|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 13:53:15   
AnBan
Adi Smolar tudi poje Jaz sem nooor.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 13:55:24   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: AnBan

Adi Smolar tudi poje Jaz sem nooor.



Kaj zdaj to pomeni? Da živčenga bolnika za volanom prepoznaš po muziki, ki jo posluša v avtu??? no, če bi jaz koga slišala, da se dere iz avta jaz sem nooor, jaz sem noooor, bi pač mislila, da je nor, ne živčen.

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 13:55:45   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: AnBan

Adi Smolar tudi poje Jaz sem nooor.


To pa je res lahko zelo velik problem, celo če še istočasno voziuser posted image

vidim, da nisem edina,ki ne kapči. Razloži pls

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 19.1.2010 13:56:40 >

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 13:58:24   
Freycha
mislim, da bi bilo bolje, da ne bi dobila potrdila, da je nora.... bi bila vsaj normalna.... mislim tko no... kot 99% ljudi.....


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 14:01:01   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

mislim, da bi bilo bolje, da ne bi dobila potrdila, da je nora.... bi bila vsaj normalna.... mislim tko no... kot 99% ljudi.....




Ne, ne, to nima veze. Sosedje so vedno tisti, ko največ in najbolj vejo. Tu zdravniki in potrdila ne igrajo nobene vloge

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 14:02:25   
ninini
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ja, vsem živčnim bolnikom je treba vzet vozniško. Vsem. ****ti, kaj se bodo pa furali po cesti. Zapreti jih.


ja. huda fora.

res ne razumem avtorice.... a vas ta soseda ogoža al kako? Mislim... a to je vaš prispevek kako pomagati sočloveku. Pfuj... sram vas je lahko.... namesto, da bi ji pomagali iz vas kar kriči obsojanje. Pfuj.



Še dobro, da si to tukaj gor na rr napisala, ker je ene par uporabnic dobro razpoloženih.... in si v trenutku postala etiketirana. Tko k vaša soseda. A ti paše ta filing?

Gre se za to da ona je tablete in ko vzame tableto je taka omotična ko bi že na pol spala zato se gre ,seveda potem ogroža marsikoga pomoje  če gre taka za volan,ravno zaradi tega se čudimo vsi kako je sposobna sploh vozit.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 14:02:35   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

mislim, da bi bilo bolje, da ne bi dobila potrdila, da je nora.... bi bila vsaj normalna.... mislim tko no... kot 99% ljudi.....




Ne, ne, to nima veze. Sosedje so vedno tisti, ko največ in najbolj vejo. Tu zdravniki in potrdila ne igrajo nobene vloge


aja, đabe je potem po potrdilo z avtom hodila, pa še plačala je pomoje potrdilo, pa še dva je v **** poslala, pa skoraj čez rdečo šla, če ti etiketo itak sosedje dajo user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 14:04:20   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: ninini

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ja, vsem živčnim bolnikom je treba vzet vozniško. Vsem. ****ti, kaj se bodo pa furali po cesti. Zapreti jih.


ja. huda fora.

res ne razumem avtorice.... a vas ta soseda ogoža al kako? Mislim... a to je vaš prispevek kako pomagati sočloveku. Pfuj... sram vas je lahko.... namesto, da bi ji pomagali iz vas kar kriči obsojanje. Pfuj.



Še dobro, da si to tukaj gor na rr napisala, ker je ene par uporabnic dobro razpoloženih.... in si v trenutku postala etiketirana. Tko k vaša soseda. A ti paše ta filing?



Gre se za to da ona je tablete in ko vzame tableto je taka omotična ko bi že na pol spala zato se gre ,seveda potem ogroža marsikoga pomoje  če gre taka za volan,ravno zaradi tega se čudimo vsi kako je sposobna sploh vozit.



sej sposoben vozit ni težko.. poglej uno mamico, k je z 2,pa še nekaj promila v alkoholu sredi dneva dva otročka domov peljala. Pa če je ne bi klinčevi policaji ustavili, bi skoraj sigurno ok do doma prišla user posted image


(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 14:07:17   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ninini

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ja, vsem živčnim bolnikom je treba vzet vozniško. Vsem. ****ti, kaj se bodo pa furali po cesti. Zapreti jih.


ja. huda fora.

res ne razumem avtorice.... a vas ta soseda ogoža al kako? Mislim... a to je vaš prispevek kako pomagati sočloveku. Pfuj... sram vas je lahko.... namesto, da bi ji pomagali iz vas kar kriči obsojanje. Pfuj.



Še dobro, da si to tukaj gor na rr napisala, ker je ene par uporabnic dobro razpoloženih.... in si v trenutku postala etiketirana. Tko k vaša soseda. A ti paše ta filing?



Gre se za to da ona je tablete in ko vzame tableto je taka omotična ko bi že na pol spala zato se gre ,seveda potem ogroža marsikoga pomoje  če gre taka za volan,ravno zaradi tega se čudimo vsi kako je sposobna sploh vozit.



pa alkoholiki ogrožajo marsikoga
pa ljudje s srčno- žilnimi boleznimi ogrožajo marsikoga
pa objestneži ogrožajo marsikoga
pa ljudje z migreno ogrožajo marsikoga
pa nosečnice v času slabosti ogrožajo marsikoga
...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 14:13:12   
Mešamdrek
uuuuf sem pozabla povedat.Zadnjič dobim pošto iz policije,me je radar ujel.Se prav spomnim tega dneva,ponavadi pazljivo in ne preveč hitro vozim.No,tisti dan me je pa nekaj gnalo da sem malo bolj pritiskala na plin in me je ujel radar.Dobim domov sliko in kaj vidim......duhca sem peljala,resno,zadaj za mojim stolom je sedel se ga čist lepo vidi.user posted image

Zdej pa ne vem,a je možno da me je on silil da hitro vozim?!user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 14:17:12   
Tiamo
tole o duhcih je zanimivo, se je prijateljici isto zgodilo. Dobi domov sliko od radarja in za njo sedi duh. Kako tvoj duh  zgleda na sliki?

