|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: bi tožile voznika?
17.1.2010 21:35:37   
Anonimen
kdo, da se zajebava?

jst samo, trdim, da ce se v nekaj prepricas, tako je.  ce
pa ni tako, se ocitno nisi dovolj preprical, ali pa si se narobe preprical.
za tozit al ne pa ne more nobena rect.
sem pa ze napisala, da zelim tasci vse najboljse.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: bi tožile voznika?
17.1.2010 21:36:44   
Anonimen
iliana jst te berem , kakor , da trdis, da je kriv voznik.user posted image

madona, kaka zmesnjavauser posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: bi tožile voznika?
17.1.2010 21:37:49   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: abc100

IZVIRNO SPOROČILO: Florina

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

kako pa ves?
ce se prepricas da lahko preckas cesto varno,te ne more zbit avto.



Seveda te avto lahko zbije......ker pa si naredil vse kar je bilo v tvoji moči imaš vse podlage za uspešno tožbo......



Ne razumem kak te lahko avto zbije,če se prepričaš da ga ni??A z lufta prileti?Pa ponoči se še bol sliši pa vidi al kak...nevem no.user posted image



Ja a res ne zneta razbrat iz njenega pisanja, da se zajebava?



Zakaj pa se zajebavam....user posted image

Ker trdim, da ni vedno kriv voznik avta ampak včasih tudi pešec......user posted image

Ker mi ni bila poznana ta malenkost, da če je prehod 250 m oddaljen, mi ni treba stopiti nanj, ker cesto moram prečkati na njem le, če je bliže kot 100 m.....?





Mislila sem, da si se ****, ko si rekla, da pešec komot toži voznico, ker je naredila vse, da je varno prečkala.



_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: bi tožile voznika?
17.1.2010 21:39:30   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

iliana jst te berem , kakor , da trdis, da je kriv voznik.user posted image

madona, kaka zmesnjavauser posted image



ja no sej jaz mislim, da se je tukaj ****.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: bi tožile voznika?
17.1.2010 21:39:44   
Anonimen
abc, hey!user posted image

(odgovor članu abc100)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: bi tožile voznika?
17.1.2010 21:41:15   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

abc, hey!user posted image


Ojla miška. Ja, res je ratala zmešnjava tukajle. user posted image user posted image


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: bi tožile voznika?
17.1.2010 21:42:39   
mateyka
its bullet proof - po takem zakonu se potem nikoli ne bi mogla zgodit nesreča izven prehoda za pešce. user posted image

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: bi tožile voznika?
17.1.2010 21:46:07   
mateyka
glede tožbe. to je lahko samo osebna tožba in košta. in traja.
mogoče se vam splača povezat z odvetnikom, ki je specializiran za take vrste tožb (težje prometne poškodbe in invalidnost). mi smo to naredili v našem primeru, ker drugače te znajo tudi odvetniki obrat. dostikrat že pred izidom tožbe.

aja, če vmes stara mama umre, ne morete nič dobit. tudi, če ste hišo prodal, da ste jo lahko pedenal. tako da lahko pričakujete, da bo druga stran zavlačevala in komplicirala kolikor bo mogla.


< Sporočilo je popravil mateyka -- 17.1.2010 21:49:10 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: bi tožile voznika?
17.1.2010 21:51:08   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: abc100




Zakaj pa se zajebavam....user posted image

Ker trdim, da ni vedno kriv voznik avta ampak včasih tudi pešec......user posted image

Ker mi ni bila poznana ta malenkost, da če je prehod 250 m oddaljen, mi ni treba stopiti nanj, ker cesto moram prečkati na njem le, če je bliže kot 100 m.....?





Mislila sem, da si se ****, ko si rekla, da pešec komot toži voznico, ker je naredila vse, da je varno prečkala.




Nisem se ****.....

Da razjasnim stvari.....

Prebrala sem le nekaj uvodnih postov, nisem brala vsega, kar ste že debatirale.....in v prvem postu, kjer sem pisala, sem povedala, da se mi zdi, da gre bolj za tožbo zaradi zagrenjenosti peške, ker je utrpela hude poškodbe.....požela sem takrat salve smeha, ker mi ni bila poznana ta malenkost, da če je prehod za pešce oddaljen več kot 100 m, mi kot pešcu ni treba prečkati ceste na njem......

