|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 8:35:22   
pety78
Hvala za to temo, punce. Samo preberem si jo in se malo zamislim, da mal pa res kompliciram. user posted image
Oba otroka sam zrihta, razen kuha ne, če niso glih testenine in kupljena omaka. Se pa tudi rad ukvarja z njima tako, da se skupaj zleknejo na kavč in risanke prižgejo. user posted image
Trenutno hodi vsak vikend na tečaj smučanja s tastarejšim in se vrneta domov šele okrog 16. ure. Zvečer pa ponavadi vsak enega zrihtava za spanje.
So pa gospodinjska opravila v večini na mojih ramenih. Ampak jaz sem v tem itak 100x bolj hitra in organizirana kot on, zato raje vidim, da se tisti čas z otroki ukvarja, ker mu zna čiščenje računalniške mize vzeti tudi ceeeeeloooo soboto! user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________



(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 9:08:53   
jakaracman
Se pa nekaj sprašujem. Sicer vem, da me bodo nekatere itak popljuvale, pa vseeno. Če veš, da moški "ni dojel" da je oče in da ti pri skrbi za otroka skoraj nič ne pomaga, zakaj imeti potem v relativno kratkem času še enega otroka? Moj otrok mi pomeni vse na svetu, ampak imam pa sebe tudi toliko rada, da ob takem možu zagotovo ne bi pristala na še enega otroka v tako kratkem času. Vprašanje sploh, če bi si še enega sploh želela.


Ja to se tudi jaz večkrat sprašujem?

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 9:46:01   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09


IZVIRNO SPOROČILO: rija

v bistvu prvi dan, ko sem prišla s tamalim iz porodnišnice.

samo moj je extra klasa kar se otrok tiče....user posted image  ...............................pa pucanjauser posted image

Oči z veliko začetnico.

Tudi jaz imam tako srečo. Vse v eni osebi: super mož, idealen očka, najboljši prijatelj. Še v šoping gre z menoj....z užitkom user posted image


Pod to pa se z lahkoto podpišem. In kruto, ampak resnično, prikimam lahko tudi tisti, ki je napisala, da jo malo čudi, kako se odločiš še za enega otroka pod takimi pogoji.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 9:58:16   
andreja32
od začetka.....pri vseh štirih je bila prva stvar ko je prišel s službe kosilo, nato pa igra.....pa je cel dan orenk fizično delal..meni je nekaj najlepšega ko jih gledam kako se skupaj ali igrajo, zafrkavajo, valjajo po postelji.......pa kako jih gleda z enim posebnim žarom v očeh....

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 10:57:42   
kristinaj
::))).. jaz sem mu že povedala, da ne rabim prasca na kavču, raje ga imam v hladilniku... itak sem med tednom sama in sem navajena vse narediti in to počnem še za vikend, s tem, da še nergam zraven, potem se pa čudi zakaj pizdim.... dam ga na ignore, otroci ga ne j.. 5%, so samo pri meni.. pri njem 5 min in potem so spet pri meni, ko je kaj narobe je samo mama in mama in mama ....če mu to ne vklopi + kar mu govorim.. sori dečko... komaj čakam pon...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 11:22:50   
liliana
Moj je dojel takrat (za moje pojme dojel, po svoje je verjetno že prej dojeluser posted image ), ko sem jaz dojela,......da biti mati, ne pomeni biti žrtev otroka, moža, kuhanja in čiščenja.....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 12:00:56   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Moj je dojel takrat (za moje pojme dojel, po svoje je verjetno že prej dojeluser posted image ), ko sem jaz dojela,......da biti mati, ne pomeni biti žrtev otroka, moža, kuhanja in čiščenja.....



Hehe...moj tut takrat enkrat...Prej bi kar hvatal ene krivine občasno...pol pa, ko se men ni več dalo teh igrc špilat, je pa dojel, da sva enakopravna in da je pač treba. In mu je tut ratalo v veselje, včasih še bolj kot meni, ko mi je kaka stvar odveč...(čeprav čedalje manj-čedalje bolj uživam v vsem, kar počnem z in za hčerko)

Drugače pa se strinjam z Gino-eno dejanje pomeni več kot tisoč besed.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 13:47:39   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

+ kreativnost, ki se je ne da doseči s kupomigračk.....


seveda se da.

moj dela iz igrač, pohištva in ostalih gospodinjskih potrebščin čudeže. kreativne čudeže. ti bom enega na mail poslala....da se boš nehala sekirat, če sta noter.....samo je pa res ogromno dela potem.....user posted image

pač pozimi noče venuser posted image  poleti pa ne noter.



