|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 8:50:07   
jolcica
jutro punce user posted image user posted image user posted image

vsem ki greste rodit veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hvala vsem za porodne zgode joj emibu ti si pa faca user posted image user posted image user posted image

no jst se kar uredu počutim tud zdele se je mali mi premaknil user posted image drugače pa malo me šraufa kot da bi mela drisko sm me je sm enkrat moram jabolko pojest da me razžene po mogoče pol boljše user posted image user posted image user posted image user posted image

no nič grem jst zajtrkovat se pol popoldne vam oglasim ko pridem od zdravnika, ja prov ste slišale spet ga imam...pomojem zadnjikrat pri njemu pol pa nevem kam me bo poslala k bo že 7 dni čez rok saj sob in ned ne dela tko da pon. bo pa že 8 dan če z rok tko da me zanima al bom mogla pol v P hodit al kako...itak so mi pa tam včeri rekli da ko sem 10 dni čez rok da oni sprožjo tko da hm....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 2001
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 11:10:18   
Aninchy
Dobro jutro zame in dober dan za vas! user posted image

Ejj, tole ne boste verjele.... včeri sem 3x mogla it na wc, sem ful "ta redko" fasala, pa kokr sm se iz wc-ja dvignla, sem mela spet filing, da me tiščiuser posted image No, okol 6ih (popoldne) me je zravn tv zmanjkal, pa sta me mačka zbudila ob pol osmih, pol sm šla pa okol pol noči nazaj spat, pa spala dokler ni moj domov prišu (okol 6ih zjutri), ampak sem kr nazaj zaspala in spala do pol 11ih!! user posted image Zdej sem pa čiiiist zblujena, pa noge me bolijo tak, ko da bi včeri 12 ur za kramp in lopato držala, ne pa počivala!user posted image Pojma nimam, kaj je zdej touser posted image Sej rada spim, ampak nikol tolk!!

bubolin - upam, da že rojevaš, oz. si s tem že čez! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BIS30 -
hehe, jst mam občutek, da bosta vidve z zivepo ravno v "stanju pripravljenosti", ko bom jst u soboto uletela na prvi pregled v P. user posted image user posted image user posted image Pa upam, da me kr not obdržijo, pa smo lohk cimre! user posted image

Caia - lepa porodna zgodba! Kje se pa kupi to ricinusovo olje? jst prvič čujem za to. user posted image

zivepo - ujej, jst se tud prav bojim, ker sem zdej tolk "prizemljena" in komi čakam porod, da me bo panika zagrabla takrat, ko se bo začel zaresuser posted image Sej bo vse super-fino-fajn, boš vidla! Pa obvezen del opreme so pikepoke, kr popoki jih pa jih zravn nes! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Angel _Tian - ti si pa tok prijazna, da nas hodiš redno čekirat user posted image user posted image user posted image user posted image







_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 2002
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 11:12:08   
Aninchy
jolcica - sori, k sm te falila user posted image si bla že na naslednji strani... Velik sreče na pregledu! Za naprej pa upam, da ti ne bo treba velik drugam k dohterjim hodit, ampak boš kr lepo v P ostala! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2003
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 11:50:39   
Angel_Tian
aninchy - pri tolkem spanju si mogoče pomislila, da si noseča? user posted image user posted image user posted image Saj veš, nosečniška utrujenost pa to bla, bla, bla...

Ricinusovo olje dobiš v lekarni. Je pa do amena ogabno user posted image user posted image user posted image

Še nekaj mi je zanimivo. Tolk vas ta klistir omenja. Meni ga niso niti prvič niti zdaj dali. Tudi vprašal me nikol nihče ni, če sem doma prej "školko šla nafilat" user posted image Mogoče pa jih v MB porodnišnici ne moti tolk, če kdaj kteri kak kakec med porodom ven prileze user posted image




_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2004
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 13:02:51   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Tian

aninchy - pri tolkem spanju si mogoče pomislila, da si noseča? user posted image user posted image user posted image Saj veš, nosečniška utrujenost pa to bla, bla, bla...