In potem sem napisala, da če je peška res storila vse, kar je v tistih alinejah napisano, lahko gre v tožbo čiste vesti ,ker je naredila vse, da je varno prečkala cesto in jo je zbil avto, ki ni spoštoval cestnoprometnih predpisov.....in tebi se je to zdelo smešno in da se jaz zajebavam.....v prvem postu pa sem itak napisal, da dandanes lahko vsak gre v tožbo....važno je, da si najdeš dobrega odvetnika, da najdeš kako luknjo v zakonu in je.....

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: bi tožile voznika?
17.1.2010 21:53:02   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: abc100

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

abc, hey!user posted image


Ojla miška. Ja, res je ratala zmešnjava tukajle. user posted image user posted image



Ja, običajno pri babjem čveku na koncu nastane zmešnjava.......user posted image

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: bi tožile voznika?
17.1.2010 21:55:21   
Anonimen
ker je naredila vse, da je varno prečkala cesto


ocitno ni, ce jo je zbil....
se ne kregam, da ne bos mislilauser posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: bi tožile voznika?
17.1.2010 21:57:54   
Anonimen
ma jst bi bla lepo tiho. naj se pozdravi, pa naj upa, da voznica alpa zavarovalnica ne tozi nje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: bi tožile voznika?
17.1.2010 22:05:52   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ker je naredila vse, da je varno prečkala cesto


ocitno ni, ce jo je zbil....
se ne kregam, da ne bos mislilauser posted image



Seveda ni......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: bi tožile voznika?
18.1.2010 11:20:30   
mala maja
joj punce ne se poklat no.user posted image user posted image

Ja imate prav verjetno se res ni dobro prepričala če lahko varno prečka, lahko pa da je tudi voznica peljala brez luči ali pa se za sekundo nazaj obrnila. Ne bom obsojla nobenega. Svoje naj povejo policaji, ki so vse preučili, če souser posted image

Je en kup čudnih reči. Tašča pravi da ni padal dež, sosed pravi da je lilo kot iz škafa, drugi soede pravi da ni deževalo da je bila megla da nisi videl metra pred sabouser posted image . Se pa tašča ne spomni nič, punca pa seveda bo krila sebe.

Kaj bo nardila tašča ne vem, sem pa doma že tako na bojni nogi z vsemi, ker se kao vlečem za voznicouser posted image , ampak resno razmišljam tako kot nekatere. JE res dobro pogledala na cesto. če pa dobro pomislim, da je mene skoraj avto povozil 250 m stran na prehodu za pešce, in ja ko sems topila na cesto ni bilo nikogar. En gospod je prigonil izza ovinka in če ne bi bilo enega zraven da mi je voziček nazaj potgnil, bi letel naravnost v malegauser posted image . Tko da....ne bom nikogar obsojala.

Hvala vam za izkušnje in nasvete.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: bi tožile voznika?
18.1.2010 11:29:55   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

joj punce ne se poklat no.user posted image user posted image

Ja imate prav verjetno se res ni dobro prepričala če lahko varno prečka, lahko pa da je tudi voznica peljala brez luči ali pa se za sekundo nazaj obrnila. Ne bom obsojla nobenega. Svoje naj povejo policaji, ki so vse preučili, če souser posted image

Je en kup čudnih reči. Tašča pravi da ni padal dež, sosed pravi da je lilo kot iz škafa, drugi soede pravi da ni deževalo da je bila megla da nisi videl metra pred sabouser posted image . Se pa tašča ne spomni nič, punca pa seveda bo krila sebe.

Kaj bo nardila tašča ne vem, sem pa doma že tako na bojni nogi z vsemi, ker se kao vlečem za voznicouser posted image , ampak resno razmišljam tako kot nekatere. JE res dobro pogledala na cesto. če pa dobro pomislim, da je mene skoraj avto povozil 250 m stran na prehodu za pešce, in ja ko sems topila na cesto ni bilo nikogar. En gospod je prigonil izza ovinka in če ne bi bilo enega zraven da mi je voziček nazaj potgnil, bi letel naravnost v malegauser posted image . Tko da....ne bom nikogar obsojala.

Hvala vam za izkušnje in nasvete.


Dobre priče user posted image user posted image user posted image .  Jaz sem tako premišljevala, da če bi bila brez luči, bi priče to videle. In če bi prinorela izza ovinka, da bi priče tudi to videle. Zato sem sklepala, da je vozila normalno po omejitvah.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: bi tožile voznika?
18.1.2010 11:34:53   
mala maja
če bi punca prinorela izzaovinka bi tašča imela veliko hujše poškodbe. ne peljala je kar po omejitvahuser posted image user posted image , pohvalno, ker tukaj na naši cesti skoraj nihče neuser posted image

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 141
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?