|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Madela in tvoj kačon/tema za kačeljubce ;-)
11.2.2010 19:15:48   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: rija

lepo da si odprla temo....ampak za kače pa me je dobesedno nemogoče nvadušitiuser posted image


jz si samo ful želm, da se ne bi slučajno tašča kej navdušila...




da ne bo potem kača tašči tak všeč, da bo še več pri tebi visela user posted image user posted image , rajši si krokodila umisli user posted image


I like it! Pa ne zarad živali ;)) No, sej tašča ni tko slaba, hm, sam kaj pa ko krokodil zraste? Ga dam pa tašči za darilo al kako user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Madela in tvoj kačon/tema za kačeljubce ;-)
12.2.2010 7:24:27   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

jaz sem imela pitona tak da mi je ven pobegnu iz avta pa čez mesec dni sem ga najdla na dvorišče.Ful imam rada kače jaz bi takoj imela spet kako 


samo, sori, ej, ti pa nisi normalna. A če bi mela tigra, pa bi ti pobegnu iz kletke, bi ga tud kr nekje pustila? Mislim, odgovornost pa taka. In zaradi kače same, predvsem pa zaradi ljudi. Če bi jaz nagazila na tvojega pitona, bi me imela na vesti, ker bi me kap na mestu.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Madela in tvoj kačon/tema za kačeljubce ;-)
12.2.2010 8:04:37   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: rija

lepo da si odprla temo....ampak za kače pa me je dobesedno nemogoče nvadušitiuser posted image


jz si samo ful želm, da se ne bi slučajno tašča kej navdušila...




da ne bo potem kača tašči tak všeč, da bo še več pri tebi visela user posted image user posted image , rajši si krokodila umisli user posted image


I like it! Pa ne zarad živali ;)) No, sej tašča ni tko slaba, hm, sam kaj pa ko krokodil zraste? Ga dam pa tašči za darilo al kako user posted image user posted image user posted image user posted image



eh, ti se tudi ne znajdeš-....zase in še za dve prijateljici daš taške nareditiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Madela in tvoj kačon/tema za kačeljubce ;-)
12.2.2010 9:41:13   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
A če bi mela tigra, pa bi ti pobegnu iz kletke, bi ga tud kr nekje pustila? Mislim, odgovornost pa taka.

Volha. Saj tigri so v bistvu samo precej orgomni mucki. Se kar izgubijo med domačimi živalmi.  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Madela in tvoj kačon/tema za kačeljubce ;-)
12.2.2010 10:40:48   
TomTaylor
z mojmu sva se dol vsedla, predebatirala...in on je odločno proti kačiuser posted image user posted image
...in proti kameleonu in proti legvanu in proti ptičjemu pajku in proti (laboratorijski) podgani...to so živalice, ki si jih že vse življenje želim, pa mi jih mami ni pustila (oz. ameriškega goža, mladička, sem enkrat že prinesla domov, pa sem se že na vhodu morala obrnit in odnesti nazaj v trgovino)...zdej sem pa končno v svojem flatu...mi pa moj dragi ne pusti...

Lahko izbiram med ribicami in čivavouser posted image user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Madela in tvoj kačon/tema za kačeljubce ;-)
12.2.2010 13:18:01   
uwaga
TT zakaj ti dragi ne pusti?
Ko je moj prijavil, da bi imel ptičjega pajka sem mu rekla, da ga zaradi mene lahko ima, ampak ga bo sam hranil, skrbel zanj...  pa da ne sme biti strupen.
No sedaj pa veselo menjavam vodo, dodatno vlažim, celo hranim če je treba ( pa sem rekla, da se s črički ne mislim ukvarjat)user posted image .

Ma je kar drugače, ko je žival enkrat v hiši.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Madela in tvoj kačon/tema za kačeljubce ;-)
12.2.2010 14:56:52   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: uwaga

TT zakaj ti dragi ne pusti?




pravi, da so vse te živali nevarne za otroke...ah..pomojem bom nekega lepega dne kar prinesla kačo domov, tavečja je itak navdušena.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Madela in tvoj kačon/tema za kačeljubce ;-)
19.7.2011 16:19:43   
ZARA
Hehe, našla tole precej kačjeljubno debato. Ja in?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Madela in tvoj kačon/tema za kačeljubce ;-)
19.7.2011 16:37:37   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Hehe, našla tole precej kačjeljubno debato. Ja in?


Študiram akvaristiko. Kaj pa čem..


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Madela in tvoj kačon/tema za kačeljubce ;-)
19.7.2011 17:19:49   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Hehe, našla tole precej kačjeljubno debato. Ja in?


