|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Parni cistilec
16.3.2010 16:09:02   
Anonimen
Mene pa zanima,ce imakatero to in ce dejansko deluje za ciscenje  pecice,mikrovalovne???

http://www.wgt.si/izdelek/690/Clatronic-Parni-Cistilec-1000W

Evo nekaj taksnega mislim.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Parni cistilec
17.3.2010 2:34:57   
rija
evo točno takega imam in sem prezadovoljna.
čistim pa razen tal z njim vse. čisto brez vseh čistil in sija kot še nikoliuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Parni cistilec
17.3.2010 5:50:55   
bumerang
Imela nekoč nekaj podobnega in šenkala dalje.
V primerjavi s tem, kar nudi sesalnik kombiniran v parni čistilnik si tole ne zasluži svojega mesta v omari.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Parni cistilec
17.3.2010 7:07:00   
Hope2
Smo ravno naročili enega podobnega od Karcher. Bomo videli kako bo funkcionalen

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Parni cistilec
17.3.2010 8:30:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

evo točno takega imam in sem prezadovoljna.
čistim pa razen tal z njim vse. čisto brez vseh čistil in sija kot še nikoliuser posted image


A potem samo naspricas z njim in obrises? Za tla ga ne rabim...Zelim ga imeti zaradi oken,nape,pecice,kopalnice..

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Parni cistilec
17.3.2010 8:40:53   
rija
ja, samo poparim s ščetko ali tistim nastavkom za okna in potem na suho spoliram s pleničko.
meni je res super, napram temu, da sem prej čistila s čistili in brez tega.

verjamem, da je kak večji še boljši, samo mei se ne da celih kišt po bajti šlepat...pa dajat ne vem kakšne denarje za kombinirane sesalce, ker navaden sesalec mam odličen.

si bom pa nabavila še tega za zla, sem ga sprobala in je tudi superuser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Parni cistilec
21.3.2010 12:12:44   
Sonckica
Moja tašča ga tudi ima in ga ne more prehvalit.

Midva si ga občasno izposodiva, ko je treba generalno spucat stanovanje. Res ni švoh zadevca user posted image


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?