nadomeščanje simonitija (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> nadomeščanje simonitija (3.5.2010 10:51:11)

lepo prosim če se katera spomne priimek in ime ginekologinje ki nadomešča simonitija med dopusti. hvala!




charlyka -> RE: nadomeščanje simonitija (3.5.2010 11:13:16)

Zdravo!

Ne vem ravno, če se medsebojno nadomeščata, ampak mojo G - dr. Korana Kuštrin iz Laškega, ta teden nadomešča Simonitti.

Lp




Goldy -> RE: nadomeščanje simonitija (3.5.2010 11:16:44)

Ja, dr. Simonitti in dr. Kuštrinova se medsebojno nadomeščata.

Charlyka - a si kaj slišala, baje naj bi šla naša dr. Kuštrinova delat v Velenje? To mi ni prav nič všeč, če sem čisto poštena, ker mi je Kuštrinova super ginekologinja.




MC09 -> RE: nadomeščanje simonitija (3.5.2010 11:17:05)

ja, ta ga nadomešča.




charlyka -> RE: nadomeščanje simonitija (3.5.2010 11:43:32)


IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

Ja, dr. Simonitti in dr. Kuštrinova se medsebojno nadomeščata.

Charlyka - a si kaj slišala, baje naj bi šla naša dr. Kuštrinova delat v Velenje? To mi ni prav nič všeč, če sem čisto poštena, ker mi je Kuštrinova super ginekologinja.


OJOJ - ne, nisem nič slišala [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]
Samo na zadnjem pregledu mi je sestra rekla, da naslednjič je dr. Simonitti in mi je prečrtala vse naslednje tedenske ctg-je (imam pdp čez 3 tedne), češ da mi bodo sproti povedale kdaj bom hodila [sm=zmeden.gif]

Pa menda ja ne bo šla ... [sm=smiley13.gif] Tudi meni je krasna




mateja33 -> RE: nadomeščanje simonitija (3.5.2010 12:18:30)

ojla punce[sm=smiley1.gif]

js mam tud Leljakovo v Laškem in res odhaja v Velenje,ker sm se pogovarjala z njo in je rekla,da gre.Baje gre njena prjatlca v penzijon in bo prevzela njeno ordinacijo,res škoda[sm=smiley13.gif].Nevejo kdo jo bo pa nadomestit




Anonimen -> RE: nadomeščanje simonitija (3.5.2010 12:35:22)

Ja, mislim da se Kuštrinova in Simoniti nadomeščata...

Imam Kuštrinovo in mi tale informacija ni popolnoma nič všeč, sploh glede na to, da sem ravno na polovici nosečnosti :( Moram vprašati v sredo, ko imam pregled...




Goldy -> RE: nadomeščanje simonitija (3.5.2010 13:12:37)

mateja33 - pa ti je G povedala katera G v Velenju gre v penzijo? Da vem kam poklicat, ker se bom prestavila, če se bo le dalo. V Laškem noben noče nič povedat.




mateja33 -> RE: nadomeščanje simonitija (3.5.2010 13:27:08)

GOLDY-zaenkrat ne vem se bom pa juter pozanimala ker imam nuhalno v Velenju, pa js sm tud zdravnici rekla,če bi se dal da bi šla z njo pa je najprej rekla da ne,ker ima že dosti pacientov in glede nato da sm iz Žalca se boma pa verjetn zmenle.Upam da se boma zmenle za naprej da bi v Velenje hodla,ker mi je itak vseen časovno mi je isto al grem v Velenje al pa u Laško[sm=smiley1.gif].Ti juter javim,kar bom zvedla[sm=smiley1.gif]




Anonimen -> RE: nadomeščanje simonitija (3.5.2010 13:32:33)

Javi prosim ja, ker jaz bi se tudi prestavila. Kdaj pa naj bi nehala delati? Ker vem, da zdaj jo nadomešča dr.Simoniti v Laškem... meni so pregled iz 4.5. prestavili na 5.5. in ko sem klicala če to drži (zaradi ure, ker mi ura ni držala z delovnim časom) mi je rekla da ja in da on nadomešča...




