|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 10:04:34   
Caia
IZVIRNO SPOROČILO: erijas

Caia v šemepter pri gorici imam namen - sem se pozanimala tudi za PO pa je menda tam slabše, še poseej ker pol Slovenije hodi tja rojevat in se zna zgoditi, da je gužva in da te ne uslišijo ravno tako, kot bi si želel.
Si se dogovorila z avstrijsko babico?
Prav vesela sem zate, da ti bo uspelo roditi doma - ko bi tudi jaz lahko, bi bila veliko bolj srečna in sproščena. Tako pa sem vsak dan bolj nervozna, ker se mi res ne da mes porodom še kregat (še dobro, da me partner 1000% podpira pri vsem in se bo on postavil za vse nas)user posted image

Čestitke vsem dodatno novim mamicam user posted image user posted image user posted image



Upam, da bo šlo čimbolj po tvojih željah. Morda bo šlo pa tako, da  boš doma otroka prestregla -  si pripravljena na to?

Joj, na jutrišnjo luno sem še jaz začela račune polagat. Da vidimo kateri bo prinesla darilo.

(odgovor članu erijas)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 10:12:23   
barvar
Halo babike!
Se samo na hitro javim, ko naš pob spi user posted image .
Najprej iskrene čestitke prav vsem, ki ste v tem času rodile. Nisem uspela prebrat, tako da sem bolj slabo na tekočem user posted image . Tistim, ki še čakate pa prijetno pričakovanje in čimlažji porod.
Moja porodna zgodba sledi kmalu, zdaj so spomini še sveži. Povedala bom samo to, da ni bilo enostavno, popadki so trajali od 6.30 5.5.2010, do 3.38 naslednjega dne ko sem rodila. Moj porod je potekal brez protibolečinskih sredstev, tako da si lahko mislite kako je bilo. Največja zahvala, da sem vse prestala gre mojemu možu user posted image user posted image user posted image , ki me je bodril ko sem mislila, da več ne bom zmogla.
Najin Maj je danes star en teden in lepo napreduje. Dojenje nama je steklo, ponoči se zbudi samo enkrat, tako da je vse OK.
Je pa vse skupaj tako enkratno doživetje, da kmalu ne ravno pozabiš ampak nekam v ozadje potisneš bolečino in neprijetnosti poroda.
Nič, grem na hitro dat še nekaj prat, potem pa vas še pridem kaj pogledat, če mi bodo dovolili user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu anadami)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 10:14:02   
nusi
Pozdravček še od mene user posted image

Js sm kr obupala, da bi mi jutrišnja luna lahko kaj pomagala glede na to, da imam rok 22.5. user posted image pa tkooooo rada bi že šla user posted image

Aja a vas tut že kaj sikirajo z "a si šla že rodit?" - ja zihr več kt en do roka, sm glihkar rodila in govorim s tabo po telefonu user posted image - ok mal zlobe je vn usekal user posted image

Imam pa dons pregled, pa da vidmo kaj bodo ga. G rekli user posted image

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 10:42:45   
erijas
Caia: na to, da doma prestrežem otroka sem pripravljena in tudi moj dragi...ves čas govori, da bo kar on babica in vsakič, ko me zvije glede odhoda v porodničnico mi reče "bomo pa doma rodili, saj ni panike".
Skrbi me samo zaradi streptokoka na katerega sem pozitivna in zaradi česar naj bi dobila antibiotik. Potem pa berem, da naj bi dobil antibiotik 4 ure pred iztisom...jaz ne bom šla toliko prej v P, ker enostavno sem raje doma in uživam v pripravah in popadkih. V P se ne morem sprostit.
Ima še katera takšne skrbi glede streptokoka ali imate vse srečo?

