|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: RR team....
8.2.2010 20:26:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Mercedes

user posted image user posted image user posted image  

in BOJKOT nekaterih bi bil balzam za oči tistih, ki smo v večini in ne na tako nizkem nivoju!

Se strinjam! user posted image user posted image user posted image
Temu je namenjen znakec "blokiraj". user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: RR team....
8.2.2010 20:32:52   
rija
o speči Bik je spregovoril....klanjam se....howk....

IZVIRNO SPOROČILO: Jaka RR

Spoštovani uporabniki,

tole kar sem pa v tej temi prebral, pa me je bolj razžalostilo kot karkoli drugega v precej dolgem obdobju.
mogoče bi se bilo smiselno zamisliti tudi nad svojim ravnanjem (no, pa ne konkretno tvojim) in potem biti žalosten nad sabo in potem bi se splačalo malo vprašat, kaj je narobe, da so zvesti uporabniki nezadovoljni...vsaj jaz tak naredim, če stranke postanejo nezadovoljne....saj veš, stranka je kralj, prav tako uporabniki....no, vsaj v veliki meriuser posted image

Zavedati se morate, da imamo na Ringaraji verjetno eno največjih skupnosti v Sloveniji sploh. Morda imata Facebook in 24ur več uporabnikov, interakcije v taki obliki pa še zdaleč ne. Ne moremo pričakovati, da se bomo vsi razumeli kot ena velika srečna družina. Noben ni tako naiven, da bi v tako veliki množici to pričakoval. Mislim, da pa ni prav nič odveč pričakovati, da skušamo biti čimbolj odprti in tolerantni en do drugega. Ker gre za virtualno komuniciranje, se je potrebno zavedati, da moramo biti vsi skupaj še bolj previdni kaj napišemo (predvsem pa preberemo).
toleranca in odprtost in svoboda izražanja je na RR v zadnjem času čudežno izginila. če bi to opažala samo jaz, bi mislila, da je z mojim dojemanjem kaj narobe. pa ni.

Skupina, ki skrbi za našo skupnost je vedno večja in se trudi po najboljših močeh. Ne dvomim, da se kdaj prikradejo napake tudi njim/nam. Ampak blatenje kar povprek pa mislim, da ni na mestu. Če se kdaj z njihovo odločitvijo ne strinjate, lahko posredujete mnenje vse do mene osebno. V zadnjem obdobju sta do mene prišli samo dve stvari povezani s skupnostjo. Ena je bila povezana z nedovoljenim oglaševanjem drugo pa bomo predali policiji.
potem pa se zmenite med sabo, ti kot lastnik s svojimi zaposlenimi....vsaj tak je pri nas v službi....in mogoče bi bilo smiselno, da se kot nekdo, ki poseduje ta portal, malo večkrat oglasiš tukaj....da se vsedeš na kak kofe z moderatorji pa da ti povejo, kaj se dogaja v "službi"

Kar se tiče donacij: v podjetju Danu (podjetje, ki upravlja s portalom Ringaraja.net in sestrskimi portali v šestih državah) smo se odločili za drugačno pot kot večina drugih. Strogo ločujemo dobrodelno dejavnost (ki se izvaja v okviru ustanove Danu filantropija) in poslovanje podjetja Danu. Noben vas ne sili, da namenite svoj trdno prislužen denar prav nam. Veseli bomo, če ga boste in osebno obljubim, da ga bomo skrbno namenili projektom, ki so dejansko pomembni za našo skupnost. Seveda pa imate na izbiro ogromno drugih inštitucij. Vabilo, da namenite sredstva naši Ustanovi, je bilo vsaj toliko vabilo, da sredstva namenite komurkoli. (Po izkušnjah) je najslabše, če ta denar prepustite državi.
tudi teh donacij nisem vzela kot prisilo, pač pa kot dobro voljo portalu oz. njegovi sestrski firmi...in ta dobra volja me je zdaj pač minila.
ne spremljam pa toliko delovanja Danu filantropije....bi me pa vsekakor zanimalo, kaj je bilo v zadnjem letu doniranega....kje že to piše?

