|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čiščenje zobkov
2.4.2010 12:34:52   
marjetica8
Tiste, pri katerih umivanje zob zgleda podobno kot pri nas (grizenje praskanje, jok, kričanje...) in tiste ki pristajate na filozofijo "kar se mora, se mora", prosim če mi lahko poveste kok so bli vaši otroci stari ko so se nehali upirat umivanju zob? Naš je star 11m in zobe umivava že od 7m, pa še nč ne zgleda da bi se kej navadu umivanja zob - se mi zdi, da se vedno bolj upira...user posted image
Izkušnje...user posted image ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čiščenje zobkov
2.4.2010 12:54:26   
ledenaa
Okrog 2 leta

Izkušnje so takšne da mine
In to ni filozofija kar s emora se mora.
pa mu nehaj prat pa boš videla potem.....

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čiščenje zobkov
2.4.2010 13:26:15   
AnciM
Pri nas uspe brez dretja oprat zobe le,če na začetku lahko sam pere.Vmes si še jaz operem zobe - da lažje posnema in se uči. Potem pa ga zamotim z nečim (igrača, lončki, voda...), da mu še jaz podrgnem.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
2.4.2010 13:34:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AnciM)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čiščenje zobkov
2.4.2010 16:46:22   
marjetica8

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Okrog 2 leta

Izkušnje so takšne da mine
In to ni filozofija kar s emora se mora.
pa mu nehaj prat pa boš videla potem.....



"kar se mora, se mora" je filozofija staršev, ki ob izvajanju prehaja v dejanjauser posted image ! Eni starši so pač mnenja da se otroka ne sme k ničemer "silit", jst pa mislim da so stvari ki se jih hočeš ali nočeš mora počet. In ena od teh stvari je umivanje zob. In ker pač rada slišim mnenje drugih staršev, sem pisala na forumuser posted image

Drgač pa sem tudi jst že poskusla pucat zobe zraven njega, pa mu dat njegovo krtačko v roke. Pa samo mene gleda in se mi smeje - njegova krtačka ga ne zanima baš...user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čiščenje zobkov
2.4.2010 20:43:05   
sanelaa
Naš jih od enega leta dalje čisti kao sam. To pomeni da dobi krtačko, zobno pasto in si umiva zobe. Seveda on zobno pasto poje in se s ščetko malo dotakne zobkov, ampak mu jaz potem vedno z bombažno pleničko in vodo zobe podrgnem. SE nič ne buni, za silo so očiščeni, ko bo pa še malo večji ga bomo pa naučili tudi kako zobke umivat tako, da jih meni ne bbo treba drgnit z bombažko.

Zdaj pa seveda gre bolj za rutino kot efekt.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čiščenje zobkov
2.4.2010 22:08:12   
Najaa
Pri meni je čiščenje zob ena izmed stvari, ki se pač mora. Starejša je dobivala zobe od 7m in v bistvu niti ni imela takih cirkusov. Mogoče 2x, pa sem ji pač malo bolj na silo oprala. Tamala pa je začela dobivat zobe šele pri 11m. Zdaj ji rastejo kot gobe po dežju in priznam, da ji zobkov ne perem vsak dan, ker jo zelo bolijo dlesni.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čiščenje zobkov
5.4.2010 10:29:17   
roberta

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Okrog 2 leta

Izkušnje so takšne da mine
In to ni filozofija kar s emora se mora.
pa mu nehaj prat pa boš videla potem.....



se popolnoma strinjam.

raje prat zobe nekaj tednov, morda nekaj mesecev ob joku in upiranju kot pa kasneje poslušati jok, upiranje in strah ob vrtanju v zobe.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čiščenje zobkov
6.4.2010 12:19:15   
neisha80
Naša tavečja se sicer drla in upirala ni nikoli,ampak je pa bilo očitno,da ni to njeno najljubše opravilouser posted image Odkar pa smo bili na obisku pri zobozdravniku in jo je pohvalil,kako je pridna ,ker si vsak večer umije zobke itd.pa si res z veseljem umiva....S tamalim pa zaenkrat ni težav,kaj bo,pa še ne vemo..

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?