Tale debata pride v teh dneh zelo prav. Vsaj meni. Namreč...nobena klima, noben hladilnik, nobena skrinja....mi v tako kratkem času ne poskrbi za ledeni pot po hrbtu in v hrbtenjači. Sicer vem da je Madelin George čist kul kačon in zelo lep, kljub temu da se včasih ''zmoti'' (kar izpade kjut)...ampak vsi ostali kačoni in kače...pa pri meni nekako no go.
Torej...hvala lepa za poceni ohladitev. Grem odpret radiatorje user posted image

p.s. Sicer pa se širi glas, da se bomo počasi morali navaditi na indijanske kobrex (Pahorjev posel z indijo pa to..user posted image user posted image )


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Madela in tvoj kačon/tema za kačeljubce ;-)
19.7.2011 21:12:01   
katy83
če bi izbirala med kačo in pajkom...zagotovo kačauser posted image   no, jaz pa imam željo imeti škorpijona...ima kdo? Sicer koliko mojega dragega poznam, bo verjetno samo pri želji ostalo. user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Madela in tvoj kačon/tema za kačeljubce ;-)
20.7.2011 8:42:54   
madela
Sem za trenutek mislila,da je nova tema o mojem kačonu user posted image  Poročam,da pridno raste,nagaja s pobegi in pa popularen je postal. Sva dobila vabilo za razkazovanje v vrtcu,kjer sem otrokom pač nekaj povedala o teh vrstah kač,nato pa je sledilo božanje.
Zanimivo,da so vsi otroci želeli božat,noben se ni temu odpovedaluser posted image

Glede prepričevanja,da si lahko nabavim kačo,pa sem vztrajala kar nekaj let,potem se me je pa naveličal poslušat in zdaj jo imam user posted image

< Sporočilo je popravil madela -- 20.7.2011 8:43:35 >

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Madela in tvoj kačon/tema za kačeljubce ;-)
20.7.2011 8:46:54   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Hehe, našla tole precej kačjeljubno debato. Ja in?


Tale debata pride v teh dneh zelo prav. Vsaj meni. Namreč...nobena klima, noben hladilnik, nobena skrinja....mi v tako kratkem času ne poskrbi za ledeni pot po hrbtu in v hrbtenjači. Sicer vem da je Madelin George čist kul kačon in zelo lep, kljub temu da se včasih ''zmoti'' (kar izpade kjut)...ampak vsi ostali kačoni in kače...pa pri meni nekako no go.
Torej...hvala lepa za poceni ohladitev. Grem odpret radiatorje user posted image

p.s. Sicer pa se širi glas, da se bomo počasi morali navaditi na indijanske kobrex (Pahorjev posel z indijo pa to..user posted image user posted image )



user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Madela in tvoj kačon/tema za kačeljubce ;-)
21.7.2011 14:16:15   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Colt
Tale debata pride v teh dneh zelo prav. Vsaj meni. Namreč...nobena klima, noben hladilnik, nobena skrinja....mi v tako kratkem času ne poskrbi za ledeni pot po hrbtu in v hrbtenjači. Sicer vem da je Madelin George čist kul kačon in zelo lep, kljub temu da se včasih ''zmoti'' (kar izpade kjut)...ampak vsi ostali kačoni in kače...pa pri meni nekako no go.
Torej...hvala lepa za poceni ohladitev. Grem odpret radiatorje user posted image


Chili much? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Madela in tvoj kačon/tema za kačeljubce ;-)
21.7.2011 14:19:50   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

če bi izbirala med kačo in pajkom...zagotovo kačauser posted image   no, jaz pa imam željo imeti škorpijona...ima kdo? Sicer koliko mojega dragega poznam, bo verjetno samo pri želji ostalo. user posted image


o fuj!user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Madela in tvoj kačon/tema za kačeljubce ;-)
21.7.2011 14:20:30   
ZARA
Mogoče misli po horoskopu?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Madela in tvoj kačon/tema za kačeljubce ;-)
21.7.2011 14:24:38   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Mogoče misli po horoskopu?


Baje so dobri v posteljnih športih.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Madela in tvoj kačon/tema za kačeljubce ;-)
21.7.2011 14:25:48   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Mogoče misli po horoskopu?


ne, ne...sem sama po horoskopu škorpijonka in še enega takega user posted image zraven sebe nimam želje imetuser posted image
bi kar ta pravega imela...user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Madela in tvoj kačon/tema za kačeljubce ;-)
21.7.2011 18:12:18   
Shorty_
morala,moje še posebej opozorit,da vsake kače,pa ne smejo prijemat,ker nekatere so pač nevarne...sicer je verjetnost,da bodo tukaj pri nas naleteli na kako kačo,majhna..ampak nikoli se ne ve!
Moji otroci se je ne bojijo,sploh....vidijo pa,da se je boji mož in to tako,da zapusti prostor,ko jo vzamem iz terarija...pa jih še ni uspel prevzgojit user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

IZVIRNO SPOROČILO: madela

Pa še zadnja slikica user posted image

user posted image
kok je lep no!! mož mi je glihkar reku da mu lahko dam tud 1000€ takoj pa ga ne spusti v hišo....
nč jutri je treba izpit narest da grem k Madeli na kavo pa kačona pobožatuser posted image

no slučajno sem našla objavo, izpit naredila, do kačona pa še nisem prišla user posted image user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Madela in tvoj kačon/tema za kačeljubce ;-)
21.7.2011 18:42:47   
ZARA
user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 70
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Barva vozička za fante
donat

Ali je primerna RDEČA barva vozička za fantke??

da (81%)

ne (8%)

mogoče (10%)


Število vseh glasov: 153

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!