|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koliko porabite...
29.3.2010 7:42:01   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

na oblačilih zase mesečno .


ker jaz ugotavljam , da porabim mesečno cca 250-350€ ( zase za oblačila )


Za cote ne zapravljam, kupujem periodično, ko se mi zazdi, da kaj potrebujem, 2x na leto recimo, pa še tisto premislim, ali res rabim, ker imam garderobe že tko preveč, pa nisem bogata, imam  pa kvalitetne cote, ki mi držijo tudi 15 let, pa še v modo nazaj pridejo.  user posted image  Spodnje perilo pa menjam ja, ne na mesec, vsak dan, v štacuni pa mal bolj pogosto kot 2x na leto user posted image user posted image user posted image  

< Sporočilo je popravil Lajči -- 29.3.2010 7:45:05 >


_____________________________

...

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: koliko porabite...
29.3.2010 12:03:32   
čebelica01
no vsaj na čevlje nisem tko mahnjena . user posted image user posted image

teniske si kupim 2 in jih imam za celo leto , čevlje kupujem striktno samo dr.martins to si tudi letno 2 privoščim , poletna obuvala no to je pa tako, tako odvisno koliko se mi zdi potrebno , da jih rabim . potem imam pa še tko kake prebliske polteniska pol čevelj take modele , pa kaki fensi šmensi šulenčke .

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: koliko porabite...
29.3.2010 15:56:24   
ivao1
odvisno od financ, ja včasih več včasih manj..kak me je volja, sicer pa sem jaz mnenja če si lahko privoščiš zakaj si nebi kupila, ja hvalabogu da si lahko :)...se pa tud jz težko uprem še posebej če sem v Lj da se nebi v kakem šopingcentru vstavla, no v bistvu je to sreča ker sam tako kopujem, ker v domačem kraju mamo kr neke štacune, ko še za otroka nemoreš kupit neke normalne stvari kaj šele zase.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: koliko porabite...
29.3.2010 18:00:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Koliko pa porabim za oblačila za otroke, je pa druga zgodba.user posted image Ja, vem, zasvojena sem, ampak ne z nakupovanjem zase, ampak za otrokeuser posted image .



Ni problem v količini oblačil-premalo otrok imaš user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: koliko porabite...
29.3.2010 20:58:06   
picola1
Jst načeloma tut pravim, če si lahko privoščiš ni problema...Samo jst vedno gledam vse stvari tudi s stališča ekologije, zato probam kupit samo tisto, kar res rabim. Ker že tko svinjamo po tem planetu, pol pa da imam še pet omar enih cot, k jih sploh ne nosim...ne hvala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: koliko porabite...
30.3.2010 2:55:37   
Lajči
Ste malenkostne zaradi neke omare in cot. Pač podariš naprej, ane. Eni niti z omaro ne, drugi pa pač z omarami vred. Človek nekaj kupi, ker meni, da potrebuje, ker mu je všeč; če v naprej ugotovi, da pač to ni to, mu obvisi v omari. Jao, vaša pikolovščina. Nekatere bodo pač vesele, ko bodo cunjice dobile. Hvala klincu, da si lahko pomagamo. Če ne bi bilo takih s petim omaram in cotam, tudi prosit ne bi imel kdo za kaj. Ste pokvarjene ene, da se vam na daleč vidi.
Iz omar sem ogromno že podarila, zato si zatakni nekam ekologijo, če nimaš s čim pomagati. Najlažje je potem flancat v tri krasne. Res ni naključje, da si omenila ravno pet omar in cote! Samo neumen bi spregledal. Kaj vam je nekaterim ženskam tu gor?

Meni je vseeno, kam podarim! Če si pa iniciator, pa ne bom podarjala tu in bom odnesla kam drugam.

< Sporočilo je popravil Lajči -- 30.3.2010 3:04:25 >


_____________________________

...

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: koliko porabite...
30.3.2010 7:21:26   
Anonimen
Za oblačila... Zelo malo.
Ponavadi naredim vsako sezono kakšen malo večji nakup
in to je to. Ne kupujem vsak mesec.

