|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.6.2010 11:56:09   
julka8
bis30 - a si ti zihr da tist zjutri ni bla voda? k pr men je isto delno odtekla (sicer ponoč..), pa sm šla u bolnco... in je blo to to.. k je kr fajn it - da vidjo če je vse ok, pa da dajo antibiotike pol pravi cajt.. če pa si že kje u P pa user posted image user posted image user posted image in user posted image  user posted image user posted image user posted image

LP

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 1976
   [Brisano sporočilo]
2.6.2010 13:12:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu julka8)
  Neposredna povezava do sporočila: 1977
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.6.2010 13:46:36   
emibu
Zdravo punce :)

JOooj vidim da ste ene še kr kinderjajčk...Upam da vam kmal rata in da dobite svoje štručkice :)
No nej napišem na kratko mojo porodno...

Zutri sem šla na CTG ki je neki kazu ampak jst nč čutla,po tistem sma šla z mojim še mal po trgovinah,pa na pico ,pa po meso za piknik..Pridema domov pol pa okol pol 5 da boma začela za piknik prpraulat mene neki zvije sm misla ok treba bo kakat e čez 15 tko zvije da so miuser posted image stople v oči,se usedem na tla in rešujem križanko ko me tretjič zvije ouou in pol se spokam na wc k sm misnla da me tok kakat in me prime na wc ju tok fejst da nisem mogla vnuser posted image user posted image (ja zdej je hecnO)moj gre hitr po avto po poti do P so bli popadki že na 5 minut,pridem v P odprta 6 cm nč klistirja britja ampak direkt v porodno,popadki so bli aaaaaaaaaaleluuuuuujaaaaaaaaa sm misnla da bom umrla.
in jim začnem tam težit da hočem na use štiri oni pa meni da ne da pol nemorjo CTG ja sppremlat pa se le postavim na use 4 nčč pomagal ok gremo nazaj...moj je stal po oknom in ta je biu odprt ne..in se jst zaderem pa dejte naredte no neki men bo rit raznesluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je rekla mami da ko je pršla s porodne je misnla da bo umrla od smeha k se je spomnla kake sm vn metalauser posted image user posted image user posted image user posted image da not pa ni blo lih smešno,sm ji menda use kosti polomlauser posted image user posted image user posted image no in mal do 10 je blo usega konc nč rezana,nč strgana samo en mini šivček ker niso bli ziher če je neki malga počlo al ne..
In zdej smo z mojo štruco doma,mam pa problem k se mi že neki dela kot mastitis neka začetna faza je rekla babcauser posted image user posted image user posted image me bolijo za znoretuser posted image user posted image user posted image pa ta čišča grrrrr to je šele en vrag božjiuser posted image user posted image drgač pa nč me ni bolel no razn pru dan po poroda je blo tko k da bi po štengah ful padla na rit druga pa nččč..


Useem k ste u tem času rodile iskreno čestitam za druge pa držim pestiuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1978
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.6.2010 13:58:29   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Tian

aninchyuser posted image user posted image user posted image ja tale seznam sem enkrat precej strani nazaj že videla. Zdaj me zanima samo to, zakaj se nič ne skrajša user posted image user posted image



To bi tud jst rada vedlauser posted image user posted image

zivepo - no, končnoooo te bojo le not vzel!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

emibu - user posted image user posted image user posted image jst sm se tok presmejala pri tvoji zgodbi! Verjamem pa, da se ti takrat ravn nisi smejala user posted image Želim ti, da ti čimprej mine čišča in da ne fašeš mastitisa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Men je pa ful smešno, ker sem danes fasala driskačo, pa mi je kr čudn, glede na to, da sm včeri zvečer pojedla več kot polovico ta vlke milke (čokolada pa baje zapira), za južno sem jedla pa špageteuser posted image Joj, ko bi se le kej prpravlal na finiiiiiš!!!user posted image

Kje pa je BIS30??? Po moje je bla tist res voda..... user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Aninchy -- 2.6.2010 13:59:18 >


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 1979
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.6.2010 14:27:49   
BIS30
Hajli, hajlo, še vedno smo tu!

