|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nadomeščanje simonitija
3.5.2010 10:51:11   
Anonimen
lepo prosim če se katera spomne priimek in ime ginekologinje ki nadomešča simonitija med dopusti. hvala!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nadomeščanje simonitija
3.5.2010 11:13:16   
charlyka
Zdravo!

Ne vem ravno, če se medsebojno nadomeščata, ampak mojo G - dr. Korana Kuštrin iz Laškega, ta teden nadomešča Simonitti.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nadomeščanje simonitija
3.5.2010 11:16:44   
Goldy
Ja, dr. Simonitti in dr. Kuštrinova se medsebojno nadomeščata.

Charlyka - a si kaj slišala, baje naj bi šla naša dr. Kuštrinova delat v Velenje? To mi ni prav nič všeč, če sem čisto poštena, ker mi je Kuštrinova super ginekologinja.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nadomeščanje simonitija
3.5.2010 11:17:05   
MC09
ja, ta ga nadomešča.

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nadomeščanje simonitija
3.5.2010 11:43:32   
charlyka

IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

Ja, dr. Simonitti in dr. Kuštrinova se medsebojno nadomeščata.

Charlyka - a si kaj slišala, baje naj bi šla naša dr. Kuštrinova delat v Velenje? To mi ni prav nič všeč, če sem čisto poštena, ker mi je Kuštrinova super ginekologinja.


OJOJ - ne, nisem nič slišala user posted image user posted image user posted image
Samo na zadnjem pregledu mi je sestra rekla, da naslednjič je dr. Simonitti in mi je prečrtala vse naslednje tedenske ctg-je (imam pdp čez 3 tedne), češ da mi bodo sproti povedale kdaj bom hodila user posted image

Pa menda ja ne bo šla ... user posted image Tudi meni je krasna

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nadomeščanje simonitija
3.5.2010 12:18:30   
mateja33
ojla punceuser posted image

js mam tud Leljakovo v Laškem in res odhaja v Velenje,ker sm se pogovarjala z njo in je rekla,da gre.Baje gre njena prjatlca v penzijon in bo prevzela njeno ordinacijo,res škodauser posted image .Nevejo kdo jo bo pa nadomestit

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nadomeščanje simonitija
3.5.2010 12:35:22   
Anonimen
Ja, mislim da se Kuštrinova in Simoniti nadomeščata...

Imam Kuštrinovo in mi tale informacija ni popolnoma nič všeč, sploh glede na to, da sem ravno na polovici nosečnosti :( Moram vprašati v sredo, ko imam pregled...

(odgovor članu mateja33)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nadomeščanje simonitija
3.5.2010 13:12:37   
Goldy
mateja33 - pa ti je G povedala katera G v Velenju gre v penzijo? Da vem kam poklicat, ker se bom prestavila, če se bo le dalo. V Laškem noben noče nič povedat.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nadomeščanje simonitija
3.5.2010 13:27:08   
mateja33
GOLDY-zaenkrat ne vem se bom pa juter pozanimala ker imam nuhalno v Velenju, pa js sm tud zdravnici rekla,če bi se dal da bi šla z njo pa je najprej rekla da ne,ker ima že dosti pacientov in glede nato da sm iz Žalca se boma pa verjetn zmenle.Upam da se boma zmenle za naprej da bi v Velenje hodla,ker mi je itak vseen časovno mi je isto al grem v Velenje al pa u Laškouser posted image .Ti juter javim,kar bom zvedlauser posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nadomeščanje simonitija
3.5.2010 13:32:33   
Anonimen
Javi prosim ja, ker jaz bi se tudi prestavila. Kdaj pa naj bi nehala delati? Ker vem, da zdaj jo nadomešča dr.Simoniti v Laškem... meni so pregled iz 4.5. prestavili na 5.5. in ko sem klicala če to drži (zaradi ure, ker mi ura ni držala z delovnim časom) mi je rekla da ja in da on nadomešča...