Ricinusovo olje dobiš v lekarni. Je pa do amena ogabno user posted image user posted image user posted image

Še nekaj mi je zanimivo. Tolk vas ta klistir omenja. Meni ga niso niti prvič niti zdaj dali. Tudi vprašal me nikol nihče ni, če sem doma prej "školko šla nafilat" user posted image Mogoče pa jih v MB porodnišnici ne moti tolk, če kdaj kteri kak kakec med porodom ven prileze user posted image



Ma, sej sm se odločla, da ne bom nč jemala... ko bo, bo, tok se mi pa tut ne mudi! user posted image

Klistir - ma ne vem, jst sm v Celju vprašala, je rekla, da ga delajo, ampak čedalje manj, ker so prišli do ugotovitve, da se telo že samo spuče v dneh pred porodom...user posted image Ampak jst bi ga vseen rajš mela, itak ni to zdej več tak kot včasih ko so šlauh not porinal in liter žajfnice! user posted image user posted image Baje je bolj mini vse skup user posted image Ne vem, bomo vidl


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 2005
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 13:10:35   
Aninchy
Zivepo in BIS30 sta bili sprejeti v P in sta sedaj "na čakanju". BIS je namreč včeri res odteklo nekaj vode!

Zdj pa pikepoke za obe, da bo čimprej!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2006
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 13:18:56   
deveta
je pa prav zanimivo brat te porodne zgodbeuser posted image user posted image
Emibu tvoja pa je res za se nasmejat, še križanko da si reševalauser posted image user posted image user posted image . naj povem da sem tudi jaz na koncu mislila da mi bo čez rit prišla ven, tako me je stiskalo tja dol. in pol ma je še dva dni v bolnici bolj bolela rit (vsaj tako se mi je zdelo), kot pa tista dva šivčka ki sem jih imelauser posted image
Je pa dosti lažje zdaj prebirat te zgodbe, kot prej, ko je bila moja še uganka.
Vsem ki še čakate pa itak želim čim lepši porod (predvsem pa čim prej, ker ta nosečnost čez rok je ful moreča, že meni se je vleklo pa sem rodila dan prej) čeprav vas je zdaj še bolj malo ki čakateuser posted image .

mam pa en tak problem zdaj. mi verjamete, da ma našauser posted image že 9 dni in jas je še nisem uspela previt, ne da bi bila pokakanauser posted image , sploh ne vem kaj pomeni samo polulana plenica. Patronažna pa je rekla, da je to super, ker je to znak da dobro je. Tati jo klče kar Kakadu. Kako pa je kaj z vašimi user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2007
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 13:25:33   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: deveta

mam pa en tak problem zdaj. mi verjamete, da ma našauser posted image že 9 dni in jas je še nisem uspela previt, ne da bi bila pokakanauser posted image , sploh ne vem kaj pomeni samo polulana plenica. Patronažna pa je rekla, da je to super, ker je to znak da dobro je. Tati jo klče kar Kakadu. Kako pa je kaj z vašimi user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Poglej s te strani: HB da kaka! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 2008
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 14:26:53   
emibu
Tut naš  kaka k nor pa še v celi barvni paletiuser posted image user posted image user posted image od oranžne zelene pa do rjaveuser posted image user posted image Tut men je patronažna rekla da je to čist normalno..

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2009
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 16:21:22   
Zvezdici
bubolin sporoča:

Pozdravljeni!
Moje ime je Mark.
Sem zelo priden fantek in se že crkljam pri mamici in očku.
Na svet sem prišel ob 12.04, velik 51 cm in težak 3270g.
Lep pozdrav iz porodnišnice Postojna.
Mami, oči & Mark


user posted image user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 2010
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 16:23:29   
biba88
bejbe!!!
mal vas pogrešam samo nimam časa nič brat se skos moji lumpiki iris posvečam!!! smo v 5 dneh pridobili 20 daguser posted image user posted image user posted image user posted image vse gre v redu samo jest mam težave z prebavo!!! vas bom kej prebrala za nazaj ko bo čas!!!