< Sporočilo je popravil Tiamo -- 19.1.2010 14:18:38 >

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 14:20:00   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Tiamo

tole o duhcih je zanimivo, se je prijateljici isto zgodilo. Dobi domov sliko od radarja in za njo sedi duh. Kako tvoj duh  zgleda na sliki?


Kot da ima tisto kapco s šiltom pa sončna očala gor.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 14:21:01   
Tiamo
user posted image sem resno mislila, se vidi da imaš potrdilo ...

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 14:21:43   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

IZVIRNO SPOROČILO: Tiamo

tole o duhcih je zanimivo, se je prijateljici isto zgodilo. Dobi domov sliko od radarja in za njo sedi duh. Kako tvoj duh  zgleda na sliki?


Kot da ima tisto kapco s šiltom pa sončna očala gor.


cel đek tale duhec user posted image

a po potrdilo si že šla?

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 14:27:10   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Tiamo

user posted image sem resno mislila, se vidi da imaš potrdilo ...


Pa ne hecam se.user posted image

Sem parim dala pogledat pa so vsi isto rekli.....pa še,da grdo gleda.user posted image

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 14:28:22   
Freycha
če bi se jaz s kupčkom dreka vozila, bi tut grdo gledala user posted image user posted image

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 14:35:21   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

če bi se jaz s kupčkom dreka vozila, bi tut grdo gledala user posted image user posted image


Dobra Frejčauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 16:09:24   
~Biba~
ko jo vidiš user posted image ...hitro pokliči user posted image user posted image

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 16:17:08   
Anonimen
duheeeec??????????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

eh, pr men nima placa, mam 3 otroske zice namontiraneuser posted image

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 16:17:40   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ninini

Ali katera ve kako je s živčnimi bolniki,ali sploh lahko vozijo avto.Jaz enostavno ne razumem ženske v naši ulici ki se zdej zdravi za živci ene dve leti izpit ima seveda od prej ampak ona cel dan v avtu pa otroke odzadaj pa se hvali okrog kak ima ona potrdilo da je živčni bolnik ,ampak ne samo to ona je dobosedno nora ker počne take stvari ki nas samo čudijo pa o tem kdaj drugič,ampak res me zanima če taki vozniki zakonsko sploh lahko sedejo za volan,ker vem da zdravnik ki je to potrdilo o bolezni izdal ne preverja če ona vozi avto ampak to bi pol mogla sama javit,ali se pa motim.


"Zdravi se za živci"? In kakšno diagnozo konkretno ima? Ker za vsako duševno motnjo pa res ne dobiš prepovedi vožnje.

In za nekoga, ki trpi za kakšno od teh t.i. "živčnih" bolezni bi lahko imeli več razumevanja, ne pa da ga kar označite za norega. To ni hec.




_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 16:23:13   
Anonimen
kaksne stvari pa pocne???

mislim, ko bi mene vidli v kaki stresni situaciji, bi tudi rekli da sem zivcni bolnik. in velikokrat sem se takrat usedla v avto in odpeljala.
in....me je pomirilo. mene voznja pomirja....mogoce tuti njej koristi...

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 16:25:27   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ninini

Ali katera ve kako je s živčnimi bolniki,ali sploh lahko vozijo avto.Jaz enostavno ne razumem ženske v naši ulici ki se zdej zdravi za živci ene dve leti izpit ima seveda od prej ampak ona cel dan v avtu pa otroke odzadaj pa se hvali okrog kak ima ona potrdilo da je živčni bolnik ,ampak ne samo to ona je dobosedno nora ker počne take stvari ki nas samo čudijo pa o tem kdaj drugič,ampak res me zanima če taki vozniki zakonsko sploh lahko sedejo za volan,ker vem da zdravnik ki je to potrdilo o bolezni izdal ne preverja če ona vozi avto ampak to bi pol mogla sama javit,ali se pa motim.


A ti je dolgčas in pač tako malo pametuješ oz. pametujete z vašo klapo nad sosedo, ki ni ravno na vaši valovni dolžini?......user posted image

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 16:28:01   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute


mene voznja pomirja....mogoce tuti njej koristi...



Tudi meni se zgodi, da imam "odklop" in se moram odpeljat nekam in potem kar vozim in vozim, pa muziko do daske da se derem kot hijena zraven...no, pol sem pa dobra. Niti tablet ne rabim vzetuser posted image




_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 16:37:01   
liliana
Jaz sem vzela lekadol malo prej......a se lahko z avtom peljem domov ali naj raje taksi pokličem....user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: živčni bolniki in izpit za avto
19.1.2010 16:38:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute


mene voznja pomirja....mogoce tuti njej koristi...



Tudi meni se zgodi, da imam "odklop" in se moram odpeljat nekam in potem kar vozim in vozim, pa muziko do daske da se derem kot hijena zraven...no, pol sem pa dobra. Niti tablet ne rabim vzetuser posted image




da nisi ti ta soseda?
user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Izbira imena
j.urska

Katero ime ti je najbolj všeč?

Lovro (31%)

Žiga (33%)

Mark (36%)


Število vseh glasov: 335

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!