|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   problem z kozo
11.7.2005 13:57:47   
urska74
Pozdrav vsem!
Dojencica, stara 18 dni ima po obrazku (predvsem po lickih) bele mazoljcke, ki so obdani z rdecino! Kaj mi je storiti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   problem z kozo
11.7.2005 14:02:22   
Anonimen
To ni nič hudega, skoraj vsi dojenčki to dobijo, naj bi bilo hormonskega značaja. Kolikor sem jaz o tem brala in tudi spraševala patronažno sestro (moj sinček je tudi ves pikčast, star je 19 dni), naj se ti mozoljčki ne bi z ničemer mazali, minejo pa sami od sebe! Jaz mojega vseeno s kamilčkami umijem po obrazu, ampak kaj drugega pa res ne.

(odgovor članu urska74)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   problem z kozo
11.7.2005 14:04:21   
piščanc
to naj bi bilo čiščenje kože, da se mamini hormoni izločajo iz dojenčkove kože, al nekak tako

najbolje je mazati s kakšnim bepanthenom ali drugim mazilom za obnavljanje kože, ni pa to nič hudega. pa kamilice tud pomagajo, ja.

(odgovor članu urska74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   problem z kozo
11.7.2005 14:46:01   
Anonimen
o hudo! zdele sem se pa spet smejala, k sem mislna in brala kašne probleme s kozami mate pa pr vs :) da mleka ne dajajo al pa kej :)

ja to s kožo bo pa minilo :)

lp, lara

(odgovor članu urska74)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   problem z kozo
11.7.2005 14:58:48   
Natas@
Lara, tudi sama sem mislila, da gre za kakšno kozo.

Lp

(odgovor članu urska74)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   problem z kozo
11.7.2005 15:15:01   
Naja31
Ja, to je "prva puberteta". Moj je bil tud cist mozoljast, pa je minilo.
Meni je pediatrinja rekla naj nic ne mazem, edino lahko, ce je kaksen tak mozoljcek, da ima "belo kapico" po vrhu z alkoholom, da se hitreje posusi.

Lp, Naja

(odgovor članu urska74)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   problem z kozo
11.7.2005 16:27:25   
bobek05
Mi po obrazku mažemo z Bebival-om od Mariborskih lekarn (je prav posebej za obrazek in rokice) in ima teh belih mozoljčkov vedno manj.. :bravo:

Bobek + Anej (25 dni)

(odgovor članu urska74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?