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 10:47:11   
Caia
IZVIRNO SPOROČILO: erijas

Caia: na to, da doma prestrežem otroka sem pripravljena in tudi moj dragi...ves čas govori, da bo kar on babica in vsakič, ko me zvije glede odhoda v porodničnico mi reče "bomo pa doma rodili, saj ni panike".
Skrbi me samo zaradi streptokoka na katerega sem pozitivna in zaradi česar naj bi dobila antibiotik. Potem pa berem, da naj bi dobil antibiotik 4 ure pred iztisom...jaz ne bom šla toliko prej v P, ker enostavno sem raje doma in uživam v pripravah in popadkih. V P se ne morem sprostit.
Ima še katera takšne skrbi glede streptokoka ali imate vse srečo?



na streptokok B je pozitivnih fulll žensk, pa večinoma otrokom ni nič. Jaz se s tem ne bi obremenjevala. Jaz sem mogoče tudi, a se nisem dala testirat, niti se ne bom. Razmišljaj pozitivno in bo. A se ti zdi res tako pomembno, da dobiš antibiotik? Če bo otrok fasal zadevo, ga bodo v porodnišnici takoj poštimal. Jaz se pred tem ne bi obremenjevala s tem - je zelo, zelo majhna možnost, da bi bilo kaj narobe. Tam okoli 1% menda.

(odgovor članu erijas)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 10:49:02   
emibu
jutroo

grmel je tko da me je u luft metal,trebuh me boli že celo noč in še kr da ne omenjam kak me zgaga pečeeeeuser posted image user posted image
aja pa učeri zvečer smouser posted image user posted image in potem je moj nag zaspal in sred noči me je skor kap ker sm misnla da je činčila v postli in da sem se ji ulegla na repuser posted image user posted image user posted image user posted image

ella-čestitkeeuser posted image user posted image
polna luna-
jaaa jst računam na njoo


druač pa u križu me tko boli da umiram že počasa in prsi me bolijo za znoort


(odgovor članu anadami)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   [Brisano sporočilo]
13.5.2010 10:50:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anadami)
  Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 11:01:01   
j.b.
hej punce!
de se pofočkam, tut jest še skoz tukaj user posted image

Sam pike na koledarju bi dodala, da sem se u torek pri pregledu pohecala pri G, da ta vikend bo pa kr gužva u porodnišnicah zarad lune pa to... Pa me je samo čudno pogledal, in rekel da luna sploh nima takega vpliva na sprožitev poroda, de otrok pride ven ko se sam odloči, ne ko je pika na koledarju ... Pa da luna bolj useka na razpoloženje (beri sitnost) mamic.
No, in zdej mi je malo uplahnilo upanje da rodim en dan pred PDPjem ... In potem mi še pove da še nč ne kaže da bi se kej odpirala, in da bom verjetn kar čez rok ...
Zdej bomo pa vidl kolk ima pravuser posted image

emibu, hehehehe ulegla činčili na repuser posted image user posted image user posted image si ti hecnauser posted image user posted image user posted image user posted image

Prnas tut ful sprašujejo če še nism šla, komi upam na fb it, ker me takoj kdo zalovi: a še nisi šla, in pol vsakmu posebej razlagat isto ... user posted image Pa moj, kadar se zvečer zapelje na pivo u gostilno, ga takoj začnejo oblegat ... No, res je pa, da sem jaz isto sprašvala kolegico ki je tut bla 5 dni čez rok, sem se že sama sebi smotana zdelauser posted image user posted image user posted image Zdej vem de tega NEBOM več počela pri drugihuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 11:21:36   
Mubi
No da se še jest javim dons. Me mali tud še pusti da čvekam z vami in ne z mamicam user posted image j.b. lih dons sm se spomnla nate, da morm pogledat a še čakaš, da bomo skupi v sobi v Po, al si mi že ušla user posted image Pa vidim, da tud tebe mali še ne spusti....user posted image
Bomo vidl glede lune, kokr jest slišim, so porodnišnice bolj polne kakšen dan/dva po in pred luno....tko tud babce pričajo.... pol pa ne vem. Ej j.b., zmenve se, da se v soboto, najkasnej v nedeljo vidve tam v P a prou? user posted image hehe user posted image

Drgač mam pa eno prašanje k sm pač prvorodka.....moje prsi so še zmer normalne....ok, mal so se povečale, ampak jest tega lih ne opazim, sam vidim k mam ene dve striji gor user posted image pa kolobar se je poveču pa potemnel....nič ni pa nobenega "puščanja" iz bradavic al pa da bi ble kej zlo bl trde.....ne vem, bojim se da ne bom mela mleka.....al se to pol ko mali začne cuzat vse spremeni?