Res je, da men zadnji mesec kaka kapljica urina uide, ko se vstanem s sedežne, ali nasmejim... tole je bil pa kr velik flek, sam to je tudi blo sam to...sem bla 3x na WC, sam ne vem, al od živcev al kaj... pol sm šla pa ob 11 kr spat do prejle, sedaj pa nič...mali je pa res bolj umirjen danes, ne da ga ne bi čutila, sam ni pa tistih na polno...

Joj, kaj bi dala, da bi me res samo od sebe kej zagrablo, ker če Zivepo jutro not ostane, bom jst tut pol (če še ne jutri, pa za vikend)... Drugače pa bomo vidli, greva z Zivepo skupaj v P, sam kavice po pregledu pa očitno ne bo user posted image user posted image user posted image . Pa sej HB, ker tole je že pa res dolgicajt, ko nič ne dogaja...

Pingvinkica tole se pa neki pripravla, pa Jolčica se še ni nič javla... No mogoče bo pa kej dans začel dogajat!!!

Emibu super zgodba, pa je za vami, to pa je kr brzina user posted image !

Zdej grem pa kuhat, fajn bodite!

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1980
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.6.2010 16:29:56   
deveta
pozdravljene!
dva dni nisem bila tu, pa je že toliko napisanega, da bi rabla cele 3 ure za prebrat vseuser posted image
Medve z veroniko sva OK. mala samo spi in je, ma je ne bom preveč hvalla da se ne pokvariuser posted image user posted image
Vidim da ste nekatere še vedno okrogle, želim vam da čim prej rešite in upam da vaši user posted image ne čakajo nove luneuser posted image user posted image
Ma ste me prav ustrašle s temi vnetji in streptokoki, jas nisem nikoli med nosečnostjo dala nobenega brisa, pa tudi priporočal mi ga ni nihče. Upam da je vse v redu in da če bi blo kaj da bi se že takoj pokazalo.

sem pa vam želela povedat še svojo porodno zgodbo.
zjutraj sem šla na WC in sem vidla da mi je padu čep, pol sem prišla na fofum po nasvet, v tem pa mi je začela počasi odtekat voda. pozdravila sem vas  in sem kar šla. Svakinja me je peljala v P in tam so me seveda obdržali. Ura je bila okoli 10. Potem je sledil ctg in ultrazvok, da so preverili posteljico saj sem jo imela precej nizko. Pa je bilo vse v redu, bila sem tudi en cm odprta. Popatki so se počasi začeli, ma so bili še zelo šibki (glede na tiste potem, so pa bili že kot kar boleča menstruacija). pol so mi naredili klistir in sem mogla eno uro sedet na školjki. no pol sem končno odšla v porodno sobo. Ura je bila 12. No pol pa se je začelo. Popatki so bili baje zelo lepi, prav šolski, mi je rekla babica. Ma vse to ni nič pomagalo saj se nisem odpirala. Do 4 popoldne se bila odprta manj kot 3 cm. Popatki paže zelo boleči. Dali so mi eno enekcijo za mehčanje materničnega vratu in za blažitev bolečin, ki pa je do šeste ure popustila, odprta pa sem bila še vedno komaj 7 cm. No zdaj pa se je začelo najhujše. Sicer zelo dobro prenešam bolečine, ma to je bil ekstrem. Naslednje 3 do4 ure so bile grozne, popatki sploh niso več spustili, ko se je končal eden je bil tu že drugi. Pulla sem si lase, možu skoraj zlomla prste na rokah. Zadnjo uro in pol koraj nisem več mogla predihovat, ker me je tako dol pritiskalo, da sem se skoraj dušila. Nekaj nepopisno groznega. pol pa se je babica končno odločila, da bova potiskali, čeprav sem bila šele 9 cm odprta. Pa najprej ni šlo, pa spet na bok in predihovat še par popatkov. Na koncu (po desetih urah popatkov) sem bila tako zmatrana da sploh potiskat nisem več mogla in je rekla naj se potrudim, sicer mi bojo mogli z vakumom pomagat. Joj ne sem si mislila. Pol pa je prišla še ena babica in mi malo potisnila trebuh in naša pikica je končno prišla ven. Ko so mi jo položili, še vso mokro in sluzasto na trebuh in ko sem jo šlišala jokat s tistim nežnim glaskom sem sploh pozabla, kdaj sem rodila, pa čeprav sem rodila pred pol minute. V trnutku, ma res v trenutku, je bilo vsake bolečine konec in takoj bi šla še enkrat rodit. Tega še zdaj ne morem verjet, kako je lahko vsega takoj konec. No pol sva jo z možem dobila nazaj, ko je bila lepo zrihtana in jo kakšno uro samo gledala in gledala.

