|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moški.....
18.6.2010 20:53:27   
viroza
Zakaj si mislijo ,da si lahko dovolijo vse kar si njihove dušce zaželijo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moški.....
18.6.2010 20:56:02   
magda_velepič
Ja dovolijo so kolk daleč se jim pusti...zategni malo vrv.user posted image user posted image

_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moški.....
18.6.2010 20:58:32   
viroza
Ok mislim na splošno.Ne gre se samo za mojga dedca,opažam da so nekateri dost slabši user posted image .

(odgovor članu magda_velepič)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moški.....
18.6.2010 21:21:58   
Ulla80
jaz pa nič takega ne vidimuser posted image

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
18.6.2010 21:23:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moški.....
18.6.2010 21:24:16   
sonček33
jaz pa nič takega ne vidim

a dej ulla, lažešuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moški.....
18.6.2010 21:24:31   
hektorina
Moj je tud tak prestrašen, da mi že gre na živce s svojim: A lahko to, pa a lahko ono, pa lahko...?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moški.....
18.6.2010 21:26:04   
hektorina
O.k. brez heca...nekaterim so kot dojenčkom prehitro in total nepravilno začeli uvajat GH. Po moje da bo to?! Ja, definitivno!user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
18.6.2010 21:26:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hektorina)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moški.....
18.6.2010 21:27:00   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Zakaj si mislijo ,da si lahko dovolijo vse kar si njihove dušce zaželijo?


Gensko so tako narejeni. Nimaš kaj. In nič pomaga, če jih še tako "vzgajaš". Lohk jim zateguješ vrv, ampak oni bodo itak naredili po svoj. Eni so seveda malo bolj, drugi malo manj ego, ampak v splošnem jih ne moreš enačiti z ženskami, ker drugače funkcionirajo. Znajo dobro poskrbet zase. Najprej zase. In vzgoja nima kaj dosti pri tem. Geni imajo. Tako pač je. Pa še enkrat, niso vsi enako mnogo taki. Eni skor niso, večina pa vsekakor je.

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moški.....
18.6.2010 21:28:30   
Gina
napaka

< Sporočilo je popravil Gina -- 18.6.2010 21:31:32 >

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moški.....
18.6.2010 21:30:05   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Moj je tud tak prestrašen, da mi že gre na živce s svojim: A lahko to, pa a lahko ono, pa lahko...?user posted image


Tvoj je pa izvenserijski ali pa ima gene zmeštrane.... mogoče je ap samo še vedno tako zelo zaljubljen....user posted image user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moški.....
18.6.2010 21:30:33   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Moj je tud tak prestrašen, da mi že gre na živce s svojim: A lahko to, pa a lahko ono, pa lahko...?user posted image


Ja pa sej tak mora bit... fajn zdresiran! user posted image



Jap! Zdaj samo roko dam v žep...niti cukerčka več ne rabim ven potegnit...pa naredi vse po mojeuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
18.6.2010 21:31:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moški.....
18.6.2010 21:31:24   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Moj je tud tak prestrašen, da mi že gre na živce s svojim: A lahko to, pa a lahko ono, pa lahko...?user posted image


Tvoj je pa izvenserijski ali pa ima gene zmeštrane.... mogoče je ap samo še vedno tako zelo zaljubljen....user posted image user posted image


Mislim, da so njegovi geni čist v redu...jaz mam baje "zmajeve"user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
18.6.2010 21:31:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moški.....
18.6.2010 21:32:40   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Tvoj je pa izvenserijski ali pa ima gene zmeštrane.... mogoče je ap samo še vedno tako zelo zaljubljen....user posted image user posted image


Če je to tisti, ki sem ga zadnjič videla z roza srajčko in kapo z nodijem, potem je vse jasno..



Zdaj sem pa užaljena, ker si spregledala, da je bil na novem Barby tricikluuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moški.....
18.6.2010 21:34:47   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Moj je tud tak prestrašen, da mi že gre na živce s svojim: A lahko to, pa a lahko ono, pa lahko...?user posted image


Tvoj je pa izvenserijski ali pa ima gene zmeštrane.... mogoče je ap samo še vedno tako zelo zaljubljen....user posted image user posted image


Mislim, da so njegovi geni čist v redu...jaz mam baje "zmajeve"user posted image


Aha, sta malo zameljala vlogi. user posted image user posted image user posted image  Thx, but no.  

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moški.....
18.6.2010 21:36:59   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Moj je tud tak prestrašen, da mi že gre na živce s svojim: A lahko to, pa a lahko ono, pa lahko...?user posted image


a ti to res al kvauser posted image to o odraslem, razumnem (recimo) moškem govorimo?


