|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tricikel ali poganjalec?
26.2.2010 17:17:45   
Katy78
Kaj se vam zdi bolj primerno za 15-mesečnika - tricikel (s potisno palico oz. drogom) ali poganjalec?

Nekateri tricikli imajo varnostni obroč, kar se mi zdi, da bi bilo pri našemu živčku pametno imeti...

Ne vem, bolj kot berem prednosti/slabosti poganjalca ali tricikla, bolj sem zmedena... user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tricikel ali poganjalec?
26.2.2010 22:01:39   
golla
Kakor komu. Sama grem najraje v trgovino skupaj z otrokom, mu nastavim vozila in s tistega, kjer ga ne spravim več dol, vzamemouser posted image . Ponavadi gremo v trgovino, da sprobamo nekaj kar je meni všeč, pa se ponavadi niti noče vsesti nanj, zato se mi zdi brezveze kupiti nekaj, kar je všeč meni in ne njemu. Tako da smo po dolgih trmarjenjih in jokanjih v trgovinah enostavno spremenili taktiko in vsi smo zadovoljniuser posted image . Meni osebno so najbolj všeč tricikli in poganjalci v trgovini igrarija.com.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
27.2.2010 0:30:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu golla)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tricikel ali poganjalec?
27.2.2010 13:42:49   
živa
Za na sprehod tricikel. Mi smo ga imeli namesto vozička, še preden sta shodila. Poganjalec pa za pred hišo, blok, na igrišče ipd. Ker od mojih noben ne bi daleč prišel user posted image  - so pa seveda tudi drugačni otroci, ki so kot rojeni na poganjalčku. Ampak to greš potem na sprehod res nekam, kjer ni avtov, ker bi npr. jaz svoja dva zelo težko lovila.  

Lp,

živa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tricikel ali poganjalec?
1.3.2010 19:16:10   
mayci
Po mojem mnenju absolutno poganjalec, tako ima otrok kaj od tega...user posted image Tricikel s palico je v bistvu nadomestek vozička in otroka ne spodbuja h gibanju, saj kaj hitro ugotovi, da mu ni treba poganjati, pa se vseeno pelje...

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tricikel ali poganjalec?
1.3.2010 19:19:39   
jakaracman
Naša je imela do 2.5 let tricikel in manjši poganjalec.Potem pa like a bike.pri 4 je dobila roelrje in skiro.Letos pri 4,5 dobi pa koloNaša je vse dobro izkoristila oz koristi.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?