|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 13:48:53   
poli*
Za kile mi ŠE ni treba pretirano skrbeti, ker se hb ne najavljajo nepovabljene user posted image .
Je pa večji problem, ker tudi jaz nimam v krvi tiste zrihtanosti, da bi bila vedno tipi topi. Ma ne da se mi šmekat, ko peljem tamalo v vrtec- je pa res, da potem skočim tudi v trgovino in še kam...
bo treba odpret novotemo, da date kak nasvet user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 13:56:21   
Anonimen
Ma ne da se mi šmekat, ko peljem tamalo v vrtec- je pa res, da potem skočim tudi v trgovino in še kam..

evo isto....se počešem pa umijem se z muko zjutraj vsa zalimanauser posted image

(odgovor članu poli*)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 14:17:21   
mojamura
aaaaaaaaaaaaaahhh....ne da se mi pisat...
1. da
2. da, veliko
3. ne mi ni

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 15:00:50   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Ali daste kaj na to, ali vam je vseeno kakšno telo imate, ko se pogledate v ogledalo? Ni mi vseeno, zato se pa zadnje čase čim manj gledam brez oblačil v ogledalo......user posted image

Kaj storite za to, da ste kar najbolj zapeljive in seksi? Ugotovila sem, da ni potrebno nič kaj preveč storiti za to, da izrazim svojo zapeljivost in seksipil.....samo prave volje moram biti.....user posted image

Ali vam je to deveta briga? Ni mi ravno deveta briga, kaj blazno pa se tudi ne sekiram zaradi nekaj kil preveč......


(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 15:53:01   
Lenny
Ja, se trudim paziti na postavo. Pred kakšnimi 12. leti sem z veliko truda ukinila višek kilogramov in tega ne bi rada ponavljala. Je veliko lažje stanje vzdrževati.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 16:52:24   
Gina
Ne, nikdar ne pazim. Hranim se normalno, gibam toliko,kot se ob treh otrocih da, to je to. In nikdar ne razmišljam o hrani. To se mi zdi tak luksuz. Jaz zelo malo takih žensk poznam, ki ne bi razmišljale vsakodnevno a so ok jedle, al so preveč pojedle, al bi se morale krive počutit, ker so jedle, a premalo gibajo, a so grde, ker majo mal bušija... joj, kolk se mi smilijo. Sama sebi se zdim čist luštna, čeprav se bi ve ob mojih kilah najbrž počutile debele. Ampak vse je v glavi. Meni je tudi večina ljudi všeč, redko kdo se mi zdi debel ali grd in ne razumem ljudi, ki imajo v glavi ideal suhice s konfekcijsko številko 34 ali 36. Meni je lep še vse kdo drug. V bistvu se mi zdi, da smo zgubili realno sliko. Če najdemo nekje prestradano žival, ki dneve dolgo ni jedla, lastnika prijavimo na društvo proti mučenju živali, nikakor se nam ne zdi žival ne lepa ne zdrava, ko pa srečamo žensko v enakih proporcah, pa bi si želel biti enake. Halo? Pa kje živimo? Možgane so nam skisali. No, tako jaz to vidim. In še vedno menim, da če človek normalno mnogo je in ne razmišlja o hrani, da ne more biti xxl niti xxs, razen če je bolan, recimo ima hormonske motnje ali kaj podobnega. Čim pa razmišljaš o hrani, ap zgubiš naravni občutek za lakoto in sitost, kar naprej si lačen, ker imaš hrano kar naprej v možganih. Grozno mora to bit, ko dobiš to obsedenost in zasvojenost. IN zato pravim, da imam srečo. Veliko srečo, da ne razmišljam nikdar o hrani.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 17:14:34   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Jaz zelo malo takih žensk poznam, ki ne bi razmišljale vsakodnevno a so ok jedle, al so preveč pojedle, al bi se morale krive počutit, ker so jedle, a premalo gibajo, a so grde, ker majo mal bušija...

