|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ponavlajoči bronhitisi
15.3.2010 9:17:18   
Maleal
Naša mala2 imata pogosto bronhitise,slišala sem ,da pomaga če greš v mesecu aprilu oz.maju na morje,kjer je veliko borovcev-baje dosti hodijo na Lošinj,ima kdo izkušnje s tem,je res potrebno it na Lošinj(tam naj bi bila vredu klima) ali lahko greš kamorkoli na morju?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ponavlajoči bronhitisi
15.3.2010 9:20:10   
koala
Po moje je fora v morski klimi, tako da bo kjerkoli na morju dobro.



_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ponavlajoči bronhitisi
15.3.2010 9:20:59   
ribica.
tudi jaz sem slišala da je Lošinj super za to. Sama nimam izkušenj, poznam pa nekoga, ki je kot otrok hodil tja, saj je asmatik. Rekla bi da katerikoli morski luft pomaga, ampak na LOšinju je baje še sploh blagodejen vpliv.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ponavlajoči bronhitisi
15.3.2010 9:25:48   
MTFP
Jp, bo držalo. Jaz kot otrok sem ga imela obvezno vsako zimo. Potem smo med zimskimi počitnicami (se pravi nekje januar-februar) začeli hoditi na morje (pa ne na lošinjuser posted image ), no sedaj imamo pa itak vikend na morju tako da sem tudi pozimi dosti dol. In že od kar smo prvič šli nisem nikoli več imela bronhitisa... Naši pravijo, da je to zaradi morja, in da smo ravno zaradi mene začeli pozimi hoditi...

Mi gremo sedaj vedno, ko imam samo občutek, da se malega kaj loteva...pa zaenkrat še ni bil bolan... no mi je pa babca rekla, ko je bil star 2 meseca naj z njim hodim tik ob obali, da pride v pljučka prav morski zrak, da je pomagalo tudi marsikateremu dojenčku, ki je imel težave z dihali...

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ponavlajoči bronhitisi
15.3.2010 9:54:59   
ZmajTolovaj
Pri nas pa je priporočljiva Rakitna .. Lošinj je super drugač, mi bomo tudi šli  v kratkem.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ponavlajoči bronhitisi
15.3.2010 10:03:53   
Maleal
MTFP kam pa hodite?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ponavlajoči bronhitisi
15.3.2010 12:39:07   
mala maja
pravijo da je res mali Lošinj super, Rakitna je tako in tako znana. Tudi Debeli rtič pri nas je fajn.

So pa meni rekli /mali ima alergijsko astmo) da zelo pomaga če greš za en teden na morje, pa za en teden v hribe in spet na morje. Baje je to najboljša kombinacija.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ponavlajoči bronhitisi
15.3.2010 13:06:59   
Felicita
morje je načelno res fajn, če veš da otrok ni alergičen na cvetni prah (borovcev), in to 100% ne alergičen... mene je blo 1x skor konc ko sem čez dan pujsala po strunjanu (tm po plaži od zdravilišča, kjer je borovc pri borovcu) super luft, sonček, luštn, pol pa zvečer fasala tako alergijsko reakcijo da je blo groza user posted image  

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ponavlajoči bronhitisi
15.3.2010 13:07:11   
MTFP
Prej smo hodili različno, ampak pozimi največkrat v Novi grad, sedaj pa na Krk

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ponavlajoči bronhitisi
15.3.2010 21:55:59   
muca79
Ejla,
moj mali sonček ki ima9 mesecev je imel že 3 krat bronhitis in to enkrat tako močen, da sva pristala v bolnici za en teden.
Res je, da pomaga morje a tam kjer je full borovcev, zato je Lošinj full ok, in dobro je tudi da greš en teden na morje in takoj naslednji v hribe.
Mojemu malemu pa preprečim sedaj bronhitis tako, da ko slišim da se pripravlja mu dam inhalacijo s fiziološko raztopino s inhalatorjem, ki sem ga kupila v Medigo je pa cena od 36€ do 100€ in čez.
Čim manj bolezni ti želim...
LP

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ponavlajoči bronhitisi
16.3.2010 8:35:41   
NEA_TEJA
Naš tamal je star 6m in smo pred cca enim mesecem preboleli bronheolitis smo bili tudi v bolnici.Sedaj pa komaj čakam da bomo lahko hodili na morje kjer je veliko borovcev.Meni je rekel pulmolog da naj bomo čimveč na morju če imamo le možnost no hvala bogu imamo v Savudriji prikolo.Pravijo tudi da je kamp Pineta v Savudriji zelo priporočljiv pa še blizu je ker je v njem sam borovc.

(odgovor članu muca79)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?