|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj se dogaja v glavi....
1.2.2010 21:50:11   
mala maja
38 letne ženske, ki še vedno kraljuje pri mamici. Ima vse poslatlo, pospravljeno, poštimano, skuhano......ne plača nobene položnice....posledčno ji ostane povprečna plača.....za piz****jo

Pa se drži, k da ji bo ksiht skupej potegnil, jamra kolk je revca, nasednji dan po plači fotra fehta nej ji da denar da bo šla s tipom smučat......da ne govorim o tem kolk jamra in stoka k bi rada imela stanovanje...pa ji manjka tolk mal do stanovanja.....samo nos bi morala nehat vihat...

Aja sej sem že povedala da se obnaša kot da bi ji nekje manjkal v rituser posted image

no sem se skašlala, ne zamerit.....bom 1000 lažje spalauser posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj se dogaja v glavi....
1.2.2010 21:58:46   
rija
user posted image user posted image

če ti zaradi takih stvari slabo spiš....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj se dogaja v glavi....
1.2.2010 22:54:21   
hmm...
Ah, jaz se pa ne zanimam za druge. Imam sama dovolj svojih problemov.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj se dogaja v glavi....
1.2.2010 22:58:14   
barika
kaj se dogaja v glavah ljudi, ki se sekirajo za brezvezne zadeve drugih ljudiuser posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj se dogaja v glavi....
2.2.2010 0:53:38   
nejcko
Nič ji ne dogaja v glavi, no, žur, pa lušno se imeti v življenju, to ji dogaja. Tako kot številnim današnjim maminim sinčkom in hčerkicam - al kako že rečemo sodobni free style mladini v tridesetih letih user posted image


Jaz lahko samo rečem: blagor ji, pa četudi jamra user posted image  

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj se dogaja v glavi....
2.2.2010 7:50:56   
aluš
Težko se je ne obremenjvati z drugimi, če ti je to npr. svakinja. Ki npr.  dnevno pred tvojimi očmi izvaja takele fore. Počasi jo imaš dosti, sploh, če ta stare fajn vozi, ti pa skoz to ta zadnjo vlečeš.
Mislim, da je pri "mala maja" nekaj takega, vsaj po pisanju sodeč.

Jah, jaz bi rekla tako. Ženska se je navadla na komoditeto 1000%. Ne zna z denarjem, ker ji ni treba.  Poleg tega ji pa gotovo mal glavo meša njen EMŠO, ki gre kar proti 40, ona pa še nič konkretnega v življenju ni dala od sebe (patner, otroci, družina, stanovanje). Pa ji mal živčki nagajajo, in ne zna drugače kot jamrat. Za moje pojme je uboga, zelo.user posted image
Ampak kriva se je največ sama, to me spominja na foro maminih sinčkov, samo, da je ona punčika.

< Sporočilo je popravil aluš -- 2.2.2010 7:51:49 >

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj se dogaja v glavi....
2.2.2010 8:14:21   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: aluš

Težko se je ne obremenjvati z drugimi, če ti je to npr. svakinja. Ki npr.  dnevno pred tvojimi očmi izvaja takele fore. Počasi jo imaš dosti, sploh, če ta stare fajn vozi, ti pa skoz to ta zadnjo vlečeš.
Mislim, da je pri "mala maja" nekaj takega, vsaj po pisanju sodeč.



Tudi jaz razumem tako.
MM, sama imam tud eno tako osebo blizu, ki v vsaki malenkosti vidi takooo velik problem in ga razvlači in napihuje do onemoglosti. Včasih sem bila po pogovoru z njo  popolnoma izžeta. Spila mi je toliko energije, da bi komot lahko šla spat in spala 2 dni, da bi prišla k sebi.

Pri takšni osebi je treba nastopit tako, da ji direkt rečeš, da to pa ja ni problem, zaradi katerega bi morala biti slabe volje. KONEC. Spremenit debato in ne dovolit, da te napeljuje spet nazaj. Boš videla, da ti bo hitro nehala težit, ker ji ne bš dala feedbacka, katerega si želi. Ona v bistvu ne želi rešitve, ampak bit v nekem čudnem središču pozornosti, ki uničuje tebe.
Našla bo drugo žrtev, tebe pa pustila pri miru.


(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj se dogaja v glavi....
2.2.2010 9:02:34   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

38 letne ženske, ki še vedno kraljuje pri mamici. Ima vse poslatlo, pospravljeno, poštimano, skuhano......ne plača nobene položnice....posledčno ji ostane povprečna plača.....za piz****jo

Pa se drži, k da ji bo ksiht skupej potegnil, jamra kolk je revca, nasednji dan po plači fotra fehta nej ji da denar da bo šla s tipom smučat......da ne govorim o tem kolk jamra in stoka k bi rada imela stanovanje...pa ji manjka tolk mal do stanovanja.....samo nos bi morala nehat vihat...

Aja sej sem že povedala da se obnaša kot da bi ji nekje manjkal v rituser posted image

no sem se skašlala, ne zamerit.....bom 1000 lažje spalauser posted image user posted image


Ja, tako je....eni ostanejo samski pri starših.....eni pa pač poleg sebe še staršem na grbo postavijo partnerja in otroka.....da ostane več od plače, da je komoditeta večja, da je več prostega časa.....sto ljudi, sto čudi......

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj se dogaja v glavi....
2.2.2010 9:04:43   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

38 letne ženske, ki še vedno kraljuje pri mamici. Ima vse poslatlo, pospravljeno, poštimano, skuhano......ne plača nobene položnice....posledčno ji ostane povprečna plača.....za piz****jo

Pa se drži, k da ji bo ksiht skupej potegnil, jamra kolk je revca, nasednji dan po plači fotra fehta nej ji da denar da bo šla s tipom smučat......da ne govorim o tem kolk jamra in stoka k bi rada imela stanovanje...pa ji manjka tolk mal do stanovanja.....samo nos bi morala nehat vihat...

Aja sej sem že povedala da se obnaša kot da bi ji nekje manjkal v rituser posted image

no sem se skašlala, ne zamerit.....bom 1000 lažje spalauser posted image user posted image


Ja, tako je....eni ostanejo samski pri starših.....eni pa pač poleg sebe še staršem na grbo postavijo partnerja in otroka.....da ostane več od plače, da je komoditeta večja, da je več prostega časa.....sto ljudi, sto čudi......



user posted image user posted image user posted image Lilijana, ljubim te, no, tvoje komentarje user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj se dogaja v glavi....
2.2.2010 9:13:13   
liliana
Samo, da ne zehaš več.....sem ti na oni temi vse plombe uspela prešteti.......user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?