Kot bi si želel, da bi reagirali tudi vi, naši zvesti uporabniki, bom to debato prebral kot slab dan, ki se pripeti vsakomur. Upam, da bo jutri lepši dan, da bomo vsi skupaj boljše volje. Hkrati pa bi vas rad spomnil, da nas v naslednjih dneh čakajo novosti na portalu. Upam, da se jih boste razveselili vsaj toliko, kot smo se mi veselili, ko smo jih pripravljali za vas.
čigav slab dan? naš? mislim, da imate že kakšna dva, tri mesece slab mesec....user posted image

Prijazen pozdrav in prijetno uporabo portalo portala vsem (tudi če forum bojkotirate ;)),

Jaka


evo Jaka....se opravičujem, ker sem te tikala....ampak tako počnemo tukaj na forumu....smo ena velika "srečna" družina.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: RR team....
8.2.2010 20:41:38   
Anonimen
Podpis pod rijo.
Namesto da ste žalostni, g. Jaka RR, se raje zamislite nad tem, da moderatorji RR ne obvladujejo portala (ne prvič) in da zato, da bi ga obvladovali, pišejo pod drugim nikom v "zelo prijaznem tonu". Portal, ki naj bi bil namenjen družini, je v svojem jedru dvoličen. Nadeti je potrebno masko, da si "upate". Žalostno, prav imate.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: RR team....
8.2.2010 20:46:02   
Kerensa*
Niso vsi moderatorji enaki oz. nesposobni (to jim pa le moram priznati, kljub splošnemu nezadovoljstvu). Je pa res, da je večina tistih moderatorjev, ki obstaja, premalo na RR, poleg tega pa forum nima dovolj jasno določenih (in z ustrezno zakonsko podlago) pravil. Najprej bi bilo treba spremeniti to - določiti jasna pravila in nastaviti več moderatorjev (vsakega za svoj termin). 

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 8.2.2010 20:51:50 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: RR team....
8.2.2010 20:49:53   
rija
prav maš kerensita....recimo čez VivRR nimam nobenih pripomb....pa še kakšna bi se našla user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: RR team....
8.2.2010 20:51:22   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: rija
recimo čez VivRR nimam nobenih pripomb

Viv je (vsaj na forumu) eno tako nevpadljivo in neprepirljivo bitje, da je 99%-no primerna za moderatorko. 100%-no primeren ni namreč nihče. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: RR team....
8.2.2010 20:52:24   
Jerneja_
 Na temi o bulmastifih ste popisali 17 strani. Med temi stranmi je mnogo takšnih izjav, ki so popolnoma neprimerne. Pravilo, ki velja pri moderiranju in ga upoštevamo vsi je, da v primeru, ko je več, kot pol teme za brisati, temo umaknemo.

Povsem razumljivo pa je, da nikoli ne bomo ustregli vsem uporabnikom...






< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 8.2.2010 20:56:01 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: RR team....
8.2.2010 20:56:16   
rija
OK Jerneja.

Zakaj pa potem ni brisana tema o lyonessu?

Da ne boš zopet pisala, da vi ne poznate dvojnih meril.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: RR team....
8.2.2010 20:59:09   
Jerneja_
Rija, ta tema je urejena.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: RR team....
8.2.2010 20:59:34   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Rija, ta tema je urejena.


Saj se šališ, neuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: RR team....
8.2.2010 21:05:50   
Jerneja_
V čem je problem po vašem mnenju?

In na tem mestu vas ponovno prosim, da iz vašega tickerja odstranite neplačano reklamno povezavo. Če se ne motim smo vas o tem že obvestili po zasebnem sporočilu.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: RR team....
8.2.2010 21:12:16   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: rija

o speči Bik je spregovoril....klanjam se....howk....

IZVIRNO SPOROČILO: Jaka RR

Spoštovani uporabniki,

tole kar sem pa v tej temi prebral, pa me je bolj razžalostilo kot karkoli drugega v precej dolgem obdobju.
mogoče bi se bilo smiselno zamisliti tudi nad svojim ravnanjem (no, pa ne konkretno tvojim) in potem biti žalosten nad sabo in potem bi se splačalo malo vprašat, kaj je narobe, da so zvesti uporabniki nezadovoljni...vsaj jaz tak naredim, če stranke postanejo nezadovoljne....saj veš, stranka je kralj, prav tako uporabniki....no, vsaj v veliki meriuser posted image

