|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: korošice
4.12.2010 10:08:46   
snežakinja
IZVIRNO SPOROČILO: milabe
sem jo dala v posteljo zraven sebe v joku, in ko je mene videla da imam oči zaprte, se je obrnila in zaspala nisem mogla verjet!!!


O full dobro. Naš se tud zjutraj zbudi okrog 4 - pol 5 za jest in potem navadno ob pol 6 začne jokcat v postelji. Ga dam k nama v posteljo ampak ne pali vedno. Danes se je potolažu in potem zaspal do 7, vedno pa ne pomaga in moram vstat.

Naš zadnje cajte spet več poliva in bruha. Sploh zjutraj. Danes je skoraj cel zajtrk zbruhal nazaj. Še sedaj po dveh urah od hranjejna kar teče ven. Naročila sem ga na bioresonanco, da vidim za alergije. Če bom težila P, tak vem, da mi ne bo dala napotnice za alergologa. Pa še vprašanje kaj bi ugotovil, če sploh kaj.

A uporablja katera DMovo mleko Babylove? Kako ste kaj zadovoljne z njim?

Smo pa bili pri 2m v posvetovalnici in se je naš pikec zredil za 1400g v enem mesecu. Uni sestri so skor oči skočile na peclje. Dolg je pa 60 cm, takda je že kar konkreten ded. user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: korošice
4.12.2010 10:46:39   
milabe
DMjevo mleko jst uporabljam zdej, in ga tamala pije kot nora.... ji je full dobro. Itak ko flašo vidi se že smeji in cela trese, in tudi pridobiva tako kot tvoj ;) sta na istem, samo da ma naša še več kil ;) aja pa DM jevo mleko je zeeeeelo ugodnouser posted image
bogi mali, ker poliva, ja kaj so pa do sedaj rekli na pregledih? boga sta oba...user posted image
glede spanja - ja tako kot si citirala mi je samo še 1x uspelo.... zdej jo pa zvečer tako dolgo držim pokonci, da ko jo dam spat v 10 sekundah zaspi ;))) in to je blo zdej 3x zaporedoma in je spala od 20-5 in potem vsaj do 7.30 končno sem tudi jaz naspana!!! ;))) luxuz. V ponedeljek pa res gre v svojo sobo in kinderped. Itak ji je zibka full na tesno... In bom vztrajala na tem da sama zaspi, kar sedaj prakticiram že čez dan, v malo milejši obliki.
Pa zdej ji dajem v flaško zvečer Plasmon keks, ki ga je naja7 svetovala - mogoče pa pomaga, da bolje spi.
naši še nekak ne diši GH, sicer ji vsak dan naredim, ampak nekak ne zna požirat... Usta full odpre, da bi jedla, samo potem dol nekak težko spravi, razen če ji žlico že skor v grlo potisnem user posted image počasi bo...

(odgovor članu snežakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: korošice
6.12.2010 19:32:20   
top10
Zanimivo je meni to, da en teden ni enakega ritma. Pred 14 dnevi se je drl ko sraka, ko je šel čez dan spat, zdaj gre spat brez problema, si gode in zaspi. Spi 3x čez dan. Upam, da tako ostane. Ponoči se zbuja na 3 do 4 ure, čisto odvisno... sam je sreča to da se podojiva, podreva kupčka, ga dam v košaro in zaspi nazaj. V petek smo imeli ceplenje, ga je še kr zdelalo. Vročine ni imel, ga je pa bolela noga, tak da sem mu dala pol svečke, ker je full jokal. Jaz tud še ne vem kam bo šel iz košare, v svojo sobo, ali bo še vedno zraven naju ??? Odvisno kak se bo zbujal ponoči. Upam, da bo kmalu prespal celo noč. Midva sva kr pridna pri uvajanju GH, je vse brez problema. Milabe poročaj kak bo, ko jo prestaviš v svojo sobo.

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: korošice
8.12.2010 9:26:34   
snežakinja
Kje ste Korošice?

Danes je en takdeževen dan. Za vozičkanje ne bo, bomo pa šli malo z avtom naokrog. Ta mali se tako rad vozi in vedno zadrema.

