|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kostum Winx
26.1.2010 9:02:22   
NEVA-1
...kot že naslov pove, iščem kostum Winx-Bloom, za pusta za našo 4-letnico, v BC nimajo, v Merkatorju pa tud še niso nič imeli prejšni teden, če jih je kodo kje videl, bom vesela vsakega nasveta...

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kostum Winx
26.1.2010 9:07:58   
kasso
Jaz sem videla le v sparu za na učke od winx...kostuma pa nikjer.

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kostum Winx
26.1.2010 9:08:11   
**Tinkara78**
Bila v soboto v Mercatorju in so imeli - v MS. Cena je pa se mi zdi da 53 eurov. So imeli še ene za 35 samo nisem gledala če je bilo točno Winx.

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kostum Winx
26.1.2010 9:11:56   
NEVA-1
...hvala, bom šla pogleat če v Domžalah že imajo, čeprov mi je cena precej huda...

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kostum Winx
26.1.2010 9:13:31   
borci
Sicer ne vem s kerega konca Slo si. Jaz sem jih vidla v Toys center (Montedoro)v Miljah pri Trstu za 19,90€ (Bloom, Stella, Flora).

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kostum Winx
26.1.2010 9:15:03   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: borci

Sicer ne vem s kerega konca Slo si. Jaz sem jih vidla v Toys center (Montedoro)v Miljah pri Trstu za 19,90€ (Bloom, Stella, Flora).


kakšne velikosti pa približno...če se spomniš.

(odgovor članu borci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kostum Winx
26.1.2010 9:21:11   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: NEVA-1

...hvala, bom šla pogleat če v Domžalah že imajo, čeprov mi je cena precej huda...


Meni se je tudi zdela huda. Še sreča, da želi biti mala pod vsakim pogojem princeskauser posted image

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kostum Winx
26.1.2010 9:51:55   
borci
Ne vem točno za velikost, ampak mislim da nekje od 3-8. Lahko pa pogledaš na njihovo spletno stran www.toyscenter.it (volantino promo carnevale) - ne znm nardit aktivnega linka. Sicer ne piše velikost (vsaj tu ne) ampak da vidiš. Mi smo našemu kupli Supermana tu, ta mala pa je dobila iz Hoferja princesko.

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kostum Winx
26.1.2010 10:08:07   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: borci

Ne vem točno za velikost, ampak mislim da nekje od 3-8. Lahko pa pogledaš na njihovo spletno stran www.toyscenter.it (volantino promo carnevale) - ne znm nardit aktivnega linka. Sicer ne piše velikost (vsaj tu ne) ampak da vidiš. Mi smo našemu kupli Supermana tu, ta mala pa je dobila iz Hoferja princesko.

Hvala, sem našla na prvi strani kataloga user posted image

(odgovor članu borci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kostum Winx
26.1.2010 14:19:57   
Baby
Jih imajo v Mercatorju, videla danes, cena je mal čez 30 EUR

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kostum Winx
31.1.2010 13:13:04   
janjja
Pred dvemi tedni sem ga kupila v intersparu v celje, bil je zadnji zanj pa sem dala 50€!!!! Pač znajo služit nimaš kaj, je pa Flora in vključena oblekca, gamaši in krila, lasulja pa se prodaja posebej in to še za dodatnih 20 €!!!

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kostum Winx
31.1.2012 21:46:30   
wii
Pozdravljene, tudi sama iščem kostum Winx za hčerko. Najrajši ima Bloom, pa potem so druge. Sem iz MS in tukaj ga ni mogoče nikjer dobiti. Povejte mi ali mogoče pošilja ta  www.toyscenter.it trgovina po pošti? user posted image  Borci ali še vas nese kaj pot tja čez, pa kakšne številke imajo?
Hvala vam in lp 

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kostum Winx
3.2.2012 8:29:14   
.sara.
Da še tukaj napišem..........bi imeli kostum za fantka, 19m je star, kakšen dvodelni, lahek, da ga lahko ima tudi v vrtcu.
Mogoče kakšen majhen spiderman?


(odgovor članu wii)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?