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moški.....
18.6.2010 21:39:17   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Moj je tud tak prestrašen, da mi že gre na živce s svojim: A lahko to, pa a lahko ono, pa lahko...?user posted image


a ti to res al kvauser posted image to o odraslem, razumnem (recimo) moškem govorimo?



Ja...samo se mi zdi da prihaja v sobo...mater spet bom tepena...pa ne že spetuser posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moški.....
18.6.2010 21:42:17   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Aha, sta malo zameljala vlogi. user posted image user posted image user posted image  Thx, but no.  



mislim enako. moški naj bo moški in ženska ženska. poženščeni moški, ki ubogajo vsako ženkino željo, si nič ne upajo, debatirajo z drugimi ženskami o "ženskih" stvareh, gospodinjijo.... ne hvala. da ne govorim o ženskah, ki so gospodovalne, imajo vedno zadnjo, agresivne in še kaj...še manj hvala.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moški.....
18.6.2010 21:49:48   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Aha, sta malo zameljala vlogi. user posted image user posted image user posted image  Thx, but no.  



mislim enako. moški naj bo moški in ženska ženska. poženščeni moški, ki ubogajo vsako ženkino željo, si nič ne upajo, debatirajo z drugimi ženskami o "ženskih" stvareh, gospodinjijo.... ne hvala. da ne govorim o ženskah, ki so gospodovalne, imajo vedno zadnjo, agresivne in še kaj...še manj hvala.


user posted image

drgač pa ja, tud jaz si mislim da lohk naredim vse kar mi duša poželi. zakaj pa ne? kdo mi pa lohk brani? samo pač vem da določena dejanja prinesejo določene posledice, zato ne naredim vsega, kar mi duša poželi. to je tud vse kar pričakujem od mojega dedca. tko da kar se mene tiče, ja, on lohk nardi kar mu paše. čist vse. sam posledic se nej zaveda in jih nosi pol.




_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Moški.....
18.6.2010 21:57:14   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

tko da kar se mene tiče, ja, on lohk nardi kar mu paše. čist vse. sam posledic se nej zaveda in jih nosi pol.


Hmmm, se mi zdi da če bi vsi deci nosili vse posledice vsega kar so kdaj s svojimi dejanji naredili, ker so si "vse dovolili", da bi bilo morda skup samo še 5% parov.
In še nekaj se mi zdi, da ne glede na vse posledice, se ne bi nikdar spremenili zavoljo tega, da bi imeli familijo. Hočejo oboje ali nič.
Pa ne da se mi zdijo kompletno neodgovorni, sploh ne. Zdi pa se mi, da na splošno mnogo bolj "zase poskrbijo" (beri si dovolijo marsikaj zase če je treba tudi na račun sočloveka) kot na splošno ženske.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Moški.....
18.6.2010 22:00:40   
Ulla80
da na splošno mnogo bolj "zase poskrbijo" (beri si dovolijo marsikaj zase če je treba tudi na račun sočloveka) kot na splošno ženske.


ma sej jst tuduser posted image sam jaz sem menda dedc po karakterjuuser posted image pa mi mogoč zato to ni tak moteč faktoruser posted image

ne vem, ne predstavljam si, da bi mogla tko živet, da bi mu mogla govort kaj ja, kaj ne, kaj naj, kaj ne sme, težit, se mulit, psihirat, izsiljevat itd.user posted image
čao, mi je boljš pol samiuser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Moški.....
18.6.2010 22:03:57   
hektorina
No prav, sem se že zresnila... Moje mnenje o moških generalno je, da je treba čimmanj razmišljat o njihovem obnašanju in jih čimmanj analizirat. Mogoče se celo najde katera, ki se bo strinjala z mano, da jim je enostavno nemogoče prit do konca...in pol se nehaš truditi razumeti nekaj, za kar ti mora na začetku bit jasno, da ne boš razumela.

Se mi pa vseeno zdi (pa sem ehte ženska...) da je nam vseeno lažje prit "do dna" moškemu, kot obratno. Ženske moje...me smo šele zakomplicirana bitja.

Ja poanta je v tem, da morš včasih prikimat in narest drugače, kot se ti zdi prav. O.k. stisneš zobe, naslednjič pa tako ali tako narediš po svoje, ker je tako edinole prav. No, po tvoje.

On pa na drugi strani počne isto. Pa se potem pač nekje na pol poti "najdeta".user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?