(odgovor članu Lajči)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: koliko porabite...
30.3.2010 12:01:46   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: Lajči

Ste malenkostne zaradi neke omare in cot. Pač podariš naprej, ane. Eni niti z omaro ne, drugi pa pač z omarami vred. Človek nekaj kupi, ker meni, da potrebuje, ker mu je všeč; če v naprej ugotovi, da pač to ni to, mu obvisi v omari. Jao, vaša pikolovščina. Nekatere bodo pač vesele, ko bodo cunjice dobile. Hvala klincu, da si lahko pomagamo. Če ne bi bilo takih s petim omaram in cotam, tudi prosit ne bi imel kdo za kaj. Ste pokvarjene ene, da se vam na daleč vidi.
Iz omar sem ogromno že podarila, zato si zatakni nekam ekologijo, če nimaš s čim pomagati. Najlažje je potem flancat v tri krasne. Res ni naključje, da si omenila ravno pet omar in cote! Samo neumen bi spregledal. Kaj vam je nekaterim ženskam tu gor?

Meni je vseeno, kam podarim! Če si pa iniciator, pa ne bom podarjala tu in bom odnesla kam drugam.


Svašta...sam teb pa dogaja, ej...user posted image user posted image

(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: koliko porabite...
30.3.2010 12:05:31   
čebelica01
luna dela svoje user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: koliko porabite...
30.3.2010 12:15:18   
Teya D.
Jaz sem tudi tako kot vse ostale mame dala sebe na stran. Saj veste, samo da ima otrok vse. No, je pa prišel zdaj čas tudi zame, tako da sem si dva meseca zapored kar privoščila. Mislim pa, da skupaj v obeh nisem porabila več kot 200eur. Všteto pa je vse, od obleke, obutve, ličil, malo nakita in še kafetkanjeuser posted image . No, mogoče kakih 50eur večuser posted image . Me je pa strah, da ne bom mogla nehat zdaj ko sem začela in mi je tako fajn.user posted image

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: koliko porabite...
30.3.2010 12:21:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Koliko pa porabim za oblačila za otroke, je pa druga zgodba.user posted image Ja, vem, zasvojena sem, ampak ne z nakupovanjem zase, ampak za otrokeuser posted image .



Ni problem v količini oblačil-premalo otrok imaš user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: koliko porabite...
30.3.2010 12:26:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lajči

Ste malenkostne zaradi neke omare in cot. Pač podariš naprej, ane. Eni niti z omaro ne, drugi pa pač z omarami vred. Človek nekaj kupi, ker meni, da potrebuje, ker mu je všeč; če v naprej ugotovi, da pač to ni to, mu obvisi v omari. Jao, vaša pikolovščina. Nekatere bodo pač vesele, ko bodo cunjice dobile. Hvala klincu, da si lahko pomagamo. Če ne bi bilo takih s petim omaram in cotam, tudi prosit ne bi imel kdo za kaj. Ste pokvarjene ene, da se vam na daleč vidi.
Iz omar sem ogromno že podarila, zato si zatakni nekam ekologijo, če nimaš s čim pomagati. Najlažje je potem flancat v tri krasne. Res ni naključje, da si omenila ravno pet omar in cote! Samo neumen bi spregledal. Kaj vam je nekaterim ženskam tu gor?

Meni je vseeno, kam podarim! Če si pa iniciator, pa ne bom podarjala tu in bom odnesla kam drugam.


spet bo treba enga blokirat user posted image

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: koliko porabite...
30.3.2010 12:42:23   
Lajči
Potem pa kar začnite, najprej pri sebi. Ok? Lep dan.

_____________________________

...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: koliko porabite...
30.3.2010 17:04:23   
poli*
Ej, sam zakaj se je treba na eni čisto luštni temi o cunjah prerekat. user posted image
Niti ena tema ne sme ostati neposvinjana. user posted image

(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: koliko porabite...
30.3.2010 17:07:44   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: tedy

Za oblačila... Zelo malo.
Ponavadi naredim vsako sezono kakšen malo večji nakup
in to je to. Ne kupujem vsak mesec.



