|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko plačujete elektrike?
22.4.2010 19:56:11   
vaney
poli, sva že dve

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko plačujete elektrike?
22.4.2010 20:05:31   
sonček33
A to se da sposodit/najet? ker to bi pa rada preizkušala, da odkrijemo krivca.

Da.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko plačujete elektrike?
22.4.2010 20:22:41   
tasa_m
28€ pa lani smo dobili poračuna 90€.

Klima načeloma ne porabi dosti to je meni zagotovil serviser klime user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko plačujete elektrike?
22.4.2010 20:31:53   
x_srečka_x
zadnje mesece okrog 70 ker smo imeli še električen radiator drugače pa okrog 40e. Pa imamo prav tako sušila ki lavfa 4x tedensko, pomivalca, ki ga res redko zalavfam, ponavadi za vikend ko gre več posode, bojler, steklokeramičen štedeilnik, pralni stroj, mikrovalovko, itd.
Plačujeva pa sproti (vsak mesec sporočava stanje števca), da potem ni poračuna.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko plačujete elektrike?
23.4.2010 8:14:03   
jagoda77
hiša: vse varčne žarnice, pomivalc, pralni stroj, hladilnik, klime nimamo, ker mamo dobro izolirano hišo in je notri max 24C, tudi poleti ko je zunaj 35
elektriko nam daljinsko odčitavajo in se giblje okrog 35 EUR +- 3EUR

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko plačujete elektrike?
23.4.2010 9:00:29   
water lily
38€.
Poračuna ni.
Laufa vse možno na elektriko...

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko plačujete elektrike?
23.4.2010 9:52:33   
Kerensa*
Za marec nekaj čez 36€ + DDV (po števcu, ne pavšal, torej poračuna nimamo).

6 žarnic, 2 TV-ja, 2 računalnika, pralni stroj, štedilnik s pečico, hladilnik z zamrzovalnim predalom, 4 adapterji, sesalec, mikrovalovka, multifunkcijska naprava, Play Station, hi-fi stolp.

Stanovanje v bloku
.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko plačujete elektrike?
23.4.2010 10:24:18   
poli*

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

A to se da sposodit/najet? ker to bi pa rada preizkušala, da odkrijemo krivca.

Da.

Če katera ve kaj več, naj prossiiiim napiše.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko plačujete elektrike?
23.4.2010 10:36:39   
noranate
Kolkor sem slišala, na Elektro.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko plačujete elektrike?
23.4.2010 11:12:48   
Anonimen
Jaz sem ta merilec kupila enkrat v Lidlu za cca 10eur.

Placujemo po porabi,vsak mesec preko interneta javim stanje.
Za mesec februar je bilo 47eur, za marec 42eur.
S tem,da vsak vikend,ko je cenejsa tarifa operem in posusim v susilcu cca 5strojev. 2racunalnika non stop, pecica, indukc. plosca, luci,hladilnik z zamrzovalnikom in samo zamrzovalnik.Luci malo morje.Enkrat na teden likam.

Poleti,ko klima na polno laufa je cca 10eur vec kot ponavadi,ce gledam lansko poletje.

Nekaj nasvetov
http://www.elektro-maribor.si/bin?bin.svc=obj&bin.id=24685BCF-1E6B-B0AC-B604-3285D73134DF

http://www.elektro-ljubljana.si/ElektroLjubljana/U%C4%8Dinkovitarabaenergije/Nasvetizau%C4%8Dinkovitoraboelektri%C4%8Dneenergije/tabid/126/language/sl-SI/Default.aspx

Evo se merilci
http://www.comshop.si/Article.asp?articleid=62535

http://shop.conrad.si/websale7/Merilnik-stroskov-za-porabo-elektricne-energije-Energy-Check-3000.htm?shopid=conrad-slowenien&act=product&prod_index=125330&cat_index=SHOP_B2C_TAB_ENERGY_1114014

elektro celje izposoja npr
http://www.elektro-celje.si/Ponudba-za-gospodinjstva/Ceniki#preveriporabo

tudi elektro maribor
http://www.elektro-celje.si/Ponudba-za-gospodinjstva/Ceniki#preveriporabo