Midva sva spet pristala na AR formuli zaradi polivanja. V ponedeljek sva bila pri kardiologu. Matic ima šum in mu bodo delali še UZ srčka. Za to ga morajo pa uspavati inbo revček 6-8 ur spal. Me kar sterese user posted image user posted image user posted image

Drugače pa je P alergijo izključila. Pravi, da bo z AR formulo kmalu bolje. Ko bomo na GH pa menda  itak. Vse tisočkrat bolje. Ja pa ja da.....user posted image   


(odgovor članu top10)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: korošice
8.12.2010 14:39:14   
milabe
heeeej mamice
no, jaz sem malo klepetala z ostalimi mamicami in prišla do zaključka, da je še ne dam v svojo sobo, izključno zaradi tega, ker je meni lažje user posted image So rekle, če mene ne moti, da je tam, dače lahko spim, ni panike, če je v isti sobi. Torej smo naredili tako, da smo dali kinderped v spalnico in je tam zraven. MOram reči da zeeeeeelo bolje spi, ker ji je bila zibka že zeloooo premala - sedaj v kinderpedu pa zaspi, in jo pogledam čez pol ure pa ima glavo, kjer bi morale biti noge ;)))) uživa v prostornosti ;) poleg tega je bilo 2-3 dni jokanja zaradi uvajanja NEZASPATINAROKAH in se mi je zeeeeelo izplačalo, sedaj jo dam v kinderpet čez dan (enako kot pri tebi top10 - spi 3x) ko vidim, da je zaspana, in potem traja cca 10 minut da zaspi, malo stoka, popravim dudo in sama zaspi. Enako delam zvečer - počakam, da je zaspana in se ne ravnam po uri. Na uro je edino hrana, spanje pa po 'zaspanosti' ;) In nama full ratuje. Moram rečt da sem bolj spočita in manj obremenjena, odkar takole zaspi.
Spanje - kot sem že rekla bolje spi v kinderpedu... zaspi od 20 - 22 nekje vmes in zdej že 4 dni se zbudi cca ob 5h!!! ;))) danes ob 6h user posted image nahitro poje in spi vsaj še do 8h. LUXUUUUZ!!
GH - nekak ne gre. Po grlu težko spravi dol. Sicer pa sva komaj dopolnile 5 in se ne sekiram, bo pač mal poznej. Ji pa probam dati vsak dan, pa če tudi sam 3 žličke...

snežakinja - o moj bog.... bogi mali. Joj se mi je kr zasmilu... če se bo polivanje nadaljevalo, pa vztrajaj da še kaj nardijo. A v SG bo UZ imel?


(odgovor članu snežakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: korošice
8.12.2010 15:41:17   
Martinčka
milabe super da ti je uspelo da ti je ni treba nosit po rokah... naša tudi tako lepo zaspi v posteljci... če še ni preveč zaspana se pač malo pobuni, jo pobožam, dam dudo in malo stoka in zaspančka... tudi glavni spanec (od dveh do štirih) čez dan je tako... vmesna dva dremeža (okoli 11h in okoli 17:30h) pa zaspi ali v stolčku, ali na seežni ali na rokah med dojenjem... kjerkoli... itak sta ta dremeža sam 20minutna... sicer v povprečju zaspi ob 20:20 ter se zbudima ob 9h zjutraj... vmes načeloma jema dvakrat. včasih se zgodi da tudi samo enkrat, če ji pa kaj trebušček nagaja ji pa znam tudi 3x dat zizo-ampak to je bolj izjema.
tako da pri spanju sva res pridni... vmes mi je nekaj nagajala z dudo in sem kupila v baby centru nastavek za dudo in ima že en mesec lepo tisto igračo z dudo da sama najde dudo že od 3,5mescev in je super... včasih pa jo s svojimi aktivnostmi vseeno odžene proč, ampak če se že zbudim ji dam kar zizo pa je mir.. ker se itak naje v 8minutkah...user posted image

drugače vse super, nas full opazuje ko mi jemo in s ena veliko čudi in oblizuje... tako da v petek pride patronažna pa se bomo zmenile kako z GH, ker se vidi da si full želi jesti in komaj čakam... user posted image

joj no edino kar ni ok so pa moji lasje.... aaaaa... jih mam že ziher pol manj! katastrofa! se grem drug teden mal postrišt da mi nekot ustvari mal volumna ker je za znoret kolk las mi odpade vsak dan-da ne govorim med pranjem! user posted image

jutri pa šibam v ikeo pogledat kaj imajo lepega... pa še malo naokrog... malo božička nakupit če bom kaj našla.. malenkosti pač... user posted image