Se bom kar pofočkala... jaz sem takšna - ne počnem ničesar od naštetega.
Jem, ko sem lačna, ne glede na uro. Jem, kar si zaželim oz. kar je na voljo, ne glede na kalorije in ostalo, kar nekateri že skoraj panično štejejo vsak dan. Čisto nikoli in nikdar ne pomislim na to, ali se bom zaradi določene hrane zredila ali ne - edino včasih pomislim, koliko pizz in BigMac-ov bi morala pojesti, da bi SE malo zredila (nekaj kg viška mi ne bi škodovalo - ne za zdravje, ne za izgled). Jesti neham, ko sem sita, pa naj to v nekem trenutku pomeni eno jabolko ali pa pol štruce kruha s salamo, sirom in majonezo. Priznam, da je moja "napaka", da na zdravo hrano ne dam veliko (jo jem, ampak ni mi pa prioriteta), ampak vseeno nikoli ne razmišljam, ali sem OK jedla - pojem, kar mi je v tistem trenutku všeč oz. kar mi zapaše. Da bi se počutila krivo, ker sem jedla? Še nikoli v življenju. Vem, da se premalo gibam, ampak s tem se ne obremenjujem. Dvakrat dnevno sprehod do vrtca in nazaj, enkrat dnevno v trgovino, enklrat tedensko po BTC-ju - zame je dovolj. Bušija imam pa tudi eno malenkost, ampak vem, da zaradi njega nisem grda. Pa tudi zaradi česa drugega ne.
Meni so grdi samo tisti ljudje, ki že na daleč (kaj šele na blizu) delujejo tako izumetničeno, da te kar srat prime.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 17:20:51   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
izumetničeno

Evo, točno tole besedo sem iskala kot svoj komentar na določene primere pod temo "Kako zgledati tipi topi" user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 17:22:08   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
izumetničeno

Evo, točno tole besedo sem iskala kot svoj komentar na določene primere pod temo "Kako zgledati tipi topi"user posted image

Namesto te besede jaz včasih rajše uporabim:"Lej jo, Barbiko." user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 17:24:04   
CatJa
Ne pazim.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 17:38:25   
HuAnita
lačna, ne glede na uro
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Ne pazim.


Teb pa res ni treba, kolikor se te spomnim, te je bilo lih za meglico...user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 17:45:58   
špelin@
Jaz imam pa eno podvprašanje ob tejle temi: koliko pazite na prehrano in gibanje v smislu zdravja? Holesterol itd.??

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 17:47:43   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
koliko pazite na prehrano in gibanje v smislu zdravja? Holesterol itd.??

Jaz čisto nič, čeprav vem, da to ni zdravo. Gibam se toliko, kolikor je nujno (tolažim se s tem, da manjkajoče nadoknadim pri seksu user posted image ), pri hrani pa res jem tisto, kar mi zapaše, ne glede na to, ali je zdravo ali ne. Sem pa že pomislila na to, da bi si šla enkrat izmerit holesterol, pa sladkor v krvi in te stvari.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 20:04:55   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Jaz imam pa eno podvprašanje ob tejle temi: koliko pazite na prehrano in gibanje v smislu zdravja? Holesterol itd.??


Jaz sem precej izbirčna pri hrani in obožujem zelenjavo in sadje, pa mleko tudi. Kruha ne maram preveč, mesa pa krompirja in makaronov tudi ne. junk food mi ni preveč všeč, tako da v bistvu jem mešano hrano - vsi izvidi krvi so ok. Migala bi lahko več, to je res, samo mi ni jasno kdaj, v mojem natrpanem urniku. Sem šla v enem mesecu 5x sankat na hrib, pol ure hoje navzgor, to je pa tudi povprečje mojega miganja. Tu bi lahko kaj za svoje zdravje naredila, se strinjam. Samo ne zaradi linije, ampak zaradi zdravja.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
2.3.2010 8:13:37   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Jaz imam pa eno podvprašanje ob tejle temi: koliko pazite na prehrano in gibanje v smislu zdravja? Holesterol itd.??

za gibanje bolj slabo pazim oz. bi morala kaj več narediti na tem.
za prehrano pa pazim v tem smislu, da jemo čimbolj zdravo in raznovrstno hrano, predvsem pa pazim, da jemo večinoma doma pridelanega sadja in zelenjave, ja izogibam se pesticidom itd.... Tako, da smo pozimi bolj na zelju. V trgovini kupujem v zimskem času le solato in banane.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Prvi razred
Admin

Kdaj je najboljše za otroka, da gre v prvi razred?

še pred 6. letom (15%)

pri dopolnjenih 6 letih (43%)

pri dopolnjenih 7 letih (42%)


Število vseh glasov: 144

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!