveč poženščeni ... to je tko kot pregrevanje planeta. Isto. Narava gre v napačno smer. Ribe menjajo sploh iz moškega v ženskega ... podobno se je pri ljudeh začelo dogajat.
Je že prav,d a so razlike, kar naj ostanejo moški. Sam vse do ene meje, za to pa že znamo ženske posrbet.
Misliš da znamo?



Če so kolikor toliko normalni, da ni res kaj narobe z njimi, potem se jih da fajn okol prinest. Samo res se človeku ne da tega glih zmerej počet.

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Moški.....
20.6.2010 12:52:52   
ronja
poženščeni moški, ki ubogajo vsako ženkino željo, si nič ne upajo, debatirajo z drugimi ženskami o "ženskih" stvareh, gospodinjijo.... ne hvala.


Ja, moškega,. ki gospodinji si pa res nobena ženska ne želi, a ne? Kje ste pa še to videle, da bi moški sesal, ali pa še hujše, da bi se celo z otroci igral?user posted image user posted image user posted image

Meni se ne zdi, da smo si blazno različni, ene razlike pa gotovo so, malo ima Gina prav, da znajo boljše poskrbet zase in imajo večinoma malo debelješko kožo. To sem opazila predvsem v službi in tam se moramo me malo bolj pomožačit. Doma pa se oni malo poženščijo, ker kot pravi Bregovič: "Vsak pravi moški je doma copata."user posted image Vsaj jaz si ne predstavljam, da vse gospodinjstvo in vsa skrb za otroke pade samo name, no... Sem pač čudna zmajevka, očitnouser posted image .

Mi jih pa na splošno ni težko razumet, razmišljajo drugače in včasih bolj racionalno, ampak se mi zdi, da mi to še kar gre. Pa zdi se mi, da se da kar zmenit z njimi - ali pa sem imela samo nenormalno srečo z moškimi v svojem življenju...

Edino, česar ne razumem pri moških so kaki nostalgični smsi od bivših včasih... Tega res ne vem točno kam dat - vem, da nič nočeta, en ima že družino, drugi ima že dolgo časa isto punco, oba vesta, da sva že še dalj časa skup z lubijem, imava otroka,... talo da gotovo nič kaj nočeta od mene, vseeno pa ne vem, zakaj potem kdaj kakšen kaj takega napiše... Mate razlago?

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
20.6.2010 13:07:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Moški.....
20.6.2010 20:56:21   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

A nista vidva malo ven iz teme ušla user posted image ?

nisva šla iz teme ampak ... v temo

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?