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: korošice
9.12.2010 10:28:45   
top10
snežakinja, revček mali, upam, da dobro prestanete.
Milabe, jaz delam isto, nimava nekega ritma, ker se včasih zjutraj zbudi ob 7h, drugič ob 8h. Gledam, da je 2 uri pokonci, pa gre spat. Zvečer ga dam pa spat med 19 in 20 uro. Naš pa full rad je, včeraj sem mu skuhala korenčkovo juho, pa je jedel full, zdaj sem mu pa mal skuhala hruško, pa pol žlice ovsenih kosmičev. Včeraj sva dala kri in vodo, jutri pa vidimo kaki so izvidi. Marca pa imamo zobarja, do zdaj še nimamo zobka.
Martinčka, vi ste pa res pridni, upam, da tako ostane! user posted image  Pri nas že sneži bolj na rahlo, pa piha tak da te odnese .user posted image  

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: korošice
9.12.2010 10:58:30   
naja7
cao cao punce.... Ja vidim da vam spanje kr uspeva no pr nas ni glih neka lepa pesmica ko gremo spat, ampak se popravla glede na situacijo do zdej... Ob 8ih se najeva se mav pocarklava greva v spalnico ji pržgem uno zvezdico in jo začne zabijat in če bi znala dudo vlečt kot je treba bi biv mir, tako je pa pol pov ure do 1 uro dritja ker ji na 10 minut duda vn pada in se predrami nazaj tako da okol 9ih zaspi, poskušam pa da čim bol mirna zaspi ne vsa panična od joka in ji med tem ko ji dudo popravlam še kako pravljico povem mav pobožam po glavčki kakega lupčka stisnem pa je mir do 2h ko se zbudi spet lačna ko volkuser posted image user posted image user posted image ...
sma se pa vagale včeri in ima naša princes 7.200..... velika je tut že tolk da 68 nosiva, skratka lepo se konkretno redi pa čeprav je samo na AM....
včeri sem za foro kupla od humane neko mlečno kašo z vanilijo za pripravt in sem jo zmešala, da vidim če ji bo dobra in sem je zmešala nekje 80ml, da bi še js kaj pojedla ker obožujem te kašiceuser posted image user posted image user posted image user posted image in kaj sem dobila jah nič, ker je kr odpirala gobček in jedla kot velika očitno ji je bila zelo dobrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pr nas pa dž pada in je pobralo že skoraj vs sneguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu top10)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: korošice
9.12.2010 12:08:58   
milabe
top10 - a ti v posvetovalnici povejo kdaj do zobarja? Tud mi še brez zob.
naja7 - vaša je mlajša ko naša ane? Ma meni so tud dobre te kašice, bom jo probala menjat, zdej mam to od DM, mogoče ji bo katera druga bolj pasala.
Zdej sem skuhala korenček in jabolko, bom spet poskusla, če bo kaj user posted image

drugače pa sem spet neki brala glede spanja ;) Pač delim to z vami, če vam je všeč ali ne ;) Piše, da tudi če otrok joka v posteljici, s tem da je sit in previt, ni nič narobe. Mene je mal skrbelo, da ko bo večja, da nebi hotla hodit spat, ker je zdaj malo morala jokat. No pa sem se potolažola, da to nima veze s spanjem potem, ko je otrok star 1 leto in več... Tako, da me srce ne boli, če malo joka v posteljici. Vem, da vlagam v prihodnost user posted image

včeraj, ko sem jo kopala sem jo tehtala user posted image 8600g in 68/69cm. Hlače ima 68, bodije, pižamo in majčke pa 74  Itak, ko zagleda flašo se smeji, in če ne dobi takoj!!!! UH.....user posted image

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: korošice
9.12.2010 15:10:34   
top10
Ja, za zobarja dajo list v posvetovalnici pri 6 mesecih. Vau, vaša je pa prava velikanka. naš je dolg 67 cm, vaga pa 7690g. Super, da deliš z nami, kar prebereš. jaz ti povem, da pred 14 dnevi se mi je drl ko sraka, ko sem ga dala spat. Ko sem šla iz sobe sem pogledla na uro in si rekla 10 min počakam, pa grem k njemu, sem šla, mu dala dudo, pol je ponavadi zaspal... to se nama je dogajalo 14 dni, zdaj pa čist brez problema, sej malo stoka, sam se kr hitro umiri in zaspi. Še sreča, da sva večina sama, če bi moj bil zravn bi rekel, da sem zmešana, ker on ga pa ne sme slišat jokat, se mu kr smili. user posted image  jaz mu pa tumbam, da sebi delam dobro.
naja7, ste pa pridni, lepo napredujete. naš tudi rad je, sam večina mu čmarim, morem jt mal kupit kaj, ker nimam več idej kaj mu ponudit.