No tako je bilo, zdaj pa sva doma in se še nekako privajam bit mama, čeprav je lepo. Kljub vsemu pa je to nekaj res novega tako zame kot za tatija. na srečo pa sem jaz v redu in že takoj ko sem prišla iz bolnice, sem bila fizično zelo uredu. Sama si tudi kuham perem in sploh je v redu. Mož pomaga in se trudi po najboljših močeh, pa čeprav je v gospodinjstvu ful štorast. Mama in tašča pa bi itak rade ves čas pomagale in jim prav ni prav da sem tako v reduuser posted image user posted image user posted image

no lep dan vam želim, zdaj se je user posted image zbudila in moram it. čav čav

(odgovor članu BIS30)
Neposredna povezava do sporočila: 1981
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.6.2010 17:19:20   
jolcica
živjo punce user posted image user posted image user posted image user posted image

ne ne ne se bat nimate privida še vedno dva v enem user posted image user posted image user posted image user posted image
šli pogledat se v P pravjo da je mali uredu, in da je prov da sm pršla je pa rekla da če ne bo hotel sam ven da bodo oni čez en teden sprožili...

no pa še dohodnino dobila neboste verjeli nič mi ne bo treba vrnit nazaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nič punce grem vas mal prebrat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1982
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.6.2010 17:21:31   
Aninchy
deveta - tok si lepo pisalaaa, sm se mal jokat začela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Me veseli, da se dobro počutiš in pa da je mala pridna! user posted image
Pa piši nam še kaj! user posted image

Kje pa ste ostale user posted image ?? Kaj ste vse šle rodit in me samo pustileuser posted image user posted image

jolcica - user posted image hmm.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 1983
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.6.2010 17:23:05   
Aninchy
ti, ti, ti, jolcica, zdej si pa okurcana! user posted image Jst sm pa že misla, da rojevaaaš! Sem ravn prjela telefon v roke, da bi ti SMS poslala, pa vidm tvoj post.... sma obe naenkrat objavle.... user posted image user posted image user posted image
Ja nič no... pol pa nič, če ni nič... user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1984
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.6.2010 17:34:34   
jolcica

IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

ti, ti, ti, jolcica, zdej si pa okurcana! user posted image Jst sm pa že misla, da rojevaaaš! Sem ravn prjela telefon v roke, da bi ti SMS poslala, pa vidm tvoj post.... sma obe naenkrat objavle.... user posted image user posted image user posted image
Ja nič no... pol pa nič, če ni nič... user posted image



nažalost bo najkasnej šele čez en teden user posted image vndar važno da je z maliv se uredu bomo še nekak zdražal en teden ane user posted image user posted image user posted image user posted image drugače pa jutri imam pregled pri G. spet...ajoj....in to je po vrhu še moški k me kr mine, k zdj sem mela skoz ženske....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1985
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.6.2010 17:43:35   
Aninchy
No, evo, v najslabšem primeru  boš čez en teden mamicaaaa! user posted image user posted image user posted image

Joooj, jst včasih prav ne morem verjet, da bom kmal mela user posted image , se mi vse zdi še took daleč! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1986
   [Brisano sporočilo]
2.6.2010 17:57:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aninchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1987
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.6.2010 19:00:34   
bubolin
Pozdravljene ex-majčice user posted image

Evo jaz sem spet doma - ampak jutri pa baje ne bom več - me bodo kar zadržali na oddelku, ker je pojstlica že zrela, plodovnice pa manj in baje že malenkost motna, tako da.....končno se bo začelo dogajat. Ne vem pa, a mi bodo potem že jutri sprožili al bom ostala samo na opazovanju al kako zdej to user posted image user posted image user posted image Sem pa mojemu rekla da danes zvečer pa seksava 100% in probava sprožit pa če se svet podre user posted image

Sem imela danes tudi UZ - mali naj bi imel približno 3500g.