Po moje se ne da. Kar pa deca naredi iz kupa igračk, mi je pa seveda jasno, ker seveda tudi mi to prakticiramo, tako da fotk mi ni treba pošiljat, mi je kristalno jasno...
ampak držati v roki avtomobilček Lego ali maskoto Frančka, pa se nekaj igrati, je po mojem povsem nekaj drugega, kot da v vodo meče paličke in jih ima za tovolne ali potniske ladje, jim daje imena... celo zgodbo sestavi,...
No, zame je to bolj kreativno in kakovostno igranje, kot pa 'kreativni set' doma iz igračk, priopomočkov, itd...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 13:56:16   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

+ kreativnost, ki se je ne da doseči s kupomigračk.....


seveda se da.

moj dela iz igrač, pohištva in ostalih gospodinjskih potrebščin čudeže. kreativne čudeže. ti bom enega na mail poslala....da se boš nehala sekirat, če sta noter.....samo je pa res ogromno dela potem.....user posted image

pač pozimi noče venuser posted image  poleti pa ne noter.



Po moje se ne da. Kar pa deca naredi iz kupa igračk, mi je pa seveda jasno, ker seveda tudi mi to prakticiramo, tako da fotk mi ni treba pošiljat, mi je kristalno jasno...
ampak držati v roki avtomobilček Lego ali maskoto Frančka, pa se nekaj igrati, je po mojem povsem nekaj drugega, kot da v vodo meče paličke in jih ima za tovolne ali potniske ladje, jim daje imena... celo zgodbo sestavi,...
No, zame je to bolj kreativno in kakovostno igranje, kot pa 'kreativni set' doma iz igračk, priopomočkov, itd...


O bog sveti, a ni dovolj, da se imata fajn, ne glede nato, kaj počneta, pa tud če se vozita po mestu in gledata hiše al avtomobile. Pomembno je da si z otrokom in v vsakem trenutku se nekaj novega nauči.
A mora res vsak trenutek bit kakovosten po tvojem mnenju in ne moževem? Pa pustite jim dihat z otroci po svoje, zakaj morajo po vaše?

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 14:00:48   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

+ kreativnost, ki se je ne da doseči s kupomigračk.....


seveda se da.

moj dela iz igrač, pohištva in ostalih gospodinjskih potrebščin čudeže. kreativne čudeže. ti bom enega na mail poslala....da se boš nehala sekirat, če sta noter.....samo je pa res ogromno dela potem.....user posted image

pač pozimi noče venuser posted image  poleti pa ne noter.



Po moje se ne da. Kar pa deca naredi iz kupa igračk, mi je pa seveda jasno, ker seveda tudi mi to prakticiramo, tako da fotk mi ni treba pošiljat, mi je kristalno jasno...
ampak držati v roki avtomobilček Lego ali maskoto Frančka, pa se nekaj igrati, je po mojem povsem nekaj drugega, kot da v vodo meče paličke in jih ima za tovolne ali potniske ladje, jim daje imena... celo zgodbo sestavi,...
No, zame je to bolj kreativno in kakovostno igranje, kot pa 'kreativni set' doma iz igračk, priopomočkov, itd...


O bog sveti, a ni dovolj, da se imata fajn, ne glede nato, kaj počneta, pa tud če se vozita po mestu in gledata hiše al avtomobile. Pomembno je da si z otrokom in v vsakem trenutku se nekaj novega nauči.
A mora res vsak trenutek bit kakovosten po tvojem mnenju in ne moževem? Pa pustite jim dihat z otroci po svoje, zakaj morajo po vaše?



Nisem napisala, da to počnemo cele dneve, ampak čimvečkrat. Kot sem pa že rekla, se najino (s partnerjem) mnenje pač razlikuje o tem, kaj je kakovsten čas. Če je nekomu to čepenje za računalnikom, ali TV, ok, ampak jaz tega pač ne dovolim veliko, ker že v vrtcu ves dan vidijo na ralčunalniku....?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 14:03:16   
Anonimen
Pa pustite jim dihat z otroci po svoje, zakaj morajo po vaše?


mogoče jim pa ravno zaradi tega ni toliko do druženja z mulčki?

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 15:09:49   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

Pa pustite jim dihat z otroci po svoje, zakaj morajo po vaše?


mogoče jim pa ravno zaradi tega ni toliko do druženja z mulčki?


