|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FB in otroci
26.1.2010 14:29:56   
liliana
Moja sicer še ni stara 7 ali 8 let.....vendar glede na to, da sem sama rada za računalnikom, da je tudi ati rad za računalnikom, ji tega ne mislim omejevati.....

zdaj pa, če bo šla na FB pri 8 letih ali pri 10 nimam pojma kdaj in se še niti ne obremenjujem.....striktno ji pa sigurno tega ne bom prepovedovala zgolj zato, ker sem jaz FB začela uporabljati šele krepko po tridesetem letu, ker ga pač prej ni bilo.....

Mogoče pa čez 3 ali 4 leta FB sploh ne bo več aktualen....in bo prišlo kaj "novejšega".....user posted image

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: FB in otroci
26.1.2010 14:38:20   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: anitaz
Kerensa, sory, samo mi ni jasno, kaj rabi otrok pri 4-ih letih mail?user posted image user posted image

Pa saj ga ne potrebuje, bejba user posted image . Zakaj ga pa vseeno ima, sem pa že napisala.
 
Porkaduš, a imaš ti tudi samo tiste stvari, katere dejansko potrebuješ al' imaš mogoče še kaj, kar si samo želiš (potrebuješ pa čisto nič ne)? Imaš kaj, kar imaš samo zato, da pač imaš, brez neke posebne koristi?

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: FB in otroci
26.1.2010 14:43:43   
Anonimen
ja in ima 4 letnik mail. in ko ga bo kaj v vezi z mailom zanimalo, bo vprasal mamico, in mu bo lepo razlozila.

moja mami nikol ni imela maila in sem ji ga odprla prejsnji mesec, ker bi rada komu pisala,

no, in mami se nikoli ni nikomur pisala, ker ne zna pridet v mailuser posted image

kerensin mladicek zihr ne bo imel teh problemov, ker se bo počasi sproti uciluser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: FB in otroci
26.1.2010 14:45:25   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
kerensin mladicek zihr ne bo imel teh problemov, ker se bo počasi sproti uciluser posted image

Če mu ne bom prej uničila življenja ali pa vsaj nedolžne otroške dušice s to nebodigatreba tehnologijo. Mogoče bi bilo pa bolje, da bi bil kakor nekdo v mojem sorodstvu... mu rečeš, naj odpre Word, pa odpre predal pisalne mize in išče nekaj, na čemer bi pisalo Word.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: FB in otroci
26.1.2010 14:56:31   
dory
no moj še nima toliko let, mu še ene dve leti falita :)...kdove kaj bo moderno takrat...in ja določene porte bomo pač zaprl, nej se pa seznani z računalnikom, saj smo tudi doma kar precej vsi na netu :)...če bo mel interes, zakaj pa ne..

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: FB in otroci
26.1.2010 20:16:02   
anitaz
Normalno, da so taki časi, da se mora otrok že skoraj rodti z leptopom, ampak vprašala sem samo za FB, pri 7-ih letih. Tudi moj otrok zna z računalnikom, zato ker ji sama dam igrice, s katerimi se uči uporabljati miško, uči se pisati, .....itd...Ne dam ji pa zato FB-ja, da igra FV, al pa odpiram mail-a user posted image  (Kerensa, to nikakor ni isto, kot če si jaz kupim čevlje, ki jih niti enkrat ne ubujem).

No, vsak po svoje user posted image .


(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: FB in otroci
26.1.2010 20:40:53   
Meggi
NITI SLUČAJNO.. PA BO STARA 8LET

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: FB in otroci
26.1.2010 20:45:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

NITI SLUČAJNO.. PA BO STARA 8LET


user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



pol bo a nasla mamico na RR, pa bo panikauser posted image

< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 26.1.2010 20:46:10 >

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: FB in otroci
27.1.2010 3:02:04   
Rožica I
Moj skoraj 8- letnik ima doma dostop do interneta oz do dveh jezikovnih tečajev (razne igrice- spomin..) cca 1x na teden 1/2h. Igra pa še kakšne druge igrice kdaj na obisku (časovno približno enako kot doma).

Sama sem si nabavla PC, šele ko sem bila na faksu- pa ga sedaj kar dobro obvladam in nimam občutka, da sem kaj izgubila v življenju zaradi tega.
Normalno, da bo otrok sčasoma dobil svoj PC, ampak takrat ko bo že toliko zrel, da ne bo samo cele dneve brezplodno igral poneumljajočih igric. Predvidevam, da okoli 12 leta. Po nekaterih teorijah, do takrat, naj sploh ne bi dovolili (oz zelo zelo omejeno) uporabo otrokom, ker njihovo bistvo do takrat še ni dovolj zgrajeno in prehitro padejo pod vpliv virtuale, s tem pa je tudi možnost odvisnosti zelo velika.
Tiste, ki imate otroke s težavami v vedenju- razmislite, koliko časa vaš otrok preživi dnevno na PC? Oz pred TV? Pa malo pobrskajte po temah o škodljivosti le teh. Zanimivo, da obstajajo blazne povezave.