Deveta in emibu - hvala za porodne zgodbe (je fajn še kakšno prebrat, predno grem).

Joooj jaz komaj čakam, da bo tole za mano. Me je danes kar malo strah, ker vem da jutri me bodo pa zadržali, nooo pa saj bo.


_____________________________

Moj sonček Mark je na svet prišel 3.6.2010 :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1988
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.6.2010 19:58:42   
Caia
Včeraj ob 21.20 sta se poljubila Nebo in Zemlja. V varnem okolju doma se je rodil Svit.

Super smo in se cartamo DOMA!!!!!!

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 1989
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.6.2010 20:07:09   
Aninchy
Caia - čestitke!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ko boš pri močeh pa bomo prosle za porodno zgodbo! user posted image

zivepo - ma, sej me je glih dons en kolega zezu, da mali že ve, kdaj more vn prit! - 15. ko bo colnga!!! user posted image user posted image user posted image No, uuuupaaam, da ne bo tolk zamujuuser posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 1990
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.6.2010 20:07:41   
Aninchy
bubolin - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za jutri!!!


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1991
   [Brisano sporočilo]
2.6.2010 21:03:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aninchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1992
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.6.2010 21:31:15   
bubolin
Caia - čestitke tudi od mene user posted image user posted image user posted image

Punce dejte mi neki povedat: a so popadki kot menstrualni krči samo da so nekako v rednih intervalihuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj sonček Mark je na svet prišel 3.6.2010 :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1993
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.6.2010 21:39:23   
jolcica

IZVIRNO SPOROČILO: bubolin

Caia - čestitke tudi od mene user posted image user posted image user posted image

Punce dejte mi neki povedat: a so popadki kot menstrualni krči samo da so nekako v rednih intervalihuser posted image user posted image user posted image user posted image




men se zdi da so to popadki ja če imaš na interval časovni tko npr. na vsake 5 min...

_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu bubolin)
Neposredna povezava do sporočila: 1994
   RE: Majčice 2010 - 3. del
2.6.2010 22:29:23   
Aninchy
bubolin - pravjo, da tapravih ne morš falit...user posted image Če bo pa dalj časa trajal pa hop v P! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1995
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 0:43:35   
bubolin
Punce, mislim da odhajam jaz danes v Rim  Imam že od 19.30 tele kao menstrualne krče na 10min in manj, pa potem spet na okol 10min pa spet manj, tako da mislim da to kar so popadki 

Jih bom še nekaj časa probala predihovati doma, potem pa počas v P. Ne bi rada prišla prov preveč prezgodaj. Sam ne bi pa rada bila prav pozna, tako da ne vem čist točno kdaj na grem

Nooo zdej bi pa prosila za par user posted image user posted image user posted image da je res to to in da bo čim prej za mano user posted image

In tudi jaz pošiljam user posted image user posted image user posted image če jih bo katera potrebovala.


_____________________________

Moj sonček Mark je na svet prišel 3.6.2010 :))

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1996
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 6:06:06   
BIS30
Dobr jutr!

Bubolin, mogoče je že vse za tabo in že držiš user posted image  v naročju, pa vseeno nekaj user posted image user posted image user posted image !!!

Caia očitno so pomagali tisti recepti, pa user posted image user posted image user posted image  za rojstvo sinka in vsaka čast za pogum!!!

Jaz bom danes mal bolj vprašala, kje me kaj vidijo v prihodnjih dneh... ker tole je pa za nikamor + 10 dni... Včeraj cel dan mali dokaj miren, pa tista voda, pa trd trebuh, pa nekajkrat me je neki zagrabl... no zvečer pa od 19:00 do skoraj 1:00 mali imel svetovno prvenstvo... user posted image user posted image user posted image In to res tisto na polno, sm misla, da mu že kej ne paše, ker mi je trebuh premetaval ko morje...Sedet ni šans, ležat ni šans, spat - pozabi mama!!! Sm ko zombi - spala cele 4 ure, pa še to 2x na WC.
Danes bo pa ziher spal na CTG-ju...
No, pa da vidimo, kaj bodo rekli...