(odgovor članu snežakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: korošice
9.12.2010 15:11:58   
tanjusi
Punce, ker vas je tukaj veliko že rodilo, mi povejte ali ste rodile z ea in kako je bilo?

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu top10)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: korošice
9.12.2010 19:11:38   
milabe
ja itak da ni hotla jest korenčka in jabke!!! pol pa dela unga dežeka z usti - vete kaj mislim??user posted image do zdej sem ji sproti kuhala da je imela sveže, danes me je mal ujezila, in sem kr dala zmrznit v kocke (tisto za ledene kocke) Ko bom vidla da bo res začela jest, bom pa spet kuhala sproti user posted image
Ja tud midve sva koraj cel dan same in tud moj bi jo že davno vzel iz kinderpeda... Samo sem mu razložila kak to gre in se seveda strinja. Js sem čist mirna, če je sita in ji nič ne manjka, pa se ji vidi da je zaspana.... sem že utrjena, da me jok ne gane user posted image user posted image user posted image user posted image

tanjusi - jaz sem veeeeelik zagovornik EA. Meni je zmanjšalo za 1/2 bolečine! no sam potem so mi jo ukinali, ker se mi je vse skup zaustavlo. Ko pa je EA držala, je blo pa luuuuxuz. Ni treba trpet, če ti lahko pomagajo. POleg tega so mene še full šivali potem in nisem ničesar čutila. SOseda, ki ni imela EA, in so jo šivali, pa je stokala še hujše kot pri rojevanju!!!!
Sicer jaz nisem imela lahkega poroda, tak da si ne predstavljam, kako bi preživela brez tistih 2 ur EA, ko sem si malo spočila...
Posledic - nobenih!

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: korošice
9.12.2010 21:43:12   
majčica1508
tanjusi...........sem iz okolice Celja in definitivno grem v SG rodit,kot prvič
imela EA in jo bom spet,do 3cm sem čutla peklenske bolečine,pa imam kar visok prag,pol ko je pa prišla EA sem se pa počutila,ko da sem na kavi...........odprla sem se s svetlobno hitrostjo.imela jo do konca vključeno(na željo)po trdem trebuhu sem vedela,da je popadek,za pritisent sem pa čutila in pritisnila....mala se je rodila 54cm in 4260g,2 lepotna šivčka in to je to....nobenih stranskih učinkov in EA ne vpliva na otročka.....

Korošice povejte mi je še anestezelog(tak mal skodran,no pa 2,5leti nazaj je imel dolge lase v čopu)ful faca

pa se oproščam,k sem tako upadla k vam

lepo se imejte in rihtajte svoje sončke

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: korošice
9.12.2010 21:50:07   
tanjusi
tanjusi...........sem iz okolice Celja in definitivno grem v SG rodit,kot prvič
imela EA in jo bom spet,do 3cm sem čutla peklenske bolečine,pa imam kar visok prag,pol ko je pa prišla EA sem se pa počutila,ko da sem na kavi...........odprla sem se s svetlobno hitrostjo.imela jo do konca vključeno(na željo)po trdem trebuhu sem vedela,da je popadek,za pritisent sem pa čutila in pritisnila....mala se je rodila 54cm in 4260g,2 lepotna šivčka in to je to....nobenih stranskih učinkov in EA ne vpliva na otročka.....

Korošice povejte mi je še anestezelog(tak mal skodran,no pa 2,5leti nazaj je imel dolge lase v čopu)ful faca

pa se oproščam,k sem tako upadla k vam

lepo se imejte in rihtajte svoje sončke


hvala ti za izkušnjouser posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: korošice
10.12.2010 10:16:14   
naja7
jaz sem kr lepo po naravni poti, sem se odločla da za prvič hočem brez EA ampak mi tut nič drugega prot bolečinam nis dali, v lj naprimer ti dajo masko s plinom in še kakšno inekcijo v sg pač s tem škrtarijo....
skratka za drugo grem pod EA ker sem doživela pekel in poluser posted image user posted image user posted image user posted image ampak se zdaj tok malo spomnem še tega nisem vedla da so mi takoj dali malo na prsa jaz sem mislila, da sem jo dobla po 5 minutah.... Pač tolk raztresena in zmatrana in vse....