(odgovor članu noranate)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko plačujete elektrike?
23.4.2010 11:37:14   
poli*
Jaz sem gledala na naši el. primorska, pa ni nič. Bom pa verjetno poklicala.
hmm, mi živimo v bloku in ima vsak svoj števec-ampak naš števec (je star) nima zapisa, koliko je porabe... no, sploh razmišljam, kako oni vedo (kam pogledajo), da vedo potem poračun naredit?
razsvetlite me user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Koliko plačujete elektrike?
23.4.2010 17:42:12   
CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: luan

imamo pa:
- 4 tv(s skoz prižgana)



A to kr tk, da nekaj špila, ali imate dejansko čas cel dan gledat vsak svoj program na TV?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Koliko plačujete elektrike?
28.4.2010 14:04:18   
Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: vaney

Pri nas mesečni znesek nanese okrog 90€. Od elektronike imamo 1 štedilnik, 2 hladilnika z zamrzovalnim delom, 2 pečici, 3 televizije, 1 računalnik, 1 masažna banja, 1 klimatska naprava, 1 pralni stroj, 1 sušilni stroj in nekaj majhnih gospodinjskih aparatov. Zdaj pa smo dobili poračun in moramo doplačat še okrog 200€. Mož je prepričan, da je vsega "kriv" sušilni stroj, jaz pa skoraj ne morem verjet. V celi zimi je delal enih 20-30x, obrok elektrike je zrastel iz dobrih 70€ na 90€, plus še poračun. Dajte mi povedat, a sušilni stroj res toliko porabi? Imamo pa večino aparatov energetski razred A in se mi zdi, da ful plačujemo za to. Kaj pa vi?


Pri nas gre vsak mesec 370evrov za elektriko. Glede na to, kar si napisala, se mi zdi res malo dosti, namreč pri nas je recimo tako...
Nonstop so vklopljeni: 3zamrzovalne skrinje, en velik hladilnik in 2 velika hladilnika kombinirana z zamrzovalnim delom, 2 TV, 3radia, 2 laptopa, 5velikih bojlerjev, 2mala in manjši kavomat (take kot imajo na firmah, ko je vse v prahu). Čez dan pa različno. Vsaj 2x na dan se uporablja pralni stroj, ta tretji laptop, še 3TV-ji, luči v hali za jahanje, luči po štalah (40konjev) in v gostilni, centralno ogrevanje pri nama (pozimi je bilo vklopljeno non-stop), od teme do jutra je vklopljena velika luč na dvorišču, od jutra do večera dela tudi espresso oz. gostilniški kava avtomat, ter avtomat za kavo tamanjši. 1x na teden vklopim sušilca in pomivalni stroj.
Ene 2x na teden se na zunanji maneži vklopijo tudi reflektorji. Verjetno sem še kaj pozabila user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Koliko plačujete elektrike?
28.4.2010 14:13:28   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: rija

55 eur. štedilnik, pečica, pomivalec, pralni, klima hladilnik+zamrzovalnink, 3 računalniki non stop, 1 tv non stop....vse ostalo na elektriko.

je pa res, da sem v tej rundi dobila poračuna nekaj čez 800 eur........v plususer posted image  tak, da naslednje leto ne bomo plačevali elektrikeuser posted image


wau!!!

mi oz nasi majo v hisi kr ornk vecji racun, vcasih pride tud po 200€!!! pa se niso dobil poracuna za vracilo!!user posted image user posted image user posted image kriza totalna!! pa je dvofazni stevec in vse.... razen ce se cela ulica gor slepa!?user posted image

no, mi2 sva pa v bloku in mava tam cca 25€ in mava tud vse zivo priklopljeno: plazma, lcd, pomivalc, pralni, hladilnik, klima, racunalnik, prenosnik, luci so tud vec al manj skoz przgane... user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Koliko plačujete elektrike?
28.4.2010 15:00:31   
rija
200 euruser posted image

to nekaj ne more biti ok. razen, če mata kakšno prastaro peč na elektriko.....user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Koliko plačujete elektrike?
28.4.2010 15:16:38   
baguSka
ne. kej drucga mora bit.user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Koliko plačujete elektrike?
28.4.2010 17:10:18   
Špacka

IZVIRNO SPOROČILO: poli*


IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

A to se da sposodit/najet? ker to bi pa rada preizkušala, da odkrijemo krivca.

Da.

Če katera ve kaj več, naj prossiiiim napiše.


V Conradu imajo merilnik stroškov za energijo, cena je 20-30€, to vem, ker je pred nekaj dnevi kož izjavil, da bo šel kupit, ker se nama zdi, da plačujemo preveč elektrike, potem pa da vidimo...