Zavedati se morate, da imamo na Ringaraji verjetno eno največjih skupnosti v Sloveniji sploh. Morda imata Facebook in 24ur več uporabnikov, interakcije v taki obliki pa še zdaleč ne. Ne moremo pričakovati, da se bomo vsi razumeli kot ena velika srečna družina. Noben ni tako naiven, da bi v tako veliki množici to pričakoval. Mislim, da pa ni prav nič odveč pričakovati, da skušamo biti čimbolj odprti in tolerantni en do drugega. Ker gre za virtualno komuniciranje, se je potrebno zavedati, da moramo biti vsi skupaj še bolj previdni kaj napišemo (predvsem pa preberemo).
toleranca in odprtost in svoboda izražanja je na RR v zadnjem času čudežno izginila. če bi to opažala samo jaz, bi mislila, da je z mojim dojemanjem kaj narobe. pa ni.

Skupina, ki skrbi za našo skupnost je vedno večja in se trudi po najboljših močeh. Ne dvomim, da se kdaj prikradejo napake tudi njim/nam. Ampak blatenje kar povprek pa mislim, da ni na mestu. Če se kdaj z njihovo odločitvijo ne strinjate, lahko posredujete mnenje vse do mene osebno. V zadnjem obdobju sta do mene prišli samo dve stvari povezani s skupnostjo. Ena je bila povezana z nedovoljenim oglaševanjem drugo pa bomo predali policiji.
potem pa se zmenite med sabo, ti kot lastnik s svojimi zaposlenimi....vsaj tak je pri nas v službi....in mogoče bi bilo smiselno, da se kot nekdo, ki poseduje ta portal, malo večkrat oglasiš tukaj....da se vsedeš na kak kofe z moderatorji pa da ti povejo, kaj se dogaja v "službi"

Kar se tiče donacij: v podjetju Danu (podjetje, ki upravlja s portalom Ringaraja.net in sestrskimi portali v šestih državah) smo se odločili za drugačno pot kot večina drugih. Strogo ločujemo dobrodelno dejavnost (ki se izvaja v okviru ustanove Danu filantropija) in poslovanje podjetja Danu. Noben vas ne sili, da namenite svoj trdno prislužen denar prav nam. Veseli bomo, če ga boste in osebno obljubim, da ga bomo skrbno namenili projektom, ki so dejansko pomembni za našo skupnost. Seveda pa imate na izbiro ogromno drugih inštitucij. Vabilo, da namenite sredstva naši Ustanovi, je bilo vsaj toliko vabilo, da sredstva namenite komurkoli. (Po izkušnjah) je najslabše, če ta denar prepustite državi.
tudi teh donacij nisem vzela kot prisilo, pač pa kot dobro voljo portalu oz. njegovi sestrski firmi...in ta dobra volja me je zdaj pač minila.
ne spremljam pa toliko delovanja Danu filantropije....bi me pa vsekakor zanimalo, kaj je bilo v zadnjem letu doniranega....kje že to piše?

Kot bi si želel, da bi reagirali tudi vi, naši zvesti uporabniki, bom to debato prebral kot slab dan, ki se pripeti vsakomur. Upam, da bo jutri lepši dan, da bomo vsi skupaj boljše volje. Hkrati pa bi vas rad spomnil, da nas v naslednjih dneh čakajo novosti na portalu. Upam, da se jih boste razveselili vsaj toliko, kot smo se mi veselili, ko smo jih pripravljali za vas.
čigav slab dan? naš? mislim, da imate že kakšna dva, tri mesece slab mesec....user posted image

Prijazen pozdrav in prijetno uporabo portalo portala vsem (tudi če forum bojkotirate ;)),

Jaka


evo Jaka....se opravičujem, ker sem te tikala....ampak tako počnemo tukaj na forumu....smo ena velika "srečna" družina.....user posted image


Podpisem.

In sedaj ko bo pol teme neprimerno, bo tema brisana. kako prikladno in politicno korektno.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: RR team....
8.2.2010 21:12:47   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

V čem je problem po vašem mnenju?

In na tem mestu vas ponovno prosim, da iz vašega tickerja odstranite neplačano reklamno povezavo. Če se ne motim smo vas o tem že obvestili po zasebnem sporočilu.




NO, saj če vi ne vidite problema...