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: korošice
11.12.2010 19:58:40   
snežakinja
milabe ti uporabljaš DMovo mleko. Jaz sem ga našemu probala dat, pa je kar naprej lačen. Prej mi je pri Holletu jedel na 4 ure, pri DMovem pa joče že po 3 urah.
Si ti tudi opazila kaj takega pri svoji, ko si ga začela uporabljat?

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: korošice
12.12.2010 10:06:55   
sunnybee78
Pozdravljene Korošice!

Tudi jaz sem Korošica, ki je svojo prvo punčko dobila konec avgusta.
Pišem vam pa glede tega, če od katere dojenček pije Babylove mleko od DM? Moja ga noče pit in imam doma še eno vrečkico zapakirano-če ga katera želi, naj mi piše na zs, ga podarim. Sem pa iz SG-ja.
LP

(odgovor članu snežakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: korošice
13.12.2010 9:20:55   
milabe
snežakinja - ja, ko sem se odločila, da bo jedla striktno na 4 ure, ker ima precej lepo kilažo, je bilo kake 2 dni jo treba fajn zamotit, da sva prišle na 4 ure. Zdaj pa, če kam greva in se nama ne izide komot počaka kake pol urce ali včas tudi celo uro. Ne vidim, da bi bila lačna ;) se ji tudi ne vidi user posted image dobi pa zdaj 180 pa je stara 5,5 (naj bi dobila že 200 user posted image ) Probaj vmes dat mal čaja, mogoče pa je žejen. prej ji nisem nikakor spravla čaja dol, zdaj ga spije vmes na ex celih 60-70....

sunnybee78 - čestitke za punčko, pa bomo vesele, če boš kej sodelovala user posted image

pogrešam pa mileno2222user posted image

(odgovor članu sunnybee78)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: korošice
14.12.2010 19:52:04   
naša beba
OJ punce, končno sem se spravila bolj konkretno nazaj za računalnik... konec novembra smo dobili punčko in ta zakladek nam kr konkretno cajta pobere...user posted image user posted image user posted image

Prosim pa za vaše mnenje in nasvet. Po porodu sva ostali par dni v P, ker sva zgubljali na teži, ker nisem imela dovolj svojega mleka. Zdaj doma sva se neki cajta vagali, da sva vedeli koliko dodat. Problem pa je, da nikakor ne more pojest toliko kot naj bi. Na obrok poje maximalno 60, 70. Na dan nama večinoma tako nanese tja do 400g. Če pa vprašam kakega pediatra ali pa babico, mi pa rečejo, da bi MORALA pojest vsaj 80-90.
Ne vem a naj jo silim pojest še kaj več, ker ji nekako ne morem vsilit več kot spravi v trebušček, pridobivanje na teži pa tudi ni idealno. Trenutno dodajamo milumil, ker je po aptimilu imela svetovne krče.

Če ima katera kako idejo, se priporočam....

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: korošice
17.12.2010 10:11:12   
milabe
naša beba - iskrene čestitke za punčko... vidim, da ima vsaka kak problem - al pri hrani al pri spanju.... no sem full vesela, da si delimo izkušnje...
pomeni da sta izključno na flaši? ali še dojiš zraven?  Če sta samo na flaši, pa da vidiš, da samo tolk poje, pol je res nekam malo.... a ji pa daješ na uro, ali na 'jok'?
A po Milumilu nima več krčev? svetovno... Zanima me ko si menjala mleko, v kolikem času se je opazlo, da ji ta sedaj bolj paše?

naša pikapoka, je pa zeeelo pridna - vstaja okoli 7, js jo dam k meni in še poležavava kake pol urce, spat gre ob 20 in zaspi v sekundi ;)))) čez dan pa 2x spi po uro in pol in 1x za pol urce. In zdaj 2 dni je riževo kašico, kot za stavo!!! Tak da imam upanje v korenčku user posted image , samo ko ni tak sladek kot pa kašica user posted image   Kolk ste dale/dajate kašice na obrok. jaz trenutno po občutku, ko sama neha jest - samo pomoje je preveč... user posted image

lp

(odgovor članu naša beba)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: korošice
17.12.2010 10:35:31   
janju
A se da kje na koroškem kupiti oblačila
za nosečnice, kje v Sg ali mogoče kje drugje!
Vas je že veliko rodilo, zato upam da mi bodo
vaše imformacije prav prišle!