Vreme marčevsko...tako da danes itak ne bi blo kavice na vrtu z Zivepo...bo kr not ostala, pol še pa mi!!!

Zdej grem pa user posted image  spit, aja če bo še kira: izvolite user posted image user posted image user posted image , pol pa pod mrzel tuš, pa počasi v P!!!

(odgovor članu bubolin)
Neposredna povezava do sporočila: 1997
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 6:31:32   
Caia
Punce, ki še čakate - meni so tiste zadeve pomagale pospešit porod po naravni poti. V ponedeljek popoldne sem začela s čajem, mazanjem, zvečer spila tisto z ricinusom, ponoči meje spucalain zjutraj so se začeli popadki. Ampak blagi in nisem bila prepričana, da je uspelo, sem šla dopoldne po trgovinah in krčki so kar trajali, na10 minut. Ob 14h sem prišla domov, se še 2 uri cartala z malo (zdaj veliko sestrico), okoli 16h pa me je začelo že na 3-5 minut. Potem je prišel en popadek, ki sem čutila, da zdaj pa se bo res začelo. Poklicala sem babico iz Graza (do mene rabi 3ure). Potem je prišel še moj domov, mala je šla k babici. No in hitro seje začelo odvijat, popadki, iskala sem položaje, ki mi ustrazajo. Moj me je masiral, poslušala sva sprostitvene zadeve... okoli 18h so postali zares močni in sva v bazen natočila vodo -  to je prava naravna EA, zakon!!!! No, babica je uletela okoli 20h in rekla, popolnoma si odprta, kaj si me čakala, da pridem??Verjetno res ;-) No, potem sem mislila, uau, zdaj smo že na koncu,  a se je druga faza poroda kar zavlekla, popadki niso bili tako zelo močni in bolj na redko so bili. Ob 21.20 mi je uspelo iztisnit Svita na svet in to je eden najlepših trenutkov v mojem življenju. Popolnoma drugačna izkušnja od prve, v bolnici. Ampak sem pač tak tip človeka, da mi ustreza povsem moja pot in pri takšnih rečeh želim res vse po svoje in nezmorem prilagajanja in prevlade!! Rojevanje ženskam, ker smo tega same najbolj in edine sposobne!!!!

Predlagam vam, da sprobate spit ricinusovo olje 1dcl, juice 1 dcl in kanček alkohola - tak odmerek dvakrat v roku 1 ure. Če je otrok pripravljen za rojstvo, se bodo popadki ZAGOTOVO začeli. To je nasvet moje babice, ki ima res ogromno znanja, predvsem o naravnem porodu, brez kemije ;-)

(odgovor članu BIS30)
Neposredna povezava do sporočila: 1998
   [Brisano sporočilo]
3.6.2010 7:18:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Caia)
  Neposredna povezava do sporočila: 1999
   RE: Majčice 2010 - 3. del
3.6.2010 8:39:42   
Angel_Tian
Jutro punce

sem mogla prit pogledat, če se je katera zdaj že zresnila. In kaj vidim?

emibu - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pobralo me je skoraj, ko sem tole tvojo porodno zgodbo brala. Pa nekak mi ni jasno, zakaj te je rit tolk bolela user posted image

zivepo - super, da ti bodo le sprožli no, boga. Že tak bo velika pupa in oni tolk časa čakajo user posted image

deveta - lepo, da ste ok, porod pa si imela kar enega od bolj mučnih. Zdaj pa le uživajte user posted image

bubolin - user posted image user posted image user posted image

caia - super, čestitam user posted image user posted image Uživajte.

zivepo - user posted image user posted image user posted image user posted image tele pikapoke za danes in naslednje dni. Pa ne jokat, Pia bo že nekak, bo Žiga vse poštimal, da bo ok. Ti se samo na porod osredotoči.




_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




način poroda
ninola

Kako je potekal vaš porod?

umetni popadki (26%)

carski res (20%)

lasti popadke (47%)

z epiduralno anestezijo (6%)


Število vseh glasov: 95

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!