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 2011
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 16:24:26   
Aninchy
OooOOooOoOooO, bubolin, ČESTITKE!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 2012
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 16:42:15   
Aninchy
Hmmm.... mislim, da je jolcica le not ostala! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2013
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 17:51:01   
jolcica
Živjo majčice user posted image user posted image user posted image user posted image

še vedno tuki user posted image user posted image user posted image rada bi vas pozdravla povedala da sem bila dones spet pri G no CTG je bil očitno uredu ker je nadomeščal mojo G je sm vpr. kdaj sm mela rok pa kaj so rekli na NS in da naj pridem čez tri dni torej v pon. če mi prej ne bo treba it v P. nič ni komentiral CTG sm pa opazla k sm ga gledala ponovadi tam k se popadki rišejo so bili tko na isti višini zdj so se pa naredili 4 hribčki gor pa dol pa naravnost pa spet gor pa dol.... a kera ve kaj to pomeni.... pa hecno največji hribček jst pa tkrt sploh nism nič čutila niti se smejala razn neki mi je trebuh tkrt otrdil...hmuser posted image user posted image user posted image

se opravičujem ker se prej nism oglasla sm še tirimasu delala za sladico za večerjo user posted image user posted image user posted image

no grem vas prebratuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2014
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 18:01:42   
jolcica
bubolin user posted image user posted image user posted image user posted image

anninchy ne ne nism notr ostalauser posted image user posted image user posted image še zmeri bom vas tuki strašila user posted image user posted image user posted image user posted image a buuuuuuuuuuuuuuser posted image



_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 2015
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 18:53:47   
milena222
Drznem si sporočiti da je naša Moi v bolnišnici  s svojim fantičom,menda bo v ponedeljek že domauser posted image in je sporočila, da je GROMSKA rodila!!!Čestitke!

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 2016
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 19:01:01   
jolcica
punce dejte mi povedat zdravstveno kartico so mi pozabli dat nazaj v ZD in če se slučajno zgodi da bi šla dones ponoči rodit mislite da me bodo v P sprejeli če nimam zdravstvene imam pa napotnico... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 2017
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 19:35:03   
_katja_
IZVIRNO SPOROČILO: jolcica

punce dejte mi povedat zdravstveno kartico so mi pozabli dat nazaj v ZD in če se slučajno zgodi da bi šla dones ponoči rodit mislite da me bodo v P sprejeli če nimam zdravstvene imam pa napotnico... user posted image user posted image user posted image user posted image


Če si za rodit te MORJO vzet. Tko da brez panike.


_____________________________

www.fitnosecka.si
Vadba za nosečnice in poporodna vadba.

20.11.2008 smo dobili prvega sončka,
26.5.2010 pa je na svet prijokal drugi.

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 2018
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 20:31:59   
jolcica
katja hvala ti si me potoložila... user posted image user posted image user posted image