Normalno pa, da s tako široko uporabo interneta prihaja do raznih absurdnih situacij, kot je recimo, odpiranje e-mail naslovov ali vpis na FB 4- letnikov.

Ampak, vsak po svoje, kajne user posted image ?

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 27.1.2010 3:03:31 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: FB in otroci
27.1.2010 10:48:34   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: anitaz

Normalno, da so taki časi, da se mora otrok že skoraj rodti z leptopom, ampak vprašala sem samo za FB, pri 7-ih letih. Tudi moj otrok zna z računalnikom, zato ker ji sama dam igrice, s katerimi se uči uporabljati miško, uči se pisati, .....itd...Ne dam ji pa zato FB-ja, da igra FV, al pa odpiram mail-a user posted image  (Kerensa, to nikakor ni isto, kot če si jaz kupim čevlje, ki jih niti enkrat ne ubujem).

No, vsak po svoje user posted image .




Seveda, vsak po svoje.....samo eni smo mnenja, da otrok včasih lahko dela tudi kaj takega, da se ne bi samo učil......da bi se recimo kdaj tudi malo sprostil in spočil.....ali pa v končni fazi delal tudi kaj neumnega......

Res je, da si na RR (preko računalnika seveda) tudi mame nabiramo modre življenjske izkušnje zase in za naše otroke.....vendar dostikrat pa tudi samo bluzimo......user posted image

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: FB in otroci
27.1.2010 10:52:08   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Sama sem si nabavla PC, šele ko sem bila na faksu- pa ga sedaj kar dobro obvladam in nimam občutka, da sem kaj izgubila v življenju zaradi tega.

Nam, ki v otroštvu nismo imeli računalnikov, se ne zdi, da bi zaradi tega kaj izgubili (ampak nas pa zato zdaj, pri 30-ih, meče user posted image ). Našim otrokom se pa tudi pri 30-ih najbrž ne bo zdelo, da so kaj hudo veliko zamudili, ker se niso igrali s frnikolami (upam pa, da ne bodo s tem začeli, ko bodo oni stari 30 let - bi znali "zanimivo" izgledati user posted image ).

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: FB in otroci
27.1.2010 11:05:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Seveda, vsak po svoje.....samo eni smo mnenja, da otrok včasih lahko dela tudi kaj takega, da se ne bi samo učil......da bi se recimo kdaj tudi malo sprostil in spočil.....ali pa v končni fazi delal tudi kaj neumnega......


Jaz sem pri tem do konca starokopitna. Mislim, da naj se otrok sprosti in spočije zunaj, v naravi, na športu, ob fizičnem delu, ne pa za računalnikom.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: FB in otroci
27.1.2010 11:21:57   
baguSka
za FB, pri 7-ih letih


konc koncev je FB itak ena najbl clean strani.. tko da.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: FB in otroci
27.1.2010 11:38:30   
baguSka
In se za VSE mamice, da boste vidle kaksna je prihodnost nasih otrok!user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=lvPb0nQEt_U&feature=related

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: FB in otroci
27.1.2010 11:43:39   
baguSka
kaksna je prihodnost nasih otrok!


BLIZNJA - ZELO!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
27.1.2010 12:13:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: FB in otroci
27.1.2010 12:22:04   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.


Jaz sem pri tem do konca starokopitna. Mislim, da naj se otrok sprosti in spočije zunaj, v naravi, na športu, ob fizičnem delu, ne pa za računalnikom.


Verjamem.....samo včasih pa otrok lahko tudi dela kaj takega kar sam želi in ne zgolj to, kar mami in ati želita......

Saj mi tudi kdaj pokukamo na računalnik.....kar tako med službo, za sprostitev, namesto da bi šli tri kroge peš okoli parkirišča......pa zvečer doma, ne delamo zgolj trebušnjake in duhovne vaje, ampak kdaj pa kdaj tudi za računalnik sedemo.....vendar mi se lahko pregrešimo, bog ne daj, da bi se pa deca......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: FB in otroci
27.1.2010 12:31:12   
Lenny
Pri našem 7,5 letniku še ni opaziti pretiranega zanimanja. Računalnik je doma, ampak ga oba mladiča povezujeta z delom in ne z zabavo. Za zdaj. Tu in tam se spravi gledat spletne strani proizvajalcev igrač, v povprečju pa ga stvar ne pritegne. Saj vem, da ne bo trajalo, ampak za zdaj sem prav zadovoljna.
Morda je "krivo" to, da naju mulčka na vidita pred računalnikom vsak dan, razen takrat, ko delava za službo. Zato se jima stvar pač ne zdi pretirano zabavna. Naj traja user posted image

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 68
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




"Pazi"
LinLin

Ali ste zanosile kjub "pazenju"?

Da (28%)

Ne (72%)


Število vseh glasov: 266

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!