(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Koliko plačujete elektrike?
28.4.2010 19:19:55   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: rija

55 eur. štedilnik, pečica, pomivalec, pralni, klima hladilnik+zamrzovalnink, 3 računalniki non stop, 1 tv non stop....vse ostalo na elektriko.

je pa res, da sem v tej rundi dobila poračuna nekaj čez 800 eur........v plususer posted image  tak, da naslednje leto ne bomo plačevali elektrikeuser posted image


55 € na mesec plačate elektrike, poračuna pa si dobila 800 € v plus?? Nekak mi matematično ne gre skup...12 x 55 = 660...user posted image user posted image user posted image

Mi plačujemo okrog 30 € na mesec, poračuna smo imeli 60 v plus..imamo pa hladilnik, zamrzovalno skrinjo, el. pečico, steklokeramično ploščo, računalnik, TV, klimo, pralni stroj, pomivalni stroj, nič varčnih žarnic..pa še kaj bi se našlo. Meni se ne zdi veliko.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Koliko plačujete elektrike?
28.4.2010 19:33:05   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: rija

55 eur. štedilnik, pečica, pomivalec, pralni, klima hladilnik+zamrzovalnink, 3 računalniki non stop, 1 tv non stop....vse ostalo na elektriko.

je pa res, da sem v tej rundi dobila poračuna nekaj čez 800 eur........v plususer posted image  tak, da naslednje leto ne bomo plačevali elektrikeuser posted image


55 € na mesec plačate elektrike, poračuna pa si dobila 800 € v plus?? Nekak mi matematično ne gre skup...12 x 55 = 660...user posted image user posted image user posted image

Mi plačujemo okrog 30 € na mesec, poračuna smo imeli 60 v plus..imamo pa hladilnik, zamrzovalno skrinjo, el. pečico, steklokeramično ploščo, računalnik, TV, klimo, pralni stroj, pomivalni stroj, nič varčnih žarnic..pa še kaj bi se našlo. Meni se ne zdi veliko.



seveda neuser posted image  ker gre za en drug poračun. sem mogoče malce čudno napisala....so nam predolgo računali gradbeno omarico, pa dražji tok, pa so nam zdaj obračunali za 4 leta nazaj user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Koliko plačujete elektrike?
28.4.2010 20:16:31   
Tejči
Aaaaa Rijika, to bo že boljšeuser posted image Je pa fajn imet pol kaj gratis, a?!user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Koliko plačujete elektrike?
28.4.2010 21:42:54   
marijaa
32 € v bloku, nas je 5. Imamo 2 tv, 2 pc, hladilnik, štedilnik in pralno sušilni stroj, klime in pomivalca pa ne. 

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Koliko plačujete elektrike?
29.4.2010 20:40:18   
Anonimen
Taksnega sem lani kupila,ki bo sedaj 6.5 zopet
http://www.lidl.si/cps/rde/xchg/lidl_si/hs.xsl/index_10806.htm

(odgovor članu marijaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Koliko plačujete elektrike?
29.4.2010 20:41:00   
baguSka
tuki se samo zemljevid odpre user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Koliko plačujete elektrike?
29.4.2010 20:50:57   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: skamp

Taksnega sem lani kupila,ki bo sedaj 6.5 zopet
http://www.lidl.si/cps/rde/xchg/lidl_si/hs.xsl/index_10806.htm



http://www.lidl.si/cps/rde/xchg/lidl_si/hs.xsl/index_10806.htm a je govora o tem, nisem vse za nazaj brala, pa mislim da gvorite še zmeraj o porabi el.energije.
Mi plačujemo v bloku, 4 čl družina, imamo pralni, laufa do 10_x_ na teden, gledam da ponoči in ob vikendih, ko je poceni tok, sušilni, ki posuši skoraj vse kar operem, hladilnik s skrinjo, skrinja-omara, steklokeramika, pečica, en tv, en pc, en dvd, ki laufa vsaj 2 uri na dan,mikrovalovna,= 35 €, brez poračuna, plačujemo po porabi, odčitavam sama, in pošiljam po internetu, tako za el., plin in vodouser posted image

< Sporočilo je popravil enea -- 29.4.2010 20:51:32 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Koliko plačujete elektrike?
29.4.2010 22:14:28   
Anonimen
Meni na obeh linkih odpre
Merilec stroškov električne energijePa se samo sliko kopiram

http://www.lidl.si/static_content/lidl_si/images/SI/SI_33065_01_b.jpg



(odgovor članu enea)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?