Enako.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: koliko porabite...
30.3.2010 17:39:43   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: miapia


IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

ne dobra , grozna

ne znam se kontolirati , kar vse bi mela, kar mi je všeč in tudi kupim . pa fora je da sploh ne rabim user posted image .

se sprašujem , če sem odvisnica user posted image user posted image

Če imaš standard, ki ti to dovoljuje, potem ne vem, zakaj bi bil to problem. Če imaš pa povprečno plačo, potem pa res preveč zapravljaš za cote.


jap, se strinjam.

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: koliko porabite...
30.3.2010 17:51:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Lajči

Ste malenkostne zaradi neke omare in cot. Pač podariš naprej, ane. Eni niti z omaro ne, drugi pa pač z omarami vred. Človek nekaj kupi, ker meni, da potrebuje, ker mu je všeč; če v naprej ugotovi, da pač to ni to, mu obvisi v omari. Jao, vaša pikolovščina. Nekatere bodo pač vesele, ko bodo cunjice dobile. Hvala klincu, da si lahko pomagamo. Če ne bi bilo takih s petim omaram in cotam, tudi prosit ne bi imel kdo za kaj. Ste pokvarjene ene, da se vam na daleč vidi.
Iz omar sem ogromno že podarila, zato si zatakni nekam ekologijo, če nimaš s čim pomagati. Najlažje je potem flancat v tri krasne. Res ni naključje, da si omenila ravno pet omar in cote! Samo neumen bi spregledal. Kaj vam je nekaterim ženskam tu gor?

Meni je vseeno, kam podarim! Če si pa iniciator, pa ne bom podarjala tu in bom odnesla kam drugam.


spet bo treba enga blokirat user posted image


Ali pa vzgojna metoda-ajmar vode na glavo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: koliko porabite...
30.3.2010 17:54:02   
Lajči
Poli, provociranje je dobrodošlo, kadar ti odpre še kako pozitivno opcijo. Oseba pa provocira, ker bi se želela prerekati ali kaj vem kaj, potem odpira po nov post. Beh. Saj sami začenjajo, sama samo ravnavnam v skladu z reakcijami in delovanjem. Če nisi sledila, prečekiraj in ti bo jasno. Če ne znajo ljudje odgovarjatibrez provociranja, potem se ne čuditi, če se kaj vrne. Zelo preprosto. Čokolada gre s čokolado, čokoladnih zvrsti je pa veliko.

< Sporočilo je popravil Lajči -- 30.3.2010 17:55:51 >


_____________________________

...

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: koliko porabite...
30.3.2010 18:46:51   
fionca
Jst načeloma tut pravim, če si lahko privoščiš ni problema...Samo jst vedno gledam vse stvari tudi s stališča ekologije, zato probam kupit samo tisto, kar res rabim. Ker že tko svinjamo po tem planetu, pol pa da imam še pet omar enih cot, k jih sploh ne nosim...ne hvala.

Bravo, picolo1! Se včasih vprašam, če resnično taki primerki podarijo svoje cunje... oz. sem se v soboto sprehodila do mestne tržnice in greva s sinom mimo reveža, ki kleči na tleh in prosi za denar... Sin mu v roko položi nekaj kovancev, ker se mi človek smili... Uglajen  gospod se začne pogovarjat z mano in reče, joj kako je srčkan tale vaš sin,  ON BI PA TUD LAHKO ŠEL DELAT -tisti, ki je prosil za denar. Seveda, tisti, ki imajo na sebi robe za 300  EUR zagotovo ne bodo odstopili komu drugemu kakšnega kovanca... Priznam tudi jaz včasih kupim kakšen kos oblačila preveč, sploh ala H&M varianta, ker je nikakva kvaliteta...
Torej to je pa kapitalizem; eni so odvisni od shopinga, drugi pa ne vedo, če bodo svojega otroka zjutraj lahko poslali sitega v šolo...
Sem vam spet vrgla eno kost, a ne?
Samo to, ne bom več komentirala...

