|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: RR team....
8.2.2010 18:18:44   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

A to se vam še kar da al kaj?

Pa saj vas nihče nikoli ne posluša.

Jaz sem ful mal še tukaj, pa še manj bom. Brez veze, čist, tale RR.


ja, jaz sem zelo potrpežljivauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: RR team....
8.2.2010 18:20:20   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

A to se vam še kar da al kaj?

Pa saj vas nihče nikoli ne posluša.

Jaz sem ful mal še tukaj, pa še manj bom. Brez veze, čist, tale RR.


ja, jaz sem zelo potrpežljivauser posted image


Prej mraš bit upogljiv, če te nekdo non stop zafrkava, pa se mu še kar pustiš. Ko vidiš, da ni nobenega spoštovanja, pa si še kar tam.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
8.2.2010 18:21:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: RR team....
8.2.2010 18:21:38   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

A to se vam še kar da al kaj?

Pa saj vas nihče nikoli ne posluša.

Jaz sem ful mal še tukaj, pa še manj bom. Brez veze, čist, tale RR.


Podpis.

Jst RR bojkotiram ze nekaj dni in mi je prav fajn.



(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: RR team....
8.2.2010 18:25:08   
benika
Jst RR bojkotiram ze nekaj dni in mi je prav fajn.


Če bi ga bojkotirala, ne bi tule gor viselauser posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: RR team....
8.2.2010 18:30:11   
alička

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Jst RR bojkotiram ze nekaj dni in mi je prav fajn.


Če bi ga bojkotirala, ne bi tule gor viselauser posted image


Sej je samo prišla povedat, da ga bojkotira user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: RR team....
8.2.2010 18:32:26   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni


Prej mraš bit upogljiv, če te nekdo non stop zafrkava, pa se mu še kar pustiš. Ko vidiš, da ni nobenega spoštovanja, pa si še kar tam.


hebe se meni v bistvu za RR team...pa v končni fazi, v nekem smislu hvala muuser posted image  v preteklosti mi je le storil nekaj dobregauser posted image  in to gratis user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: RR team....
8.2.2010 18:37:37   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: alička


IZVIRNO SPOROČILO: benika

Jst RR bojkotiram ze nekaj dni in mi je prav fajn.


Če bi ga bojkotirala, ne bi tule gor viselauser posted image


Sej je samo prišla povedat, da ga bojkotira user posted image


user posted image Tocno tko, in zdejle spet mrknem in me nema do konc tedna.



(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: RR team....
8.2.2010 18:38:49   
nejcko
Jaz pa mislim, da ima RR en plan, in sicer da postane resnično zgolj in samo forum oz. spletna stran za nosečnice in starše do otrokovega 1. leta. In samo za tiste, ki pričakujejo oz. imajo edinca, ker ostali vsaj vsake toliko časa želi(j)mo debatirati še o čem drugem kot o NS, CB, AC, CTG, o leničkah in bruhcih, o vozičkih in kahlah.

Mislim, da se zelo zelo trudijo - in so tudi na najboljši poti - da se znebijo čim več neželenih uporabnikov, ki ne spadamo v zgoraj omenjeno skupino.

A potem naj spremenijo tudi svoj slogan: z njega naj nujno zbrišejo besedo družina, ker le-ta se ne začne šele s sexom za dojenčka in konča z njegovim 1. rojstnim dnevom.

Saj bi jim predlagala kakšen dober slogan, ampak me bojo itak brislai, tako da je sploh škoda tiste tri sekunde mojega časa.

RR, res ste postali bedni do amenauser posted image

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: RR team....
8.2.2010 18:43:24   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: benika

P.i.z**** RR-*jevske a za svobodo govora še niste slišali??????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ah ja, sej ma splišni prav...itak smo za RR team vredni le toliko kolikor zaslužijo od naših klikov.

Sram vas je lahko (škoda ker se kletvic ne da prebrat).



Forum ima lastnika in svoboda govora je tolika, koliko se dvigne lastniku foruma.... te preseneca?
Po strani to, da lastnik izigrava zagovornika pravic (na splosno). Do sedaj je vedno skrbel samo in zgolj za svoje pravice. Vse ostalo je nakladanje. Te se vedno preseneca?

