|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
26.3.2010 20:21:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: koliko porabite...
26.3.2010 20:31:05   
noranate
Če si to lahk privoščiš user posted image . Jaz si ne morem lih tolk na mesec privoščit sam zase dat, pa tud če bi, bi mi bilo škoda. Za cunje tolk dnarja dat, se mi zdi čist mim. Brez zamere, sam to se mi zdi vseen mal preveč, probaj se malo brzdat, upam da ti rata user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: koliko porabite...
26.3.2010 21:29:35   
Rožica I
Jaz sem včasih to počela, ko sem bila še brez otroka user posted image . Potem sem začela otroku na veliko kupovat, sebi pa sploh nič. Sedaj sem končno prišla k sebi, kupim zase in za otroka kar rabiva, čeprav za otroka še vedno več kot zame oz mal preveč. Zase pa sem ugotovila, da imam tak stil, ki ga lahko nosim par let, s tem, da vsako leto dokupim samo kak kos. In ker imam precej cunj, jih nosim lahko tudi več let in zgledajo kot kupljene tisto sezono user posted image .

Avtorici teme- Mal razmisli, kaj ti v resnici manjka v življenju, ker shoping je le ena izmed mnogih kompenzacij za kak duševni manjko. Pa ne mislim tega nesramno.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: koliko porabite...
26.3.2010 21:33:39   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Avtorici teme- Mal razmisli, kaj ti v resnici manjka v življenju, ker shoping je le ena izmed mnogih kompenzacij za kak duševni manjko. Pa ne mislim tega nesramno.

Glede na to, da sem s shoppingi na splošno na istem, točno vem, kaj mi manjka - shoppingiranje. user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: koliko porabite...
26.3.2010 21:38:44   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

na oblačilih zase mesečno .


ker jaz ugotavljam , da porabim mesečno cca 250-350€ ( zase za oblačila )


u ti matr user posted image ....mene je skoraj sram povedat. Skoraj nikoli si nič ne kupim, sem pa tja kake hlače...pa čevlje ko mi stare skoraj propadejo user posted image ...si moram pa nujno spodnje perilo kupit, res nujno. Če pa razdelim po mesecih, pa bom rekla max 10 €.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: koliko porabite...
26.3.2010 21:38:54   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I


Avtorici teme- Mal razmisli, kaj ti v resnici manjka v življenju, ker shoping je le ena izmed mnogih kompenzacij za kak duševni manjko. Pa ne mislim tega nesramno.


uh, čaki, da te dežurna šopingerka raho prebereuser posted image user posted image


sicer pa: jaz absolutno premalo zapravim zase. user posted image  
sem si danes zbrala eno blago, da si dam končno narediti eno krilo, odštek, pa je prišla kolegica in ta kos kupila...torej jaz zopet ostajam s starimi cunjamiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: koliko porabite...
26.3.2010 21:42:52   
Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Avtorici teme- Mal razmisli, kaj ti v resnici manjka v življenju, ker shoping je le ena izmed mnogih kompenzacij za kak duševni manjko. Pa ne mislim tega nesramno.

Glede na to, da sem s shoppingi na splošno na istem, točno vem, kaj mi manjka - shoppingiranje. user posted image


Tvoj stavek je en velik nesmisel, čeprav vseeno razumem kaj si hotela povedati user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: koliko porabite...
26.3.2010 21:44:12   
Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I


Avtorici teme- Mal razmisli, kaj ti v resnici manjka v življenju, ker shoping je le ena izmed mnogih kompenzacij za kak duševni manjko. Pa ne mislim tega nesramno.


uh, čaki, da te dežurna šopingerka raho prebereuser posted image user posted image




Raho je po moje en tak tip človeka, da karkoli dela, dela do daske oz pretirava. A se kaj motim user posted image ?