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: koliko porabite...
30.3.2010 18:50:14   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
IZVIRNO SPOROČILO: Lajči
Ste malenkostne zaradi neke omare in cot. Pač podariš naprej, ane. Eni niti z omaro ne, drugi pa pač z omarami vred. Človek nekaj kupi, ker meni, da potrebuje, ker mu je všeč; če v naprej ugotovi, da pač to ni to, mu obvisi v omari. Jao, vaša pikolovščina. Nekatere bodo pač vesele, ko bodo cunjice dobile. Hvala klincu, da si lahko pomagamo. Če ne bi bilo takih s petim omaram in cotam, tudi prosit ne bi imel kdo za kaj. Ste pokvarjene ene, da se vam na daleč vidi.
Iz omar sem ogromno že podarila, zato si zatakni nekam ekologijo, če nimaš s čim pomagati. Najlažje je potem flancat v tri krasne. Res ni naključje, da si omenila ravno pet omar in cote! Samo neumen bi spregledal. Kaj vam je nekaterim ženskam tu gor?
Meni je vseeno, kam podarim! Če si pa iniciator, pa ne bom podarjala tu in bom odnesla kam drugam.

spet bo treba enga blokirat user posted image

Tale stil pisanja mi je pa od nekod znan... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: koliko porabite...
30.3.2010 18:52:47   
čebelica01
no no res , da sem odvisna od shoppinga samo to ne pomeni , da tudi jaz ne vržem kakega € komu , ki potrebuje . tudi za rdeče noske sem dala , pa še kaj bi se našlo , tudi tukaj sem eni rr uporabnici hotela pomagat in kupila njene izdelke pa se je izkazalo , da sem jaz potegnila kratko . pa tudi trenutno poteka pri dolenjkicah ena pomoč eni uporabnici , ki je pač med nami . tako , da lepo vas prosim . nismo vsi enaki in iz istega testa , pa tudi slike si ne rabite vstvarjat in sodit po drugih

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu fionca)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: koliko porabite...
30.3.2010 19:53:10   
picola1
Čist tko mimogrede...da ne bo pomote...jst sem s svojim postom resnično mislila samo na ekologijo...Glede podarjanja in vsega ostalega...-nikjer ni bilo z moje strani niti omenjano, niti tega sploh nisem imela v mislih. Če bi me katera poznala, bi vedela, da res skor čist vsako stvar gledam skoz ekologijo. In to je blo tut vse, kar sem hotela v tistem postu povedat. Nisem hotela nobenega užalit al pa kritizirat al pa karkoli...
Vse ostalo je balast drugih.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: koliko porabite...
30.3.2010 19:59:13   
čebelica01
moj post je bil namenjen fionci . sicer pa se gre tle za mojo obsesijo na shopping cujn user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: koliko porabite...
30.3.2010 21:51:42   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Lajči

Ste malenkostne zaradi neke omare in cot. Pač podariš naprej, ane. Eni niti z omaro ne, drugi pa pač z omarami vred. Človek nekaj kupi, ker meni, da potrebuje, ker mu je všeč; če v naprej ugotovi, da pač to ni to, mu obvisi v omari. Jao, vaša pikolovščina. Nekatere bodo pač vesele, ko bodo cunjice dobile. Hvala klincu, da si lahko pomagamo. Če ne bi bilo takih s petim omaram in cotam, tudi prosit ne bi imel kdo za kaj. Ste pokvarjene ene, da se vam na daleč vidi.
Iz omar sem ogromno že podarila, zato si zatakni nekam ekologijo, če nimaš s čim pomagati. Najlažje je potem flancat v tri krasne. Res ni naključje, da si omenila ravno pet omar in cote! Samo neumen bi spregledal. Kaj vam je nekaterim ženskam tu gor?

Meni je vseeno, kam podarim! Če si pa iniciator, pa ne bom podarjala tu in bom odnesla kam drugam.


spet bo treba enga blokirat user posted image


Ali pa vzgojna metoda-ajmar vode na glavo.


Nekaterim tudi cel škaf ne bi pomagal....user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: koliko porabite...
30.3.2010 21:53:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Nekaterim tudi cel škaf ne bi pomagal....user posted image



Jadran in aparati za dihanje imajo primerno kapaciteto.

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Katero ime bi izbrale?
OliveOyl



a.) Tina (71%)

b:)Marie (17%)

c.)Maria (13%)


Število vseh glasov: 374

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!