|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A mi lahko kdo razloži,...
31.3.2010 13:36:51   
Spark
Ali je na Kitajskem težko dobiti kontracepcijo, oz. kako imajo to poštimano? Prebrala sem da na Kitajskem naredijo 13mio splavov, pa me zanima, zakaj se to dogaja. Ali je res to predrago oz. zakaj je lažje narediti splav, kot pa poskrbeti za zaščito.
Upam, da me ne bo kdo popljuval zaradi vprašanja, samo me res zanima.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A mi lahko kdo razloži,...
31.3.2010 13:38:58   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Spark
Ali je na Kitajskem težko dobiti kontracepcijo, oz. kako imajo to poštimano? Prebrala sem da na Kitajskem naredijo 13mio splavov, pa me zanima, zakaj se to dogaja. Ali je res to predrago oz. zakaj je lažje narediti splav, kot pa poskrbeti za zaščito.
Upam, da me ne bo kdo popljuval zaradi vprašanja, samo me res zanima.
O, mi je kar čeljust na tipkovnico padla. O, grozna cifra. Oni so kar se tega tiče še kar v 18 stoletju, sodeč po teh podatkih.


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A mi lahko kdo razloži,...
31.3.2010 13:39:13   
mojamura
po moje je že v mladosti kiks, ker nimajo zadostne spolne vzgoje in niso verjetno osveščeni o tem, kaj pomeni nezaščiten spolni odnos.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A mi lahko kdo razloži,...
31.3.2010 13:40:03   
zvesta
Pa ne pozabite, da imajo politiko, da ima lahko vsaka družina samo enega otroka.

Pa da deklice potemtakem niso zaželjene.

Ne, ne odobravam..

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A mi lahko kdo razloži,...
31.3.2010 13:47:52   
Spark
Zara, podatek sem pobrala na 24.ur, ne vem koliko je za verjeti tem podatkom. Ampak glede na številčnost prebivalstva je vse možno.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A mi lahko kdo razloži,...
31.3.2010 13:51:50   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Pa ne pozabite, da imajo politiko, da ima lahko vsaka družina samo enega otroka.

Pa da deklice potemtakem niso zaželjene.

Ne, ne odobravam..


točno to.

sicer pa je številka velika absolutno (to je le za 6,5 slovenij), po drugi strani pa je njih čez milijardo (kar je za 500 slovenij)... pomoje če izračunaš kako reprezentativno relativno cifro (npr št. splavov na mio ljudi) mogoče ne zgleda več tok grozno.

< Sporočilo je popravil Felicita -- 31.3.2010 13:52:27 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A mi lahko kdo razloži,...
31.3.2010 13:54:24   
majch
maraš procentualno zračunat koliko pride splavov na prebivalca, pa pol primerjat s kako zahodno državo, pa ti bo bolj jasno, ali je to veliko ali v mejah normale. Sicer pa...kitajska še google prepove, kaj šele tabletke, ki so prav tako zlo zahodnega sveta. Veš, da pol do onih vasic med riževimi polji ne pridejo take zadeve.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A mi lahko kdo razloži,...
31.3.2010 13:55:20   
majch
istih misliuser posted image

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A mi lahko kdo razloži,...
31.3.2010 14:09:36   
liliana
Poleg tega, da je na Kitajskem 13 milijonov splavov na leto, se rodi na leto 20 milijonov otrok......na 1000 žensk, se pa na Kitajskem opravi 24 splavov.....v ZDA pa se recimo na 1000 žensk opravi 15 splavov.....na prvem mestu pa je Rusija, kjer se opravi 50 splavov na 1000 žens.....

Poleg tega, pa Kitajska izvaja že nekaj let strogo politiko načrtovanja družine, kjer tisti, ki imajo več kot 1 otroka morajo plačati kazen (izjema so tisti, kjer je prvi otrok deklica, se mi zdi)......

Samo za info.....Kitajcev je več kot 1 milijardo.....celoten naš planet pa šteje nekaj čez 6 milijard ljudi......

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A mi lahko kdo razloži,...
31.3.2010 14:43:25   
sanasan
Kitajcev je čez 1,3 milijardeuser posted image
tabletke se dobijo v prosti prodaji v lekarni, prav tako 'jutranje'....tudi z nakupom kondomov ni problema, ni da niuser posted image ....cena je npr.za nas več kot ugodna, ne pa tudi ravno za vsakega Kitajca oz. Kitajko npr.po vaseh....
glede na vse javne kampanje, reklame itd. bi morali biti kar precej osveščeni. npr.tudi kondomati so povsod vidni, opozorila na spolne bolezni, še posebej aids...
se mi zdi, da je verjetno eden večjih problemov podeželjeuser posted image
omejitve 1 otroka ni več po celi Kitajski, če imaš pa denar, pa sploh neuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A mi lahko kdo razloži,...
31.3.2010 14:46:24   
sanasan
Sicer pa...kitajska še google prepove, kaj šele tabletke, ki so prav tako zlo zahodnega sveta.

google ja, tabletk pa imaš malo morje na izbirouser posted image ....si ti tele tabletke malo z 'našo duhovščino' pomešalauser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A mi lahko kdo razloži,...
31.3.2010 16:12:25   
majch

IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

Sicer pa...kitajska še google prepove, kaj šele tabletke, ki so prav tako zlo zahodnega sveta.

google ja, tabletk pa imaš malo morje na izbirouser posted image ....si ti tele tabletke malo z 'našo duhovščino' pomešalauser posted image



user posted image , ja to bi res bolj njim pasalo, ma...za kitajsko nimam pojma, sem kar tako na pamet bleknila

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




frizer
piule

Kako pogosto obiskujete frizerja?

1 tedensko (3%)

1mesečno (8%)

1 na 2 meseca (26%)

1 na 3-4 mesece (32%)

1na 6 mesecev in več (25%)

ga ne obiskujem (5%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!