no zdj pa pejmo napadat naprej češnje in jagode mmmmmmmmm....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu _katja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2019
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 21:19:25   
Meemee
Pozdravljene user posted image
Upam, da boste kmalu svoje user posted image božale user posted image
Moja porodna zgodba je pa taka:
V sredo sem imela precej vesel in aktiven dan. Zvečer sva z možem še šla na sprehod po mestu, zvečer sva pa user posted image
V četrtek ob 01:15 pa mi je začela odtekat voda. No, prej sem se tako bala, da ne bom vedela, če mi bo voda odtekla, ... pa ni bilo tako. Točno sem vedela, da je bilo nekaj drugače mokro, kot ponavadi. Pa še zadržat nisem mogla. Zbudila sem moža, ki je bil kar malo zmeden (pa, saj je res ravno zaspal) user posted image in sva se pripravila za odhod v P. Priznam, da sem se v tenutku, ko sem ugotovila, da je to to in da ni poti nazaj, začela tako trest, kot da imam mrzlico.
No, v triaži me je babica vse povprašala, pa pregledala (ugotovila, da mi res odteka voda in da sem odprta 1 cm). Popadkov nisem imela nič, zato je "prerokovala", da se zna vsa stvar zavlečt tja v pozno popoldne user posted image
Ob 01:45 sem prišla v porodni blok, kjer so mi naredili klistir (nič hudega ni bilo user posted image ). Potem sem čakala 1 uro in ob 03:00 že bila v porodni sobi. Ker popadkov še vedno ni bilo nič, so možu svetovali naj gre domov spat in da ga bojo že pravčas poklicali. Seveda si nisem želela, da gre, pa sem mu vseeno rekla da naj gre domov počivat. Seveda je ostal z mano user posted image user posted image user posted image V porodni se je malo ulegel na kavč, pa je bilo ok. Mene so "privezali" na ctg, ležala sem pa na desnem boku. Ob 04:00 so se začeli popadki in sicer so bili takoj redni na 5, nato pa na 4 minute. Kljub temu, da so bili precej intenzivni, pa sem bila ob 7ih, ki je prišla nova izmena babic, odprta samo 1,5 cm.
Dvakrat sem si izprosila odhod na WC in takrat popadke predihavala stoje. Potem pa so me spet dali ležat na D bok in na ctg. Takrat so popadki tako boleli, da nisem vedela, če bom zmogla. Na srečo je bil tam moj user posted image , ki me je masiral, držal za roko in odšteval kdaj bo konec popadka. Res je bil najboljši user posted image user posted image user posted image Dobila sem tudi eno svečko proti bolečinam in infuzijo.
Ob 8:40 so me spet pregledali in sem bila odprta 3 cm. user posted image Po tem pa je šlo vse tako hitro. Ob 10ih so mi dali še umetne popadke in masko, da sem lažje predihavala popadke. Priznam, da je bilo kar hudo. Potem pa babica kar naenkrat reče naj grem nahrbet, pa da mi bo razložila kako naj potem pritiskam. In, ko konča reče zdaj pa pritiskajte, jaz pa "A že?". No, 4 popadki in kar naenkrat olajšanje, Lijo Izabelo so mi dali na trebuh, jaz pa s tisto mojo izjavo "A to je to?" user posted image Še en popadek, pa je bila zunaj tudi posteljica. Mož je prerezal ppopkovino in oba sva imela solzne oči.
Mene so potem dali pod narkozo (kar naenkrat je bila soba polna zdravnic, anestezistov, ...), ker se mi maternica ni krčila in so mi jo iztipali. Malo sem se tudi strgala (presredek in maternični vrat, tako da imam par šivčkov). Ko sem se zbudila, je user posted image pestoval najino user posted image , jaz pa sem od sreče jokala kot dež.
Priznam, da sem vso nosečnost razmiljala o tem, kakobi rada rodila čepe, ampak ni šans. Ne vem, kako bi to sploh fizično zmogla ob takih popadkih.

Samo še to - to, da v trenutku pozabiš vso bolečino, DRŽI kot pribito user posted image

user posted image user posted image user posted image za vse, ki vas ta čudovit dogodek še čaka.

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 2020
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 23:35:48   
Aninchy
A je š ktera tle, da mi lohk pomaga?? Jst mam kr naenkrt fuuul mravljince v rokah!? V bistvu v prstih in bolj na levi roki kot na desni... pa mal mi je slabo...


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 2021
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.6.2010 7:31:27   
jolcica
verjetno sm še prepozna če jih imam probam si mal zmasirat pa je boljše.

no pa dobro jutro punceuser posted image user posted image user posted image user posted image
dones -5 dni čez rok mislim zdj pa vas počasi bom začela strašiti a buuuuuuu user posted image user posted image user posted image user posted image

no grem jst si zajtrk nardit pol pa pridem vas kj pogledat moram pa povedat da me tko čudno počutim kot da bi me neki špikal tko spodi....verjetno škod mi kj k tko dost jem user posted image user posted image user posted image

no se slišmo kasneje user posted image user posted image

_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2022
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.6.2010 10:11:05   
Aninchy
jolcica - mislim, da sva zdej uradno SAME! user posted image user posted image user posted image