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
26.3.2010 22:25:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: koliko porabite...
26.3.2010 23:06:41   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I


IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I


Avtorici teme- Mal razmisli, kaj ti v resnici manjka v življenju, ker shoping je le ena izmed mnogih kompenzacij za kak duševni manjko. Pa ne mislim tega nesramno.


uh, čaki, da te dežurna šopingerka raho prebereuser posted image user posted image




Raho je po moje en tak tip človeka, da karkoli dela, dela do daske oz pretirava. A se kaj motim user posted image ?


moraš njo vprašatiuser posted image  ker z določenimi stvarmi nisem podrobno seznanjenauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: koliko porabite...
26.3.2010 23:08:27   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: rija

sicer pa: jaz absolutno premalo zapravim zase. user posted image   


ti imas vsaj savno!!! user posted image


ja, v Banovcih pa Moravcihuser posted image  doma je še samo pobožna želja....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: koliko porabite...
27.3.2010 9:43:46   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Jaz sem včasih to počela, ko sem bila še brez otroka user posted image . Potem sem začela otroku na veliko kupovat, sebi pa sploh nič. Sedaj sem končno prišla k sebi, kupim zase in za otroka kar rabiva, čeprav za otroka še vedno več kot zame oz mal preveč. Zase pa sem ugotovila, da imam tak stil, ki ga lahko nosim par let, s tem, da vsako leto dokupim samo kak kos. In ker imam precej cunj, jih nosim lahko tudi več let in zgledajo kot kupljene tisto sezono user posted image .

Avtorici teme- Mal razmisli, kaj ti v resnici manjka v življenju, ker shoping je le ena izmed mnogih kompenzacij za kak duševni manjko. Pa ne mislim tega nesramno.


saj za otroke tudi kupim , joj kok je lušna cotka in je že v košari .
toliko zapravim samo zase + otroške cote , ki raje ne povem koliko gre še za njih .

uglavnem rabim pomoččččččččččččč

kaki pametni nasvet , kako se opreti shoppingeranju user posted image user posted image user posted image user posted image
pa ne to denar si daj na stran  bla bla bal .

rada bi nasvet :

- ko grem mimo trgovine , da grem res mimo in ne v trgovino
- internetna prodaja , da jo lahko samo pogledam ne da pri tem naročim še kup stvari

nasvetiiii

včeraj je ena uporabnica dala oglas , da prodaja ene nikice št 32 ja in kdo jih je hotel kupit jaz . hvala bogu je rekla , da se je mali odločil nosit te nikice .

sej si pravim to ne rabim - pa pol nekaj sekund premlevam ja mogoče mi pa prav pride , kdaj si kam povabljen pa moraš zadnji trenutek kaj kupit . hmmmmm

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: koliko porabite...
27.3.2010 10:07:49   
Sofi
Vsekakor manj kot si želimuser posted image .

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: koliko porabite...
27.3.2010 13:31:51   
poli*
Jaz kupim zame za okrog 150€ na leto vsega skup. Večji problem je, ker ne najdem ničesar po mojem okusu. Ne maram načičkanih majic z volančki, plastike ipd.
Problem ima tudi moj mož, ki že ne vem kolko časa išče NORMALNE kavbojke (no, saj se jih dobi, sam je cena čez 100€). V H&M  imajo samo čajnis kavbojke, ki jih normalen dedc s 185cm in 80kg lahko spravi samo na nos user posted image  user posted image .
Večina je na koren. Če pa je kroj slučajno vredu, morajo biti pa obšlesane, natrgane, pošite s 150 gumbi user posted image .

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: koliko porabite...
27.3.2010 13:55:43   
krfjolca
A sprašuješ samo za cunje za sebe? A za vse skupaj? Ker jaz na mesec ene 150 - 200 € porabim zase (prejšnji mesec je bilo pa ene 500, ker sem ugotovila, da je 35 parov čevljev čisto premalo in sem si kupila še ene 4 pare user posted image ). Potem pa prištej zraven še ene 100-150, to so pa cunje za otroke. (če ne še več user posted image )
Se pridružujem, tudi jaz sem odvisnik. Ampak zaenkrat se ne sekiram, ker nam gre kljub temu čisto solidno user posted image .


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: koliko porabite...
27.3.2010 14:08:25   
Anonimen
Kakor kdaj.

V času obeh nosečnosti, mi je misel na nova oblačila obračala želodec, ker sem bila kot nasedli kit.

Po obeh porodih, tudi nisem imela volje, da bi si kupovala kaj "kvalitetnega".