(odgovor članu mateja33)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nadomeščanje simonitija
3.5.2010 13:37:07   
mateja33
men se zdi da zdej enkrat okrog 15,juter vam pa javim tle gor kar bom zvedla!Men se zdi da so v Velenju sam 2 G in koker sm jo js zastopla ne vem če ne bo to zdravnico ko grem js juter na pregled dr.Mohorkouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nadomeščanje simonitija
3.5.2010 13:47:08   
charlyka
hmmm user posted image user posted image user posted image

Vseh nas verjetno res ne bo mogla vzet s seboj v Velenje, čeprav meni bi tud blo vseen kam se vozim, če bi lahko bila pri njej ... user posted image

Kdo pa bo namesto nje v Laškem? Saj Simonitti je ne more skos nadomeščat, ima tudi svojo ordinacijo ...

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nadomeščanje simonitija
3.5.2010 14:09:30   
mateja33
koker mi je sestra rekla,da še za enkrat ne vejo kdo bo delal,ko Leljakove nebo user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nadomeščanje simonitija
3.5.2010 14:22:22   
Anonimen
Nič pa ni rekla kdaj naj bi nehala delati v laškem?? :(

(odgovor članu mateja33)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nadomeščanje simonitija
3.5.2010 22:32:27   
mamica00
res je korana koštrin začne delat v velenju z 19.5.2010  ker sem iz velenja in je g korana moja gin bom šla k njej,ne vem pa če jih bo jemala še iz laškega!
upam na najboljše in želim vam srečo!
lpuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nadomeščanje simonitija
4.5.2010 8:15:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamica00

res je korana koštrin začne delat v velenju z 19.5.2010  ker sem iz velenja in je g korana moja gin bom šla k njej,ne vem pa če jih bo jemala še iz laškega!
upam na najboljše in želim vam srečo!
lpuser posted image



O sranje no... :(

(odgovor članu mamica00)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nadomeščanje simonitija
4.5.2010 10:34:25   
mateja33
evo punce,pršla že iz velenja in bo leljakova zamenjala v Velenju dr.MOHORKO tam nekje sredine meseca tak mi je njena sestra rekla in grem js tud k njej ker sem iz Žalcauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nadomeščanje simonitija
4.5.2010 11:02:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateja33

evo punce,pršla že iz velenja in bo leljakova zamenjala v Velenju dr.MOHORKO tam nekje sredine meseca tak mi je njena sestra rekla in grem js tud k njej ker sem iz Žalcauser posted image


Drugače je pa že kar nekaj časa samo še Kuštrin brez Leljak user posted image

(odgovor članu mateja33)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nadomeščanje simonitija
4.5.2010 11:51:05   
mateja33
itak se ve zakatero se greuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nadomeščanje simonitija
4.5.2010 13:53:56   
Goldy
Hvala! Upam, da bo vzela še katero iz Laškega.user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nadomeščanje simonitija
4.5.2010 14:38:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateja33

itak se ve zakatero se greuser posted image user posted image user posted image


Če je prišla pacientka v zadnjih npr. 3 letih potem ni nujno da ve... Sicer je edina v z.d. ampak vseeno ;)

Jaz se bom prestavila k njej v Velenje verjetno šele po porodu, ker se ne mislim zdaj iz Laškega voziti v Velenje... ali pa potem v zadnjem mesecu, ko so pregledi bolj pogosti :(

(odgovor članu mateja33)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nadomeščanje simonitija
31.5.2010 16:10:36   
Anonimen
Mene je pa odhod gin. Kuštrinove čist iz tira vrgu... user posted image Sem končno prišla do ginekologinje, ki je super, če ne kar najboljša, potem pa to! Že od prejšnjega tedna kličem naokoli, brskam in iščem, kam se zdaj prepisat. Sej dr. Simonitija tudi hvalijo, ampak izrecno iščem žensko ginekologinjo... Jst ne vem, kaj je to, ampak nikjer več ne sprejemajo novih pacientk! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




"Pazi"
LinLin

Ali ste zanosile kjub "pazenju"?

Da (28%)

Ne (72%)


Število vseh glasov: 266

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!