(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: korošice
17.12.2010 10:40:08   
milabe
janju - prav takšne trkovine ni, je pa v NY veliko raztegljivih daljših majčk in puloverjev. Ne vem kaj ti je bližje HM velenje/celje ali pa Celovec(večja izbira).... Drugače pa je zelo slabo s tem na koroškem

(odgovor članu janju)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: korošice
26.12.2010 20:04:55   
naša beba
Evo mene spet sem smo doma - vmes še par dni v bolnici zaradi uroinfekta... poln kufer mam že bolnic, ampak za našo pikico ni problema sploh!!!!

Milabe, mele sva tehtnico in sva se vagali kolko je pojedla pri meni, ostalo po flaški. Jema pa še vedno bolj po občutku, ampak čez dan maximalno na 2,5 ... večinoma še prej. Je pa tako, da kak dan mam fajn mleka in ni treba nič dat zraven, potem je pa spet kak dan suša. Nimam pojma zakaj tako.user posted image So pa še vedno bolj izjeme, da zdaj prideva do 80 na obrok, zato morma kr nonstop jest... user posted image Delam večinoma vse dni enako, počivam res ne pretirano zdaj ko sva sami dopoldne, ampak neki pretiravam pa tudi ne. Ne morem zdaj še pol leta nič počet, je treba kaj speglat in skuhat, Pa seveda pretrpet obvezne dnevne obiske tašče... user posted image K sreči sva do zdaj zadost pridobili na teži. Spodnja meja, ampak je pa le.
Milumil se je pa kr hitr za bolš pokazal... krči sicer niso izginili, jih je pa full manj.

No, bomo vidli kk se bo nadaljevalo, ker je pa dans spet svetovna tečka. Zdaj jema spet par dni AD3, pa ne vem a so res kapljice krive al se meni samo zdi. Jo kr bolj zvija in jo je težje uspavat. A ima katera že izkušnjo, da je v Ravnah pri pediatrinji dobila Plivine D3 kapljice? Menda ne šravfajo tolko. Reskirala pa ne bi, da ne bi nič dajala. Zdaj sva na dveh kapljicah in ne predstavljam si a se s povečano količino kapljic poveča tud šravfanje?

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: korošice
26.12.2010 20:06:14   
naša beba
Joj, se mi zdi, da zmeraj samo jamram!!!!
Ampak saj drgač je pridna punca naša baba... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naša beba)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: korošice
27.12.2010 9:49:49   
milabe
heeej
naša beba - nič ne jamraš ;))) js ponavad še bolj - kolegicam user posted image user posted image
Ja js sem dala samo 2 kapljici ad3 in nič več... se je jokala 10 ur v kosu. Po mojih izkušnjah je defenitivno bolj jokala!!! potem smo šli v A v lekarno po d3 (4eur) in je dobila tisto dozico. Zdaj sva kake 2 meseca že brez vsega, bom začela zdaj nazaj dajat ad3, ko je želodček že bolj navajen. sem povedala v posvetovalnici, in noben ni kaj težil. sej vejo da ad3 šravfajo!!!
ma sej hrana pa tud bo. večja bo, bolj bo jedla. Naša se kr trene in smeji, ko vidi flašo ;)
no če imaš pa tako fajn da ti tašča vsak dan pride ;)))) jo pa ponucaj da ti kej pomaga pospravit. Uh js nimam vsakodnevnih obiskov HB - mi nebi pasalo sploh!!

no naša ima pa poln nosek. fiziološko prenaša v noseka čist fajn nič joka, sam ko pa hočem izpihat nosek, je pa jok...pa končno je začela jest korenček. po ponujanju cel mesec, je končno zagrabla... no bom v sredo v Posv. lahko rekla, da vsaj nekaj je ;))

(odgovor članu naša beba)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Neplodnost
Vitaebella

Kaj bi storili, če bi izvedeli, da sta s partnerjem nekompatibilna pri zanositvi, kljub temu, da je z vsakim posebej vse v redu?

Še naprej bi poskušala in se borila (59%)

Šla bi v posvojitev (15%)

Šla bi vsak svojo pot in poskusila z drugim partnerjem (4%)

V življenju so še druge lepe stvari (12%)

Kupila bi si psa (3%)

Nič od naštetega (7%)


Število vseh glasov: 431

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!