S tem se strinjam. Jaz mojemu možu pustim otroke in mi čisto dol visi kaj bodo takrat počeli, to je njihov čas in pika. Mogoče mu pa zato ni problem ostat z njimi, ker ve da ne bom težila če ne bo po moje user posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 15:13:33   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

Pa pustite jim dihat z otroci po svoje, zakaj morajo po vaše?


mogoče jim pa ravno zaradi tega ni toliko do druženja z mulčki?


S tem se strinjam. Jaz mojemu možu pustim otroke in mi čisto dol visi kaj bodo takrat počeli, to je njihov čas in pika. Mogoče mu pa zato ni problem ostat z njimi, ker ve da ne bom težila če ne bo po moje user posted image user posted image



Saj sama tudi načeloma ne težim user posted image , samo včeraj zvečer, ko sem uletela not sta se igrala "berača". Mali je igral na saksofon, pred seboj je imel MOJO skodelico iz murine user posted image , njegovo ninico psa in zavezane oči...ko je slišal , da je mož vrgel ever v skodelico je prenehal igrati in rekel " bog vam poplačaj" .

No , da vidim katera ne bi tega pokomentirala user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 15:14:08   
skuštrana
ampak jaz tega pač ne dovolim veliko, ker že v vrtcu ves dan vidijo na ralčunalniku....?


V vrtcu visijo za računalnikomuser posted image A res, ali kaj? Naši še radia nimajo, loluser posted image user posted image



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 15:16:05   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

Pa pustite jim dihat z otroci po svoje, zakaj morajo po vaše?


mogoče jim pa ravno zaradi tega ni toliko do druženja z mulčki?


S tem se strinjam. Jaz mojemu možu pustim otroke in mi čisto dol visi kaj bodo takrat počeli, to je njihov čas in pika. Mogoče mu pa zato ni problem ostat z njimi, ker ve da ne bom težila če ne bo po moje user posted image user posted image



Saj sama tudi načeloma ne težim user posted image , samo včeraj zvečer, ko sem uletela not sta se igrala "berača". Mali je igral na saksofon, pred seboj je imel MOJO skodelico iz murine user posted image , njegovo ninico psa in zavezane oči...ko je slišal , da je mož vrgel ever v skodelico je prenehal igrati in rekel " bog vam poplačaj" .

No , da vidim katera ne bi tega pokomentirala user posted image


Pokomentira bi jaz tudi user posted image user posted image
Sorry, meni je smešno, veš, mojemu tudi takšne ideje padajo da bog pomagajuser posted image Eh, eden jih pa mora tudi gluposti učit user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 15:19:54   
uškinamama
Skuštrana, zberi se user posted image  . Skodelica je BILA iz muranskega stekla. user posted image   user posted image




_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 15:23:45   
pety78
Saj sama tudi načeloma ne težim user posted image , samo včeraj zvečer, ko sem uletela not sta se igrala "berača". Mali je igral na saksofon, pred seboj je imel MOJO skodelico iz murine user posted image , njegovo ninico psa in zavezane oči...ko je slišal , da je mož vrgel ever v skodelico je prenehal igrati in rekel " bog vam poplačaj" .

No , da vidim katera ne bi tega pokomentirala user posted image


Bi šla takoj po bobne, pa še po eno skodelico iz česarkoli že in si zavezala oči. user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 15:24:52   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Saj sama tudi načeloma ne težim user posted image , samo včeraj zvečer, ko sem uletela not sta se igrala "berača". Mali je igral na saksofon, pred seboj je imel MOJO skodelico iz murine user posted image , njegovo ninico psa in zavezane oči...ko je slišal , da je mož vrgel ever v skodelico je prenehal igrati in rekel " bog vam poplačaj" .

No , da vidim katera ne bi tega pokomentirala user posted image


Bi šla takoj po bobne, pa še po eno skodelico iz česarkoli že in si zavezala oči. user posted image user posted image user posted image



.... in rekla : sem gluha, ne slišim...tako, da lahko tudi papirnate mečete v skodelo user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 15:25:39   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

ampak jaz tega pač ne dovolim veliko, ker že v vrtcu ves dan vidijo na ralčunalniku....?


