|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pljučnica in tako naprej..........
3.3.2010 18:34:08   
leo**tia
moj oče je pred malo več kot 4tedni šel na hitno ker ni mogel dihat,ugotovili so pljučnico,vnetje podrebnic,imel je tudi vodo v pljučih in več kot polovico srca v vodi,so rekli če bi čakal še en dan bi umrl.no vse so uredili,vodo vlekli vsak dan iz pljuč.prišel je čez teden dni domov.problem je ta da ima vročino že 4tedne vsak dan.preseže pa 38 stopinj,zdaj pa me zanima a je normalno da ima tako dolgo vročino??in zakaj mu ne pade??vsak dan pije tablete proti vročini,ta mu pade ampak se spet poviša..user posted image si nit ne upam s kčerkico it na obisk me strah da nima kaj nalezljivega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pljučnica in tako naprej..........
3.3.2010 19:21:56   
J.L.
če vročina kljub zdravilom in da je bil odpuščen iz B, še vedno traja cele 4 tedne in to vsak dan čez 38 seveda mora k zdravniku, da preveri, če morda ni prišlo znova do kakšnih komplikacij ki bi se kazale z vročino. upam, da rešite vse dobro.


(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pljučnica in tako naprej..........
3.3.2010 19:29:29   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

če vročina kljub zdravilom in da je bil odpuščen iz B, še vedno traja cele 4 tedne in to vsak dan čez 38 seveda mora k zdravniku, da preveri, če morda ni prišlo znova do kakšnih komplikacij ki bi se kazale z vročino. upam, da rešite vse dobro.




Se podpišem, naj gre k zdravniku, tam mu bodo še najbolj znali setovati, ga zdraviti in pomiriti.

Lp

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pljučnica in tako naprej..........
3.3.2010 21:29:43   
poli*
Vročina je večinoma vzrok vnetja in če se vleče že tolko časa, to res ni dobro. K zdravniku, da bodo ugotovili vzrok. Sigurno mu bodo vzeli kri in tam se pa točno vidi, kaj je problem.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pljučnica in tako naprej..........
3.3.2010 22:18:25   
leo**tia
ja samo on je taka trma da joj.komaj smo ga pregovorile da je šel pred 4tedne,ko ni mogel ne dihat,ne hodit ma nič..jaz tud mislim da ni dobro da tako dolgo ima vročino.mačeha pravi da mogoče vročina zarad tega ker se še ni vse očistilo.kaj pa vem..user posted image user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pljučnica in tako naprej..........
3.3.2010 22:25:26   
Gina
Nazaj mora. Odvlecite ga, če sam noče. Resno, s tem se ni za hecat.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pljučnica in tako naprej..........
4.3.2010 6:47:30   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: leo**tia

ja samo on je taka trma da joj.komaj smo ga pregovorile da je šel pred 4tedne,ko ni mogel ne dihat,ne hodit ma nič..jaz tud mislim da ni dobro da tako dolgo ima vročino.mačeha pravi da mogoče vročina zarad tega ker se še ni vse očistilo.kaj pa vem..user posted image user posted image


Tud moj oče je trmast, da je joj. Ampak več ne popuščamo. Z mamo in sestro ga 'stisnemo' in proti trem besnim babnicam ne more nič. Včasih je popizdil, da ga naj ne delamo norega, da on ve, da mu ni nič in smo odstopile. Zdaj pa me popizdimo, če je treba. In v vašem primeru bi isto.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pljučnica in tako naprej..........
4.3.2010 9:10:28   
koala
Povišana TT že štiri tedne vsekakor ni OK. Jaz nebi nič vprašala ampak bi ga samop popokala v avto, pa magari z pretvezo in zvlkla k zdravniku in če se še vedno nebi vdal bi stopila do sestre in povedala kako je na stvari.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pljučnica in tako naprej..........
4.3.2010 9:38:12   
Lenny
Brez odlašanja k zdravniku! Morda se vnetje ni pozdravilo in to povzroča vročino, lahko pa je sto vzrokov, o katerih nimamo pojma. S tem se ni za hecat.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?