In ne, niste me obvestili, enostavno ste šli v moj profil in ga zbrisali....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: RR team....
8.2.2010 21:14:07   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: rija
In ne, niste me obvestili, enostavno ste šli v moj profil in ga zbrisali....user posted image

Aua. user posted image No, pri mojem podpisu so pa bili toliko korektni, da so me obvestili na ZS (al' je bil e-mail, saj ne vem več točno) in mi svetovali izbris zaradi (z mojimi besedami prirejeno) "duševnega miru nekaterih uporabnikov". user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: RR team....
8.2.2010 21:16:23   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: rija
In ne, niste me obvestili, enostavno ste šli v moj profil in ga zbrisali....user posted image

Aua. user posted image No, pri mojem podpisu so pa bili toliko korektni, da so me obvestili na ZS (al' je bil e-mail, saj ne vem več točno) in mi svetovali izbris zaradi (z mojimi besedami prirejeno) "duševnega miru nekaterih uporabnikov". user posted image



ja, enako, ko sem ga imela v podpisu. ko pa sem ga imela v tickerju, pa ga enkrat samo ni bilo več. ga je nekdo moral izbrisati, ker ga jaz nisem. pa sem ga ponovno nastavila, da vidim, kaj se dogaja, oz. kdo hodi v mojo spalnico....sem tudi enkrat postavila vprašanje (na katerega itak nisem dobila odgovora odgovornih, samo uporabniki so me poučili o zadevi)....ampak se je očitno preveč vsega dogajalo na forumu, pa noben do danes ni opazil mojega tickerja.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: RR team....
8.2.2010 21:16:26   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

V čem je problem po vašem mnenju?

In na tem mestu vas ponovno prosim, da iz vašega tickerja odstranite neplačano reklamno povezavo. Če se ne motim smo vas o tem že obvestili po zasebnem sporočilu.



To pa res nima nobene zveze s tem zakaj je tema brisana. Nizkoten poskus diskreditiranja "nasprotnika". :(
Ce se ne motim, ste zelo nizko padli.
In ni nezadovoljnih samo nekaj uporabnikov, vse vec je nezadovoljnih uporabnikov.

In dejte posteno povejte: Nimate jajca biti politicno nekorektni in zagovarjat tisto kar ljudje mislijo. Vkljucite se z argumenti kjer je nujno ne z represijo. Represije je zmozen vsakdo ( tudi taksne blesave kvazi diskreditacije - pa se otroku je jasno kaj se dogaja), pametne reakcije pa ne.
In ce so se vam zdeli komentarji neprimerni, potem se zavedajte, da je "ljudstvo" - vase velecenjeno clanstvo neprimerno, saj pisej(m)o iz sebe.




_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: RR team....
8.2.2010 22:02:24   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Na temi o bulmastifih ste popisali 17 strani. Med temi stranmi je mnogo takšnih izjav, ki so popolnoma neprimerne. Pravilo, ki velja pri moderiranju in ga upoštevamo vsi je, da v primeru, ko je več, kot pol teme za brisati, temo umaknemo.

Povsem razumljivo pa je, da nikoli ne bomo ustregli vsem uporabnikom...







Ah, kakšna dvoličnost.
Ko teče beseda o navadnih smrtnikih, in se jih zmerja s prasci, ki jim je treba odsekati tiča, mučiti ...

se sicer tema zaklene, ne pa pobriše user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/m_980000/mpage_1/key_pedofil/tm.htm#980062

ali pa celo niti zaklene ne user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/m_3517758/mpage_1/key_pedofil/tm.htm#

celo, ko se po Cerkvi pluva, ne

http://www.ringaraja.net/forum/m_689607/mpage_1/key_pedofil/tm.htm#

pljuvanja po pedofilih se itak ne briše, saj to je vendar otrokom prijazen forum

http://www.ringaraja.net/forum/m_689607/mpage_1/key_pedofil/tm.htm#


A še kakšen link o debato o Fritzlu poiščem user posted image Saj bi, ampak grem gospodinje gledat.

Želela sem le dokazati vašo dvoličnost. Brišete po lastni presoji in seveda glede na to, o kom teče debata. O preminulem dohtarju in njegovih psih se seveda ne sme - to je pa ja znan ukaz  s samega vrha države.


