|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby Boom vozički
19.1.2010 11:16:37   
palas
Ali je katera kupila voziček omenjene znamke. Sem v dilemi. Tako na izgled so mi vozički zelo padli v oči, pa še cena je zmerna. Da bi se peljala na obalo na štiri oči gledat voziček se mi zdi malce daleč.
Zato me zanima kakšno je vaše mnenje o teh vozičkih? Ste zadovoljne z njim?
Hvala in lp


_____________________________

* Od 17.1.2008 naju osrečuje Leon *
*3.4.2010 je Leon postal starejši bratec Evi*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baby Boom vozički
19.1.2010 11:28:56   
bubu10
Ima ga ena kolegica in prav mal € mal muzke! Men zgleda sicer čist ok res pa je da ima vse zarjevele kovinske dele!user posted image  Srečno!

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Baby Boom vozički
19.1.2010 11:43:02   
štrumfek
jaz ga nimam, kolegici je pa na drugem sprehodu odpadlo stran kolo...

(odgovor članu bubu10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Baby Boom vozički
19.1.2010 11:48:35   
Hope2
Če se ne motim, ga ima moja setsrična. Prababica je peljala voziček in ga je ful popluvalauser posted image , je rekla med tolkimi vozički so izbrali takega, ko ga ne moreš naravnost pelatuser posted image

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Baby Boom vozički
19.1.2010 13:12:27   
tinchek1980
Ja mi ga imamo in smo ful zadovoljni. Za to ceno je super in se splača zapeljat do Kopra ... šele čez nekaj mesecev smo gotovili, da jih imajo tudi v trgovini Urša v Šmarci pri Kamniku. No, smo šli mal na izlet na obalo :) Mi imamo rumenega ... če bi ga še enkrat kupovali, bi vzeli sivega. Poleti gre na živahno rumeno barvo ves možen mrčes. Voziček je pa lahek, ima super velika in lahko vodljiva kolesa, super se ga vozi tudi po pesku in travi ... aja, pa enostavno se zloži. Za nas je bil to super in ugoden nakup :)

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Baby Boom vozički
19.1.2010 13:41:29   
Anonimen
Ga ima znanka pa ni preveč zadovoljna. Je rekla, da če gre hitro, sprednje kolo nenormalno vibrira, pa pri športnem delu se ne da naslona za nogice dvignit in potem otročku skos nogice dol bingljajo tut če mu hrbtišče spustiš. Se mi zdi, da se da za par deset evrov več veliko boljši voziček dobit.

< Sporočilo je popravil Otika -- 19.1.2010 13:42:32 >

(odgovor članu tinchek1980)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Baby Boom vozički
19.1.2010 13:41:53   
Anonimen
ups user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 19.1.2010 13:42:15 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baby Boom vozički
19.1.2010 16:08:50   
mini86
mi ga mamo in sem NORO zadovoljna..nism gledala tok na ceno ampak morm rečt da mi je bol všeč kokr pa razni jane, quinny za 600€ in več..imam sivo zelenega in morm priznati da sem prou zaljubljena vangauser posted image
lahko je vodljiv-po makedamu,travi,lužah,snegu.......sprednje kolo vibrira če imaš zadaj pripeto torbo in ta torba mau nazaj vleče..ni panike..sploh ni moteče..motilo je mene edino to da ni imelo za nogice gor dt...ampak mi je tast naredu iz pleksi stekla tak vložek in ma nogice lepo gor..zloži se ful dobr oz na majhno..js ga ne zamenjam za noben denar..sem ga mislna prodat glih zarad tega k nima to za nogice ampak sem ful vesela da ga nismo..če te še kej zanima kar vpraši..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Baby Boom vozički
20.1.2010 21:28:34   
Hator
25. 6. 2009 sva tudi midva dobila sinka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Baby Boom vozički
20.1.2010 21:34:04   
mini86
a res kje si pa rodila..js v lj porodnišnici

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Baby Boom vozički
20.1.2010 21:37:31   
mini86
ok sm vidla zdj da si iz kopra..ja mamo državne otrokeuser posted image ker je biu na praznik rojenuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Baby Boom vozički
21.1.2010 9:05:04   
simonakr
Mi ga imamo pa sem zelo zadovolna z njim. Je res da spredne kolo vibrira če greš hitro, samo to je zarad tega ker ravnotežje ni glih najbol postavlen!



_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Baby Boom vozički
21.1.2010 11:12:46   
vanilla
Hehe, vedno šimfajo tiste, ki ga same nimajo in ga ima "kao" znanka, kolegica, prijateljica od prijateljice.....

Torej, voziček je super in kljub nizki ceni mu nič ne manjka. Sem vidla vse te super truper drage vozičke, ki niso nič kaj bolj stabilni od tega (če so trikolesniki s tako velikimi kolesi kot Baby Boom oz. če so narjeni na podobno finto). Tudi od ene kolegice, ki je imela Chiccota na isto foro, ji je kolo spredi vibriralo in celo odpadlo... Tako da... Ni toliko za pljuvat po Baby Boomu.

Mi ga torej imamo in bi naštela te pomanjkljivosti:
- sprednje kolo res vibrira, če voziš hitreje ali če imaš kakšno težjo torbo obešeno na ročaj zadaj. Napaka je verjetno v zasnovi samega sprednjega dela - bi ga morali bolje obtežiti ali pa drugače snovati pritrditev kolesa. Ali pa bi kolesa morala bit različne velikosti (recimo sprednje bi moralo potem bit manjše).
- sedalni del se ne da čist v navpično (čeprav tega ne pogrešam v bistvu) in ni nič lepo ergonomsko oblikovan. Ker meni je všeč kako otroci lepo udobno v enih vozičkih sedijo, pri tem pa kar leze levo ali desno, ker je sedež res velik.


Pozitivne stvari:
- velika nakupovalna košara spodaj
- velika kolesa, zaradi česar ga lahko voziš kjerkoli po terenu, po snegu...
- kljub temu, da je na pasove in se naklon hrbtišča uravnava s pasom, je to zelo praktično, ker lahko več pozicij naštimaš in ni tako kot nekateri, ko so na klik in imaš recimo samo tri možnosti naklonov. Tle jih imaš v bistvu "neskončno" user posted image
- lepo se zloži, ni pretežek....

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Ali ste zadovoljne z izbiro nosečniških oblačil?
kincapika

Si želite več izbire nosečniških oblačil in kakšne?

Da, več elegantnih (26%)

Da, več športnih (31%)

Da, več ekstremno modnih (11%)

Ne (31%)


Število vseh glasov: 833

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!