Sedaj, ko sem na željeni kilaži, pa sem si dala duška in se odela v zajeten kup eurov vredno pomladno garderobo z vsemi dodatki (torej oblačila s čevlji, torbicami, jaknami, plašči, spodnjim perilom, kopalkami in kimono moje željene velikosti). user posted image

Sicer nimam "mesečnega limita" ali "obveznega nakupovanja". Če mi je recimo pregrešno drag plašček res všeč, ga kupim, vendar potem ne kupim še treh plaščev kasneje (iz gole navade).

Ponavadi se v sezoni zapičim v eno barvo in vse kombiniram glede na to barvo.


(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: koliko porabite...
27.3.2010 14:59:22   
Anonimen
Pojma nimam user posted image , zelo različno.

Zadnji nakup je bil jeseni, trije puliji v Benettonu, 42eur. Čez zimo nič user posted image . Plašči so še lepi, škornji enako, vse ostalo tudi. Kar ne uničijo se mi obleke in potem nič ne menjam, da ni gneče v omari.

Edino kakšen kos nakita iz domače delavnice dodam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: koliko porabite...
27.3.2010 15:24:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

na oblačilih zase mesečno .


ker jaz ugotavljam , da porabim mesečno cca 250-350€ ( zase za oblačila )


ne morem ti konkurirat. tak znesek porabim v 5 letih. pa ne zato, ker ne bi imela, ampak zato, ker sovražim nakupovanje.

(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: koliko porabite...
28.3.2010 11:04:52   
skuštrana
Mesečno 250-300euser posted image Kam pa zložiš vse to, moraš imet še eno stanovanje samo za oblačila in obutev user posted image

Men je to čisto preveč, jaz sem sedaj zapravila 300e za poletno sezonska oblačila, ker res nisem imela nič več.... 

Edino za čevlje dajem prevelike vsote, ampak če so vedno najbolj všečne najdražje user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: koliko porabite...
28.3.2010 12:33:03   
x_srečka_x
Toliko midva oba z možem zapraviva na leto za cunje user posted image  No včeraj sem si kupila nove čevlje ampak to jih imam za naslednje pol leta. Za otroke pa precej več zapravim, tam se pa ne morem upreti user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: koliko porabite...
28.3.2010 13:46:52   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01
kaki pametni nasvet , kako se opreti shoppingeranju user posted image user posted image user posted image user posted image
pa ne to denar si daj na stran  bla bla bal .


Najdi si kak pameten hobi, da boš zapolnila svoj prosti čas. Sicer verjetno boš vanj na začetku malo več denarja vrgla (potrebna oprema), ampak dolgoročno bo pa verjetno dobro tako zate kot za tvoj žep user posted image .


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: koliko porabite...
28.3.2010 13:52:42   
CatJa
Tam ene 1.000 na leto, od oka. Grem, nakupim, potem me spet kake pol leta ne vidijo. Nisem ravno odvisnik.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: koliko porabite...
28.3.2010 15:15:59   
Raho
Pojma nimam. Tako, odkrito. En mesec 300 €, potem pa se lahko zgodi, da nekaj mesecev nič.

Vem pa, da me znajo biti, ko imam dober dan, zelo veseli v Promoduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Večinoma se namreč oblačim tam, ker mi njihovi modeli dobro stojijo.


Koliko pa porabim za oblačila za otroke, je pa druga zgodba.user posted image Ja, vem, zasvojena sem, ampak ne z nakupovanjem zase, ampak za otrokeuser posted image .

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: koliko porabite...
28.3.2010 22:45:27   
rogljicek
ma, ce si lahko privoscis, si privosci, mogoce nekoc pride cas, ko si ne bos mogla vec.
Pri meni je sicer tako, da financno nisem ravno vec omejena, ampak mi je pac iz studentskih casov ostala navada, da se vsakic, ko hocem kaj nepotrebnega kupit, vprasam ali to rabim in je ponavadi odgovor ne. Tako se pac jaz kontroliram. Imam pa kolegico, ki je tudi shoping frik, samo sluzbenih kostimov ima okrog 100 user posted image Na nekaterih cunjah ima se vedno etikete. Tako, da ziher nisi najhujsi primer.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: koliko porabite...
29.3.2010 7:25:35   
marijaa
Do 300 € na leto za oblačila in obutev skupaj. Če bi mi to finančno stanje to dopuščalo bi si kdaj še kakšno lepo cunjico več, ampak vseeno hodim kar solidno oblečena okrog. Raje vlagam denar v gradnjo hiše.

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?