(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 11:34:24   
j.b.
ok, mubi zmenjen! Jest se grem u sobodo dopoldne pokazat in me tam odbržijo, (sevede de hmal rodim), tebe pa tut u soboto al pa nedeljo začnejo popadki mučit user posted image user posted image user posted image Bom torej svojo cimro prvo vprašala, če je bila kej na rr user posted image user posted image user posted image
Glede joškic, vse neki pravjo de pride drugi al tretji dan naval mleka, tak de se zih takrat use porihta tako kot je trebauser posted image

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 11:36:49   
Angel_Tian
Pozdravljene,

sem mojemu rekla, da se moram še pofočkat za danes, mu ni bilo nič jasno user posted image user posted image user posted image

bubolin - lepo opravi danes na pregledu.

gromska - uuuuuuuuuuu, tole bo res veliko dete, ampak kot praviš - marsikatera je že takega korenjaka ven spravila, zakaj ti ne bi user posted image

sabri - user posted image user posted image user posted image čestitke, si le dočakala user posted image

teja k - ja juhu, kako hitro jaz odgovarjam tule user posted image Uro za ctg imam jaz ob 9-ih, je pa tak čisto odvisno od gužve, koliko se vse skupaj lahko zavleče. Še lepše pa bi mi seveda bilo, če bi takrat najkasneje lahko šla tudi kar rodit user posted image

Lepo opravite tole selitev in pazi nase, da boš vsaj s čiščenjem še skoz prišla. Živce pa na hladno daj te dni, da te ne bodo uspeli razjezit user posted image

barvar
- prav vesela sem, da vama je z Majem vse tako lepo steklo. Uživajte še naprej.

emibu - činčila? user posted image user posted image user posted image user posted image

zivepo - kaj te briga za ostale, če so si na pregledu zate tako lepo čas vzele user posted image user posted image Tak redko tako doživiš, pa je takrat treba izkoristit user posted image

mubi
- nič ne skrbi, jaz sem imela celo nosečnost isto male zize, komaj dva dni po porodu se je pridno začelo mleko delat in šele takrat so se povečale in sproti polnile. Za vse imaš še več kot dovolj časa, mleka zdaj tak tudi še ne potrebuješ ane.

Tako, zdaj grem pa dragemu delavske zokne šivat user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu bubolin)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 11:41:37   
Mubi
no super j.b., zdej morve sam še tadva v trebuhu prepričat, da se držita tega in da morta takrat prijokat user posted image No sporoči kako bo na pregledu. Jest še nism bla prou v P na pregledu. sam na ctg-ju sm bla že 2x. v sredo mam itak rok, tko da mi je moja G rekla, da če do takrat ne bo še nič nej grem v P na ctg, pa ne vem, da me en dohtr pregleda....

no pol se pa ne bom več sekirala glede mleka. bo že moglo priteči user posted image

(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 11:59:01   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: mojčca

Sabri sporoča:


Ime mi je Ella, težka 3430, velika 51.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 12:04:01   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: Mubi

Drgač mam pa eno prašanje k sm pač prvorodka.....moje prsi so še zmer normalne....ok, mal so se povečale, ampak jest tega lih ne opazim, sam vidim k mam ene dve striji gor user posted image pa kolobar se je poveču pa potemnel....nič ni pa nobenega "puščanja" iz bradavic al pa da bi ble kej zlo bl trde.....ne vem, bojim se da ne bom mela mleka.....al se to pol ko mali začne cuzat vse spremeni?



Pri meni je enako. Ampak mislim, da mleko pa vseeno bo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 12:42:38   
fiška33
Meni je bilo full hudo ta drugi dan glede dojenja. Mala se je drla, mleka še ni blo, bradavice razbolene ... Sestre pritiskajo, vagajo dojenčka, počutiš se totalno nesposobno ... Prosiš jih, da ti naredijo dodatek, ker je beba lačna user posted image . Danes so mlekarne take, da jih komaj v modrc dobim user posted image . Bo treba še kakega večjega za dojenje nabavit user posted image . Sicer bradavice so še vedno razbolene. Dajte prvorodke še mene malo potolažit, da bolečina zvodeni user posted image . Danes se mi na desni že krastica dela, razmišljam da grem kar po nastavke, pa probam malo kombinirat... Aja, btw, danes grem domov user posted image . Počakam še kosilo, pa da dragi stanovanje pospravi ...
Zdaj me je šele strah, kako bo zalaufalo, saj je še naš maček večji kot pupa, pa je prava velikanka, bla največja in najtežja tisti dan v MB.

