|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A se rade prepirate?
31.3.2010 8:07:15   
majra
Jaz se pa rada skregam, ampak s samo ene parimi osebami za katere vem, da ne kuhajo zamere v nedogled user posted image  Mi je nek izpušni ventil, se pol ful boljš počutim user posted image

Na forumu se pa ne nikoli, zaenkrat user posted image  , to mi je brez veze, ker se kregam samo z resničnimi ljudmi v živo, da vidim perje ki frka na vse strani user posted image

A ja, pa kregam se samo z ljudmi, katere imam rada, neznanci in znanci me ne premaknejo iz user posted image  točke

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
31.3.2010 12:08:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu majra)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: A se rade prepirate?
31.3.2010 12:31:58   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija
ne. Se ne prepiram rada. user posted image

Ja, saj vemo. Avtokratsko izražaš svoja mnenja.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: A se rade prepirate?
31.3.2010 16:00:20   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop


Se ne spomnim, da bi se picola1 kdaj skregala tu na forumu. user posted image


Včasih sem se znala mal zapet z Gino, ampak nikol se mi zdi, da ni prešlo neke meje...bolj neka argumentirana debata brez konca...oz.jst sem hotla imet prav...user posted image
(pa najbrž Gina tut)

Zdej se pa res že dolg nisem in tut nimam namena (zato Lajči raje nehaj trošit energijo pa pejd provocirat koga drugega...user posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: A se rade prepirate?
31.3.2010 17:28:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: picola1


IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop


Se ne spomnim, da bi se picola1 kdaj skregala tu na forumu. user posted image


Včasih sem se znala mal zapet z Gino, ampak nikol se mi zdi, da ni prešlo neke meje...bolj neka argumentirana debata brez konca...oz.jst sem hotla imet prav...user posted image
(pa najbrž Gina tut)

Zdej se pa res že dolg nisem in tut nimam namena (zato Lajči raje nehaj trošit energijo pa pejd provocirat koga drugega...user posted image ).


najbrž je nisi pošiljala nekamuser posted image  v omaro npr. user posted image

in za boga miloga, ne omenjaj več Gine!!!!
user posted image

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: A se rade prepirate?
31.3.2010 17:35:54   
mojamura
priporočam za obvladovanje jeze:

i feel pretty:

http://www.youtube.com/watch?v=voufbcx2nRI

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: A se rade prepirate?
31.3.2010 17:58:42   
Anonimen
mizantrop,...user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
ne morem, da ne bi kakšne prepirljivke še dodatno špiknila user posted image  


(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: A se rade prepirate?
2.4.2010 9:40:48   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija
ne. Se ne prepiram rada. user posted image

Ja, saj vemo. Avtokratsko izražaš svoja mnenja.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Lajči -- 2.4.2010 9:44:50 >


_____________________________

...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: A se rade prepirate?
2.4.2010 9:51:59   
tajtaja
Men se to ne da-mi je škoda energije. Čeprav, včasih se tud kaj razpi...m, ampak hitro preklopim. Ne kuham pa zamere.

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: A se rade prepirate?
3.4.2010 19:57:20   
puncica
Nisem brala celotne debate, odgovarrarjam na prvi post.
Sama sem včasih morala na vsako kritiko odgovarjat in sem imela oho pestro na ta račun, ampak sem se s časom in kilometrino naučila da to ni pametno, ker se tako še bolj zapletaš in ljudje na netu si virtualno jolahko določene stvari čist drugače razlagajo, kot jih predstaviš ti in kot so potem v resnici v RL.  Ljudi na netu ne poznaš, poznaš samo delčke, ki jih razkrivajo teh ljudi, ki niti ni nujno da so resnični.
Jaz se zato ne zaletavam več, ampak grem mimo, kakšnih zadev pa niti ne sprašujem, niti ne pišem več o svojem življenju. Tle je pač veliko različnih ljudi, različnih pogledov, veliko je takih, ki samo čakajo na to da te raztrgajo in veliko je takih, ki se s problemi drugih filajo in se zdi njihovo življenje tako lepše. Jaz sem vse to sprejela, pač sto ljudi sto čudi in ne obsojam več nobenga. To je pač življenje.

Še vedno pa menim, da najbolje narediš z ignoranco in puščanjem stvari za sabo. user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: A se rade prepirate?
3.4.2010 20:35:39   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

se ne kregam rada . vidim pa da tukaj skoraj v vsakem postu se nekdo nekaj repenči .

raje se pošalim , kot pa kregam , saj veš pametnejši odneha user posted image

Podpis! Čebelica spet se strinjam s tabo , ... pa kje sva se midva zgrešla ?user posted image

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: A se rade prepirate?
3.4.2010 22:17:06   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Nisem brala celotne debate, odgovarrarjam na prvi post.
Sama sem včasih morala na vsako kritiko odgovarjat in sem imela oho pestro na ta račun, ampak sem se s časom in kilometrino naučila da to ni pametno, ker se tako še bolj zapletaš in ljudje na netu si virtualno jolahko določene stvari čist drugače razlagajo, kot jih predstaviš ti in kot so potem v resnici v RL.  Ljudi na netu ne poznaš, poznaš samo delčke, ki jih razkrivajo teh ljudi, ki niti ni nujno da so resnični.
Jaz se zato ne zaletavam več, ampak grem mimo, kakšnih zadev pa niti ne sprašujem, niti ne pišem več o svojem življenju. Tle je pač veliko različnih ljudi, različnih pogledov, veliko je takih, ki samo čakajo na to da te raztrgajo in veliko je takih, ki se s problemi drugih filajo in se zdi njihovo življenje tako lepše. Jaz sem vse to sprejela, pač sto ljudi sto čudi in ne obsojam več nobenga. To je pač življenje.

Še vedno pa menim, da najbolje narediš z ignoranco in puščanjem stvari za sabo. user posted image



Se strinjam. Meni je smešno, da omara dela probleme nekaterim, da morajo odpreti post. user posted image  Nekateri so prikriti, ne boj se tistega, ki ti bo povedal v fris, kar mu gre, ampak tistega, ki posredno kvačka, pa niti ne ve kaj. Potem pa vali krivdo na drugega, ker je sploh začel kvačkat, pa niti do štunfov ne pride. user posted image

< Sporočilo je popravil Lajči -- 3.4.2010 22:18:27 >


_____________________________

...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?