V vrtcu visijo za računalnikomuser posted image A res, ali kaj? Naši še radia nimajo, loluser posted image user posted image





Resno. In sem že rekla, da bom na MŠŠ vprašala, če so malo pri.tegnjeni, ker deca se samo še tam okoli drenja, vse se vrti okoli kompljuterja...? Ampak na sestanku sem videla, da je to drugim kul, ene mamice, ki ji gre to tudi blazno na živce, pa ni bilo na sestanek.... Kaj bom spet - lajala kot volk proti čredi?


Mah, saj nima veze, skuštrana, pa vem, da misliš podobno kot jaz, vsaj kolikor sem opazila...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 15:27:41   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Saj sama tudi načeloma ne težim user posted image , samo včeraj zvečer, ko sem uletela not sta se igrala "berača". Mali je igral na saksofon, pred seboj je imel MOJO skodelico iz murine user posted image , njegovo ninico psa in zavezane oči...ko je slišal , da je mož vrgel ever v skodelico je prenehal igrati in rekel " bog vam poplačaj" .

No , da vidim katera ne bi tega pokomentirala user posted image


Bi šla takoj po bobne, pa še po eno skodelico iz česarkoli že in si zavezala oči. user posted image user posted image user posted image



.... in rekla : sem gluha, ne slišim...tako, da lahko tudi papirnate mečete v skodelo user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 15:35:42   
skuštrana

Mah, saj nima veze, skuštrana, pa vem, da misliš podobno kot jaz, vsaj kolikor sem opazila...


Vedno in povsod user posted image Ja, te razumem, mi smo Lizo ravno iz razloga ker so v starem vrtcu preveč gledali TV prestavili...Ampak sedaj smo že off topic user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 19:08:47   
cukr07
Moj je to dojel takoj ob rojstvu.user posted image Nikoli mu ni težko nič naredit, pa naj bo zamenjat plenico, ga peljat na sprehod, ali pa vstat sredi noči in ga nosit kadar joka.
Gospodinjska dela mu prav tako niso tuja. Res da ne bo delal glih ne vem kakšnih specialitet, zna pa skuhat običajna vsakodnevna kosila.
Imam res srečo, da sam vidi veliko stvari, ki jih je potrebno naredit in ga ne rabim prosit naj mi kaj pomaga.

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 19:16:11   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

+ kreativnost, ki se je ne da doseči s kupomigračk.....


seveda se da.

moj dela iz igrač, pohištva in ostalih gospodinjskih potrebščin čudeže. kreativne čudeže. ti bom enega na mail poslala....da se boš nehala sekirat, če sta noter.....samo je pa res ogromno dela potem.....user posted image

pač pozimi noče venuser posted image  poleti pa ne noter.



Po moje se ne da. Kar pa deca naredi iz kupa igračk, mi je pa seveda jasno, ker seveda tudi mi to prakticiramo, tako da fotk mi ni treba pošiljat, mi je kristalno jasno...
ampak držati v roki avtomobilček Lego ali maskoto Frančka, pa se nekaj igrati, je po mojem povsem nekaj drugega, kot da v vodo meče paličke in jih ima za tovolne ali potniske ladje, jim daje imena... celo zgodbo sestavi,...
No, zame je to bolj kreativno in kakovostno igranje, kot pa 'kreativni set' doma iz igračk, priopomočkov, itd...


ja, ampak ne moreš v teh modernih časih čakat, da se ti bo dete non-stop igralo z palčkami in vejicamiuser posted image  

saj moj to tudi dela....brez skrbi pa še kaj drugega....ampak jaz tega ne forsiram. zdi se mi pomembno, da si to zamisli sam.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 19:32:15   
JB
No moje je tud dojel prvi dan da je očka.
Mi je pa že od začetka zelo pomagal,ker je že prej bil čist nor na otroke.
Tako da tamalega zrihta bolje kot jaz,skopa,previje,nahrani..igra se itak več znjim kot jaz ker je bolj otročjiuser posted image Pa kuha tud bolje kot jaz,pa še večkrat ker je pač manj zaposlen s službo kot jaz.
Definnitivno je pa bolj zdržljiv od mene ker jaz rabim veliko več počitka, kar se pa pucanja tiče, je pa čisti freak..je pa že kar mal bolezenskouser posted image Zadnjič je malega kopal v banjci in zraven čistil fuge v kopalniciuser posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kdaj so vasi dojeli, da so ocetje? ...
1.3.2010 19:55:31   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: JB

Zadnjič je malega kopal v banjci in zraven čistil fuge v kopalniciuser posted image user posted image


samo to pa tudi jaz delamuser posted image  kaj čem zraven v luft gledat, če mali uživauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?