No, pa dobro jutro! user posted image

Danes je moj tist čist ta uradn PDP. user posted image Pa se nč ne dogaja....user posted image zgleda bomo tud mi šli črez....
Moj user posted image je biu hecn dons ponoč, kr ni mogu spat k je biu tolk živčn, ker je biu ziher, da me bo mogu pelat... user posted image user posted image user posted image Jst sm pa kr kul spala...
edino....
po tistih mravljincih in slabosti, me je začela na poooolnoooo bolet glava! user posted image
In ta glavobol še kr traja.... zjutri sem se zbudila ob pol 6ih in sm vzela en lekadol, ravn tolk, da me je zmanjkal, ker nism mogla veeeeč! Sem že študirala, če grem h zdravniku, pa se mi je zdel, da me bojo mel za simulantko, ker je ravn na moj PDP. user posted image
No, zdej sem že spila kavico, pa mal prihajam k seb, pol grema pa z mamco na en kratek sprehod po tem turobnem vremenu.... glih tok da grem mal na luft.

Dejte, no, majčice, gremo rodiiiiit! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 2023
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.6.2010 10:23:03   
Angel_Tian
Evo mene spet na kontroli...

deveta
user posted image user posted image user posted image kar naj bodo plenice polne kakcev. Nič skrbet, bolje tako kot pa kako zaprtje. Vsaj veš, da mala pridno je in da ima ok prebavo. Saj naša Lina je tudi stalno pokakana.

bubolin - še tukaj čestitke user posted image user posted image

Kaj je z našo moi in malim? Sem ravno danes razmišljala o tem, da se nam že nekam dolgo ni nič javila user posted image

meemee - hvala za porodno zgodbo. Jaz jih še vedno in vedno tako rada preberem.

jolcica - ja pravi duhec s tem strašenjem si user posted image user posted image Idi raj rodit no, ker se mi nekak zdi, da ti je malo dolgčas user posted image

Takole, videla sem, da še rojevanje kar zavlačujete. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tele za vas, da se zdaj pa res čim prej odpravite VSE v P.


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 2024
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.6.2010 10:46:09   
jolcica

IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Tian

Evo mene spet na kontroli...

deveta
user posted image user posted image user posted image kar naj bodo plenice polne kakcev. Nič skrbet, bolje tako kot pa kako zaprtje. Vsaj veš, da mala pridno je in da ima ok prebavo. Saj naša Lina je tudi stalno pokakana.

bubolin - še tukaj čestitke user posted image user posted image

Kaj je z našo moi in malim? Sem ravno danes razmišljala o tem, da se nam že nekam dolgo ni nič javila user posted image

meemee - hvala za porodno zgodbo. Jaz jih še vedno in vedno tako rada preberem.

jolcica - ja pravi duhec s tem strašenjem si user posted image user posted image Idi raj rodit no, ker se mi nekak zdi, da ti je malo dolgčas user posted image

Takole, videla sem, da še rojevanje kar zavlačujete. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tele za vas, da se zdaj pa res čim prej odpravite VSE v P.




A_T imaš prov dolgčas mi je mal ratal stanovanje stokrat še generalno spucala in kakor kaže dones ga bom spet user posted image user posted image user posted image user posted image pa tak trapast vreme je še na sprehod nemorem it user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drugače pa še zmeri nevem a mi je mogoče ctg kj zaznal popadke včeri k je ene hribčke risal hm....
pa še hrbtenica me zelo boli k sam user posted image komaj hodim vndar se ne dam .... no skratka misliAninichy da je zadnji čas da bi medve šle rodit ker drugače vsaj meni bo od dolgčasa malo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 2025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vozicek
Tehtnica25

Kateri vozicek vam je bolj vsec, oz. katerega imate?

Vozicek s tremi kolesi (48%)

Vozicek s štirimi kolesi (52%)


Število vseh glasov: 492

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!