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: RR team....
8.2.2010 18:56:33   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

A to se vam še kar da al kaj?

Pa saj vas nihče nikoli ne posluša.

Jaz sem ful mal še tukaj, pa še manj bom. Brez veze, čist, tale RR.


men se fullll da...


ker se tukaj zlajam in posledicno ne trpijo mojo bliznji....user posted image



glede nadvlade lastnikov, pa je itak jasno, da na vsaki spletni strani vlada hirearhija...
in mi, navadni smrtniki, moramo bit lepo tiho in bit hvalezni, da lahko sploh sodeljujemo!

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: RR team....
8.2.2010 19:07:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


A potem naj spremenijo tudi svoj slogan: z njega naj nujno zbrišejo besedo družina, ker le-ta se ne začne šele s sexom za dojenčka in konča z njegovim 1. rojstnim dnevom.


Idealno ciljno občinstvo-navdušeno nad novim članom in dovolj prestrašeno, da se ga lahko obvladuje.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: RR team....
8.2.2010 19:17:52   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Jaz pa mislim, da ima RR en plan, in sicer da postane resnično zgolj in samo forum oz. spletna stran za nosečnice in starše do otrokovega 1. leta. In samo za tiste, ki pričakujejo oz. imajo edinca, ker ostali vsaj vsake toliko časa želi(j)mo debatirati še o čem drugem kot o NS, CB, AC, CTG, o leničkah in bruhcih, o vozičkih in kahlah.

Mislim, da se zelo zelo trudijo - in so tudi na najboljši poti - da se znebijo čim več neželenih uporabnikov, ki ne spadamo v zgoraj omenjeno skupino.

A potem naj spremenijo tudi svoj slogan: z njega naj nujno zbrišejo besedo družina, ker le-ta se ne začne šele s sexom za dojenčka in konča z njegovim 1. rojstnim dnevom.

Saj bi jim predlagala kakšen dober slogan, ampak me bojo itak brislai, tako da je sploh škoda tiste tri sekunde mojega časa.

RR, res ste postali bedni do amenauser posted image




jap nejcko. mene bi se že radi rešili.

pa ne grem zdaj glih iz inatauser posted image

bom pospešeno mešala kakeca tu gori.....

kar enega moderatorja si za stalno zaposliteuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: RR team....
8.2.2010 19:37:00   
TRIŠ
Samo tole pa res presega meje,kmalu bomo lahko samo še brali ,kako previjat ritke in uvajat GH,nekateri pa imamo forum da potračamo, zato  HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, KRIČIM JAuser posted image

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: RR team....
8.2.2010 19:51:31   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Predlagam bojkot RR. Res mi je žal, da sem bil kdajkoli del te zgodbe o uspehu RR.

Nedolgo nazaj sem jaz to predlagala. Pa... user posted image

Rija... sodeč po tvojem podpisu zdaj veš, zakaj sem jaz skenslala okence za ZS in uporabljam samo še e-mail, kajne? user posted image


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: RR team....
8.2.2010 19:55:48   
Anonimen
Matr ste pa eni res U B O G I ...ojojoj...rr team blokada en par mešalcev tuki gor bi bila nujna! Eni in isti pa še vedno so tukaj...user posted image

Prav je da je pobrisano!

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: RR team....
8.2.2010 19:57:56   
Meggi
Ne vem če se g.Jaka že pripravlja da kometira tole vašo zgodbo?

Kerensa, ne vem če si ti lahko zgled odhajajoče--- vrneš se vedno znova čeprav pod drugim nickom.. imn toliko bolj grozno sliko..

Tokrat bom še jaz mal vrgla k.


Je pa res, da se praktično nič zanimivega ne dogaja tu.

Rija ima svoj razlog.. ali pa le skrit a pameten namen! ;)


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: RR team....
8.2.2010 19:59:45   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Meggi
Kerensa, ne vem če si ti lahko zgled odhajajoče--- vrneš se vedno znova čeprav pod drugim nickom.. imn toliko bolj grozno sliko..