mateja33 -> RE: nadomeščanje simonitija (3.5.2010 13:37:07)

men se zdi da zdej enkrat okrog 15,juter vam pa javim tle gor kar bom zvedla!Men se zdi da so v Velenju sam 2 G in koker sm jo js zastopla ne vem če ne bo to zdravnico ko grem js juter na pregled dr.Mohorko[sm=smiley1.gif]




charlyka -> RE: nadomeščanje simonitija (3.5.2010 13:47:08)

hmmm [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

Vseh nas verjetno res ne bo mogla vzet s seboj v Velenje, čeprav meni bi tud blo vseen kam se vozim, če bi lahko bila pri njej ... [sm=smiley19.gif]

Kdo pa bo namesto nje v Laškem? Saj Simonitti je ne more skos nadomeščat, ima tudi svojo ordinacijo ...




mateja33 -> RE: nadomeščanje simonitija (3.5.2010 14:09:30)

koker mi je sestra rekla,da še za enkrat ne vejo kdo bo delal,ko Leljakove nebo [sm=smiley1.gif]




Anonimen -> RE: nadomeščanje simonitija (3.5.2010 14:22:22)

Nič pa ni rekla kdaj naj bi nehala delati v laškem?? :(




mamica00 -> RE: nadomeščanje simonitija (3.5.2010 22:32:27)

res je korana koštrin začne delat v velenju z 19.5.2010  ker sem iz velenja in je g korana moja gin bom šla k njej,ne vem pa če jih bo jemala še iz laškega!
upam na najboljše in želim vam srečo!
lp[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Anonimen -> RE: nadomeščanje simonitija (4.5.2010 8:15:51)

IZVIRNO SPOROČILO: mamica00

res je korana koštrin začne delat v velenju z 19.5.2010  ker sem iz velenja in je g korana moja gin bom šla k njej,ne vem pa če jih bo jemala še iz laškega!
upam na najboljše in želim vam srečo!
lp[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]



O sranje no... :(




mateja33 -> RE: nadomeščanje simonitija (4.5.2010 10:34:25)

evo punce,pršla že iz velenja in bo leljakova zamenjala v Velenju dr.MOHORKO tam nekje sredine meseca tak mi je njena sestra rekla in grem js tud k njej ker sem iz Žalca[sm=smiley1.gif]




Anonimen -> RE: nadomeščanje simonitija (4.5.2010 11:02:01)

IZVIRNO SPOROČILO: mateja33

evo punce,pršla že iz velenja in bo leljakova zamenjala v Velenju dr.MOHORKO tam nekje sredine meseca tak mi je njena sestra rekla in grem js tud k njej ker sem iz Žalca[sm=smiley1.gif]


Drugače je pa že kar nekaj časa samo še Kuštrin brez Leljak [sm=smiley36.gif]




mateja33 -> RE: nadomeščanje simonitija (4.5.2010 11:51:05)

itak se ve zakatero se gre[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Goldy -> RE: nadomeščanje simonitija (4.5.2010 13:53:56)

Hvala! Upam, da bo vzela še katero iz Laškega.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anonimen -> RE: nadomeščanje simonitija (4.5.2010 14:38:00)

IZVIRNO SPOROČILO: mateja33

itak se ve zakatero se gre[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Če je prišla pacientka v zadnjih npr. 3 letih potem ni nujno da ve... Sicer je edina v z.d. ampak vseeno ;)

Jaz se bom prestavila k njej v Velenje verjetno šele po porodu, ker se ne mislim zdaj iz Laškega voziti v Velenje... ali pa potem v zadnjem mesecu, ko so pregledi bolj pogosti :(




Anonimen -> RE: nadomeščanje simonitija (31.5.2010 16:10:36)

Mene je pa odhod gin. Kuštrinove čist iz tira vrgu... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Sem končno prišla do ginekologinje, ki je super, če ne kar najboljša, potem pa to! Že od prejšnjega tedna kličem naokoli, brskam in iščem, kam se zdaj prepisat. Sej dr. Simonitija tudi hvalijo, ampak izrecno iščem žensko ginekologinjo... Jst ne vem, kaj je to, ampak nikjer več ne sprejemajo novih pacientk! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley24.gif[/image]




Stran: [1]