RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


miapia -> RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi (13.2.2010 21:23:45)

Samo primer za tiste, ki nimate psa. Psu se nikoli ne smete z roko približati kot da ga hočete pobožati, ker bo mislil, da mu hočete kaj narediti. Počasi mu morate približati k smrčku hrbtno stran dlani, da jo povoha, potem pa če se bosta oba zavohala, vas bo sprejel za svojega. Lahko pa da vas ne bo sprejel, ker mu niste povšeči in bo z glasom opozoril, da se vseeno počuti ogroženega, kar pomeni, da ga pustite pri miru.





Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.2.2010 21:24:49)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




rija -> RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi (13.2.2010 21:32:37)

IZVIRNO SPOROČILO: benika

zakaj pa so potem tile kužki Megliča napadl
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: miapia


ja seveda imaš prav. In kaj je bilo v tem primeru tisto, da je imel zadosti? In ali bi sploh napadel tja v tri dni, ker bi imel poln kufer, ker je toliko snega pred njegovo hiško? sploh veste, kdaj žival napade, pa ne samo pes, če hočete vzemimo za primer čebelo. Pa kakšne blebetate, no.




zakaj pa so potem tile kužki Megliča napadli[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]


Ker so bili zlorabljeni. Saj je miapia lepo razložila.



a od megliča tudi[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.2.2010 21:34:31)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




miapia -> RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi (13.2.2010 21:37:04)


IZVIRNO SPOROČILO: rija

a od megliča tudi[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

Ajoj, ne vem pismo, mogoče je pa isto hodil kot on[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]

Še vedno pa ne vem, zakaj krivite pse, ker je bila tu kriva gospa lastnica, ki mu menda še prve pomoči ni nudila. Druga stvar pa je njena blazna neodgovornost peljati 4 60-80 kg pse na sprehod po cesti??? Še štiri pudlje skoraj težko obvlada ena ženska s povprečnimi merami.




rija -> RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi (13.2.2010 21:38:48)

IZVIRNO SPOROČILO: miapia


Še vedno pa ne vem, zakaj krivite pse, ker je bila tu kriva gospa lastnica, ki mu menda še prve pomoči ni nudila. Druga stvar pa je njena blazna neodgovornost peljati 4 60-80 kg pse na sprehod po cesti??? Še štiri pudlje skoraj težko obvlada ena ženska s povprečnimi merami.



meni več ni nič jasno[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

a ga je zdaj gospa lastnica pogrizla, ali kak?





miapia -> RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi (13.2.2010 21:38:53)


IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Ni mi jasno to, da je lahko en človek tako bolan v glavo, da se česa tako nagnusnega in izprijenega sploh spomni.

Zadnje čase se res sprašujem, kje živim in kaj se dogaja za štirimi stenami mojih sosedov, znancev, sodelavcev, forumašev in forumašic,... Bog ve, koliko bolnikov imam okoli sebe.



Joj, tudi jaz ne. Meni se smili naša psička, ker je še bolj stigmatizirana kot sedaj. najbolje da na FB ustanovim skupino Proti stigmazizaciji psov.




benika -> RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi (13.2.2010 21:44:18)

Še vedno pa ne vem, zakaj krivite pse, ker je bila tu kriva gospa lastnica, ki mu menda še prve pomoči ni nudila. Druga stvar pa je njena blazna neodgovornost peljati 4 60-80 kg pse na sprehod po cesti??? Še štiri pudlje skoraj težko obvlada ena ženska s povprečnimi merami.


Za napad na Megliča so bili odgovorni psi. Lastnica jih ni naščuvala nanj, je pa res, da je njena delna odgovornost v tem, da je 4 pse rihtala sama. Pa ni jih vozila po cesti (kot si napisala) ampak jih je spravljala v avto (brez nagobčnika in povodca). O njeni apatičnosti ob napadu in nepomoči ranjencu pa raje ne bi izgubljala besed.




maniac -> RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi (13.2.2010 21:49:56)

Če jih je brez povodca spravljala v avto, je bila seveda sama kriva. Pa a se ni takrat govorilo, da je Meglič nekaj rinil v te pse in jih fotografiral?




Pi-kica 1 -> RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi (13.2.2010 21:51:38)

IZVIRNO SPOROČILO: benika


Za napad na Megliča so bili odgovorni psi. Lastnica jih ni naščuvala nanj, je pa res, da je njena delna odgovornost v tem, da je 4 pse rihtala sama. Pa ni jih vozila po cesti (kot si napisala) ampak jih je spravljala v avto (brez nagobčnika in povodca). O njeni apatičnosti ob napadu in nepomoči ranjencu pa raje ne bi izgubljala besed.



Oprosti, samo tu pa si mimo vsekala. Za vedenje psa je vedno odgovoren njegov lastnik, nikoli pes sam. Pes nima na cesti kaj delat brez nagobčnika in povodca, daj šele dol spuščeni štirje bulmastifi! Tu ni nobene delne odgovornosti. Ja še malo, pa bo kdo napisal, da bi morali bulmastifi odškodnino Megliču plačat, ker so odgovorni za napad.




nejcko -> RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi (13.2.2010 21:52:29)

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Še vedno pa ne vem, zakaj krivite pse, ker je bila tu kriva gospa lastnica, ki mu menda še prve pomoči ni nudila. Druga stvar pa je njena blazna neodgovornost peljati 4 60-80 kg pse na sprehod po cesti??? Še štiri pudlje skoraj težko obvlada ena ženska s povprečnimi merami.


Za napad na Megliča so bili odgovorni psi. Lastnica jih ni naščuvala nanj, je pa res, da je njena delna odgovornost v tem, da je 4 pse rihtala sama. Pa ni jih vozila po cesti (kot si napisala) ampak jih je spravljala v avto (brez nagobčnika in povodca). O njeni apatičnosti ob napadu in nepomoči ranjencu pa raje ne bi izgubljala besed.



Tukaj pa sekaš mimo. Pes ne more biti odgovoren za svoja dejanja, odgovoren je vedno zgolj in samo lastnik.
Tudi otrok do polnoletnosti ni odgovoren za svoja dejanja, pa vendar vemo, da je otrok razumno bitje, človek - kako naj bo potem odgovoren en pes, nerazumno bitje, žival [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

Odgovornost je vedno posledica svobode, in za pse bi težko rekli, da so svobodni, kajne?




miapia -> RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi (13.2.2010 21:53:38)


IZVIRNO SPOROČILO: benika

Za napad na Megliča so bili odgovorni psi. Lastnica jih ni naščuvala nanj, je pa res, da je njena delna odgovornost v tem, da je 4 pse rihtala sama. Pa ni jih vozila po cesti (kot si napisala) ampak jih je spravljala v avto (brez nagobčnika in povodca). O njeni apatičnosti ob napadu in nepomoči ranjencu pa raje ne bi izgubljala besed.


Ne, lastnik je odgovoren, ker jih ni varno spravil v avto in ker je dopustil, da so skočili iz njega ven. Zakaj se potem psov ne toži za odškodnino ampak lastnika? Malo razmislite o odgovornosti. Kdo je odgovoren, otrok ali starš? Da vidim, kako vam gredo pojmi.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.2.2010 21:59:03)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.2.2010 22:31:06)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.2.2010 22:35:08)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.2.2010 22:35:47)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.2.2010 22:39:23)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.2.2010 22:42:20)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.2.2010 22:42:33)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.2.2010 22:43:26)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.2.2010 22:46:34)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.2.2010 22:48:21)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.2.2010 23:05:50)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.2.2010 23:09:42)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.2.2010 23:18:19)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>