Še malo :)

user posted image user posted image user posted image za sej veste katere user posted image

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 12:44:21   
biba88
jest sem bla na ctg-ju pa je vse v redu se še nič ne dogaja...pregledala me spodaj ni...plodovnice je menda dovolj mam pa povišan zgornji pritisk 145/70....naslednji pregled mam 20.5  dans sem neki utrujena fulll tko da grem v legnuser posted image
čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sabri

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 13:03:20   
Caia
fiška 33 - ne obupuj glede dojenja. Sam vztrajat je treba! vem da boli in bi najraje odnehala, ampak se splača mal potrudit in bo zalaufalo. Nobeni ne steče takoj!! Če te preveč boli, kombiniraj z nastavki - ampak čimmanj, da se mala ne navadi.
Drugače pa super, da greš domov - boš videla, je potem vse lažje. Držim pesti, da pride jutri kaka fajn patronažna k tebi. To tudi veliko pomeni!
Srečno!

Joj, kako vam zavidam mamicam, ki že držite štručke.
Jaz imam zadnje dva dni napade junk fooda - ki ga sicer sploh ne jem. Upam, da ostanem na +13kg. Že en mesec sem na tej kilaži, čeprav dete ful raste. Mi ne paše prav veliko jest - po moje mam čist potlačen želodec - kar niti ni tako slabo.

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 13:08:16   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: fiška33

Dajte prvorodke še mene malo potolažit, da bolečina zvodeni user posted image .

To ti pa jst podpišem!  Maži z lanolinom, da ne pride do regad. Čez par tednov bojo bradavice tko utrjene, da niti vedla ne boš, da dojiš.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 13:18:54   
erijas
meni je mazanje z lanolinom v lekarni predlagala že pred porodom, da se bradavice zaščitijo...nekje sem pa brala, da ni dobro mazat bradavic prej, ker so potem premehke in se lažje poškodujejo...sedaj samo tuširanje in frotiranje z mrzlo vodo, po porodu pa mazanje z lanolinom...menda res čudodelno pomaga in še odstranit ga ni treba pred dojenjem.user posted image
Nekatere pa priporočajo Bepanthen, tisto moraš pa obvezno sčistit dol pred dojenjem.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 13:33:16   
katy83
 

da vas malo pozdravim. (bom kar od aprilčic kopirala, ker drugače bom spet pol dneva na forumu)
Joj, ta forum me bo pokopal. user posted image   sem zdaj še začela z marčevkami čvekat, glede na to, da je Timotej rojen marca, pa sem že prej dosti brala, zdaj pa sem si še to nakopala. user posted image  Ampak fora je, da Timotej kar pogosto bruha in se mu tudi zaleti, pa je pravi bošček ko potem tisti zrak "lovi", no pa je ena punca podobno opisovala, pa sem malo k njim zajadrala.

Drugače smo mi ok, Timotej čez dan vedno več bedi, ponoči se zbudi 'rvič okoli 3-eh, pa potem spet ob 5-ih, potem pa kar pridno spi dalje do kakih 9-ih. kak kdaj seveda. Se mi zdi, da mu kapljice iz Avstrije pomagajo, ker je krčkov dosti manj. user posted image    Pa danes sem kupila komarčkov čaj, tak da bomo počasi uredili vse. Aja, pa zadnjič ko sem pisala, da ne kaka, pa sem potem patronažno poklicala, pa mi je rekla, da naj palčko za ušesa namočim v hladilno kremo, pa čisto malo v ritko potisnem. user posted image  Najprej sem bila tisto...WTF????????, no potem pa sem ubogala in glej kakal je 100/uro. Pa potem dalje redno 1x na dan. Upam, da bo zdaj dalje ok.

