|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dokumenti
17.7.2005 17:22:59   
pravljica
naš :love: je star 1 teden, čez 5 tednov bi pa že šli na hrvaško obalo...bodo dokumenti lahko pravočasno urejeni?
kdaj ste dobile rojstni list? gre hitreje če pokličeš in greš sam dvignit na občino? kako je s slikami za osebno - ga lahko sama doma fotografiram in odnesem razvit? kam - v MB? kje drugače najlepše slikajo novorojenčke? kako dolgo se pa na osebno čaka?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dokumenti
17.7.2005 17:25:51   
Anonimen
Rojstni list sem jaz dobila po pošti v roku enega tedna.
Na osebn pa smo čakali en teden.
Glede slik za osebno- mi smo jo peljali k fotografu, ker baje mora biti svetlo ozadje in znajo na občini komplicirat.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   dokumenti
17.7.2005 17:30:26   
Annny
Mi smo šli po rojstni list na matični urad, kjer so ga takoj naredili.
V istem dnevu smo jo peljali še k fotografu.
Na občini mora vlogo za OI oddati MAMA oz. mora biti mama obvezno prisotna (tudi, če je zraven oče)- pri nas so tako komplicirali, da sem očku morala napisati pooblastilo, da se strinjam s tem, da on odda vlogo..mislim:)
OI smo dobili kar hitro- ni minilo več, kot 14 dni.
Čimprej uredite vse te 'neprijetne formalnosti', pa bo:miska::miska::miska:

LP

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   dokumenti
17.7.2005 17:37:07   
Lunca1
Annny meni pa so komplicirali ker imam jaz drugo stalno prebivališče kot Pina, imava pa isto začasno

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dokumenti
17.7.2005 17:43:27   
Annny
Saj verjetno je problem prav v tem: Najin oče je bil v tistem času, ko je oddal vlogo za njeno OI, stalno prijavljen na drugem naslovu, kot midve. Midve z Najo pa obe na istem.




(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   dokumenti
17.7.2005 18:17:24   
pravljica
a, na matičnem uradu dobiš rojstni list :zmeden: kje pa je to v MB?

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   dokumenti
17.7.2005 19:37:48   
taška30
Mi smo dobili rojstni list po pošti šele pri 6 tednih starosti (Lj), tako da ti za vsak slučaj svetujem, da ga greš raje iskat, da ne bo prepozno.
Osebno dobiš v roku 1 tedna. Je pa zdajle zelo gužva, ker veliko ljudi daje delat osebno, ker je pač čas dopustov, tako da se raje kar podvizajte.
Lp

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   dokumenti
17.7.2005 23:08:29   
lin
Ko je bila Lin stara 14 dni je iemla že svoj roj.list,osebno in bančno kartico:bravo::bravo::bravo: aja pa zdravstveno tudi

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...




otroški poletni tabor
muška

Kam bi dale otroke v poletni tabor? vsi dodatni komentarji dobrodošli!

v svoje neposredno okolje (15%)

na drug konec Slovenije (3%)

v hribe (19%)

k vodi (morje, reka) (34%)

odvisno od cene (16%)

nikamor od naštetega (13%)


Število vseh glasov: 268

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!