Pa prijetno branje ob prebiranju nestrpnih komentarjev (na vsaki debati jih je najmanj polovica, če ne celo več) na NEBRISANIH DEBATAH.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: RR team....
8.2.2010 22:07:19   
špelin@
Še nekaj, česar ne utegnem brat, bo pa mimogrede pobrisano in bo vsaka beseda in vsakršno pregovarjanje z "bogim i batino uzalud"... user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: RR team....
9.2.2010 7:59:41   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Na temi o bulmastifih ste popisali 17 strani. Med temi stranmi je mnogo takšnih izjav, ki so popolnoma neprimerne. Pravilo, ki velja pri moderiranju in ga upoštevamo vsi je, da v primeru, ko je več, kot pol teme za brisati, temo umaknemo.

Povsem razumljivo pa je, da nikoli ne bomo ustregli vsem uporabnikom...




Evo, spet aroganca. Jakovega jamranja niti ne mislim komentirat. Naj utaplja svojo žalost še naprej in živi v iluzijah o največjih portalih in podobnem. Velikost portala se meri v klikih. Če ukine forum, ki mu gre tako zelo v nos, ode naziv velikega portala in posledično odejo pare.

Kaj pa tema o Verouku v šolah, kjer sem vam konkretno povedal, da ste z izbrisom diskriminirali ljudi zaradi njihovega verskega prepričanja?

Kaj pa tema o temi o bulmastifih. Kaj je blo pa tam neprimernega, za gospoda ki je nasrkal mislim, ne za vas?

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: RR team....
9.2.2010 8:40:59   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Na temi o bulmastifih ste popisali 17 strani. Med temi stranmi je mnogo takšnih izjav, ki so popolnoma neprimerne. Pravilo, ki velja pri moderiranju in ga upoštevamo vsi je, da v primeru, ko je več, kot pol teme za brisati, temo umaknemo.

Povsem razumljivo pa je, da nikoli ne bomo ustregli vsem uporabnikom...







Ah, kakšna dvoličnost.
Ko teče beseda o navadnih smrtnikih, in se jih zmerja s prasci, ki jim je treba odsekati tiča, mučiti ...

se sicer tema zaklene, ne pa pobriše user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/m_980000/mpage_1/key_pedofil/tm.htm#980062

ali pa celo niti zaklene ne user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/m_3517758/mpage_1/key_pedofil/tm.htm#

celo, ko se po Cerkvi pluva, ne

http://www.ringaraja.net/forum/m_689607/mpage_1/key_pedofil/tm.htm#

pljuvanja po pedofilih se itak ne briše, saj to je vendar otrokom prijazen forum

http://www.ringaraja.net/forum/m_689607/mpage_1/key_pedofil/tm.htm#


A še kakšen link o debato o Fritzlu poiščem user posted image Saj bi, ampak grem gospodinje gledat.

Želela sem le dokazati vašo dvoličnost. Brišete po lastni presoji in seveda glede na to, o kom teče debata. O preminulem dohtarju in njegovih psih se seveda ne sme - to je pa ja znan ukaz  s samega vrha države.


Pa prijetno branje ob prebiranju nestrpnih komentarjev (na vsaki debati jih je najmanj polovica, če ne celo več) na NEBRISANIH DEBATAH.



Ja tukaj pa sem se tudi jaz vprašala ZAKAJ ?????????
Mogoče pa je kdo dobil kak procent če se tema brišeuser posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: RR team....
9.2.2010 9:13:32   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Na temi o bulmastifih ste popisali 17 strani. Med temi stranmi je mnogo takšnih izjav, ki so popolnoma neprimerne. Pravilo, ki velja pri moderiranju in ga upoštevamo vsi je, da v primeru, ko je več, kot pol teme za brisati, temo umaknemo.

Povsem razumljivo pa je, da nikoli ne bomo ustregli vsem uporabnikom...







Ah, dajte no....enkrat obrazložite, da je tema brisana, ker so svojci preminulega to prosili....spet naslednjič pa obrazložite, da ste temo brisali, ker je bila vsebina neprimerna......

In začnite že enkrat moderirati tako, da brišete neprimerno vsebino, ne pa da po liniji najmanjšega angažiranja izbrišete kar celo temo, ker je to najlažje za vas......

In povsem razumljivo je, da s takim arogantnim načinom ne boste ustregli marsikateremu uporabniku in ne samo nekaterim......