drugače pa sem jaz danes imela poporodni ginekološki pregled, so me stehtaleuser posted image  ( ko sem prišla iz P, sem bila samo +3, zdaj pa +6?????, mislim, pa če full malo jem), no pa bris mi je vzela, pa v laboratorij me poslala (so mi vzeli kri iz prsta user posted image , jao to mene tak boli, iz žile pa mi ni nič), pa test nosečnosti mi je nardila user posted image , da mi je lahko kontracepcijske tableta dala.


no, pa malo še pojamram. ne vem kaj je bilo mojemu dragemu včeraj user posted image , je bil tak tečen. Mislim, mali ga je pobruhal pa je kar nekaj klel zravenuser posted image , pa danes ko sem šla na pregled, pa ga pokličem kako sta, pa slišim da mali joka zraven, pa vprašam kaj je, pa začne nekaj piz..., da ne ve, da se brezveze dere, pa...halo?user posted image   jao, upam, da je bil to samo slab dan. ponavadi ni taki, tak da. ah, bo že boljše.
ga bom danes malo poslončkala, pa bo. user posted image user posted image user posted image

starševski dodatek - vlogo sem dala nekje februarja, rodila sem en mesec prej, pa nisem nič kaj prej starševskega dobila. zdaj maja sem dobila za april, pa pol marca.

nusi - tudi jaz sem imela EA v Mb. postopek je taki kot ga opisuje Fiška. no, meni sicer ni prijela tako kot bi morala, tako da pri meni je bilo nekak tak z bolečino. najprej sem popadke ocenila z oceno 9, pa so mi dali dozo, pa so mi nekje po 10 minutah popadki popustili, tako da sem dala oceno 3, potem pa je izgleda začelo popuščat (po kaki uri) in sem spet full čutla. ocena 8. no, potem pa EA ni več primla. user posted image  ampak ko zdaj gledam nazaj, mah, še bi šla rodit, res. user posted image

A_T - gradnja zna bit kar stresna, ne? pa čeprav samo gledaš zraven. To še nas čaka, ko bomo to našo hiškico malo povečali.  ah, saj ko bo ba fertik, pa bo lušno. user posted image  btw, full lepo imate. user posted image  



nič, lepo se imejte kljub temu brezveznemu vremenu. user posted image

(odgovor članu anadami)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 13:38:09   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: fiška33

Dajte prvorodke še mene malo potolažit, da bolečina zvodeni user posted image .

To ti pa jst podpišem!  Maži z lanolinom, da ne pride do regad. Čez par tednov bojo bradavice tko utrjene, da niti vedla ne boš, da dojiš.



Fiška. točno tak je kot pravi K_a_t_i.  Vsaj pri meni je bilo tako.
vse bo ok. user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   [Brisano sporočilo]
13.5.2010 13:40:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 13:48:06   
emibu
luna-tle soseda k dela v domu ostarelih je pa rekla da ima luna res velik vpliv da takrat jih najveeč umre v domu in pol naj bi se jih na ta dan tut več rodilo...oz. ne lih točno na dan vpliv ma lahko tut kak dan prej in poznej..no bomo vidle..

mubi-glede mleka če ti zdej teče vn prej al pa ne to nč ne pomen če ga boš mela al ne...pravo mleko se itak začne tvorit po porodu se mi zdi k maternica blabla neke hormone nevem točno pač neki v tem smislu:D

boleče bredavice-če me bo bolelo bnom po nastavkih dojila sm vidla pri sorodnici ki je rodila pred prb. 10 dnevi doji po nastavkih in je rekla da je tko velik bolj zadovoljna..

no pr nas pa ta dež zaliva in zdej reveži po dežju skačejo po strehi najine frčade so gotove wuhuuuu in najina zasebna terasa jooi zdej šele zgleda vlkauser posted image user posted image jst bom pa menda mogla pod tuš mi teže ta beli tok in zdej je tak smotan vonj in občutek beek beek

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 13:49:11   
emibu
gromska- lih obratno je z lunamiuser posted image user posted image a ni jutri polna usaj na našem koledarju je..

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: Majčice 2010 - 3. del
13.5.2010 13:53:08   
emibu
gromska se opr. prav imaš prazna luna je oz. mlaj je pa zelo dobr dan za nove začetke kar vključuje tut rojstvo aaa??pa še en link:

http://www.lunin.net/vplivlune/prazna.php

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?