Nekako se ne trudim biti komurkoli na RR zgled, veš? user posted image Kar se pa nickov tiče - nick "Kerensa" obstaja že od samega začetka pred 5-imi leti, za dva ali tri nicke vmes se je pa vedno vedelo, da so moji oz. da sem to jaz, tako, da to ni bila ravno najboljša primerjava.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: RR team....
8.2.2010 20:00:54   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: RR team....
8.2.2010 20:03:02   
Anonimen
oh...ja....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: RR team....
8.2.2010 20:07:19   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Mercedes

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prav imaš... počasi bo treba iti v posteljo... gledat film z Bruceom Willisom. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: RR team....
8.2.2010 20:22:18   
Jaka RR
Spoštovani uporabniki,

tole kar sem pa v tej temi prebral, pa me je bolj razžalostilo kot karkoli drugega v precej dolgem obdobju.

Zavedati se morate, da imamo na Ringaraji verjetno eno največjih skupnosti v Sloveniji sploh. Morda imata Facebook in 24ur več uporabnikov, interakcije v taki obliki pa še zdaleč ne. Ne moremo pričakovati, da se bomo vsi razumeli kot ena velika srečna družina. Noben ni tako naiven, da bi v tako veliki množici to pričakoval. Mislim, da pa ni prav nič odveč pričakovati, da skušamo biti čimbolj odprti in tolerantni en do drugega. Ker gre za virtualno komuniciranje, se je potrebno zavedati, da moramo biti vsi skupaj še bolj previdni kaj napišemo (predvsem pa preberemo).

Skupina, ki skrbi za našo skupnost je vedno večja in se trudi po najboljših močeh. Ne dvomim, da se kdaj prikradejo napake tudi njim/nam. Ampak blatenje kar povprek pa mislim, da ni na mestu. Če se kdaj z njihovo odločitvijo ne strinjate, lahko posredujete mnenje vse do mene osebno. V zadnjem obdobju sta do mene prišli samo dve stvari povezani s skupnostjo. Ena je bila povezana z nedovoljenim oglaševanjem drugo pa bomo predali policiji.

Kar se tiče donacij: v podjetju Danu (podjetje, ki upravlja s portalom Ringaraja.net in sestrskimi portali v šestih državah) smo se odločili za drugačno pot kot večina drugih. Strogo ločujemo dobrodelno dejavnost (ki se izvaja v okviru ustanove Danu filantropija) in poslovanje podjetja Danu. Noben vas ne sili, da namenite svoj trdno prislužen denar prav nam. Veseli bomo, če ga boste in osebno obljubim, da ga bomo skrbno namenili projektom, ki so dejansko pomembni za našo skupnost. Seveda pa imate na izbiro ogromno drugih inštitucij. Vabilo, da namenite sredstva naši Ustanovi, je bilo vsaj toliko vabilo, da sredstva namenite komurkoli. (Po izkušnjah) je najslabše, če ta denar prepustite državi.

Kot bi si želel, da bi reagirali tudi vi, naši zvesti uporabniki, bom to debato prebral kot slab dan, ki se pripeti vsakomur. Upam, da bo jutri lepši dan, da bomo vsi skupaj boljše volje. Hkrati pa bi vas rad spomnil, da nas v naslednjih dneh čakajo novosti na portalu. Upam, da se jih boste razveselili vsaj toliko, kot smo se mi veselili, ko smo jih pripravljali za vas.

Prijazen pozdrav in prijetno uporabo portalo portala vsem (tudi če forum bojkotirate ;)),

Jaka

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: RR team....
8.2.2010 20:25:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mercedes

Matr ste pa eni res U B O G I ...ojojoj...


Ste user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: RR team....
8.2.2010 20:25:39   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Jaka RR
Če se kdaj z njihovo odločitvijo ne strinjate, lahko posredujete mnenje vse do mene osebno.

A naj to razumem tako, da se bo (še naprej) vse, nad čimer se pritožujemo na "O portalu", ignoriralo (ker ni efekta, pač nekateri smatramo, da se ignorira, saj večinoma niti konkretnega odgovora ne dobimo), kar pa se pošlje tebi osebno, se bo pa upoštevalo?

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: RR team....
8.2.2010 20:25:51   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  

in BOJKOT nekaterih bi bil balzam za oči tistih, ki smo v večini in ne na tako nizkem nivoju!


(odgovor članu Jaka RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?