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: RR team....
9.2.2010 9:24:42   
kalbo
Brez veze, oni uporabnikov itak ne rabjo, oni so največji portal in oh in sploh.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: RR team....
9.2.2010 9:27:46   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR
Pravilo, ki velja pri moderiranju in ga upoštevamo vsi je, da v primeru, ko je več, kot pol teme za brisati, temo umaknemo.

Če tale stavek dodam k temi o verouku (katere, iskreno povedano, čisto nič ne pogrešam - pač ena od mnogih, ki je bila in šla), potem si dam jajca stran (ajde, jajčnike), če bi tole držalo.
Ko je bila tema še na forumu, zagotovo nihče ni štel postov, še manj pa črk v postih. In, če smo čisto natančni, potem so črke edino merilo, po katerem lahko rečete, da je (najmanj) 50% teme za pobrisat'. Štetje črk bi bilo že nekoliko prekruto, zato bi bilo dovolj štetje postov oz. štetje neprimernih besed v njih. Če je bilo pa v temi, ki je obsegala Bog-si-ga-vedi-koliko strani, 50% besed neprimernih, potem pa res ne vem, no. Saj se teme spomnim, ampak z izjemo nekaj uporabnic, ki so zelo nazorno napisale (to bo lepši izraz, kajne?) svoje mnenje, ni bilo čisto nič narobe. Vsi smo pisali svoja mnenja in svoje vidike okrog tega in to nam je menda zagotovljeno z ustavo. Noben pravilnik nobenega portala po veljavnosti ni nad nobenim zakonom, kaj šele nad ustavo. In nobeno dejanje samostojnega podjetnika v njegovem podjetju ne more biti zakonito samo zato, ker je podjetje pač njegovo, če z njim krši ustavo. Enako velja tudi za brisanje na forumu/portalu, ki je označen kot javni medij.
Tega, koliko besed je bilo neprimernih, ne bomo sedaj, ko je tema pobrisana oz. počiščena, nikoli izvedeli. In to je vam, RR Team, prednost, saj vam mi ne moremo dokazati, da niste imeli prav. Poleg tega pa še ena malenkost. Tudi sama sem bila moderatorka in tudi v "mojih časih" je bilo kar nekaj tem, ki bi bile, sodeč po današnjih merilih", ne samo za čiščenje, temveč konkretno za brisanje. In če me spomin ne vara, nisem nikoli pobrisala niti ene (pa so bile teme, ki bi po številu postov lahko konkurirale današnjim), kar je bilo pa za počistit, pa sem lahko počistila, ne da bi temo predtem pobrisala ali zaklenila. Vse se je dalo sproti, samo čas si je bilo treba vzeti. In sem si ga. Dokazi o tem so na forumu še danes. Vse, kar je bilo videti, je bilo samo tole (takole nekako, no):"Neprimerne besede odstranjene s strani moderatorke in nadomeščene z znaki *****." In klikneš na "OK" in je problem rešen. Zakaj pa se tega danes ne počne več tako, glede na to, da je tehnično izvedljivo?

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   [Brisano sporočilo]
9.2.2010 9:33:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: RR team....
9.2.2010 9:37:56   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
ne vem, kje ste nasle kaj (sploh pa 50%) toliko neprimernega, da je blo treba temo umaknit?

Vprašanje je, kaj je za RR Team neprimerno. Morda so neprimerne že "razgrete strasti" ob določeni tematiki"? Vendar to ni nezakonito. Res se mi vedno bolj dozdeva, da RR Team ne samo "miri strasti" forumašev, temveč ovira svobodo govora. Pa da ne bo dvoumnosti - vsi mi, ki sodelujemo na forumu, bi lahko brez večjih težav živeli tudi brez tega, da kaj napišemo na forum, je pa res, da smo se na forum bolj ali manj navadili in da si mnenja izmenjujemo tukaj. Če se vse skupaj vedno bolj nagiba izključno k izmenjavi mnenj o zanositvi, nosečnosti in otroštvu, potem pa lahko RR Teamu položim na srce samo to, da nismo samo nosečnice ali matere, temveč smo tudi žene, ljubice, prijateljice, delavke in še marsikaj in da imamo torej še kakšno drugo zanimanje poleg kuhalnice in plenic.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?