|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jaz sem pa tako žalostna
26.2.2010 12:34:39   
Korina1
mika saj sva realna, to niso stvari ki si jih želiva ampak stvari ki so nujno potrebne. In avta ne bi kupila novega ali za par tisoč evrov ampak za tisoč ali dva.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Jaz sem pa tako žalostna
26.2.2010 12:47:38   
Anonimen
korina, nocem bit pametna, ampak vseeno...
avto se lahko dobi ze za par 100 e.

sama sem jeseni kupila lantro za 300e!!!!!

in lahko recem, da ji nic ne manjka!

poguglaj po avtonetu.

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Jaz sem pa tako žalostna
26.2.2010 12:49:56   
Anonimen
za par 1000 eurov si ga ne moremo privoscit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Jaz sem pa tako žalostna
26.2.2010 12:55:43   
Korina1
Rekla sem za 1000-2000 tisoč €. Za par 100€ dobiš starega kliota in koliko boš na njega še vložil da ti bo avto delal? Na koncu te bo avto prav tako stal 1000€ Tak avto imamo doma. Avtomobili z mašino nad 1.7 so res cenejši ko se prodajajo ampak midva rabiva avto do max. 1.4 da bo porabil manj goriva in bo manj zavarovanja. Dobro vem kako je imeti avto za par 100€, je imela hči takega in vsak mesec je potem odštela še po 50-100€ za popravilo. In kaj je imela od tega? Plačevala je popravila pa še voziti se ni mogla z njim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Jaz sem pa tako žalostna
26.2.2010 12:56:00   
Tanja55


samo treba pa je bit realen in it po svojih zmožnostih in ne bresti v večje in večje dolgove.



Jaz bi komentirala samo tole zgoraj: kolikor se strinjam s tem je seveda vcasih nujno tudi kaksen riziko ubost za to, da si izboljsas prihodnost. Samo upat si je treba. Ne recem zdej, da tole direktno leti na Korinin polozaj, ampak sama vem, da sem bila v situaciji, ko sem mela vec tisoc evrov kredita, ki sem ga zdej ze vsega odplacala, ampak z njim sem si izboljsala svoj polozaj in celo prihodnost. Vazno je zakaj gres v riziko (ker kredit vedno je riziko, tud tisti, ki ga redno normalno odplacuje lahk jutri zboli in se mu vse na glavo obrne). Ce bi npr. Korinin moz z boljsim avtom lahko vzel se kaksno dodatno delo, npr. ce si kaksen drugacen avto kupis pa nudis dostavo, al pa prevoz komu al pa kaj drugega (to so sam primeri) potem se seveda splaca. Vazno je kako denar obrnes.

Korina1, poiscite kaksne luknje, moznosti, karkoli...nekoc mora it na bolje no.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Jaz sem pa tako žalostna
26.2.2010 22:09:59   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

mika saj sva realna, to niso stvari ki si jih želiva ampak stvari ki so nujno potrebne. In avta ne bi kupila novega ali za par tisoč evrov ampak za tisoč ali dva.


Korina sej te razumem. Vsakič ko preberem kakšen tvoj post me stisne pri srcu.
Resnično upam, da boste enkrat prišli ven iz te nenehne borbeuser posted image


(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Adaptirano mleko
Sanikaa

Katero adaptirano mleko dajete otroku:

Aptamil (36%)

Novalac (22%)

Milumil (3%)

Hipp (14%)

Nestle Beba (5%)

drugo (19%)


Število vseh glasov: 314

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!